Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Poppers

159 odgovorov v tej temi

#26 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 16 junij 2005 - 16:01

sam neki...popers...to ni droga 8)

lp
If sex was a war, would you be my enemy?

#27 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 21 junij 2005 - 23:11

Jaz sem ga že kar nekaj dal skoz, zmeri ko gremo v London si ga v Camden townu nabavimo full flašk.

med sexom sem ga že parkrat uporabil in je mega, zdaj pa ko sem samski ga uporabljam le še na partyjih, da me mal odnese. Imam pa še zelo majčkeno količino v flaški od Rusha, ki sem ga kupil v sexšopu na Dunaju, tako da bo treba it kmalu spet v nabavo.

takole pa še nikoli nisem probal da bi ga pustil odprtega na radiatorju, se mi zdi nekak škoda vsebine. Kaj pa potem npr, ko se soba napolni s temi hlapi, a to pomeni če si čik prižgeš potem v sobi naredi ......wooooooofffffff..... :zmesan:

#28 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 22 junij 2005 - 12:21

sam čak mal, kaj bi pa blo če bi te na meji dobil s popersom? a je pr nas tko da ga maš lahko prodajat al kupit ga pa ne smeš?

lp
If sex was a war, would you be my enemy?

#29 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 22 junij 2005 - 17:57

kakorkoli: poppers pri nas NI dovoljen in se smatra za prepovedano drogo!!! :x
Če bi vas policisti dobili ob pregledu z njim bi vas obravnavali po zakoniku, ki prepoveduje posest drog in ostalih substanc..
Vem iz lastnih izkušenj, ko so napisali ovadbo zoper kolega, ki so ga dobili samo z eno stekleničko poppersa.. :roll:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#30 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 23 junij 2005 - 15:00

sem probal, nikoli pri sexu sicer... meni ogabno smrdi :bruh:

sem pa slisal zgodbico, da so ga v sloveniji prepovedali, ker naj bi neko tele vsebine steklenicke popilo :tup:
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#31 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 02 julij 2005 - 13:19

Ja saj folk je nepoučen. Kar ni niti nič navadnega glede nato, da v Sloveniji vse poteka z velikim zaostankom. Razen če se sam pozanimaš ;)

Lep pozdrav, Glorchy :paprika:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#32 JayD

JayD

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2005 - 17:37

Super je - še bolj 'besno' se lotiš zadeve, hehe. Dubu modrice k sva s tipom norela po spalnici in se butala ob steno, k se nama je čist skeglal.

#33 pishka

pishka

piščan'c

• Člani
  • 196 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2005 - 19:18

okej za sex res še nism uporabla.. pa tut ne bi.. najboljš mi je na partiju sploh če maš še kak bonbon u riti pol vsaj men naredi štalo... na da odplavam ampak filing mam da sm na robu smrti :D pa tokrat sm rekla da nam več. pa se ga ne morm brant.

#34 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 22 oktober 2005 - 20:08

Probal zadevo prejšnji vikend. :)
Občutki in čustva, ko te prime, kar vrejo vn. Vse zapore popustijo, sprostiš se, dobiš energijo, čustva so bolj izrazita...
Podobno kot pri travici. Je enkrat za probat. Vonj pa rahlo spominja na eter.
Zanimiv, da me tud glava ni bolela ne takrat ne naslednji dan.

#35 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2005 - 07:58

ker si uporabil originalen popers :evil: , uvoz iz Amsterdama in ne tako kot večina, ki njuha "home-made" poperse, potem pa obolevajo za glavoboli :roll: :roll:

#36 mirboy

mirboy

piščan'c

• Člani
  • 90 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2005 - 12:02

no ja tud jest sm ga predkratkim uporabu in je blo res brez zavor....
no če bo se kdajt taka roba se bo se probalo....

lp
Conscientia mille testes. Čista vest velja toliko kot tisoč prič. (Mark Fabij Kvintilijan)

#37 Nathos

Nathos

piščan'c

• Člani
  • 61 prispevkov

Objavljeno 27 oktober 2005 - 22:00

home-made popers mene sploh ne pribije ...
Sam bedn filing
Pa še kšn po prešvicanih štumfih smrdi!

Jure

#38 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2005 - 12:25

home-made popers mene sploh ne pribije ...

tuki se ne strinjam popolnoma s teboj, ker zna kšn home-made popers zadet bolj kot kšn drug, ki je recimo originalen! Ampak fora teh home-made popersov je, da dajo ponavadi notr take sestavine, ki so OČITNO bolj škodljive, kot tiste v originalih (od tukaj tudi vonj po različnih smrdečih štumfih, tudi kislih jabolkih, itd. ..) :(
Jst mislm, da je še vedno bolje dat nekaj denarja več in kupiš ORNK zadevo, kot pa da dam manj in se bedno počutim - ker sem šparal na kakovosti :?

#39 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2005 - 13:48

Lih važno je ali je home made ali ne.
Važno je kaj uporabljaš in če obvladaš zadevco. That's it.

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#40 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2005 - 16:24

Lih važno je ali je home made ali ne.
Važno je kaj uporabljaš ...

ja no sej! najprej rečeš, da ni važno a je home made, ali ni, potem pa poveš, da je važno KAJ uporabljaš... :roll: dvoličnost! povedal si obratno od titega, kar si prej povedal! :shock:

še kako je pomembno s čim se ga zadevaš, ker če se ga ŽE zadevaš, se ga zadevaj kakovnosto in seveda predvsem po pameti.. To pamet ti "odpihne" kšn home made in te vsakič boli glava, včas ih tudi slabost in vrtoglavica, ki se ne konča. :(
Folks je še vedno do sedaj raje uporabljal prave poperse, ker predvsem niso imeli toliko svinjskih stranskih učinkov, kot home-made zadevce. Pravega popersa lahko povlečeš dosti več, pa bo potem vse ql, kot pa tista domača pacarija.
Seveda pa je v veliki meri poglavitna uporaba teh zadev, ker ljudje še vedno teh stvari ne znajo konzumirati... :P

#41 Gost_MrPoppers_*

Gost_MrPoppers_*
  • Gostje

Objavljeno 09 november 2005 - 21:48

ricklind Objavljeno: Sob, 22.10.2005, 19:08 Naslov sporočila:
--------------------------------------------------------------------------------
Probal zadevo prejšnji vikend.
Občutki in čustva, ko te prime, kar vrejo vn. Vse zapore popustijo, sprostiš se, dobiš energijo, čustva so bolj izrazita...
Podobno kot pri travici. Je enkrat za probat. Vonj pa rahlo spominja na eter.

A si ti bled? po cem pa ma to podobn obcutek k trava stari!?? jao...glede poprsov pa prov na vseh forumih folk bluzi in prenaša naprej bedarije, ki so jih videli na drugem forumu al nevem kaj. nevem kako se lahko tako smešite. pa vsak se obnaša kot da to VE.

1. velika razlika je med tem a ste probal home-made popprs ali tovarnisko narejen popprs - npr Rush, Hardware.... domaci poprs ima ceu kup enih primesi - hlapila, po katerih te sploh boli glava. Tovarniski poprs pa vsebuje amyl, isobutyl alpa clear nitrit, in te po njih naceloma NE boli glava. ok to ni 100% res, ampak vsi popprsi ki so od Rush company - to so Rush, Hardware, Popr's, Liquid Aroma itd., so čisti - po njih me niti po celi noci uzivanja na partiju ni bolela glava, po tistih mal bl nečistih pa te po dolgotrajnem vdihavanju..npr Ecstasy Pop, Amsterdam Special...
drugače pa to vpliva na SRCE IN OŽILJE ne na možgane. ko snov pride v telo se razširijo žile, kar pomeni da more več krvi v žile, zato srce začne pumpat z večjo močjo, in tak velik pritok krvi v možgane povzroci tist flesh.
obstaja pa strokovno poročilo - http://www.allaboutp...m/evidence.html

2. uporaba naj bi bila: kot afrodiziak - zlijemo v širšo posodo, postavimo na nočno omarico in sexamo z večjim užitkom...ampak tko gre ena flaška za 1 sex...
folk je zaceu uporablat to na partijih, ker ti da dost dobr flesh, še posebej je scena da si lahko cist zadrogiran, blažen, pa boš poprs zategnu pa boš še 5x bolj...v tem primeru se ga vleče iz flaške, ki si jo daš pred nos, ali namoči čik v flaško in vleče...

3. zakonodaja:
nikakor niso prepovedani, ker nitriti niso na listi prepovedanih substanc, glede prodaje je pa zadeva pr men nerazjasnjena. na vsak način lahko jih mas pr seb.

#42 eriq

eriq

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 10 november 2005 - 00:52

jz sm se s popersom prvič srečal v franciji, kjer je dost razširjena droga ... z drugimi besedami - povsod se voha...

v seksu ga še nism probal - bi ga, ampak to sam s resnim tipom, k verjamem, da se ti res utrga in zato po moje ni prevec priporocljivo, da se odklopis, ko mas kakega neznanca v postli.

v diskaču sm ga pa že večkrat in lahk rečem, da je ena od mojih priljubljenih drog. filing je res intenziven ... sploh tko ce ga vdihneš tik pred vrhuncem kakšnega komada, te totalk zafleša. ostalih drog ne poznam preveč dobro, tko da bi bolj težko primerjal, kar se tiče tistih, pa ki jih poznam, pa je to zihr najbolj intenziven občutek. na žalost pa res traja samo kratek čas - samo malo dlje kot orgazem.
razvajaj se in drugi te bodo razvajali ;)

#43 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 10 november 2005 - 02:45

A si ti bled? po cem pa ma to podobn obcutek k trava stari!??

:roll:
Ne nisem bled in če bi malo bolj pozorno bral bi videl da občutki nimajo veze s travo ker je beseda trava napisana v drugem odstavku.
Povdarit sem pa hotel to: Podobno kot pri travici. Je enkrat za probat.

#44 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 10 november 2005 - 03:11

ja, mislim da je ricklind tu mislil na izkušnjo, na poizkušnjo tega in ni hotel napisati, da je filing isti - ker vem, da fant VE kako drugačen je filing :mrgreen:
Midva sva z mojim 2 vikenda nazaj uporabljala med :akcija: Ecstasy pop in me je rahlo bolela glava, tako da še vedno prisegam kar na Rush-a :evil:

#45 Gost_MrPop_*

Gost_MrPop_*
  • Gostje

Objavljeno 10 november 2005 - 11:30

če je temu tako, se opravičujem.
brau sm na hitr in tko razumeu:>

#46 Noem

Noem

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 21 november 2005 - 18:13

Parkrat probala popers...ampak dosti časa nazaj....v srednji šoli.....hmm.....mislim da je filing trajal kake 2 minuti in je blo noro,če bi trajalo več časa bi se mi najbrž zmešalo :? zdaj pa mi niti na kraj pameti ne padejo take reči, bljak! :bruh:
Nikoli ne obupaj, zato vedno upaj!

#47 dečva

dečva

redni gost

• Člani
  • 319 prispevkov

Objavljeno 21 november 2005 - 18:44

nikoli probala, niti me ne zanima.

Nič zanimivega. Move on. 

#48 usb-zvau

usb-zvau

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 22 december 2005 - 02:37

LP!

Pred nekaj dnevi sem dau kolegu 3.000 sit da mi nabavi poppers za na party k grema...Prvic bm vdihavau pppers zato sem si reku dasi malo preberem o tem kaj in kako.Prebral sm vse strani tukaj o poppersu in veliko sem slisal o home-made poppersu, in zdej me je strah da nebi dobil res home.made in bi mi zabediral ceu party z glavobolom :| Zanima me se, ce ima kdo link do kake strani, kjer bi lahko kupil poppers original.

USB-zvau

#49 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 22 december 2005 - 03:07

usb-zvau: preprosto rečeno, ne kompliceri! :mrgreen: res! ;) mi smo samo poglobil debato glede popersa in pršli do teh glavobol in home-made zadev.. :)
Tut home-made zadeva te bo zadela (če ne celo bolj kot original), le da ti osvetujem, da povlečeš, pa čeprav na 8-urnem partyu celo stekleničko sam - kar verjetno ne boš, glede na to, da si frišen uporabnik 8)
Popers je tok dbest zadeva, da samo vdihni in se prepusti toku domišljije, ker te ponese lahko v meje nezavednega in .. ehh, pa saj boš občutil - nič bat, da bi šlo kej narobe! samo po pameti, prou? ;)
p.s.: sporoči, kako ti je blo ušeč, boš? :mrgreen:

#50 usb-zvau

usb-zvau

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 22 december 2005 - 12:07

No pol pa tak super.Ja sm slisu ze velik tega da je baje tak filling da kr glava peče,sam k premal doug traja :) no v pondelk povem kak je blo 8)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov