Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Resničnostni šovi, ki so se/se predvajajo v Sloveniji

2793 odgovorov v tej temi

#1 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 09:54

Huh, o sanjski zenski se nismo govorili. Ste jo gledal, jo se gledate, kaksna se vam zdi (njena vprasanja, osebnost, psicki okol nje ... ups, fantje) - predvidevate izzid?

Ce je ze konc, se opravicujem :oops:

Odgovorite pa se vseen lahk :evil:

A hug is the shortest distance between Friends.

#2 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 10:55

Vizualno mi take bejbe niso vsec. Ok, gestel bi se sel, velike oci in umetna blondnost mi pa vsaj na njej niso. Sploh pa ne bi mogla bit z osebo, ki se takole smeji :?:
Sem gledala parkrat, mi ni vsec. Ze s tem so falili, ker so dali v naslov "Sanjska", pa naj bi bila katera koli bejba.
Ko tako mal poslusam pogovore o njej, jo kar mal prevec napadajo.
Je clovek pac, pod drobnogledom in ce bi bil vsak izmed nas, bi ziher nasli polno napakic, tako da je idealiziranje brezveze.

#3 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 12:09

Oddaje ne spremljam, zato posebnega mnenja o Miši nimam. Sem nekajkrat gledal po pet, deset minut, dlje pa nisem zdržal. Če bi spremljal redno ali gledal dlje, bi mi mogoče bila za silo všeč, kar pa sem dejansko videl pa se mi dopadlo niti malo. Ti moški okoli nje, pa saj to so sami otroci, mislim, kolikor sem ulovil njihovega vedenja, me je bilo sram namesto njih, ne vem, kako njih samih ni bilo. Oddaja mi skratka ni všeč, vse skupaj se mi zdi preveč prisiljeno.
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#4 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 12:32

niti ne spremljam redno zadeve, vem pa, da se mucho več govori o Sanjski ženski kot pa o Sanjskem moškem, saj je celotna zadeva bolj dramatična in nepredvidljiva.. :?
Občutek sem dobil, da se punca malo poigrava s fantKi in jih ma dejansko za "psičke"! :mrgreen:
Grdo pa je, da folks govori, kako nesramna je, kako grdo naj bi se obnašala do fantov, da jim lomi srca.. :roll:
To vse skupaj je eno samo natolcevanje, saj menim, da je punca na dosti bolj zreli ravni kot pa vsi fantje skupaj: punca točno ve, zakaj je v oddaji, kaj išče in česa si želi! :|
Go, go Miša!!! :mrgreen:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#5 Xenia

Xenia

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 15:45

Redno gledam.
Miša mi je bla bedna že od vsega začetka (zdej mi je pa še bol pa še na frufru se je postrigla lol), ampak kaj ko je tiste psičke ups fante tok zabavno gledat. :mrgreen: In lepo da sta prow moja najljubša dva ostala na koncu...

Puck0: Širjo se govorice da je zdej kao začela šmirat s kamermanom. :D O ja. punca že ve, kaj si želi...
Not everything that counts can be counted, and not everything that can be counted counts.

#6 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 226 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 16:13

Sem kar nekajkrat gledal. Ženska mi je grozna :roll: Njen smeh, njeno obnašanje - fuj.

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#7 mk

mk

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 16:21

Gledal prvo oddajo prvih 10 minut, ker sem upal, da bodo dobri tipi.

Ker pa lahko grdavše gledam tudi vsak dan na faksu, je bilo to tudi zadnjič :mrgreen:

#8 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 710 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 16:24

Hello,

redno gledam in se neizmerno zabavam - pa ne vem, nad čem bolj: ali nad Mišo ali nad njenimi fantki (no, zdaj sta ostala samo še 2). Skratka - meni je smešno in zato gledam. :D :D

LP vsem!
Ljubezen je večna, dokler traja.

#9 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 17:46

Zacela sem gledat 1x, ko sem likala, da mi ni blo dolgcas, pa se to sam za ene 10 min. Je bla lih na vecerju z unim ubogim obritoglavcem - se mi je kr smilu, no, lih znajdu se pa tud ni. :|

Pol sem pa sam se 1x gledala celotno oddajo in se nasmejala zraven. Zenska je total samozavestna in tocno ve, kaj vprasat - tud, ce je v zadregi, se ven povlece in si ne jemlje prevec k srcu raznih lapsusov (no, ne vem, ce so njene solze ob podajanju regratov pristne). Se mi zdi, da zna bit tocno taka tud v resnici, seveda prijateljev najbrz ne podje*ava. Je ze res, da znajo samozavestne zenske prestrasiti marsikaterega moskega 8)

Torej, kolegica mi ni hotla povedat (najbrz spara na smsih), KDO je ostal na koncu? Andrej in Cime, upam.

Ta scena z Andrejem je bla prov posrecena, tko pristna, sploh njegov obupan obraz, ko je v kamero rekel: Jest sem total zaljubljen.

Drgac pa to nikakor ni moj tip zenske (pa ne mislim sam barve las in njenega smeha).

Ce ne drucga, jo bodo (oz. jo ze) po rumenem tisku po zobeh vlacili - njen trenutek slave. Mater, sem zlobna. :evil:

#10 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 17:51

Na začetku mi je bla gadna po videzu in po obnašanju, pol mi je pa nekak ratala mal luškana, ampak zdj k ma uno grozno čupo mi je pa spet gadna :?
Tipi so mi bli vsi antii od prvega do zadnjega, oddajo gledam pa čist iz zabave in firbca. Nevem kaj je s to žensko u glav narobe drugač an.. :?:

#11 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 21:34

Če slučajno gledam me pol preveč oči bolijo, ker :roll: :roll: .

#12 LaiDee

LaiDee

piščan'c

• Člani
  • 100 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 22:43

Gledam toliko, da lahko šinfam :P

Sanjska ženska... SANJSKA?? Če je ona sanjska, sem pa raje celo življenje sama :|
Always remember that you're unique. Just like everyone else.

#13 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 557 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2005 - 00:33

Gledam sem ter tja, bolj tja kot sem... ;)

Miša je najbrž za marsikaterega fanta ali moškega sanjska, drugače si ne bi služila kruha s tem, kar počne. Mnogim je všeč, tudi marsikateri ženski.

Vse skupaj je en sam biznis in vsi, ki jih gledamo v oddaji se (najbrž kar drago) prodajajo...
Vsaj jaz to tako jemljem in potem res nima nobene teže. :mrgreen:

Zakaj potrebujemo petdeset vrst WC papirja? Včasih smo si riti brisali tudi s časopisnim papirjem, pa smo bili vsi čisti. Danes je pa povsod polno posrancev. (Svetlana Makarovič)

#14 Xenia

Xenia

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2005 - 13:40

Ah pa kaj če se prodajajo. Važn da se mi zabavamo. :mrgreen:

Sanjska ženska... SANJSKA?? Če je ona sanjska, sem pa raje celo življenje sama :|

A ne? :mrgreen: To tud jest pravm.
Not everything that counts can be counted, and not everything that can be counted counts.

#15 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2005 - 14:01

moje mnenje je sam, da je prevec narjena (smejanje npr.)

drugace pa nism niti za trenutek dvomla, da bo blond :?

#16 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2005 - 14:12

Ah nekaj časa sem gledal v upih, da bo za videt kakega dobrega tipa. Potem, ko se je to razjasnilo pa ni blo več nobenega razloga za gledanje :D
Punca pa se malo preobremenjuje s svojo igrano vlogo neke kvazi samozavestne emancipiranke :roll:
Mislim da bo Slovenci morali prste potegnit stran od takih oddaj, ker se vidi kako se konča ... božno :mrgreen:
Saj ne da bi sam show bil bad, saj je kar zabavno ampak bolj kot parodija na original, ker mislim da se želenega efekta niti ne da doseči pri nas.
;)

#17 mickey

mickey

zasvojen'c

• Člani
  • 419 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2005 - 15:18

Bravo Lai Dee!! Če je ona sanjska ženska, potem ima pa res krasen odgovor zakaj sem gej.

#18 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2005 - 15:33

Bravo Lai Dee!! Če je ona sanjska ženska, potem ima pa res krasen odgovor zakaj sem gej.

verjetno se je tudi zato Uroš(ek) prijavil na to oddajo in glumil str8 tipčka :lool: :lool: :lool:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#19 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2005 - 16:34

Oh no, aprostite,"neznansko uzivam, kadar se zenska ukvarja z mojimi prsti ali obrazom"Pih. (letelo na Urosa al ker je ze tak :gay: -ish). Zdej pa dost opravljanja.

Provokatorka, torej, katera 2 sta ostala na koncu in kdo ma najvec sans?

Sanjska zenska kot show je zanimiva zato, ker je tako drugacna kot druge zenske na TV, ob provociranju se ne zmede, stvari ma pod kontrolo, vcasih navrze kako (slastno) kost ... U bistvu mi ni vsecto, da ona vodi pogovor, ki bi mogu bi vsaj do neke mere spontan (ne pa voden). Prav rada verjamem, da si je doma naredila cel kup vprasanj (takih in onakih), sam vseh jih pa ne bi bilo treba na dan povlec (sploh, ce niso v kontextu). No, to je mene najbolj zbodlo.

#20 Smurf

Smurf

zasvojen'c

• Člani
  • 581 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2005 - 23:56

Sem gledal parkrat zadevo. Nad sanjsko žensko nimam kašnih resnih pripomb, edino njen smeh je pa totalno grozen :obup:

Pa mislu sem, da bojo kakšne luškane tipe zbral za v oddajo :?:

#21 MigMac

MigMac

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 13 maj 2005 - 00:04

ah.. sanjska zenska.. gledam, ko sem doma.
mi je kr zabavno.

od zacetka mi je bla ful simpaticna, pa tut lustna za pogledat.

zdej me je pa njen smeh odbiu, pa kako se je obnasala v dolocenih situacijah.
res pa je, saj je samo clovek, ki ima dobre in slabe lastnosti.
za nekatere sanjska, za nekatere ne.

tipi niso bili nic posebnega.
cez cas sem se jih mal navadla.
pa se en je moj znanec. :P

#22 redangel

redangel

piščan'c

• Člani
  • 96 prispevkov

Objavljeno 13 maj 2005 - 08:41

Js sanjske ženske po tistem, ko sem jo prvič vidla nisem gledala.
Potem so mi pa povedal, da moj nori sokrajan (Gregor Cimermančič-Cimro) vztrajno leze po lestvici gor, sem pa začela spremljat. :oops:
Sam res, koga so sploh spustil na oddajo, mislim.
Vam povem, če bi Miška poznala Cimrotovo ''karierno pot'', bi ga prvo sekundo odpikala.
Drgač mi pa koncept oddaje ni tako napačen, saj deluje po sistemu ali tako dobro da se o tem govori, ali pa tako bedno da se o tem govori. Medijski pomp pa to omogoča. :?:
''Ljubiti pomeni prevzeti največje tveganje.To pomeni položiti svojo prihodnost in srečo v roke drugega.To pomeni, dovoliti si da zaupaš brez pridržkov.To pomeni, da sprejmeš ranljivost.''

#23 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 710 prispevkov

Objavljeno 13 maj 2005 - 09:27

Hello,

Immortaleva, ostala sta Gregor (Cime) in Andrej. Če je kdo pozorno spremljal (jaz namreč sem :mrgreen: ) oddaje, potem je iz Mišinih komentarjev za razbrati, da ji je Gregor sicer simpatičen, ampak je zanj izjavila, da bo "sanjski moški čez kakšnih 10 let". :? Se pravi, da se ji zdi premlad (in najbrž preotročji).

Z Andrejem je že druga pesem. Več šans ima, da bo na koncu izbran, razen, če se Miši s kakšnimi besedami ali dejanji totalno zameri (kot se ji je npr. Dragan). V Rumeni reviji sem prebrala, da tudi tale Andrej ni ravno angelček, trdi, da je zacopan v Mišo, fotografi so ga pa ujeli, kako je na študentskem žuru otipaval punce in je bil sploh "blažen" med njimi. Ne vem, kako bo to kaj Miši všeč. :?:

Danes bo tudi zanimivo - spregovorili bodo namreč zavrnjeni snubci. Me zanima, kaj ima Uroš za povedati. :D

LP vsem.
Ljubezen je večna, dokler traja.

#24 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 13 maj 2005 - 11:44

V Rumeni reviji sem prebrala, da tudi tale Andrej ni ravno angelček

Najprej, provokatorka, vsa hvala :respect: za izcrpno porocilo. Se pravi se odvija po "mojih" nacrtih :D Ja, Cime je ena tak smesko/klovn. Bolj primeren za frenda kot fanta.
Drugac pa mislim, da je Misa take vrste zenska, ki ne da kaj dosti na rumeni tisk pa tud na "dokazni fotomaterial" ne. V koncni fazi vsi tisti, ki gledajo (-mo), nekak pricakujejo, da bo happy end in tega se Misa tud zaveda. Konec koncev se vedno lahko cez 3 mesce izjavita, da mata pac prevec razlicne interese in da bosta "samo prijatelja". 8)

Danes bo tudi zanimivo - spregovorili bodo namreč zavrnjeni snubci.

Fino, fino, bomo (morda) gledal. In dons bo tud FINITO?[/i]

#25 Xenia

Xenia

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 13 maj 2005 - 18:03

Cime in Andrej sta men najbolj simpatična, sam Dragana pogrešam. Pizdarije ki sta jih zganjala z Gregorjem so ble vendar višek cele oddaje. :evil:

Kar se tiče Mišine obupne frizure: učeri sem prebrala da ma sam lasuljo gor. :shock: Še sreča ker ji res ne sede.
Pa dons sem v City Parku vidla Tomaža (tist ki je kozo pripravu do tega da je največ dala :mrgreen:)

Madona kera opravljivka sem postala. :loco:

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov