Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Ste tipični...

167 odgovorov v tej temi

#51 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2006 - 15:41

samo opomba, že ki si vsi jemljete "predlogo": ko sem odprla to temo, sem napisala te predloge (gospodinjite, imate radi otroke, ste pretepaški ...) samo kot primer stereotipov, ki veljajo za določen spol, ni bilo mišljeno, da odgovarjate ja/ne, ampak če se počutite kot "tipična/stereotipna" ženska (npr.prikazane v reklamah ali španskih nadaljevankah, sepravi taka, ki skrbi za gospodinjstvo, vrt in podmladek) ali kot "tipičen/stereotipen" moški (zavaljen v kavču s pivom v roki gleda nogomet, s prijatelji razpravlja o avtodelih in mu je glavna skrb služba).

ne pravim, da je to najbolj razširjen tip ljudi oz. da so taki ljudje tipični, sem pa takega najpogosteje zasledila (v člankih, knjigah, gledaliških igrah, kot prikaz, kakšni naj bi bili slovenci...) ;)

#52 deniss

deniss

redni gost

• Člani
  • 350 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2006 - 15:56

_lynx_*, predlogo sem ti malce ukradel, sicer si videl moj iq test in razumeš, da je sam nebi nikoli spacal skupaj. :mrgreen:
[list]
Ž e n s k e:
- rade nakupujete: zelo, zelo rad nakupujem, hodim po trgovinah, si ogledujem stvari in morda celo nič ne kupim. Grem po mleko in pripeljem domov poln kuferam potrebščin, na mleko seveda pozabim.
- rade gospodinjite: včasih rad pripravljam razne ala deniss stvari, vsako stvar si upam naredit, pomivanje je pa do pomivalnega stroja bila katastrofa, zdaj je ok. ne maram likanja, k je tako tečno.
- imate rade otroke: sem zelo dostopen do otrok in tudi otroci me marajo.
- rastline: potrebujem jih in one potrebujejo mene.
- rade gledate ljubezenske drame: odvisno kaj? Na splošno imam rad dramo, ker ima tako dobro razdelano vsebino in ni samo hitrost dogajanja tisto kar me pritegne. Špansko, bljak!
- nimate pojma o avtomobilih: Kar moram vedeti obvladam. Nisem pa več nekontrolirano obseden z njimi.

M o š k i:
- ste pretepaški: ne, 2x sem se stepel, 1x sem jih ornk dobil. Sem zelo miruljuben in tudi zagovarjam pot reševanja sporov povsem po miruljubni strani in z dialogom. Tudi vzgojo otrok odobravam s prepričevanjem in ne kolom.
- imate radi akcijo: rad imam odločnost in ne mencanje
- avtomobile: hočem, da koristijo mojim potrebam, nisem pa njihov suženj
- moderno tehnologijo: hmmm... odvisen
- nimate nobenega občutka o oblekah: imam občutek, znam se spedenat, znam pokritizirat, obvladam barvno usklajenost, rad imam lepo.[list]
[list]

#53 sEnorita

sEnorita

piščan'c

• Člani
  • 101 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2006 - 16:55

rade nakupujete obleke :P
rade gospodinjite kuham rada na vsake toliko časa... ko likam sanjam zraven, drugače je predolgočasno ... včasih je pa treba tudi pomagat pospravljati ja :?:
imate rade otroke obožujem jih
rastline gledam jih rada... pa skrbim za moje kaktuske :pepper:
rade gledate ljubezenske drame L word gledam
nimate pojma o avtomobilih? malo ga imam
ste pretepaški lahko me preizkusite :lool: ne, nisem ... čeprav, sem se, ko sem bila v OŠ stepla z enim sošolcem :?: aja, pa z bratom sva si včasih skočila v lase in je bilo čez 2 min vse OK :mrgreen:
imate radi akcijo kadarkoli :D
avtomobile brez njih nevem kako bi se prevažala
moderno tehnologijo zna poenostaviti in zakomplicirati življenje .. drugače me pa kar zanima
nimate nobenega občutka o oblekah... ? nekaj ga imam

V čem se torej strinjate s stereotipi in s katerimi ne?
Ljudje smo si različni in se mi zdi naravno, da nas zanimajo različne stvari :?: Ni mej :mrgreen: samo za nekatere stvari je več moških... za nekatere pa pač več žensk :mrgreen:

#54 kris20

kris20

piščan'c

• Člani
  • 121 prispevkov

Objavljeno 13 marec 2006 - 12:46

rade nakupujete: ja no, čeprav doživljam živčne zlome, ko iščem primerne stvari
rade gospodinjite: totalno, kuhanje, pranje in likanje me zelo sprošča (pomivanje posode pa imamo pomivalni stroj na srečo)
imate rade otroke: ja, že kot otrok sem jih imel :mrgreen:
rastline: počasi me bodo doma vrgli vem, ker jih imam že preveč
rade gledate ljubezenske drame: ja, čeprav sem potem potrt (katarza pač)
nimate pojma o avtomobilih: malo bolj umetelni izraz: nisem na tekočem

Moški:
ste pretepaški: NE
imate radi akcijo: JA
avtomobile: dokler ne rabim vsaki teden 3 dni gledati F1 ja
moderno tehnologijo: zelo
nimate nobenega občutka o oblekah:Mislim, da imam ta občutek

Skratka, če so to merila biol. spola, potem se atipičen. Sicer pa tudi poslušanje klasike, branje realistov in norost na mirne lokale niso tipične stvari za mojo starost.
Zrcalo namreč prikazuje tisto, kar je bilo, tisto, kar je, in tisto, kar bi utegnilo biti. Bi želel pogledati? (J.R.R.Tolkien)

#55 OX

OX

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2006 - 00:26

Glede na to,da imam večina frendov,ki so str8.Bi rekel da bi bili zlo veseli Lezbike namesto str8 punce :D :lool:

-Obožujejo avte
-Se rade pretepajo
-Ne marajo romantike
:lool: "The Dreamy Woman,of a str8 man!"

nene,sam hecam se :P
Off Topic...

#56 Id

Id

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 18 marec 2006 - 04:57

No zdej pa vem zakaj me majo str8 frendi radi :D

Stereotipu ravno ne ustrezam, mislim da se znajdem v zlati sredini. Nakupovanje mi je čist super, sicer me je mal groza ko mam kdaj kakšen izpad, ki pošteno izprazni moj račun. Edino za obleke to opravilo raje prepustim svoji dragi (ona v tem uživa, jaz pa dobim živčni zlom zaradi gužve). Od gospodinjsta edino rada kuham, vse ostalo pa pač po potrebi. Rastlince mam rada, one pa mene - vstrajajo tud ko na nijih pozabm za par tednov. Z otroci mam mal problem, ker ne vem ravno ko nej se menm z njimi in ne vem kaj hočjo od mene, me majo pa oni večinoma radi. Pri avtu se kr znajdem. Romantične drame so takoj za romantičnim komedijam. Pa tudi tko sm romantik po duši. Modrno tehnologijo poznam kar jo rabim.

#57 OX

OX

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2006 - 19:15

No zdej pa vem zakaj me majo str8 frendi radi :D

.

Sej isto velja za gay tipčke,so full priljubljni pri str8 puncah!
Moja sestra me skoz jemle sabo da ji prfume zbiram :lool:

#58 w4mp|rk4

w4mp|rk4

redni gost

• Člani
  • 353 prispevkov

Objavljeno 10 maj 2006 - 18:16

ZENSKE?!
rade nakupujete? da, obozujem shoping, razen ce si kupujem hlace pol je suffer
rade gospodinjite? da,rada kuham - ceu experiment , ucasih uzivam ce pridem v cist razmetano hiso in med pospravlanjem pol opazujem kako se vse lepo spreminja in kako je na koncu vse lepo na svojem mestu :D
imate rade otroke? vecinoma da, so pa oni ponavad cist nori name (ceprov eni pravjo da zgledam kokr gospa Zloba iz filma 101 dalmatinec ;)
rastline? hmm, rada mam roze?
rade gledate ljubezenske drame? Ne,fuj!
nimate pojma o avtomobilih... ? Ja, nimam pojma.

MOŠKI
ste pretepaški? Niti slucajno
imate radi akcijo? Odvisno kje
avtomobile ? Zapomnem si barvo
moderno tehnologijo? Da
nimate nobenega občutka o oblekah? Stil je najpomembnejsa stvar cloveka, torej so mi obleke zelo pomembne, tesko bi sama sebe hvalla, na splosno mi pa folk govori da mam dobr okus za stil.

Hmm
"Pain and suffering in various tempos"
I quietly observe standing in my space...Daydreaming
http://www.horrorsee...ges/blueeye.gif

#59 lokvanj

lokvanj

piščan'c

• Člani
  • 161 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2006 - 08:13

obožujem nakupovanje :rotfl:
zelo rada imam otroke :pepper: :pepper:
gospodinjim ne kej preveč rada, ne znam kuhat
rože so mi sicer všeč, če mi jih ni treba zalivat, ker to pozabim
sovražim pocukrane holiwudske romantične komedije

ne spoznam se na moderno tehnologijo - pa bi se mogla :?
ne zanimajo me avti
niti računalniki
niti špili
niti fuzbal, košarka... (ne po tv, kaj šele da bi jaz športala :D )
pretepaška?? never
i think prime numbers are like life. they are very logical but you could never work out the rules, even if you spent all your time thinking about them.

#60 RaGeMoRe

RaGeMoRe

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2006 - 10:09

Ženske:

rade nakupujete? Rada nakupujem ko grem s ciljem (kaj bom kupila, kje bom za to pogledala, imam denar za to) sovražim ure in ure gledanja po trgovinah samo za to da se gleda....

rade gospodinjite? Zelo rada kuham in sem tudi zelo dobra v tem.. vse drugo... hell no!

imate rade otroke? Otroci imajo zelo radi mene in odkar imam nečaka moram reči da sem tudi jaz bolj vzljubila otroke.

rastline? erm.. no v moji sobi ima navado rastlinje umret :/ tako da zdaj delam se samo s kaktusi.. drugače pa ja je rastline lepo videt.. samo skrbim nerada za njih

rade gledate ljubezenske drame? Sploh ne.

nimate pojma o avtomobilih... ? Ni res.. vem kar nekaj.

MOŠKI:

ste pretepaški? Niti malo.

imate radi akcijo? Ja imam.. da se le nekaj dogaja.

avtomobile ? Ja jih imam rada, ne bi pa podredila življenja (in financ) temu da imam sanjski avto.

moderno tehnologijo? Seveda.

nimate nobenega občutka o oblekah? Stil že imam.... zdaj kakšen je, je presoja drugih. Mi pa obleke niso najpomembnejše v življenju.
You are never given a wish without also being given the power to make it true. You may have to work for it, however.
- Richard Bach

#61 sapfo

sapfo

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 02 junij 2006 - 09:23

hm...moški ali ženska?? hja po izgledu sigurn bol zgledam k tip (kratka frizurca,široke hlače & majca) :D

nakupujem rada, sam brez pretiravanja :D

kar se tiče gospodinjstva...ni mi težko neki skuhat al pa pospravt, tko d nardim tok, kokr mi čas dopušča :P

glede filmov, sm pa vrjetn najbolj "ženstvena" :) rada mam romantične filme, take s srečnim koncem :) ful sm romantična, mogoče celo mal preveč :(

otroke mam rada, ljubiteljica rož pa glih nism..

avti ?mm, ja :) nimam še izpita, k sm še mal premlada :oops:

hm, pretepam se ne rada, sm se pa že parkrat stepla (ne s puncam ) :)

#62 Baltazar

Baltazar

piščan'c

• Člani
  • 116 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2006 - 16:10

Hmmm... Sodeč po kriterijih, ki so postavljeni, sem pač tipična ženska in v meni ni prav nič moškega. Pa vendar se počutim kot moški in sem rad moški! Zopet nekaj stereotipnega. Kaj se vam ne zdi, da bi prav člani GLBT skupnosti morali s stereotipi za vedno opraviti? Konec koncev so nam le-ti povzročali nemalo preglavic pri sprejemanju samih sebe...

#63 just_me79

just_me79

redni gost

• Člani
  • 300 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2006 - 20:02

Ženske:
- rade nakupujete - da, razen ko kupujem kaj se z nekom in moram upostevat se tuje mnenje! (recimo darila ali pa z teto ko kaj kupujeva za vikend...), ne maram pa ko me kdo vzame za nasvete - ce ti je vsec - kupi, ne sprasuj mene!!! :bruh:
- rade gospodinjite - na splosno ne, ko se moram uciti ponavadi - generalno zrihtam celo stanovanje, pa se prebelim ga ce je treba
- mate rade otroke - pridne in nerazvajene, lahko sem cel dan z njimi, obratno - prepoved priblizevanja na manj kot 50m
- rastline - svoje ja, ne pa ce moram merkat cel mesec mamino dzunglo
- rade gledate ljubezenske drame - dobre ja
- nimate pojma o avtomobilih - Imam brata avtomehanika in sem pol otrostva prezivel z njim v garazi, dolocene stvari znam zrihtat v stilu McGayverja.. kako se ze to napise...ce ni prav mi je pa tkole prav vsec!

Moški:
- ste pretepaški - niti ne, ceprav sem se parkrat zahaklal z kom, ker je prestopil mejo mojega osebnega prostora
- imate radi akcijo - kot filmski zanr ne, v zivljenju pa vedno za!
- avtomobile - ja, ja in se enkrat ja!
- moderno tehnologijo - mislim da v mejah normalnega
- nimate nobenega občutka o oblekah - relativna stvar, kar je nekomu vsec, meni ni in obratno. Obleci kar ti pase, obleka zame ne naredi cloveka

Mislim da sem moski ki se ne sramuje svojega zenskega dela v sebi.

#64 p€tr@

p€tr@

piščan'c

• Člani
  • 98 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2006 - 23:34

Ženske: rade gospodinjite, imate rade otroke, rade gledate ljubezenske drame

O avtih pa vem kako stvar in nisem drgač tista ful tipična ženska.
I'm just being me :)
Biti to, kar smo, in postati, kar smo sposobni postati, je pravi smisel življenja.

#65 mali_gay

mali_gay

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2006 - 16:27

jst sem gej pa sem čist normaln pa nism tko kot tisti gaji na Tv-ju.

#66 someoneNew

someoneNew

piščan'c

• Člani
  • 102 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2006 - 19:25

Jz bi zase rekla, da sm nekje vmes :lepa: / Slika objavljena, oziroma jz sm pač jz. Zase bi rekla, da po teh opisih (od Bio) nism ne tipična ženškica in ne tipična možača.
I say, screw the stereotipes! :|
if it's in your nature you'll never win

#67 just_me_19

just_me_19

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2006 - 02:15

joj, jst mam vsega po mal, sem pač gay, ki ni prepoznaven na prvi pogled baje, no, sem pa tja me že kdo vpraša če mam raj punčke al fantke ;)
nisem tak kot nekje v kakih kurčevih filmih prikazujejo tipe v oprijetih majčkah in hlačkah, ki so femi itd., pač povprečen fant, ki ima rad fante (pa ne vse) :=)
Jokal sem, ker nisem imel čevljev; vse dokler nisem videl človeka, ki ni imel stopal...

#68 devila

devila

piščan'c

• Člani
  • 128 prispevkov

Objavljeno 09 december 2006 - 23:43

Obožujem nakupovanje... (če le mam denar :P)...
Gospodinjiti.. Hmm.. Zadne cajte me ma, da bi kuhala pa pekla kej, pa nikol nimam priložnosti...
Mam rada otroke... Še posebi male bebike... (Večji otroci so taaaaaak tečni :x :D ) ...
Em.. Dram ne maram lih... Drgač pa ja, rada kdaj kej ljubezenskega pogledam...
Kdaj pa kdaj kako limonado pogledam, če je kej zanimivga... Pol prot koncu je že vse zlajnano...
Avtomobili... Ha? Kaj je že to? :mrgreen: ;)
Včasih me ma, da bi kr usipala kerga, k mi gre na živce... Akcijo obožujem... Hmm... To v filmih? Jaaaa...
Pa moderna tehnologija pa ja mora bit... Kam bi pa pršli brez nje...
:mrgreen:
... per aspera ad astra ...

#69 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 10 december 2006 - 00:58

Ženske:
-rade nakupujete? Ja itak! Sploh če imam denar!
-rade gospodinjite? Odvisno... Rada likam in sesam, kuhanje se mi zdi zanimivo (samo se s kuhovnico v roki ravno ne znajdem), če pa kaj sovražim pa je to pomivanje posode! :x
-imate rade otroke? Hmm... všeč so mi, samo ne spet tako da bi si želela imeti svoje!
-rastline? Se je že komu zgodilo da mu je kaktus ovenel? No, meni se je že :shock:
-ljubezenske drame? Ne maram pocukranih filmov, me dolgočasijo :zeh:
-nimate pojma o avomobilih? Imam avto, čeprav pojma nimam kako in kam se dolije kakšno tekočino. Že to, da grem sama tankat- in da natankam ustrezen bencin je uspeh :lool: ne znam zamenjati gume itd.

Moški:
-ste pretepaški? Neee :shock:
-imate radi akcijo? Če igra Angie potem je moj odg. ja :drool:
-avtomobile? Ja, rada vidim lep avto...
-moderno tehnologijo? Ne, ne.... :notme2:
-nimate nobenega občutka o oblekah? Seveda ga imam :|

Torej... tipična ženska, ne? 8)
Ali ni na tem svetu, ki je daleč od popolnosti, prostor tudi za nesmiselne stvari?

#70 HeLLsiNg

HeLLsiNg

piščan'c

• Člani
  • 92 prispevkov

Objavljeno 10 december 2006 - 03:58

Ženske:
-ne nakopujem rada
-gospodinja??hmmmm..če je treba znam vse :roll:
-jooo otroke..sladkice male!!
-rastline? bog ne daj!!
-drame? ne hvala..vse ''pocukrano''
-hajd nekaj pa vem o avtomobilih

Moški del mene:
-pretepaška ravno ne..sem pa zmožna udarit (i can feel it in me)..sam ne partnerke da ne bo pomote!! :roll:
-akcija? yeeees
-avtomobili, tehnologija..vse me po malem zanima
-obleke?em nisem ravno po zadnji modi oblečena..prisegam na črno
..sj veš..

#71 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 10 december 2006 - 17:41

Sem uporabil kar lynx-ovo mnenje:

Ženske:
-rade nakupujete: Odvisno kaj.. Rad se oblačim tako kot je meni ušeč. Po navadi se ne počutim dobro če ni barvno usklajerno.
Torej, ja. Če je dnar, rad nakupujem.
-rade gospodinjite: Kuham rad, pospravlam pa ne.
-imate rade otroke: Zelo. In oni mene.
-rastline: Čeprav jih pozabim zalivat jih imam zelo rad.
-rade gledate ljubezenske drame: Spet odvisno katere. Ne maram prekomernih doz sladkorja, ampak učasih paše se mal razjokat.
-nimate pojma o avtomobilih: To pa ni res. Imam nekaj pojma in me tudi zelo zanimajo.

Moški:
-ste pretepaški: Z besedami. Fizično pa že dolgo ne. Defense is the best offense.
-avtomobile: V zadnji minuti si nisem premislil. Še vedno me zanimajo.
-moderno tehnologijo: UuU, to je pa neki zame. Redno prebiram revije na to temo, imam celo nekaj praktičnega znanja.
-nimate nobenega občutka o oblekah: Jaz mislim, da ga imam. Če je pa res, morte pa koga druzga uprašat. :mrgreen:

agree ;)

#72 Lilian

Lilian

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 06 september 2007 - 01:29

Ženski del:
Nakupovanje: kot že moji predhodniki, je odvisno kaj kupujem in seveda je tudi odvisno od finančnega stanja... Rada nakupujem knjige, kozmetiko... Sovražim pa nakupovat cunje, še posebej, če sem v družbi s kako kolegico... takrat ponavadi ostanem pred trgovino s čikom v ustih ter živčno pogledujem na uro... :D

Rade gospodinjite
: Zelo rada kuham!!! :ljubezen:

Otroci
: Seveda jih imam rada...

Rastline: Tu pa odpovem na CELI črti... Vse mi crkne... :briga me: Rada pa gojim zelišča (bazilika, timijan, sivka,...)

Rade gledate ljubezenske drame: Odvisno kaj. :ideja: Recimo Angleški pacient mi je ena taka fajn ljubezenska drama...

Avtomobili: Me ne zanimajo in sem clueless na tem področju. :policist:

Moški del
:

Pretepanje
: Uf, v vrtcu in nižjih razredih OŠ sem se "garbala" ko nora... :D Zdaj seveda ne. :angelcek2:
Moderna tehnologija: ojoj, ojoj... tud to ni moje področje... :nerodno:
Nimate občutka za obleke: Mislim, da ga imam... :roze:
Life, Liberty and the pursuit of Happy Hour.

#73 Scissor Sister

Scissor Sister

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 06 september 2007 - 18:15

Seveda nisem tipična ženska :hecas me:
Mislim, haloo, pol valda ne bi pisala po tem forumu. Bi brala kak Cosmopolitan al pa bi se ravno moja najljubša žajfarca začela in bi jo gledala.

Kar se tiče "ženskih" lastnosti...
Rada nakupujem v Big Bangu, še raje pa na mimovrste.com pa bolhi (online in real-life). Povsod drugje mi je strašen napor. Imam pa sestro, ki obožuje nakupovanje, pa sva se zmenile tako: jaz ji dam/posodim nekaj denarja, da si kupi kaj za oblečt, pod pogojem, da prinese domov še eno stvar za mene. Pa rečem ji, naj vzame kaj takega, da bo tudi njej všeč za nosit, če meni slučajno ne bo. Ima super okus za modo, tako da zaenkrat nosim vse, kar mi je kupila.
Gospodinjim ne ravno prerada, pred nekaj leti sploh nisem. Zdaj pa mi je všeč, da je stanovanje kolikor toliko čisto, posesano, kopalnica urejena, pomita posoda. Prahu brisat pa likat, na primer, se mi pa ne da.
Otroke imam zelo rada, ker so iskreni in nekomplicirani. Stalno se dobro zaštekam z njimi, se kaj igramo in tako. Itak, da si želim imet tudi svoje otroke.

Rastline? Da bi se ukvarjal z rastlinami ne, ampak je pa lepo imet nekej zelenega v hiši.
Ljubezenske drame? Rajši ljubezenska drama kot pa akcijski film :D pa tud kakšno solzico komot spustim ob kašnih žalostnih filmih

Enako pri meni ;)

"Moške" lastnosti...
Akcije, znanstvene fantastike sploh ne maram. Formule 1 in Moto GP-ja ne gledam, ker je dolgcajt.
Pretepam se ne. Razen s sestro, ko sva ble male.
Moderna tehnologija mi je dokaj blizu, čeprav zadnje čase vedno bolj retro zadeve.
Občutek za obleke, kaj pa vem, probably not ...

Kot sem že napisala: ne vidim se kot tipična ženska, a se odlično počutim v svoji koži in sem zelo rada ženska.
That's all.
Miranda Priestly

#74 wicked

wicked

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 06 september 2007 - 18:54

Ženska:
- Nakupovanje: hm..ja, kar rada nakupujem - tudi cunje (v kakšnem Hervisu, New Yorkerju, in pa zadnja leta v H&Mu) samo neee pa v kakšni uber fensi-šmensi trgovinici (ko majo itak sam do 38 št.) :zmesan: tja "zaidem" samo na veeeeliko željo in priprošnjo moje sestrične, ker pač se gre glih za njo :zvecilka: Vendar veliiiko bolje mi je in se znajdem pri nakupu kakšne tehnike (tv. radio. cd-ji...) potrošni material...
- Gospodinjenje: pridejo tudi taki dnevi ko se sama spravim kaj skuhat - ko mi noben ne "visi" za vratom in lahko pač naredim za jest ta kar hočem - improviziram...
Čičenje, likanje: NE!
-Otroci: LOVE kids!
-Rastline: o ne, ne, ne... še posebej ne kakšno balkonsko cvetje in teh milijon "čebrov" okoli bajte v katerih je raznovrstno "sranje" posejano oz. nasejano oz. raste :roll: Jaz pač nisem za to! Vendar drugo cvetje (LiLije) :sonce: in kakšno zelenje ter kaktussssse pa maram - mam kar nekaj kaktusov, ki pa jih je res težko vzgajat/gojit, ker se ful radi posušijo.... :adijo:
- Rade gledate ljubezenske drame: načeloma ne!
-Avtomobili: obožujem jih, vem kar veliko o njih, včasih tud kaj pomagam pošraufat pri mopedu :juhej: F1 - :super:

Moški :
-Pretepanje: (ČE JE TREBA) :nerodno: čeprav...skoraj vedno z besedo že "zabijem" tistega ki provocira...(itak drugače nevem zakaj bi koga tepel)
-Moderna tehnologija: se kar spoznam in...ja!
-Nimate občutka za obleke: za svoje pojme imam čist dobrega! ;)

Stereotipi? So SAMO stereotipi! na njih se ne oziram sploh!

...and my soul from out that shadow that lies floating on the floor,
Shall be lifted - nevermore!

#75 ramona

ramona

biskvitek

• Člani
  • 41 prispevkov

Objavljeno 06 september 2007 - 20:08

-rade nakupujete: drugo še gre skoz....ko pa pridemo do oblek, se pa ustavi :obup:
-rade gospodinjite: rada kaj skuham, ostale stvari pa z veseljem prepuščam drugim; (ok, pomivanje posode in likanje mi tudi nista ravno največja muka)
-imate rade otroke: Dokler so pridni! :deda:
-rastline: to pa ni zame...
-rade gledate ljubezenske drame: Niti ne oz. moram bit v pravem razpoloženju... (beri:na kakšen samopomilovalni dan)
-nimate nobenega občutka o oblekah: mislim, da res nisem ravno talent za te stvari.

-ste pretepaški: doma mi pravijo, da sem kot otrok vedno pretepla brata :boks: ...(takrat je bila to moja taktika izsiljevanja). Danes pa seveda ne, čeprav me včasih pošteno prime, da bi koga vsekala...
-moderno tehnologijo: Osnove poznam in imam, za kakšnimi na novo lansiranimi aparatki pa se ravno ne peham.
-nimate pojma o avtomobilih:
Prosim, kar koli drugega, samo o avtomobilih pa res ne bi!

Ne vem, vedno sem rada gledala šport, igrala nogomet, šla na pir ali dva... po drugi strani pa rada kupujem kozmetiko, znam bit precej raznežena dušca, jokam ob kakih patetičnih scenah... torej: nešto između :?:

Prispevek uredil/a: ramona, 06 september 2007 - 20:08.

2 uporabnikov bere to temo

0 članov, 2 gostov, 0 anonimnih uporabnikov