Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kako ste jo spoznale?

48 odgovorov v tej temi

#26 lolipop

lolipop

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2011 - 11:34

Spoznala sem jo preko prijatelja, kateri naju je zadolžil za vodenje nekega projekta.... Kmalu za tem sav se dobili na kavi, na večerji, kino.... :poljubcek:

ampak na žalost sva ostali le prijateljici :( ....

#27 etty

etty

zasvojen'c

• Člani
  • 446 prispevkov

Objavljeno 15 april 2011 - 10:02

Heh, jaz sem jo spoznala na adolescentni psihiatriji. Sploh pa nas je bilo tam kar dosti, tko da po moje bi v vsakem primeru od tam odšla zasedena. :mrgreen: Skratka skozi mojo drugo hospitalizacijo sem jo spoznala, punca se je od takrat ful spremenila, je bilo pa kar dosti scen tudi glede parčkanja drugih ljudi, vedno se je nekaj dogajalo, za naju so pa tudi vsi govorili, da bova končali skupaj, midve sva si pa pri sebi mislili: Oh ja, ko bi le res. No in na koncu sva. ;)
"The human heart feels things the eyes cannot see, and knows what the mind cannot understand."

Robert Vallett

#28 panda

panda

piščan'c

• Člani
  • 84 prispevkov

Objavljeno 03 junij 2011 - 21:00

letos je prišla v naš razred.

“We're so busy watching out for what's just ahead of us that we don't take time to enjoy where we are.”

#29 tejcha

tejcha

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 16 oktober 2011 - 23:16

Piršla je delat nasproti mene kot zamenjava in jaz sem jo pogruntala že na prvi pogled, ona je pa očitno opazila moje poglede, ampak je bila vseeno malo v temi, pa si je potem tudi hitro ugotovila. kasneje je pa sledilo nekaj kratkih ampak sladkih trenutkov. Samo zaenkrat sva pa ostali kolegici. ko se pa v ljubezni včasih tako zakomplicira, ampak še vedno se mi zdi, da se splača čakati, če se bo odkompliciralo, ker je kemija še kar prisotna.

Prispevek uredil/a: ženska, 18 oktober 2011 - 01:17.

Don't do to others..what you don't want others..do to you

#30 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 610 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2011 - 09:18

Spoznala sem jo preko neke spletne strani, kjer je ona najprej mene kliknila in sva si začele dopisovati. Čez par dni pa sva si dopisovale tudi na MF-ju čisto po naključju, ne da bi vedele da si že dopisujeva že nekje drugje :) in čez čas vsa ugotovili da sva eni in isti osebi :). Nato sva si izmenjali maile in si dopisovali preko njih. Ful dolgo sva chatali in to dolgo v noč skoraj vsak dan, predno sva se srečali. In po parih mescih dopisovanja sva se končno spoznali v živo in od takrat sva neločljivi :sreca:

#31 AlexCon

AlexCon

biskvitek

• Člani
  • 25 prispevkov

Objavljeno 05 november 2011 - 23:16

... hm ... ob igranju družabnih iger ... :)

#32 mravlja

mravlja

zasvojen'c

• Člani
  • 435 prispevkov

Objavljeno 13 november 2011 - 21:23

Njo sem pa kar preko foruma. Poslala mi je ZS, v katerem je nedolžno komentirala, da sem predlagala super film v eni izmed tem na MFju. Potem sva si začeli dopisovati, pa kmalu sms-at, pa prvi sprehod, vsakodnevni sprehodi, očitna naklonjenost in nasmeški do ušes, ... sedaj sva srečni in zaenkrat nama gre superfinofajn

Right now, nothing can kill my vibe

#33 Bellatrix

Bellatrix

piščan'c

• Člani
  • 150 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2012 - 10:25

Meni jo je predstavil moj prijatelj. Oziroma, bolje rečeno, naju je spravil v kontakt. Jaz sem bila "new in town" in nisem poznala nikogar, prijatelja sem spoznala na eni priljubljeni potovalski strani, on je poznal njo in zdelo se mu je, da je slišal, da je ona prav tako "naša" (sploh ni bila preverjena informacija). Napisal ji je sporočilo, rekoč, da je spoznal istospolno usmerjeno punco, ki je nova v mestu in ne pozna nikogar in če njo zanima kakšno novo poznanstvo. Ona je zagrabila za stvar (to je bil nekakšen "dokaz", da je res naša...), se povezala z mano in smo se srečali. Jaz sem želela kakšno novo poznanstvo, jasno da, nisem si pa predstavljala, da bo prijatelj na tak spontan način povezal tak "perfect match".
Večno mu bom hvaležna.

#34 Zmajci

Zmajci

biskvitek

• Člani
  • 35 prispevkov

Objavljeno 16 februar 2012 - 09:30

na jezikovnem tečaju. ;) ostale pa v službi in ali lezbo lokalih - pri čemer se po novem tudi jaz trudim na daleč izogibat vsem tistim, ki se imajo za strejt ;) na mf pa še nobene (prave), prav hecno je že. ;(

#35 LustL

LustL

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 25 februar 2012 - 19:43

Poznali sva se že dolgo, ampak vedno je bila samo ˝znanka˝, za katero nisem niti slutila, da bi lahko bila naša :)
Potem sem enkrat prišla na morje s starši k njenim staršem, ona je bila že tam in kar naenkrat se mi je zdela zelo lepa in naša :D
Sprva sva se samo malo pogovarjali, končalo se je pri tem da sva vsak večer ponočevali skupaj, pa ne da bi se ga skupaj napili, ampak nedolžno pogovarjanje, ki je preraslo v ljubimkanje 8)
no, punca je dosti starejša od mene in že od začetka sva vedeli, da iz te moke ne bo resnejšega kruha ^^. Ona je to vedela malo bolje in se je znala ˝pobrati˝, pri meni je trajalo malo dlje, še vedno pa je ona tista, ki mi je dala prve stvari in mislim da vsi dobro vemo, da te osebe ostanejo za vedno ;)
They spoil every romance by trying to make it last forever.
-Oscar Wilde

#36 Ronia

Ronia

piščan'c

• Člani
  • 95 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2012 - 16:51

Na izmenjavi. Nisem vedela, da so ji tudi punce všeč. Ona je zame vedela in nekega večera na neki žurki me je pred vsemi prijatelji poljubla. :D in večer se je potem nadaljeval v študentskem domu. :poljubpunce:
Be kind to one another

#37 Aida

Aida

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 16 marec 2012 - 22:39

Jaz sem svojo dušo dvojčico spoznala na študentski izmenjavi v Franciji. (Oh te Francozinje! ;)) Obe sva takrat bili v neke vrste razmjeru (jaz s fantom, ona s punco -njena prva istospolna izkušnja, drugače moja kolegica, odkrita lezbijka, ki je šla skupaj z mano na izmenjavo. Don't judge :)).

Na začetku sva bili samo prijateljici, dokler se na na silvestrovo, ki smo ga z družbo proslavljali pri njej doma, ni pojavila "neustavljiva iskrica" :) Ta večer se je nekaj "skoraj" zgodilo, ampak sva obe to pripisali alkoholu.
En mesec kasneje sem jaz zasputila Francijo, se od nje poslovila, misleč da je to slovo za vedno, "mogoče" se le kdaj spet vidimo. Ampak niti sanjalo se nama ni, da bo to slovo najin začetek.
Dve leti kasneje si deliva čudovito ljubezen, katero še zveza na razdaljo (velikaaaa razdalja :)) ne more uničiti. To je to. We found Love :)

#38 LuNa

LuNa

piščan'c

• Člani
  • 91 prispevkov

Objavljeno 06 april 2012 - 13:07

Preko tega foruma. :) ... najprej pol leta dopisovanja, pol pa spoznavanje, večkratno pohajkovanje po Ljubljani, pa ajmo še na koncert v MB, seveda pa da iz koncerta k meni malo pogledat, naprej pa tak sami veste kaj se je zgodilo :)

Prispevek uredil/a: LuNa, 06 april 2012 - 13:08.

Fake it, till you make it...

#39 crazy_daisy

crazy_daisy

Častna članica

• Člani
  • 464 prispevkov

Objavljeno 02 oktober 2012 - 19:41

Meni je bilo pa ta vikend šlogano, da svojo sorodno dušo že poznam, in sicer z delovnega mesta. :lool: Sporočim, če se zgodi kaj usodnega. :o

#40 heart2

heart2

gay friendly

• Člani
  • 21 prispevkov

Objavljeno 03 oktober 2012 - 15:48

spoznala sem jo na netu

#41 Radio

Radio

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 07 oktober 2012 - 22:15

Itak je hodila na našo šolo, ampak po enem precej hecnem dogodku (izredno gobčni skupni prijatelj) :) ampak tega je že dolgo.
Se da spoznat punco na ne lezbo placih, edino vprašanje je, če je lušna. Hecam se, meni osebno je čudno pristopit do nekoga, ki mi je zelo všeč :)

#42 claire13

claire13

piščan'c

• Člani
  • 73 prispevkov

Objavljeno 14 december 2012 - 00:59

Jaz sem svojo kar preko MF. :nerodno:

#43 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 964 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2013 - 11:41

Torej ... Sedanjo sva se spoznali preko skupnih znancev in zaradi skupnega interesa - obe zelo radi bereva in naju zanima duhovna rast, pa si je želela prebrat eno knjigo, ki jo je dokaj težko dobit, meni je pa stala na polici že kakšen mesec ...
Drugače sem pa prvo spoznala v šoli - sva bili sošolki, nekaj naslednjih pa preko družbenih omrežij (Netlog, Hi5), eno pa v diskoteki. Se mi zdi, da so bili odnosi, kjer sva se spoznali sami oz. preko naključnih srečanj s prijatelji, ter iz določenega skupnega interesa še najbolj vzdržljive. Se kart strinjam z tem, kar je napisal Paolo Coelho: 'Najpomembnejša srečanja se najprej zgodijo med dušama, šele potem se zagledata telesi.' Ko se srečaš, enostavno VEŠ. :)

There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#44 minimaxi

minimaxi

piščan'c

• Člani
  • 143 prispevkov

Objavljeno 09 julij 2013 - 10:36

Internet je pri meni krivec za vse....

Zdrava kmečka pamet lahko nadomesti skoraj vsak nivo izobrazbe,
vendar noben nivo izobrazbe ne more nadomestiti zdrave kmečke pameti. (Arthur Schopenhauer)

#45 raceing girl

raceing girl

piščan'c

• Člani
  • 131 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2014 - 04:46

Zadnjih nekaj let se mi dogaja, da mi bivše predstavijo "bodoče bivše". :neumen: :D

Bodi kar si //
ostalih je tako že preveč!

#46 Evelin1

Evelin1

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2014 - 01:53

Poznala sem jo preko spleta, skupni znanci itd., sem jo kdaj zagledala na kaki sliki, vedno mi je bila totalno simpatična. V žvo pa sem jo spoznala to poletje na rojstnodnevnem žuru, pride v prostor in bam, I was fuc*ed. Pogled ima tak, da se skoraj stopim. Ampak ja, na žalost je zasedena, nimam kaj ... Je pa prva, ki mi tako divje dvigne utrip :neumen:

#47 Donvita

Donvita

zasvojen'c

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2014 - 09:47

..tako, da sem pred mnoogimi leti ostala brez besed in čas se je ustavil, na lokaciji, ki ne obstaja več in med ljudmi, ki jih več ni. Obstaja le ona in vrnila se je   :ljubezen:  .

Prispevek uredil/a: Donvita, 06 januar 2014 - 09:49.

#48 Irena

Irena

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2019 - 08:40

Pozdravljene!

Vaše mnenje oz.predlogi, kako začet, kako iskat, kako najt?

Približno 15 let sem vdova, imam 3 otroke. Od moževe smrti sem imela le enega moškega, občasno. Nekaj let nazaj sem ugotovila, začutila, da to nisem jaz. Jaz sodim k vam, drage ženske. A tukaj se zgubim... Kako dalje? Hvala za predloge.

Prispevek uredil/a: Irena, 14 marec 2019 - 08:41.

#49 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2019 - 22:56

Ce isces punco na tem forumu, je najbolje, da napises kaj o sebi v temo Spoznaj me.
Zelim ti veliko srece.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov