Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Poppers

159 odgovorov v tej temi

#151 harmless

harmless

piščan'c

• Člani
  • 146 prispevkov

Objavljeno 03 avgust 2014 - 13:25

Nisem še probal in ne vem, če bi. Ko gre za kakšne droge, raje dvakrat premislim, pa nekatere stvari je včasih bolje pustiti pri miru, vsaj zase vem, da je tako.=) Rad pa vseeno kakšne stvari poskusim, tako da s pravim človekom kdaj morda res.

You've gotta make your own kind of music, sing your own special song, make your own kind of music even if nobody else sings along!

#152 Luciee

Luciee

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 03 avgust 2014 - 20:55

ni ravno droga. jaz bi rekla, da je neke vrste poživilo, nek močen aromat, ki te za 2 ali 3 minute zadane :D Pač telo reagira na snov, enako kot če bi recimo vdihoval smejalni plin. Pa to tudi ni droga.

Meni je to super zadeva, hitro zadane in hitro mine ... pravzaprav mam ravno enega naročenega, da si lahko s kolegicami kako žurko popestrimo :P

#153 Mija83

Mija83

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 16 julij 2015 - 12:17

Se popolnoma strinjam biskvitkom. Če bi se smatralo pod drogo se nebi prodajalo v poppers shop trgovinah po evropi in tudi slo sem ga našla. 

Mi ni dalo miru in sva si ga privoščila z možičkom :)   :akcija: Rush Zero in Jungle Juice in zavila izven stare klasike Rusha  :) Moram reči, da se je prav prileglo :objempunce:.

#154 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2017 - 10:23

Sem že dolgo študiral, če obstaja tu gor kaka tema na poppers. Pa mal prebrskam in najdem. Namreč, moje mnenje o teh "opojnih" substancah je, da je to droga. Zdi se mi pa, da če se med sexom brez tega ne moreš sprostit, potem nekaj ne štima. Ali te tip ne privlači ali pa kaj drugega. Recimo jaz osebno nikoli nisem uporablajl poppersa in ga nikoli ne bom. Sem se kdaj dobil s kom, in je ta oseba uporabljala poppers. In namesto, da bi se prepustil užitkom je moral on skoz vlečt tist poppers. Pa to nevem, kaj zdej vsi tolk vlečejo to zadevo. A se res ne da brez tega, zato pa menim, da je to droga in nič drugega, ker nekateri se brez tega sploh ne spustijo v sex. Meni osebno že na daleč poppers smrdi, da pa bi ga njuhal, al karkoli se bi temu reklo, pa niti podrazno. Itak pa če danes pogledaš po netu, že vsak, če se hočeš s kom dobit, najprej praša, če maš poppers. Mah folk, kaj se pol nekdo sili v sex, če se ne more sprostit brez tega. To se mi zdi potem že tisto: "Uh, morm se dol dat, čeprov mi ne paše!"

Vse to je moje osebno mnenje. Da ne bo kake pomote.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#155 machete777

machete777

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2017 - 13:59

Uporabljajo jo predvsem pasivci za sprostitev mišic. Je pa res, da potem verjetno postanejo od tega odvisni in si seksa brez tega ne predstavljajo. Tudi sam sem jih enkrat uporabil in te res sprosti. Ampak jih več ne uporabljam. Se lahko sam sprostim. :)

#156 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2017 - 18:16

Ja sej tko kot pravm. To je droga in te zasvoji. Gledaš po netu, pa povsod vsak (skor vsak) najprej vpraša če maš poppers. Pa ne vem kaj majo od tega. Kot sem že djal, če se ne moreš sprostit brez tega sranja, pol se mi zdi, da se spuščaš v sex čist ko bom reku "pod prisilo" (Joj potreben sem, pa mi tip ni všeč. Eh, sej mam poppers, se ga bom zadel, pa mi je vseen pol). 

Jaz pa čim bolj od takega sranja stran, tem boljš. Pa tud tko se mi zdi blesavo, si z nekom "v akciji", on pa skoz tisto flaško pred nosom, k te že zarad tega mine. 

#157 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 689 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2017 - 20:30

Obsojanje drugih zaradi uporabe poppersa, ker jih bolj sprosti, je nekako tako kot obsojanje tistih, ki poleg zelja jedo še meso. 

Če je cilj samo hiter sex, potem je čisto vseeno ali se uporablja poppers ali ne, če pa zgolj hiter sex ni cilj, potem se pa vprašam, zakaj nekateri ljudje neprestano visijo na portalih, kjer lahko dobijo le to  :misli:

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

#158 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 24 februar 2017 - 01:44

Hehe. Vsakmu svoje. Ja lej to je droga in si odvisen od nje. Potem zakaj bi obsojal tiste, k se spikajo in podobno. Sej oni se tud s tem sprostijo. Sicer pa je tko. Eni, ki to uporabljajo bojo to rec zagovarjal, drugi, ki jo pa ne, jo pa ne bojo zagovarjal. To je tko kot trava. Hehe, zdej pa malo za salo malo zares. A nebi blo bolj de bi med "akcijo" tist cas kej druzga vlekl kot poppers?"

#159 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 689 prispevkov

Objavljeno 24 februar 2017 - 08:53

Pa dobro, droga je tudi alkohol, tobak, kava, čokolada, televizija, internet, ljubezen,... Vsi smo drogeraši, iskanje užitka je biti živ, le metode so različne. Ne rabiš bit uporabnik substance, da sočloveku pustiš veselje ob njeni uporabi. 

A nebi blo bolj de bi med "akcijo" tist cas kej druzga vlekl kot poppers?"

Haha, to pa absolutno! :D :D :D

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

#160 Bushi81

Bushi81

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2019 - 21:19

Zanimivo branje izkušenj. Tudi sam sem ga parkrat uporabljal brez kakeršnih posledic in sem naletel na opis le tega http://popestritev.si/arome/ . Meni osebno zelo všečna zadeva vendar ne za vsak dan. Iz mojih izkušenj je to daleč od droge vse prej so druge zadevo dosti bolj opasne!!! 

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov