Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Poppers

159 odgovorov v tej temi

#1 Nathos

Nathos

piščan'c

• Člani
  • 61 prispevkov

Objavljeno 07 junij 2005 - 20:52

Hojla!

A je še komu full gud uporabljat poppers med sexom?
Men je full dobr za sprostitev analnih mišic, pa še mal strast podžge ;)

Regards
Jure :mrgreen:

#2 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 07 junij 2005 - 20:54

Ni vreden denarja za tiste par sekund, he he.

Lep pozdrav, Glorchy :paprika:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#3 FirstTimer

FirstTimer

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2005 - 10:00

ah za obcasno se ga zadevat je kul, sam men bolj kot med seksom sede na kakem partiju k odplaaaaaaaavam ;)
se sreca, da mam vedno rokavčke sabo :mrgreen:

#4 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2005 - 16:47

:oops: :oops: Jaz pa sploh ne vem, kaj to je :oops:

#5 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2005 - 16:51

:oops: :oops: Jaz pa sploh ne vem, kaj to je :oops:

LOL, jaz tud ne, pa si nisem upal vprašat. :D :oops: :oops:
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#6 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2005 - 18:29

Poppers je tekočina, ki hlapi kot recimo "eterično olje". Je v majhnih stekleničkah kot propolis.
Sprosti mišice, poživi krvni obtok, razširi žile. Je poživilo, ki ima čas trajanja od 5 - 15 sekund (ne minut :P).

Slika objavljena
Mene osebno je vedno, dobro prbil :mrgreen: Tiste sekunde so bile res - zadete :P

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#7 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2005 - 18:39

Fajn zadevca. Sam med sexom mi nekak ne paše. Mam eno drugo opojno substanco nad/pod/poleg sebe. :mrgreen:
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#8 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2005 - 19:09

good zadevica, ampak med sexom se jst kr lepo posvetim tipčku in ne vdihavanju tega hlapila.. :?

mi je pa fajn zadevica kdaj na partyu, da sm za par sekundic v čisto svojem svetu in mi švigne skozi glavo več tisoč momentov, ki so..
ahh, pa sej se tudi opisati ne da teh hudih filingov! ;)
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#9 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2005 - 19:10

Poppers je tekočina, ki hlapi kot recimo "eterično olje". Je v majhnih stekleničkah kot propolis.
Sprosti mišice, poživi krvni obtok, razširi žile. Je poživilo, ki ima čas trajanja od 5 - 15 sekund (ne minut :P).:

In pol večkrat snifaš ali ...? :?:
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#10 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2005 - 19:19

toplifantek: zadevo lahko večkrat vdihneš, ali pa tudi ne.. Morm povedat oz. opozorit, da lahko (kar v večini primerov) pride do hudih glavobolov po uporabi, če je inhalacije preveč..
To je tako močno hlapljiva tekočina, da jo lahko samo postaviš na radiator ali pa okensko polico in odpreš stekleničko, da je cela soba polna teh hlapov - kaj se potem dogaja s tabo in tvojim partnerjem..
:akcija: :akcija: :akcija:
zadeva ima tudi zeelloo specifičen vonj, ki ga ne moreš zgrešiti!
Včasih je bilo zadevCo moč dobiti v erotic shopih, a so jo kmalu umaknili s prodajnih polic, tako da jo lahko zdaj dobite le še v tujini (bližnja Avstrija..) ali pa naročite preko interneta.
Odsvetujem tudi uporabo "home-made" izdelkov, ki niso glih fajn zvarki in lahko povzročijo več škode :P kot koristi :akcija:

p.s.: najbolj poznan je RUSH - priporočam! ;)

#11 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2005 - 19:56

Tako kot rekel PuckO ;) Ima pa res spešl vonj :) Ko prideš v kakšen klub, prec zavohaš in veš, koliko je ura :mrgreen: Je pa nevarno in nezdravo vohati to non-stop. In iz zdravstvenega vidika je glavobol prvi znak - da zadevca ni cool, da je ne jemat. Ampak če se kdaj popestri ni lih hudega :shock: Je pa v Sloveniji kolikor vem to nelegalna droga - zato ga ni več moč dobiti v erotic trgovinah. Je pa to dobiti simple - edino cene niso nizke.

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:

#12 Nathos

Nathos

piščan'c

• Člani
  • 61 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2005 - 22:53

... Je poživilo, ki ima čas trajanja od 5 - 15 sekund (ne minut :P).

Čist odvisn, kerga maš ...
slovensko home-made sranje je res ful en kurac, ampak se pa da dobit tud take, k držijo po 2-3 min ... no, js sm izjema in me držijo tud do 5 min ... pa zakon je :)
Sploh za orgazme ojačat :pepper:

Js sm si končnu najdu take, k glava po njih ne boli več ... K eni so pa res ubitačni!

#13 FirstTimer

FirstTimer

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2005 - 09:24

zadevca ni tolk nedolzna, kukr zgleda. Gre pač za inhalante iz skupine nitritov > Neostik tut sm not spada. :mrgreen:

Ni priporočljiv, ok, ni za nobenga, ampak še posebno pa ne za folk z nizkim krvnim pritiskom, ker poppers vse, kar nardi je, da razsiri zile > s tem se zmanjsa pritisk > manj kisika v mozgane. Tist rush je pa nastane zaradi nenadne spremembe krvnega pritiska.

Za vse tiste, k zelite malo vec o tem prebrat pa seveda link na erowid: http://www.erowid.or...inhalants.shtml

#14 redangel

redangel

piščan'c

• Člani
  • 96 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2005 - 08:44

Ja tud js sm dos popperska prevohala, pol me je pa pošteno glava bolela. Je pa res, da je to fantastični pripravek, za uporabljat med sexom. seveda ga ne vdihavam, ampak mam pa recept. Dve do tri kaplce poppersa v vodo na izparilniku. Pol pa svečko spodi zakurš in se cel prostor tega navzame, prav noro. sam morš res pazit da daš majhno količino, k čene ti loh glavo odpre. :evil: :evil:
''Ljubiti pomeni prevzeti največje tveganje.To pomeni položiti svojo prihodnost in srečo v roke drugega.To pomeni, dovoliti si da zaupaš brez pridržkov.To pomeni, da sprejmeš ranljivost.''

#15 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2005 - 17:57

Nisem še probal in tudi mislim da ne bom, ker imam dostikrat prenizek pritisk.

#16 Juliette2

Juliette2

piščan'c

• Člani
  • 124 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2005 - 23:51

Popers Knopers...ena velika potegavščina.
Vsaj to je moje mnenje.
Something's wrong...
But i don't know what...

#17 aLEshY

aLEshY

nov na sceni

• Člani
  • 241 prispevkov

Objavljeno 12 junij 2005 - 12:01

hmm, med sexom ga še nisem uporabljal... sem pa na partyju večkrat potegno :) malo popestritve, wihha :evil:
amm, drgač pa mi ni čist jasno - a stekleničko kao pustiš in jo pustiš da hlapi po sobi medtem ko s tipčkom karkoli že...? kak dolgo pa pustiš odprto kr tist ti ful hitr izhlapi. bi blo fajn poskusit, ko najdem "žrtev" :D

#18 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 13 junij 2005 - 09:48

ricklind: glih v tem je fora, k maš nizek pritisk, bi ti ga pa mogoče poppers zvišal :mrgreen:

aleshy: recimo pol urce pred sexom pustiš stekleničko na okenski polici, pa bo sobica ravno prav polna hlapov..
Bolj zanimivo je, da hlapi MED sexom in vama dobesedno daje val potrebe! :oops:

#19 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 13 junij 2005 - 16:58

ricklind: glih v tem je fora, k maš nizek pritisk, bi ti ga pa mogoče poppers zvišal :mrgreen:

Ni priporočljiv, ok, ni za nobenga, ampak še posebno pa ne za folk z nizkim krvnim pritiskom, ker poppers vse, kar nardi je, da razsiri zile > s tem se zmanjsa pritisk > manj kisika v mozgane. Tist rush je pa nastane zaradi nenadne spremembe krvnega pritiska.

Ne bi tvegal :?:

#20 eLin

eLin

piščan'c

• Člani
  • 150 prispevkov

Objavljeno 15 junij 2005 - 01:43

V srednji soli je blo to ful popularno, ene parkart sm probala im me je potem kr fajn bolela glava.
Defining the world through regurgitated, updated, retouched, mediocre, mainstream
media information that smacks of sensation!

#21 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 15 junij 2005 - 07:31

Popers je pa ja ena kul zadeva, ga kr redno uporabljam...origanlne znavke valda...se da tut pri nas naročit, sam morš vedt kje :idea:
Uporaba tako na partyju kot med seksom je super, tut če samo za par sekund čutiš tisti "rush", pa itak, da traja lohka tut kej več k par sekund, je nor občutek. Oh oh...ne bi o znamki Rush, ker ta je pa res močn, skor preveč (pa vem da obstajajo še močnejši - medicinski) tko da za sex priporočam Blueboy.

lp
If sex was a war, would you be my enemy?

#22 Nathos

Nathos

piščan'c

• Člani
  • 61 prispevkov

Objavljeno 15 junij 2005 - 10:54

Don't like blueboy-a ...
glede na to, da sem jih že ful originalnih in ne home-made sprobal, lahk rečem, da je blueboy čist poprečen. Velik boljši je Iron Horse al pa Amsterdam poppers, Jungle jucie je zanič!
Iron horse te naredi totalno potrebnega ampak nekaterim je lahko čudno tisto butanje krvi v glavo, ko se poveča pretok. Tako, da je glede tega boljši Amsterdam poppers.

#23 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 15 junij 2005 - 11:20

A ni ta Jungle Juice v bistvu medicinski popers, k so ga včas v zdravstvene namene uporabljal?
If sex was a war, would you be my enemy?

#24 BlueGirl

BlueGirl

piščan'c

• Člani
  • 118 prispevkov

Objavljeno 15 junij 2005 - 20:50

Kje točno se da to dobit? Ima kdo kakšen link od strani, kjer se naroča? In kakšne so pribljižne cene?
A parfum, ki nosiš ti, na drugemi drugačije diši.

#25 Tristan

Tristan

piščan'c

• Člani
  • 80 prispevkov

Objavljeno 16 junij 2005 - 14:58

Jest se poppersu raje ogibam. Nimam prav velikega zaupanja v droge... :(
in se mi zdi seks, kjer moram rabit poppers, da se mam fino, čist brezveze. V tujini je stvarca še velik bolj popularna kot pr nas, ampak rečem vedno: ne, hvala, ti pa kar, če ti paše. Čeprav si pol od tipa, ki ga ves čas vleče iz stekleničke, ne obetam prav dosti. Se strinjam, da res deluje super in da ful sprosti analne mišice, sam imam lahk to čist sam pod nadzorom. Sploh se mi pa pri fistingu ali pa pri kaki drugi bolj zahtevni tehniki uporabljat poppers al pa katerekoli druge droge ne zdi glih odgovorno in pametno...
Tko da kakor komu paše...
poor is the man whose pleasures depend on the permission of another

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov