Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Poppers

159 odgovorov v tej temi

#51 usb-zvau

usb-zvau

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 26 december 2005 - 18:34

ok,party je mim,in morm povedat, da je prov supr zadeva res :> ne morm povedat kaki filingi so to, res neki nevrjetnga...nc ni bolela glava pa nic :pepper:

#52 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 26 december 2005 - 20:41

ja, popers....

ne pretiravat tako kot sem jaz zdaj v Zg na Tiestu. (še prej pa so mi copsi našli poppers in takoj do kible, pa kaj da je to?... pa kje sem to dobil pa šta mi to treba i ono i ovo....ja, nič po pravic sem povedal da trebam to za sex i da je iz Londona, tralala, vse razložu... itak, k nimajo pojma so mi ga dal nazaj i ajde vozi...)

ja v glavnem , preveč sem si ga privoščil, pa ostalim dajal, tako da mi je tud kaka kapljica prišla pod nos, res filingi megastični waaaaaa... in zjutraj vidim čist rjav nos, naslednji dan pa hrasta, pa praskanje pa kri.... jao in potem sem se zgovarjal na prehlad pa da sem skoz nucal ta grob sekret papir. ja, bolj na eazy si ga vzemte! Men je na srečo (žalost) zmanjkalo, tako da sem brez. zdej pa spet fehtat folk če gre kdo v London....

ajd, lp

#53 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 27 december 2005 - 15:23

... tako da mi je tud kaka kapljica prišla pod nos ...
... in zjutraj vidim čist rjav nos, naslednji dan pa hrasta ...

In ravno to je najbolj nevarno pri uporabi poppersa: da tekočina pride v stik z območjem pod nosom!! Saj nič ni takoj, ko dobiš poppers na kožo (malo hladi), a ta hlapljiva snov začne takoj sušiti kožo oz. "razžirati" - pa vas sploh nič ne boli, le zjutraj imate pod nosom hrasto (pod nosom imate že tako občutljivo kožo, s snifanjem poppersa pa še toliko bolj!).
Kako to preprečiti? Če uporabljate poppers celo noč, je že dovolj, da vsakič, ko greste na WC, z ovlaženim toaletnim papirjem lepo obrišete predel pod nosom in tako oblažite vnetje, ter nanesete en micen vazelina ali labele, pa bo (tudi če vam kapne kapljica gor) vse ql in nehrastavo zjutraj. :mrgreen:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#54 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 27 december 2005 - 18:35

Hello,

nekaj vprašanj za poznavalce: ali poppers enako učinkuje na moške in na ženske? :?: Kaj je pravzaprav namen poppersa? Se v glavnem uporablja v zvezi s sexom? Bi se za poppers lahko reklo, da je bolj za geje? :?: Kaj imajo od poppersa ženske?

Hvala za odgovore in lep pozdrav!
Ljubezen je večna, dokler traja.

#55 NowHow

NowHow

Častni član

• Člani
  • 331 prispevkov

Objavljeno 27 december 2005 - 18:35

vse kar spominja na droge (pa tut ce to ni) me odbija... mam raje stari dobri THC (travco) enkrat na tri kvatre kot pa estre, alkilne nitrate, butilne nitrate in amilne nitrate (oz. ce vam je ljubse poppers - se lepse slisi)...

zadeva pa vseeno ni tako nedolzna... se posebej, ker ima veliko ljudi prirojene srcne tezave (10% vseh ljudi, pa tega vecina sploh ne ve)... srcna napaka+poppers= tezave...

osebno nimam nic proti poppersu... ampak sem se vedno drzal gesla z glavo na zabavo ... to velja tut za alko, cike in travco...

ajt :pepper:
Nekoga moraš imeti rad... pa čeprav sebe

#56 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 27 december 2005 - 19:59

Hello,
nekaj vprašanj za poznavalce: ali poppers enako učinkuje na moške in na ženske? :?:

Seveda, zakaj ne bi? Popolnoma enake učinkovine so. :)

Kaj je pravzaprav namen poppersa?

Pravega namena nima nobena droga. Poppers je stimulant in podaljša trajanje orgazma, počeva spolno slo in nasloh iz tebe naredi sex-animal :mrgreen:

Se v glavnem uporablja v zvezi s sexom?

Prvotno se je poppers res uporabljal v zvezi s sexom, a ga je folks začeu izkoriščat v "zadete" namene, tako da ga zdaj veliko ljudi uporablja na partyih. :?

Bi se za poppers lahko reklo, da je bolj za geje? :?:

Ja, ker ga dejansko množično uporabljajo geji - zelo popularen in zelo razširjen.

Kaj imajo od poppersa ženske?

Popolnoma isto, kot moški - večjo spolno slo s partnerjem (pohotnost), daljši orgazem .. ;)

#57 Gost_MRCOOK_*

Gost_MRCOOK_*
  • Gostje

Objavljeno 26 januar 2006 - 23:49

Tud jaz sem si naročil poppers Amsterdam!A je ta dober oziroma kateri je najboljši. Hvala.

#58 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 27 januar 2006 - 00:49

Tud jaz sem si naročil poppers Amsterdam!A je ta dober oziroma kateri je najboljši. Hvala. :shock:

niti ni potrebno naročevati zadeve iz ne-vem-kere-države :?:
poppers namreč prodajajo v tiffanyu po ceni 3.500 SIT in to Rush-a iz Amsterdama ;)

ni pa zdej tuki specifično določeno, kateri je najboljši, ker so okusi in klofute različni! :mrgreen:

#59 Gost_mrcook_*

Gost_mrcook_*
  • Gostje

Objavljeno 27 januar 2006 - 13:14

trikrat fnadanes dobil zadevo!!mal ti kri v glavo butne,če pa nič posebnega!!meni osebno se zdi škoda 3.700,00 sit!! :?: trikrat fan potegnil pa nič posebnega!!je bil pa originalno zapakiran!!naročil sem ga prek spleta !če vtipkaš:poppers iz zda slo! :?:

#60 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 31 januar 2006 - 18:53

Pa saj to bi lahko vedel, da poppers ne traja dolgo oz. njegov učinek.
Je pa lahko vseeno dobra popestritev v seksu - pa čeprav za 8 sekund. ;)
Vohat kar v prazno, je pa res v prazno. ;)

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#61 Figlio

Figlio

piščan'c

• Člani
  • 67 prispevkov

Objavljeno 31 januar 2006 - 20:54

O jaaaaaaaaa....

Probal popers. Nekajkrat med seksom oziroma malo bolj proti koncu sexa. Ko se vsa zadeva stopnjuje proti orgazmu, ga malo poduhaš in vrhunec je res fantastičen. Nnnooorrrooo....

Sedaj ga že skoraj dve leti nisem vdihaval. :( Pa nič zato, saj je lahko sex enako dober brez njega. Definitivno je pa popers bil dober občasni dodatek pri najini posteljni gimnastiki. :D

Hastaluego :)
Če hočeš spremeniti svet, spremeni samega sebe. (kitajska modrost)

#62 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2006 - 14:35

med sexom še nism probala- Se oglasim ponovno. Drugač pa sm probala RUSH...pa je fajn prbil ja. :mrgreen:

Drugač pa- men osebno podobn efekt kot trava. Rajš si za tistih par tisoč kupim par gramov pa sm vsaj par ur v oblakih ne pa tiste pol minutke :|

#63 bucek

bucek

piščan'c

• Člani
  • 188 prispevkov

Objavljeno 24 maj 2006 - 05:59

drugač pa poperssi sploh niso po 3700sit ampak jih dobiš že za 1200sit(RUSH)

so pa dobra popestritev med sexom tako kot na raznoraznih zabavah oz.partyjih :mrgreen:

#64 w4mp|rk4

w4mp|rk4

redni gost

• Člani
  • 353 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2006 - 09:19

Men je poperz enostavno too much !

K se ga navlecem bi se najraj sam zleklna nekam in pocakala, da mine ...
+ edina stvar s katero sm predozirala, padla dol :?: ... pred leti seveda
"Pain and suffering in various tempos"
I quietly observe standing in my space...Daydreaming
http://www.horrorsee...ges/blueeye.gif

#65 lokvanj

lokvanj

piščan'c

• Člani
  • 161 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2006 - 09:53

sem probala pred leti na nekem žuru..vsaj rekli so mi da je poppers :D nisem bila preveč impresionirana. par sekund mi ni bilo nič, potem pa sem bruhnila v nekontroliran smeh za kako minuto. ko sem se nehala smejat me je pa glava začela bolet? hmmm, mogoče pa ni bil poppers? :?:
i think prime numbers are like life. they are very logical but you could never work out the rules, even if you spent all your time thinking about them.

#66 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2006 - 20:03

par sekund mi ni bilo nič, potem pa sem bruhnila v nekontroliran smeh za kako minuto. ko sem se nehala smejat me je pa glava začela bolet?

Zanimiv tale komentarček, glede smejanja, namreč pojavlja se (opažanja folksa), da se veeeeliko ljudi pri popersu nekontrolirano začnejo smejati in potem to potencirajo še z nadaljnim njuhanjem. :) Spet drugim, je seveda ob njuhanju totalno bed, se jim vrti in včasih izgubijo zavest - zato še enkrat apeliram, da ne pretiravajte pri vdihih! :P
Glede glavobola je pa že tko, da je to nek "stranski" učinek, ki ene doleti, spet drugi ga pa normalno prenašajo in ne čutijo glavobola .. :idea:

#67 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 527 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2006 - 23:46

Najbrž neumno in malo off-topic vprašanje. :S

Ampak res me zanima, če mladi brez teh substanc ne znate več živeti?
Se mislite vedno z nečem "dvigovat"?
Zelo resno me zanima, če se vam to zdi v redu in, če ste prepričani, da z uživanjem, vdihavanjem... (jaz še načinov, kako se kaj konzumira, ne pozanm :oops: ) ne škodujete sebi, svojemu telesu, psihi? :?:
Ali res ne znate uživati življenja brez teh reči? :shock:

Zakaj potrebujemo petdeset vrst WC papirja? Včasih smo si riti brisali tudi s časopisnim papirjem, pa smo bili vsi čisti. Danes je pa povsod polno posrancev. (Svetlana Makarovič)

#68 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 02 junij 2006 - 09:14

Zanimivo vprašanje, ki bi si ga mogli mladi sami zastavljati. 8)

Jaz sem že probal marsikaj. Brez tega lahko - vsak lahko (razen če zasvojen). Gre predvsem zato, da ti poppers da en občutek, ki ga v osnovi telo lih ne more doživeti. Zdaj pa je presoja posameznika ali mu je ta občutek bolj pomemben, kot naprimer 0.5% svojega načetega zdravja. :)
Mislim, da še vedno zna vsak uživati tudi brez substanc (kot poppers).

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#69 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 02 junij 2006 - 13:20

Zdaj pa je presoja posameznika ali mu je ta občutek bolj pomemben, kot naprimer 0.5% svojega načetega zdravja.

Ne zdaj minimalizirat učinkov popersa. Vsak vdih, vsak "zadetek" je ena pikica v mozaiku, pa malo tu, malo tam, pa alko pa travca pa E ...

Češ, če posledice niso takoj vidne, jih pa kao ni ali pa so neškodljive. :?: Sej ni treba, da vsakemu kadilcu udari pljučni rak ali rak na grlu - te pomanjkljivosti se ti lahko poznajo kje drugje, npr. da se zdraviš zaradi nečesa in se ti obdobje zdravljenja podaljša zaradi tega, ker si v mladosti nekaj experimentiral. Na primer.

Stvari niso nedolžne in puščajo posledice - že kje. Četudi se jih ne zavedamo takoj ali ne reagirajo tako, kot sami pričakujemo.
A hug is the shortest distance between Friends.

#70 Marushka

Marushka

nov na sceni

• Člani
  • 211 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2006 - 22:53

med sexom še nism probala- Se oglasim ponovno. Drugač pa sm probala RUSH...pa je fajn prbil ja. :mrgreen:

Drugač pa- men osebno podobn efekt kot trava. Rajš si za tistih par tisoč kupim par gramov pa sm vsaj par ur v oblakih ne pa tiste pol minutke :|

Točno tako :mrgreen:

#71 Gost_Dario_*

Gost_Dario_*
  • Gostje

Objavljeno 09 junij 2006 - 22:06

Men je pa poppers občasno mega ,še posebaj pri samozadovoljevanju

#72 Gost_andrejev_*

Gost_andrejev_*
  • Gostje

Objavljeno 05 avgust 2006 - 12:22

Men je pa poppers občasno mega ,še posebaj pri samozadovoljevanju

...
se podpišem pod to izjavo...kar se mene tiče, je orgazem tud pr "rokometu" zdej dobil smisel!!!; če le znaš dober potegnt popers na višku zadeve (potreseš flaško, eno nosnico zamašiš z drugo ornk potegneš in hitr še z drugo ponoviš)... pol pa k mi pride, me odnese nekam na luno in rabm kr mav vč k unih 8 sekund da pridem nazaj na zemljo....
...
oja! ... noro...

#73 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 05 avgust 2006 - 13:56

kar se mene tiče, je orgazem tud pr "rokometu" zdej dobil smisel!!

Brez uporabe poppersa, pa samozadovoljevanje nima smisla? 8)
Žalostno, ni kaj.. :roll:

#74 aLEshY

aLEshY

nov na sceni

• Člani
  • 241 prispevkov

Objavljeno 06 avgust 2006 - 01:15

Nisem bral celega topica tako da se opravicujem, ce ste to ze obdelali.

Jaz sem slisal, da je osnova poppersa cistilo za videorekorderje (al nekaj v zvezi z videorekorderji). a je to res? ;)

LOL

aLEshY :)

#75 Gost_andrejev_*

Gost_andrejev_*
  • Gostje

Objavljeno 06 avgust 2006 - 13:01

Brez uporabe poppersa, pa samozadovoljevanje nima smisla? 8)

hehe.... ne, sam, s tole novo dimenzijo, o kateri govoru, se po moči zdej lahk desna roka kosa z brito mucko :evil:

poba, ki pa dol sprašuješ, glede surovinske sestave... ne vem, iron horse, kter mene super užge, je, citiram: premium leather cleaner!!!

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov