Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Ste tipični...

167 odgovorov v tej temi

#1 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 09:24

... ženska / moški?

No, ravno tipični verjetno ne, že zaradi usmerjenosti. ;) Veliko se govori o možatih puncah (:lezbopar: ) in poženščenih fantih (:gay:); zato me zanima, kaj pa imate VI skupnega z vašim "matičnim" spolom?
Ženske: rade nakupujete, rade gospodinjite, imate rade otroke, rastline, rade gledate ljubezenske drame, nimate pojma o avtomobilih... ?
Moški: ste pretepaški, imate radi akcijo, avtomobile, moderno tehnologijo, nimate nobenega občutka o oblekah... ?
V čem se torej strinjate s stereotipi in s katerimi ne? :poke:

#2 Xenia

Xenia

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 11:30

Sem tipična ženska? :idea:

rade nakupujete

Ja, v Big Bangu.

rade gospodinjite

:lool: Ne.

imate rade otroke

Oni majo ponavad mene. :oops:

rastline

Sam mojo Flori. :|

rade gledate ljubezenske drame

Sam lezbične. Pa še to sam kissing pa sex scene..

nimate pojma o avtomobilih...

Neki ga pa že mam.

Prej bi rekla da sm pretepaška (čeprow ne preveč), mam rada akcijo in avtomobile, sem nora na moderno tehnologijo in o oblekah nimam pojma. Sem tipični moški? :idea: Hmmmmm......

:mrgreen:
Not everything that counts can be counted, and not everything that can be counted counts.

#3 redangel

redangel

piščan'c

• Člani
  • 96 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 12:57

Ja k sm tole preblala sm :o :o :o
Mislm da moram kontra odgovarjat, pa mal dodat.
[quote]Moški:
ste pretepaški[/quote]
Nisem pretepač, sam se pa rada skoz neki boksam, pa treniram borilne veščine-varnostnica!!! :evil: :evil:

[quote]imate radi akcijo[/quote]
Da

[quote]avtomobile[/quote]
Nora nanje, pa tud na dirkanje.

[quote]moderno tehnologijo[/quote]
Freek

[quote]nimate nobenega občutka o oblekah[/quote]
Skoz v športnih cotah al pa kavbojkah. No tud v bolj ženskih stvareh, sam more že res bit ne vem kaj.

Ja, kar se pa ženskih stvari tiče, je pa edino to da rada kuham, se ukvarjam s frockoti in mam dolge nohtehuge size:evil: [/quote]
''Ljubiti pomeni prevzeti največje tveganje.To pomeni položiti svojo prihodnost in srečo v roke drugega.To pomeni, dovoliti si da zaupaš brez pridržkov.To pomeni, da sprejmeš ranljivost.''

#4 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 13:47

Ženske:

rade nakupujete: ojej, ne :x

rade gospodinjite: jest sm čist anti, samo sesam rada :mrgreen:

imate rade otroke: ja, doker niso moji :mrgreen:

rastline: še kar, čeprav so moja preferenca kaktusi :lool:

rade gledate ljubezenske drame: :bruh:

nimate pojma o avtomobilih: to pa že ne, točn vem, kolk konjev ima SLR :lool:
How often have I said to you that when you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? (Sir Arthur Conan Doyle)

#5 Lara

Lara

redni gost

• Člani
  • 337 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 14:28

jao... ne vem, če sm kej dost tipična... vsaj ne ženska... mogoče prej moški... LOL

nakupovanje... mogoče, če bi mela dnar... ker ga nimam... :roll: od gospodinjenja mam rada samo kuhanje, pa še to samo kadar kuham za "someone special" :oops: ok, otroci so moja šibka točka, to priznam... mislm, da tle nebi mogla bit bolj tipična ženska... :) rastline me pustijo popolnoma hladno, ljubezenske drame tut... moj sanjski avtomobil je pa Peugeot 206 2.0 GTi 180... :P je pa res, da sm se že parkrat v življenju stepla (ok, no... SO ME PRETEPL... :oops: ), moderna tehnologija je in bo moja velika ljubezen, oblečt se pa sicer znam, sam se nočem... 8)

tok o tem :|
do I dare say I cared when I turned my back on myself?

#6 MigMac

MigMac

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 14:59

nisem tipicna zenska.. pa tut tolk moskih lastnosti nimam.. zlata sredina. :P

rade nakupujete? ja, samo ce se gre hitro skozi stacuno
rade gospodinjite? ni sans!
imate rade otroke? niti ne. svojih nebi lih mela.
rastline? mi je vseeno al jih mam al ne.
rade gledate ljubezenske drame? nuh.
nimate pojma o avtomobilih... ? neki pa ze mam. :mrgreen:

#7 dečva

dečva

redni gost

• Člani
  • 319 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 15:31

hm...pri meni je pa tkole:

shopping: odvisno od razpoloženja. odkar se več družim z geji ne dobivam več živčnega zloma po treh sekundah v trgovini.
gospodinjska opravila: not if i can help it (razen, če me mati prosijo, da zlikam)
froci: dokler niso moji in so tiho me ne motijo.
avtomobili: pojma nimam
rastline: včasih jih pozabim zalit. ampak brez njim bi bla moja soba mal pusta.
pretepanje: been there done that, čeprav že dolgo ne (mislim, da sem se zadnjič zares tepla v osnovni šoli, ko sem prebutala enega tipčka, ki mi je šel na živce.... drugač so mi pa borilne veščine ful všeč)
stil oblačenja: včasih mi je bilo dokaj vseeno...zdaj pa enako kot pri shoppingu - odkar se več družim z geji ne oblečem prve stvari, ki jo potegnem iz omare, ampak prej pogledam, če gre skupaj.
high tech: vem toliko, da shajam brez problemov. mislim, da več kot tipična str8 bejba ;)
ljubezenske drame: :bruh:

torej sem neka mešanica obojega :?:

Nič zanimivega. Move on. 

#8 LaiDee

LaiDee

piščan'c

• Člani
  • 100 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 16:12

Jaz sem menda prilično punčkasta. Če imam denar, ful rada nakupujem. Rada imam make up, rada imam otroke, rada šinfam Slika objavljena, rada imam rožice, živalce, srčke in vse, kar je kičasto.
Kuham NE rada, ker sem moderna in grem raje ven jest.
O avtomobilih imam kar pojma - vsaj o osnovnih podatkih in o estetiki. :mrgreen:

Sem torej menda dokaj tipična ženska, nisem pa nek stereotip. :mrgreen:

Sicer pa kdo ali kaj je sploh dandanes tipičen??
Always remember that you're unique. Just like everyone else.

#9 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 18:04

ja jaz bi tut rekel, da androginost dandanes prevladuje... nisem tipicen dec, nisem pa tut lih ena baba :P
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#10 aLEshY

aLEshY

nov na sceni

• Člani
  • 241 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 18:18

Haha, zanimiv topic :D :D :D

Pretepaški definitivno nisem - razen če govorimo o verbalnem spopadu. Pa ne govorim v smislu kreganja, ampak v smislu "trenja mnenj" :D

Akcijo? V kakem pomenu? Rambo pa tak dalje? Haha, seveda NE:) Raje sedim v gostilni na kratki kavi brez mleka in sladkorja:)

Avtomobili že od malega niso bli moja jaka strast, res je, da jih mam v škatlah en kup - pa ne sao avtov - tui neke bagre sem meu pa kaj te vem kaj še vse. Sem se pa z barbikami tui igral, ko sem mali biu, LOL:D

Moderna tehnologija - ja, sej je cool sao ne vidim poante da bi vsake pol leta zamenjal telefon, kr pač novi dela boljše fotografije - na splošno se mi zdi velika bedarija met neke fotoaparate v mobilcu. Pa računalnik mam že tudi 4 leta isti - zdaj že zasvinjan s črvi in črvički:)

Občutek za obleke - haha, odvisno koga vprašaš :) Sem pač relativno tipičn rejver (zdaj že malo umirjen...) tak da mam pač svoj stil, ki ga turam.

Ženskih lastnosti pa kar se spodaj naštetih tiče nimam - ne maram dooolgega nakupovanja razn če je vključeno v zanimivo ekspedicijo, ne maram gospodinjenja razn tisto kar pač morem naredit, otroke mam rad dokler ne pridejo v mojo sobo ali trgajo zavese in mečejo teglce z rožami iz polic, ljubezenske drame so bedne razn če so v stilu art filma. Avtomobili pa hmm - jaz vem da vozim pežo 106 in to mi je dost:) haha:)

LP, aLEshY

#11 DaNcEr

DaNcEr

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 20:33

... ženska / moški?

No, ravno tipični verjetno ne, že zaradi usmerjenosti. ;) Veliko se govori o možatih puncah (:lezbopar: ) in poženščenih fantih (:gay:); zato me zanima, kaj pa imate VI skupnega z vašim "matičnim" spolom?
Ženske: rade nakupujete, rade gospodinjite, imate rade otroke, rastline, rade gledate ljubezenske drame, nimate pojma o avtomobilih... ?
Moški: ste pretepaški, imate radi akcijo, avtomobile, moderno tehnologijo, nimate nobenega občutka o oblekah... ?
V čem se torej strinjate s stereotipi in s katerimi ne? :poke:

Zgoraj je kopiran post zdaj pa primerjajmo :)

Ženske: rade nakupujete - seveda rad nakupujem
gospodinjim - kakor gdaj bolj ne kot ja
imate radi otroke - jap wery much
rastline - niti ne
ljubezenske drame - ne
nimate pojma o avtomobilih - mam pojma ne sicer prevec ampak nekej pa...
Moški: pretepač - v lajfu se nisem tepel
akcija - no ja niti ne
avte - hm sam da ma 4 kolesa pa volan pa da se premika
tehnologija - vem kaj je irc pa kaj je gsm pa kaj internet pa kako se do mavricnega foruma pride :)
občutek o oblekah - seveda ga mam sej sem gay ! :)
P*L*U*R

#12 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 21:57

jaz - tipičen moški - ne ne!

-pojma nimam o avtih - samo takrat dvakrat ko sem ga v lajfu kupoval
-se ne pretepam in ne preklinjam in ne pljuvam (sovražim sploh vse ki pljuvajo!)
-po trgovinah se zgolj sprehajam, obleke pa gledam kot žaba lešnik, oblek si zase res ne znam kupovat - obvezno s sabo vzamem kolegico
-nisem sam svoj mojster - prej talentiran štor
-za osebno nego konkretno poskrbim - v kopalnico se zaklenem vsaj za eno uro in si privoščim vse od a do ž, (britje gor/dol, nohti, pa še muzika ne sme manjkati!
-zmeraj zamujam, vedno in povsod - slogan iz filma mi je prišel še kako prav -> Ker sem pomemben me že počakajo, doslej so me vedno!
-solze mi ven lijejo če je v filmu kaj žalostnega
-& so on...

#13 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 23:52

Ste pretepaški: ne, popolno naprotje
Imate radi akcijo: bolj ne kot da
Avtomobile: zelo rad, ampak ne, da bi kaj popravljal
Moderno tehnologijo: precej rad, računalnik, digitalni foto, mobi...
Nimate nobenega občutka o oblekah: hja, težko vprašanje. Ko gledam tipčke, mislim, da imam zelo dober občutek za oblačenje, kaj mi je všeč in kaj gre skupaj ... ko pa pridem v trgovino in kupujem zase, pa se težko znajdem in imam kup problemov.

Verjetno drži, da nisem tipičen moški v vsaj sledečem: distanciran sem od vsakršnega nasilja, ne maram športa (razen kakšnega postavnega športnika), še najmanj pa nogomet, ne padam na ženske čare .... no, na srečo imam pa rad vsaj avtomobile, kar vsaj malo rešuje mojo »moškost«. :mrgreen: No, na srečo pa nimam niti tipičnih ženskih lastnostil, razen tega, da padam na fante :evil: ... pa da me prehitro kakšna stvar gane ... tudi do solz! :o
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#14 Alcastar

Alcastar

nov na sceni

• Člani
  • 222 prispevkov

Objavljeno 07 maj 2005 - 09:51

Ste pretepaški: Nisem se še stepel.
Imate radi akcijo: Na čase ja, sicer sem pa dosti umirjen.
Avtomobile: Me bolj malo zanimajo, gledam pa F1 (malo odvisen :oops: ).
Moderno tehnologijo: To področje mi je pa eno najbolj zanimivih, redno spremljam zlasti mobilno telefonijo, računalništvo itak, pa vse kar se digitalizacije tiče. :P
Nimate nobenega občutka o oblekah. Mislim, da se pri oblekah dobro odločam in rad jih kupujem. :mrgreen:

Jaz sem itak tipično netipičen. :lool:
Nosce te ipsum.

#15 Mona

Mona

biskvitek

• Člani
  • 49 prispevkov

Objavljeno 07 maj 2005 - 10:17

...

-Nakupujem ne preveč rada oz. če gre nakupovanje hitro in ne plačujem s svojim denarjem pol tud kr uživam :)
-Gospodinjim zlo nerada, ampak je včasih treba mal pospravit
-Imam ZELO rada svojega otroka :love:, druge pa bolj tko-tko ;)
-rožice mam tud kar rada
-ljubezenske drame me niti ne zanimajo, bolj ljubezenske komedije :D
-O avtih pa nimam dosti pojma...na splošno je tehnika moja šibka točka
...Mislim pa da sem kar tipična ženska :?: :roll:
"The Kingdom of God is within you and all about you, not in mansions of wood and stone. Split a piece of wood and I am there, lift a stone and you will find me."

#16 Ang3lGrl

Ang3lGrl

piščan'c

• Člani
  • 145 prispevkov

Objavljeno 07 maj 2005 - 12:20

Ženska:

rade nakupujete: ja vse kaj je v povezavi s compom :mrgreen:
rade gospodinjite: ne
imate rade otroke: niti ne najbol samo so vsi mali fročeki na mene nori :?
rastline: če jih mam pozabim da jih mam tak da ne :D
rade gledate ljubezenske drame: kake ljubezenske drame...akcija pa grozljivke to je the best :mrgreen:
nimate pojma o avtomobilih: ok o tem res nimam kaj dosti pojma kr še nimam izpita pa avto valda tut ne :mrgreen: ko bom mela bom pa zihr mela kaj pojma, te me bo zanimalo :)

Moški:
ste pretepaški: vedno sem se nekaj tepla.... :grrr:
moderno tehnologijo: brez tega ne morem več živet :mrgreen:
nimate nobenega občutka o oblekah: sem bol štor za to ja....

Sklep:
nekam bol na moško vleče :lool:

#17 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 07 maj 2005 - 15:52

Nakpujem? Ja.
Gospodinjim? Ne. Kdo pa to rd dela?
Otroke? Ja.
Rastline? Fuj to... :bruh:
Ljubezenske drame? Sam če kera men luškana bejba notr igra.
Avtomobili? Kr mam neki pojma ja.

Tipična ženska? :?:

#18 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 07 maj 2005 - 16:58

rade nakupujete? Jap.
rade gospodinjite? Ne. Ampak to marsikatera cisto stright zenska ne. Edino kuhanje je fajn.
otroke? itak.
imate rade rastline? jap in zivali
rade gledate ljubezenske drame? Ce je dobra. Raje kot brezvezne akcije
nimate pojma o avtomobilih? pravzaprav imam kar veliko pojma o avtomobilih.

Vseeno se imam za tipicno zensko. Naucila sem se opravil, ki veljajo za "moska", zaradi prakticnosti ( menjanje zarnic, gume in podobne zadeve).

#19 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2005 - 02:01

Ženske:
rade nakupujete, če je dnarja dost zakaj pa ne :mrgreen:

rade gospodinjite, dolgčas
imate rade otroke, ne vem kdo bolj jst nih ali oni mene se kr limajo name :)
rastline, Včasih zelo, zdej pa sam kak cvet
rade gledate ljubezenske drame, ne
nimate pojma o avtomobilih... bo držal :?

Moški:
ste pretepaški, vrosnih letih sem zelo rad koga užgal, zdej na starost se pa izogibam (me pa ma, da bi včas kr užgal :grrr: )
imate radi akcijo, ne
avtomobile, vozm se zelo rad - umirjeno, o šraufanju pa nimam pojma :kaj:
moderno tehnologijo, brez nje ne gre
nimate nobenega občutka o oblekah... to naj pa kdo drug pove o meni:?:

V čem se torej strinjate s stereotipi in s katerimi ne?
vsazga mejhn
Kaj jst vem, ne maram športa (tista okrogla zadeva)(hokej sam če se zravsajo), avtomobili so mi španska vas, edin kakšna znanost sede pa tehnologija in pivo.
Čustva mam tud mal globja :notme2:, padam na tipe, uživm v ženskih pogovorih :cvek:.

#20 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2005 - 12:36

Nisem pretepaški, nazadnje sem se stepel v osnovni šoli :angelcek2: , rad imam akcijo, ljubim avtomobile, sploh hitre, a ne znam ničesar popraviti :mrgreen: , odvisen sem od moderne tehnologije, oblečem pa se ne tako težko, samo nakupovanja ne maram. Včasih pa tudi kakšno kletvico izustim, ampak res redko.
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#21 JustMe

JustMe

nov na sceni

• Člani
  • 267 prispevkov

Objavljeno 10 maj 2005 - 12:02

ste pretepaški? lol niti ne :D
akcija more bit skoz, more se dogajat!
avtomobile, če mam rad? mah še prevč, tudi popravit bi znal kaj, sam na teh avtomobilih sedaj itaq ni kaj popravljati ;)
moderna tehnologija mi je ful pri srcu. več kot mam elektronike, bolj fajn je. gsm, dvd, ps uvm...
občutek za obleke, ja ne vem no, itak vsak zase misli, da ima okus, z razliko, da eni ga imamo res, drugi pač žal ne :|

#22 bolha20

bolha20

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 10 maj 2005 - 17:34

Ženske:
rade nakupujete - še rajš bi , če bi si dejansko lahko kej kupla, tko pa sam vsake tolk časa mal firbca pasem po trgovinah. če je pa kej res nujno treba it kupit, bi pa v tistem trenutku ponavad rajš počela karkoli j druzga kot pa nakupovala

rade gospodinjite - rada glih ne, sam včasih je treba. Mi ni tak problem, razen likanje . to rajš prepuščam drugim

imate rade otroke - i don't think so. živčni zlomi na vidiku kadar je okol kup kričečih, jokajočih in naokol begajočih bejbitov

rastline - zeleno ki te ljubim zeleno .... hm :)

rade gledate ljubezenske drame - odvisno od razpoloženja in igralske zasedbe, včashih kr paše

nimate pojma o avtomobilih... ? se nebi mogla bolj strinjat

Moški:
ste pretepaški - dajala klofute, jih tud neki prejela, sam načeloma se skušam zadržat, ker pravjo da nasilje ne pele nikamor

imate radi akcijo - odvisno v kerem kontekstu :)

avtomobile - rada se vozm naokol

moderno tehnologijo- nima posebnega pomena

nimate nobenega občutka o oblekah... ? očka mi je včasih pogosto govoru da se oblačim k klošar ...hm...stvar okusa pač

#23 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 10 maj 2005 - 17:49

Moški: ste pretepaški --> ahh kje! :)

imate radi akcijo --> pa še kako! :|
avtomobile --> tut avtorevijo kdaj pa kdaj okol obrnem
moderno tehnologijo --> sam da je kej novega ("Jst bi tut to meuuuu")
nimate nobenega občutka o oblekah --> kdo je pa TO reku? Imam občutek za estetiko, še posebej za obleke! :oops:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#24 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 16:45

Hello,

Ženske: rade nakupujete? Ja, kar rada nakupujem, seveda spet odvisno kaj. Če gre za kakšne cunje, kozmetiko in čevlje, potem ne. :|
rade gospodinjite? Niti po pomoti. :D :D :D
imate rade otroke? Niti ne.
rastline? Ja, še kar, čeprav imam samo eno živo rastlino doma. :roll:
rade gledate ljubezenske drame? Ja, ljubezenske drame rada gledam.
nimate pojma o avtomobilih... ? In o avtomobilih nimam pojma... :(

Hm... le v kateri predalček naj se zbašem? :idea: :lool: :lool:

LP vsem! 8)
Ljubezen je večna, dokler traja.

#25 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2005 - 14:26

Le kaj sem?

Rada nakupujem (predvsem hrano pa kadar zaidem v kako papirnico al tehnicno trgovino al si stvari samo ogledujem), imam (dokaj) izostren obcutek za modo/kaj pase skup in kaj ne, gospodinjim (spet bolj selektivno: likanje, sesanje, kuhanje, ciscenje kopalnice = my favourites, ostalo po potrebi), otroci (nisem nora nanje, se pa raznezim, ce kakega dojencla vidim :) ), rastline obozujem (rada dajem in dobivam), rada gledam kvalitetne 8) ljubezenske drame (kot ostale drame in trilerje in filme noir in ...), avtomobili so moja sLast, rada mam akcijo :P (sam ne v filmih), ne maram nasilja (torej se tud pretepam ne - bi pa koga mahnila, ce bi se pocutila ogrozeno :| ), moderna tehnologija: bat afkors, any time ... torej vsakega po malem (ali vec). Kaj torej sem?

Tipicna jaz. :D
A hug is the shortest distance between Friends.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov