Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Ste tipični...

167 odgovorov v tej temi

#26 urska25

urska25

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2005 - 15:20

Ženske:
rade nakupujete:zdaj malo bolj kot včasih ampak še vedno prej ne kot ja
rade gospodinjite:ne, mogoče tu in tam kaj skuhati ampak še to
imate rade otroke:ful..tudi moj poklic bo v tej smeri
rastline:rada imam rožice...rada jih dobim in tudi podarim...lončnice pa
bolj tako tako, pozabim nanje drugače so mi pa všeč nekatere
najraje imam kaktuse
rade gledate ljubezenske drame:če je dobra ja
nimate pojma o avtomobilih:zelo malo vem o avtomobilih

Moški:
ste pretepaški:v OŠ sem bila, zdaj pa daleč daleč od tega
imate radi akcijo:odvisno kako...jaz sem skoraj vedno za akcijo
avtomobile:v mejah normale
moderno tehnologijo:bom odgovorila isto kot za avtomobile
nimate nobenega občutka o oblekah:malo pa mam že občutka aaa..

Zaključek...nekako vmest...malo bolj me pa vseeno k ženskemu stereotipu meče. :)

#27 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 20 maj 2005 - 23:07

likam ne, kuham ne, pospravljam ne, sesam ne. to naj opravijo drugi, ce ze hocejo imeti pospravljeno in zlikano in skuhano.

rajsi od dejanskega nakupovanja imam gledanje stvari. vsako vzeti v roke in si jo natancno ogledati.

za otroke se mi zdi, da zivijo v nekem tretjem x svetu in da me niti ne opazajo, ko pa se kaksen s pogledom zapici vame, je vedno strasljivo. res me ne mikajo, ne moji ne cigarkolisnji.

ja, rastline so fajn

ne maram gledat sploh nobenih filmov, ljubezenske drame so pa sploh kr neki

niti izpita za avto nimam in se ne maram vozit okol

vsake toliko komu povzrocim bolecine v piscali in pogosteje v nosu in okoliskih predelih, da bi pa mene kdo skloftal, tega pa noben noce

raje, kot da bi ful neki migala, se prepuscam svojemu lenobnemu toku...moj priljubljen izrek je, ma, ne bom se glih pretegnla. skor nic se mi ne da. akcija za gledat pa me tudi nic bolj ne premamai. tko zivcno deluje in si samo zelim, da se konca in da grejo ta aktivni ljudje lezat na travo.

nekateri avtomobili so zelo lepi. ampak se raje imam vlake in letala

moderne tehnologije se posluzujem v cim manjsi meri

najbolje je, ce gre kdo z mano po cunje, ker sama res ne vem, kaj zgleda ok in kaj ne. ali pa se oblecem za poskus, slisim komentarje v smislu, dons si pa prav cedna ali pa dons si pa ful smesno oblecena, in tako vem, kaj je za nosit v prihodnje.

stereotipi? bah, kar neki :blah:
...in vse te lude krasne črke, ki delajo kar same pisemček zate in naju nadlegujejo, zlasti črka f je poredna žival, fej jo bodi. Tudi ti ljuba nedefinirana črkica (tvoje ime) se fajn imej.

#28 eLin

eLin

piščan'c

• Člani
  • 150 prispevkov

Objavljeno 27 maj 2005 - 14:22

- rade nakupujete: odvisn, ce ze vem kaj bom kupla al pa vsaj kje bom kupla,
- rade gospodinjite: ne, ce gospodinjim je to zato da mami ni treba,
- imate rade otroke: cist sm nora na bratranca pa sestricno, drugih ne obrajtam kej zlo, svojih pa se neki casa nebom mela
- rastline: so d best, pozivijo atmosfero, cim vec zelenja tem bols :mrgreen:
- rade gledate ljubezenske drame: FUJ! razn ce ni girl on girl situation :mrgreen: ,
- nimate pojma o avtomobilih: mam kr neki pojma o tem, sploh o oldtajmerjih
Defining the world through regurgitated, updated, retouched, mediocre, mainstream
media information that smacks of sensation!

#29 Smurf

Smurf

zasvojen'c

• Člani
  • 581 prispevkov

Objavljeno 27 maj 2005 - 19:09

No da vidimo:

Rad nakupujem? Zlo rad nakupujem tehnične zadeve, ko pa je treba kupit kaj od komzetike al pa obleke/čevlje, to pa kar rdeče pikice dobim.

Rad gospodinjim? Niti slučajno :roll: ko zmanjka krožnikov si ga pa pomijem :oops:

Imam rad otroke? Ja, lahko bi reku da kar rad.

Rastline? Da bi se ukvarjal z rastlinami ne, ampak je pa lepo imet nekej zelenega v hiši.

Ljubezenske drame? Rajši ljubezenska drama kot pa akcijski film :D pa tud kakšno solzico komot spustim ob kašnih žalostnih filmih

Avtomobili: O avtomobilih imam nekaj pojma dokler je havba zaprta...mašina me pa ne zanima. Sicer pa mam zlo rad avtomobile :mrgreen:

Sem pretepaški? Sploh ne. Samo enkrat v OŠ sem enga sošolca pretepu ker mi je težil :shock:

Imam rad akcijo? Tud če je ni :|

Moderna tehnologija: če imam denar, pol se zanimam zanjo pa jo kupujem, drugač se sploh ne zanimam zanjo :D

Občutek o oblekah: tega pa res nimam popolnoma nič :cry: kupovat cunje zame mi je največja muka..zato počakam da najprej razpadejo na meni, šele potem kupim nove, ko je že res nujno :roll:

#30 Savitri

Savitri

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 27 maj 2005 - 19:51

Sem tipična ženska?
Nakupovanja ne maram, ker sem neverjetno izbirčna. Točno vem kaj hočem in ko tisto tudi rabim, grem v trgovino in ne dobim. Potem se zadovoljim z drugim najboljšim :)
Kuham rada, preizkušam kakšne nove recepte in do zdaj so še vsi zadovolni. Pospravljanje pa uf, ne ne. Od likanja mi slabo postane, na prah bi bla najraje alergična, tako da dobra gospodinja nikol ne bom.
Otroke obožujem in oni obožujejo mene. Imajo tooook energije... :)
Z rastlinami mi ne gre, enostavno me ne marajo. Čeprav jaz jih mam še naprej rada, tut pol ko jih moram stran dat.
Drame ja, sam če so dobre, pri filmih sem še kr kritična...
Avtomobili, pojma nimam.

lp. ;)

#31 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 177 prispevkov

Objavljeno 27 maj 2005 - 20:27

Sem pretepaški?
V Osnovni šoli parkrat prebutu sošolke - to pa vse :mrgreen:

Imam rad akcijo?
V postelji vedno.

Avtomobili
?
Ja. Nor na mašine in na KW.

Moderno tehnologijo?
Niti ne. Vedno ko kaj novega pride na trg, me ne zrajca.

Nimate nobenega občutka o oblekah?

Imam občutek. Čeprav sem pri oblekah izbirčen in imam v glavi kaj hočem - tega dostikrat ne najdem. Vsaj ne v navadnih štacunah - zato vedno visim po Emporiumu. Do zdaj 80% cunj iz tam :?

In še malo ženskega dela: 8)

Otroci?

Če so tiho, ko imajo dudiko v ustih - of course. Ok dost zajebancije.
Glede nato, da jih poznam do potankosti (medicinsko) so mi zakon.

Rastline?
Eh to mi pa muka. Če jih vidim so mi cool - da bi jih jaz štimal :?: Ne hvala.

Rad gledaš ljubezenske drame?

Ne. To mi je cuker, ki ga ne prebavljam (Sladkorna tip 1) :D

Rad gospodinjiš?
Pomivam ne, likam ne. Edino sesam :roll:

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#32 mickey

mickey

zasvojen'c

• Člani
  • 419 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2005 - 11:37

Sem kar od Glorchya prekopiral mal, ker se mi ni dal tipkat (ja ta lastnost bi bila lahko ženska in moška hkrati oz. črnogorska - lenoba namreč).

Sem pretepaški?
Še nikoli v življenju se nisem zmlatu oz. pardon s sestro sva bla k pes pa mačka v mladosti, ampak to mislim da ne šteje

Imam rad akcijo?
Ne preveč

Avtomobili?
Meni je avtomobil le pripomoček za doseganje ciljev oz. prevozno sredstvo, ki ga ko se pokvari pustim tam kjer je pa tisti ki so plačani za to poskrbijo zanj.

Moderno tehnologijo?
Ja, tle se pa že najdem.

Nimate nobenega občutka o oblekah?
No ja, neki pojma pa že imam. Saj navsezadnje mislim da to da imajo geji full dober občutek za modo ni le stereotip.

In še malo ženskega dela:

Otroci?
Dvakrat na leto me prime kakšna nora ideja, kako bi bilo fajn imet kakšnega otroka, drugač pa mi niso ravno neki prefered subject.

Rastline?
ja rad jih gledam v stanovanju, ampak mi vse pocrkajo, ker se ne spomnim nanje.

Rad gledaš ljubezenske drame?
Se strinjam z Glorchyem - takoj cukr naraste.

Rad gospodinjiš?
Če živiš sam, potem si že primoran neke osnove obvladat. Mi pa ne diši najbolj. Drugač pa odlično kuham. :P

#33 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2005 - 12:42

Nakupovanje maram, če se gre za cdje in podobne zadeve. cunje in čevlje samo zato, ker si ne upam naga skakat naokrog :P makeupa ne prenesem, otrok še manj, ker me spravljajo ob pamet... gospodinjim, ker mi "višje sile" tako ukažejo, razen kuhanja, ker si noben pri meni ne upa meni dat niti mleka skuhat, da ne zažgem hiše ;) rastlin prav tako ne maram, rajši kej bolj živahnega... ljubezenske drame mi pa tko povišajo sladkor, da je veselje! miške in žuželke in podobne živalce so mi prav prisrčne, v kolikor se ne začnejo zaletavat v šipo, kar me spravi ob živčni zlom.

z moškimi pa tudi nimam dosti skupnega; še vedno sem antitalent za avte in ostalo sci-fi zadevo... ;) akcijo npr.v filmih obožujem, samo enkrat sem prebutala sošolca (neuspešno žal :notme: )...

#34 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2005 - 19:11

Me prav zanima :)

Ženske:
-rade nakupujete: še kar
-rade gospodinjite: nikakor, čeprav sem navajen in tudi to potrpim
-imate rade otroke: zelo
-rastline: neopredeljen :) Me ne motijo, sam jih pa tudi ne bi kupil npr. za v sobo
-rade gledate ljubezenske drame: :bruh:
-nimate pojma o avtomobilih: ne bo držalo

Moški:
-ste pretepaški: včasih sem bil zelo, dandanes nekako kontroliram svojo jezo. Me ima pogosto, da bi kdo dobil par komada iznenada :)
-imate radi akcijo: ena anekdota: na morju reče kolega: "Gremo naredit nekaj, da bo akcija!", jst pa: "Gremo rajši na kavo." To pove vse :)
-avtomobile: zelo rad (nisem pa ravno ubrisan na avte)
-moderno tehnologijo: uuu, to pa še najbolj. Če bi mel $$, bi bilo pri meni vse na glasovno upravljanje in ploskanje :lool:
-nimate nobenega občutka o oblekah: moram reči, da ga kar mam. Ne poznam ravno zadnje mode, se pa znam obleči tako, da izgledam cool.

Torej, kaj sem? :?:

#35 FrozenTear

FrozenTear

piščan'c

• Člani
  • 194 prispevkov

Objavljeno 13 junij 2005 - 01:04

Da vidmo, kolk sm kej tipična... :)
-rade nakupujete: niti ne
-rade gospodinjite: sploh ne
-imate rade otroke: hmm.. odvisno
-rastline: ne preveč
-rade gledate ljubezenske drame: ne, raj grozljivke :D
-nimate pojma o avtomobilih: bo kr res :mrgreen:
individuality - have courage and follow your own path

#36 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2005 - 13:09

Kratko in jedrnato...stereotipi so eno samo nabijanje :gay:

lp
If sex was a war, would you be my enemy?

#37 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2006 - 16:48

Hello,

danes sem gledala oddajo "Ricki Lake", ki je totalno potrdila t.i. stereotipe o možačastih lezbah. :? Predstavljenih je bilo nekaj lezbičnih parov, ena v paru je izgledala kot moški, druga je bila bejba. In da je bilo še hujše, pri prvem paru je bila tista možakarica neka huda "playerka", parkrat je prevarala svojo nežno ženstveno bejbo in se temu še smejala! :o

Ena od lezbijk si je pozabila obriti brke, nekatere od bejb so bile v oblekicah, bile so naličene, medtem ko so bile možače vse v širokih hlačah, pobritih glav oz. s frizurami ameriških marincev, nobena ni bila naličena, na stolih so sedele z nogami široko narazen oz. po moško... skratka, naj še kdo reče, da stereotipi ne veljajo tudi v resnici!!! :x

Najbrž nekaj velja, ne sicer vse - ampak če ne bi veljalo prav nič, potem do teh t.i. stereotipov v širši družbi sploh ne bi prišlo. :?:

Lp vsem.
Ljubezen je večna, dokler traja.

#38 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2006 - 17:52

Hello,

danes sem gledala oddajo "Ricki Lake"...

...Najbrž nekaj velja, ne sicer vse - ampak če ne bi veljalo prav nič, potem do teh t.i. stereotipov v širši družbi sploh ne bi prišlo. :?:

Stereotipi so zgrajeni na dejanskih opažanjih (deduktivni princip). Problem nastopi takrat, ko se začne stereotip pripisovati vsem pripadnikom neke družbene skupine (induktivni princip).

Po domače:

Nekdo opazuje limone in ugotavlja:
"Tele limone so kisle, rumene barve so in ovalne oblike"

Stereotip, ki iz tega sledi: "Vse limone so rumene, kisle in ovalne."

S prvo trditvijo se lahko strinjamo - pač, možaku so prišle pod roko take limone. Stereotip pa ne drži vedno, ker npr. poznamo tudi okrogle limone, zelene limone itd.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#39 NowHow

NowHow

Častni član

• Člani
  • 331 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2006 - 21:37

NAKUPUJEM.... nerad, čeprav je to domena gejev, baje
GOSPODINJIM....definitivno ne... veliko bolj cenim ustvarjalni nered. Ustvarjalen sem pa zelo
OTROCI.... imam veliko dela z odraslimi otroci, pravi otroci me ne zanimajo.... še
RASTLINE... umrejo vse, po nekaj mesecih :?
LJUBEZENSKE DRAME... eeem... ne hvala... razn razočarane gospodinje, sam to ni lih ista kategorija, ali pač
AVTOMOBILI... tukaj sem še najbolj tipičn pedr :mrgreen:

če povzamem... mislim, da sem tipičn strejt.... :o
se pa kar strinjam s stereotipi in tem kar je napisal bogglefreak... tak tipičn pametnjakovič :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nekoga moraš imeti rad... pa čeprav sebe

#40 Marushka

Marushka

nov na sceni

• Člani
  • 211 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2006 - 01:26

Jaz sem menda prilično punčkasta. Če imam denar, ful rada nakupujem. Rada imam make up, rada imam otroke, rada šinfam Slika objavljena, rada imam rožice, živalce, srčke in vse, kar je kičasto.
Kuham NE rada, ker sem moderna in grem raje ven jest.
O avtomobilih imam kar pojma - vsaj o osnovnih podatkih in o estetiki. :mrgreen:

Enako zame velja :D

#41 eagl3

eagl3

piščan'c

• Člani
  • 73 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2006 - 14:25

Moški:
ste pretepaški: nikol bil, sem se parkrat v mladosti sedaj mi je to pod častjo.. branit se pa znam :)

imate radi akcijo: da

avtomobile: hm to je pa tako carting i love pa gas do konca samo na cest sem pa bolj umirjen...mogoče ker nimam tok izkušenj in močno vest.

moderno tehnologijo: To je pa nekaj kar moraš oboževati :)

nimate nobenega občutka o oblekah:mah tko neki malega vem kaj mi je všeč ko vidim ampak zase pa neznam nič izbrat :(

#42 BlueGirl

BlueGirl

piščan'c

• Člani
  • 118 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2006 - 16:39

Ženske:

rade nakupujete? jaaaa, najraje vse za stanovanje (od čistil do zaves in barv za pleskanje)
rade gospodinjite? nujno zlo, čeprav se včasih paše ukvarjat s prahom
imate rade otroke, rastline? otroke tiste malo večje, od 3 let naprej, mlajših se kar nekako bojim... ker so tako krhki (sploh dojenčki) in ne znajo povedat, kaj hočejo. Rastline pa so zelo lepe, koristne, le da meni ne uspevajo najbolje. :?:
rade gledate ljubezenske drame? občasno (in takrat porabim škatlo robckov, PRIZNAM!)
nimate pojma o avtomobilih? nimam pojma, znam tankat, vozit in dolit čistilo za vetrobransko steklo. Brezupen primer! :)

Mislim, da sem kar tipična :mrgreen:
A parfum, ki nosiš ti, na drugemi drugačije diši.

#43 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2006 - 17:23

Sem pretepaški- Ne!, odkar so ostale nekatere vidne posledice, se tega na daaaaleč izogibam.
Imam rad akcijo- Filmsko/Posteljno?? zelo, obe, rad rad rad
Avtomobili- Ja, kaj z njimi... ja vem kaj so ja :roll:
Moderna tehnologija- obvladam, bolj kot ne no
Nimate nobenega občutka v oblekah- v oblekah :?: mišljeno kot kaj, ja čutim obleke na sebi ja ;)
Otroci- ja, una majhna bitja ko lahk zgledajo tkooo lepo, pol pa ipadejo taki hudički vn :roll:
Rastline- Mam na okni, suhe... samo so zelene :mrgreen:
Rad gledaš ljubezenske drame- Nop, razen če je okoli njih akcija, pa pustolovščina ali pa fantazija
Rad gospodinjiš- Ne, pa moram, če ne so drugi tečni...
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#44 martinni blue

martinni blue

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2006 - 20:10

Ajoj po teh definicijah sem zenska :?:

Samo rastlin pa ne maram prevec - zato imam moza. Hja pa tudi on ne sodi prevec v kategorijo moskega. Mozno, da sva lezbijki???
When you start with me you can't go back ...

#45 Mmore

Mmore

piščan'c

• Člani
  • 186 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2006 - 21:31

urosss upam da nimaš nič proti ke rtvojo predlogo uporablam :)

Sem pretepaški- Ne, to se mi zdi ena bolj primitivnih poti za doseganje ciljev (razen če je v samo obrambi)
Imam rad akcijo- vedno za :D
Avtomobili- Seveda, če je treba kej "pošraufat" sm takoj zravn
Moderna tehnologija- morm rečt da se kr dobr spoznam (pred nekaj dnevi sem pršel na idejo kako da bi naredu računalnik za v avto, ki bi imel vse od tega da bi mašino nadzoroval do avtoradia in nadzora zvočnikov, GPS sistema.......)
Občutk za obleke- no ja vem kaj gre skup in kaj ne, drugače pa ne preveč
Otroci - to so tiste male žverce ne? :poke:
Rastline- za to pa zmeraj mami ali pa stara mama skrbita
Rad gledaš ljubezenske drame- kokr kdaj, odvisno tudi od mojega razpoloženja, sicer imam pa načeloma raje ZF in akcije
Rad gospodinjiš- kadar dobim "napad" dela, sicer pa zelo rad kuham

#46 SPORT_GUY

SPORT_GUY

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2006 - 22:37

Ženske:
-rade nakupujete: včasih sem velik raj, zdej mi grejo pa vedno bolj na živce te gužve :roll:
-rade gospodinjite: mah niti ne, vse kar rad nardim je da kaj skuham
-imate rade otroke: mojga nečaka naravnost obožujem :mrgreen:
-rastline: hehe, vse kar se je obdržal je en ful lep kaktus,... :pepper:
-rade gledate ljubezenske drame: o jaaaa tu se pa najdem - sam nben zravn mene ne zdrži ker se preveč vzdihujem pa jokam :mrgreen:
-nimate pojma o avtomobilih: ja sem se kr velik naučil

Moški:
-ste pretepaški: redko, sam tej pa tej pa kaka klofuta pade,... :evil:
-imate radi akcijo: z mojo hiperaktivnostjo je akcija del mojega vsakdana :pepper:
-avtomobile: so mi kar blizu
-moderno tehnologijo: kje je plin na steklokeramični plošči?!?! :shock: :P
-nimate nobenega občutka o oblekah: mah ja mam občutek, ampak ga ne uporabljam :D
Lets get naked!!!;)

#47 d-mashina

d-mashina

redni gost

• Člani
  • 357 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2006 - 02:02

Ženske:
-rade nakupujete: ne več toliko in na tak način kot prej. služba naredila svoje. ne padam več na razne finte. zdaj jih rajši ustvarjam v določeni meri.
-rade gospodinjite: rad ne, vseeno pa to moram počet. po liniji najmanjšega odpora in samo takrat ko je reeeees treba
-imate rade otroke: ja. vprašanje pa je če oni mene. :mrgreen: včeraj je šefica, ki je na porodniški pripelala svojo tamalo. luštna za popizdit! najprej je spala. pol ko se je zbudila me najprej glede ene pet minut in se začne jokat. pol jo mami vzame v naročje... me spet gleda, mi celo da roko, se malo ukvarjam z njo pa spet začne jokat. tolažim se tem, da je ta beba punčka. z ženskami pa nisem nikoli znal. groza!
-rastline: rad jih gledam, lončnice mi vse crknejo
-rade gledate ljubezenske drame: ja... love, actually je eden mojih najljubših filmov. priznam, tudi jočem zraven. in to ob tistih najbolj osladnih.
-nimate pojma o avtomobilih: nekaj malega pa že vem. toliko, da ga ne bi preplačal

Moški:
-ste pretepaški: v bistvu ne. sem rahlo eksploziven in ne skrivam če mi kaj ne paše... agresijo ponavadi izražam s preklinjanjem in dretjem. velikokrat pridem do meje, ko že vstanem, da bi koga pritisnil, ker si to zasluži, ampak mam srečo, da folk okrog mene to prepreči, me drži nazaj in prižge cigaret, ker ga zarad tiste ipike nisem zmožen sam
-imate radi akcijo: posteljno še najbolj, pa tud Umri pokončno rad pogledam če je na TV (Die Hard!!!!!!!!!!!! Shaman... ;) )
-avtomobile: isti odgovor kot pri ženskah
-moderno tehnologijo: osnove samo
-nimate nobenega občutka o oblekah: ga moram met
Ego has landed here.

#48 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2006 - 10:54

Ženske:
-rade nakupujete: Odvisno kaj.. Rad se oblačim tako kot je meni ušeč. Po navadi se ne počutim dobro če ni barvno usklajerno.
Torej, ja. Če je dnar, rad nakupujem.
-rade gospodinjite: Kuham rad, pospravlam pa ne.
-imate rade otroke: Zelo. In oni mene.
-rastline: Čeprav jih pozabim zalivat jih imam zelo rad.
-rade gledate ljubezenske drame: Spet odvisno katere. Ne maram prekomernih doz sladkorja, ampak učasih paše se mal razjokat.
-nimate pojma o avtomobilih: To pa ni res. Imam nekaj pojma in me tudi zelo zanimajo.

Moški:
-ste pretepaški: Z besedami. Fizično pa že dolgo ne. Defense is the best offense. (čeprav znam bit preveč vzkipljiv)
Ps_87 bi reku, da sm ko tista mala čivava, ki se ti zaganja v noge in grize! :shock:
-avtomobile: V zadnji minuti si nisem premislil. Še vedno me zanimajo.
-moderno tehnologijo: UuU, to je pa neki zame. Redno prebiram revije na to temo, imam celo nekaj praktičnega znanja pri šraufanju računalnikov in vzpostavljanju wi-fi omrežij. Ko sm biu v 7. razredu sva z sošolcem celo spisala svoj program za računanje potenc. *geek*
-nimate nobenega občutka o oblekah: Jaz mislim, da ga imam. Če je pa res, morte pa koga druzga uprašat. :mrgreen:

#49 baby

baby

redni gost

• Člani
  • 361 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2006 - 11:12

... ženska / moški?

Ženske: rade nakupujete? če je denar, seveda!
rade gospodinjite? zelo rada kuham, včasih me prime, da tudi kaj pospravim
imate rade otroke? jaz njih in oni mene...ampak ne tiste ki se jokajo :|
rastline? so mi lepe, vendar jih ne bi sama vzdržvala
rade gledate ljubezenske drame? hell yeah!
nimate pojma o avtomobilih... ? to je pa čista resnica! ne ločim katrce od bmw! pa tudi na sploh o čem bolj podrobnem ne bi imela pojma!
:

#50 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2006 - 15:20

Hello,

_lynx_*, kar tvojo predlogo sem si sposodila:

Ženske:
-rade nakupujete: Odvisno kaj. Oblačil niti ne, obutev pa še kar. :?
-rade gospodinjite: Niti slučajno. :D
-imate rade otroke: Niti ne. :?
-rastline: Hm... zmerno, nisem frik na rastline. Tiste tri doma so ravno nekje na robu med življenjem in smrtjo. :D
-rade gledate ljubezenske drame: Ja, zelo, zelo, zelo rada!!! :shock:
-nimate pojma o avtomobilih: O tem, kako deluje mašinerija avta, nimam pojma. Bolj me zanima, če je avto lep, varen, močen.

Moški:
-ste pretepaški: Prav nič.
-imate radi akcijo:-avtomobile: Ja za akcijo in ja za avtomobile! 8)
-moderno tehnologijo: Ojej, to je za mojo ženko, jaz se distanciram kolikor se le da. :o
-nimate nobenega občutka o oblekah: Zmeren občutek, da ne grem ravno vsa narobe od doma. :D
Ljubezen je večna, dokler traja.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov