Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Dopust

210 odgovorov v tej temi

#26 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 29 junij 2006 - 14:00

Mene je pa strah dopusta, ker ne vem, kam naj grem. :idea:

#27 Derz

Derz

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 23 junij 2007 - 15:29

Čez par dni grem na Zakynthos :navijacica:

ker grem prvič me zanima ene par stvari, pa bi bil zlo vesel, če bi mi kdo malo pomagal
kaj je dober za pogledat...kje se je dober kopat....a je kaj gejevskega življenja pa še kak pameten nasvet

#28 ulla

ulla

biskvitek

• Člani
  • 47 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2007 - 11:05

Jaz grem čez en mesec na otok Brač.
Ker grem tja prvič, me zanima če je že bil kdo in kakšne ko kaj plaže, mogoče kakšna lepa peščena plaža nekje skrita?? ;-) Cene itd.
Dosti sem prebrala z interenta, ampak saj veste kako je z netom in tistimi prelepimi slikami plaž... :roll:

Prispevek uredil/a: ulla, 11 julij 2007 - 11:07.

Ljubi in pusti ljubiti.

#29 Smurf

Smurf

zasvojen'c

• Člani
  • 581 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2007 - 01:04

Jaz grem pa v Slovenijo :navijacica:

:lool:

Nekje v ozadju je bil (je še?) plan za en teden Irske, ampak očitno več sreče prihodnjič, ker ni časa :cry: sicer pa sem dežja tko al tko že sit :-D

#30 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 610 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2007 - 20:30

Čez 14 dni grem v Mehiko za 3 tedne :pepper:

#31 čuri-muri

čuri-muri

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2007 - 23:21

jaz pa na slovensko obalo za en teden, potem v Francijo in še enkrat na morje, na hrvaško- oboje za en teden :navijacica: :morje:

#32 Lilian

Lilian

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 14 julij 2007 - 09:53

Konec septembra se odpravljam na Pag - Novalja... :dance: Komaj čakam, eh...
S kolegom sva imela v planu tudi obisk Jordanije, ampak mi je zahinavil...po moje ustrašil...ah, moški... :-D
Life, Liberty and the pursuit of Happy Hour.

#33 aLEshY

aLEshY

nov na sceni

• Člani
  • 241 prispevkov

Objavljeno 14 julij 2007 - 11:40

Letos grem za 5 dni v Bruselj (oziroma zdaj pisem od tam, jutri grem domov), upam da na en tabor na Korosko in v zacetku avgusta v Bohinj z atijem, mamico in sestro za 1 teden. Letos imam/bom imel lepe pocitnice. Zelo rad bi sicer sel se v London (september), ampak mi financno ne bo uspelo:(.

#34 ulla

ulla

biskvitek

• Člani
  • 47 prispevkov

Objavljeno 16 julij 2007 - 16:51

Konec septembra se odpravljam na Pag - Novalja... :dance: Komaj čakam, eh...

Bla na pagu pred 14 dnevi. Ful je blo fajn. Morš it mal zvečer v Zrče pogledat. ;-)

Pojdita se kopat na plažo Čista, ko se pelješ iz Novalje proti mestu Pag, čist malo ven iz Novalje. Je tako samotna plaža in je ful lepa voda!! Tudi v Povljani, čisto na jugovzhodu je lepa plaža, drobceni kamenčki. Aja pa tudi na plaži Babe v Novalji je lepo, je mivka 200 m in zelo fino za igranje v morju. :stima:

Pa lepo se mejte na morju.
Ljubi in pusti ljubiti.

#35 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 16 julij 2007 - 17:00

Letos ne bo nič morsko. Konec meseca odletim na sever Anglije do enega zdomca :mrgreen:, od tam greva za 2 dni na Škotsko, nato pa proti jugu - najprej čez Wales, postanek v Cardiffu, naslednji dan čez London do Bruslja. En dan bova namenila samo ogledu tega mesta. Naslednji dan greva do Amsterdama in nazaj v Bruselj, zadnji dan pa iz Bruslja proti Ljubljani.

7 dni roadtripa! Slika objavljena
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#36 NowHow

NowHow

Častni član

• Člani
  • 331 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2007 - 08:55

aaaaaa, roadtrip... :sreca: uživaj, sham.

jaz sem letos svojega že dal skozi (maja sem bil v turčiji) .. nekaj dni sem bil tudi na hrvaški obali.... posledično sem "broke" (beri - brez prebite pare ali € stotina), zato bom naslednjih 14 dni ko imam dopust preživel različno.. večinoma doma, malo bom kolesaril, hodil po gorah, obiskoval prijatelje katere sem malo zanemarjal zadnje čase in morda vrgel kakšen tarok v Tivoliju :mavrica: :|

uživajte, vsi!
Nekoga moraš imeti rad... pa čeprav sebe

#37 Demetrius

Demetrius

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 21 julij 2007 - 12:16

To poletje minevajo štiri leta, odkar sem bil zadnjič na počitnicah. Lahko in rad bi šel, pa nimam ne družbe ne občutka, da si jih zaslužim... "Ja, tak'le 'mamo." :)

:?

#38 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 22 julij 2007 - 23:47

Letos z dopustom verjetno ne bo nič. Sem ravno zamenjal službo. Novi delodajalci niso naklonjeni mojemu izkoristu preostalih pripadajočih dni letošnjega dopusta. Verjetno bom zato potoval zgolj s prstom po zemljevidu zraven pa bo moj lubi vpisoval pot. :motoristka:
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#39 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 529 prispevkov

Objavljeno 23 julij 2007 - 01:19

En teden sem preživela v istrski hiši blizu mesta Buje in se vozila namakat v kamp v Bašaniji. Morje je imelo okoli 28 stopinj, raje več kot manj, o kakšni ohladitvi v morju ni bilo govora.
Kamp je lepo urejen, povsem nove sanitarije so zgledno čiste ter urejene in celo zunanji tuši nudijo cel dan toplo vodo. :)
Plažo poznam že sto let, večino časa sem pa itak preživela v morju.
Drugi del dopusta bo najbrž septembra, ne vem še kje.

Pa še fletna zanimivost.
Pod tremi borovci, ki rastejo skupaj in nudijo prekrasno senco, sta bili vsak dan tudi dve mlajši dekleti, ki sta bili povsem očitno par. Bili sta z mešano družbo in ena od dnjiju še s sestro ter mamo. Za njune nežnosti se sploh nihče ni zmenil, prav tako ne za dva fanta, ki sta prišla pod "naše" borovce samo enkrat in sta se prav tako imela rada.
Moram reči, da sem zelo vesela, da je tako! :stima:

Zakaj potrebujemo petdeset vrst WC papirja? Včasih smo si riti brisali tudi s časopisnim papirjem, pa smo bili vsi čisti. Danes je pa povsod polno posrancev. (Svetlana Makarovič)

#40 ramona

ramona

biskvitek

• Člani
  • 41 prispevkov

Objavljeno 23 julij 2007 - 23:44

Kar ne morem verjet, kako se mi letos vsi plani sproti rušijo!Definitivno pa nekam pičim septembra, upam da Nizozemska, Danska. Vmes pa kakšen vikend na slovenski obali. :smile:

#41 mihec

mihec

piščan'c

• Ban
  • 175 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2007 - 00:09

Letos bo bolj švoh, ker sem ravno začel delat. Pa še v gradbeništvu, tako da tudi vikendi niso vsi frej! :notme2: Sem si pa izboril tri dni dopusta v času, ko naj ga sploh ne bi imel, da bom šel na tabor Legebitre in Diha pogledat, kaj se bo dogajalo. :)
There goes another one.

#42 chiron

chiron

piščan'c

• Člani
  • 156 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2007 - 12:23

Letošnji "dopust" (če lahko sploh rečem dopust...) je/bo precej čuden: mešanica kratkih skokov sem in tja, pa vmes ukvarjanje s službenimi zadevami. Tudi za bližnjo prihodnost ne kaže nič bolje... Ko bi imel vsaj 5 dni odklopa brez telefona, računalnika in podobne šare!

E, zdaj, ko sem napisal zgornji tekst, sem se še bolj zamislil nad celotno situacijo in postal kar malo slabe volje... :(

#43 julchy

julchy

piščan'c

• Člani
  • 82 prispevkov

Objavljeno 21 september 2007 - 11:44

bo kdo naslednji teden v Londonu in je za kak dan druženja? :)

#44 sasas2

sasas2

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 21 september 2007 - 17:13

od srede 26. do petka 28. septembra bom v amsterdamu.
Se kdo tam?
Gremo na drink: slovenci v tujini

#45 anima

anima

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 22 september 2007 - 22:15

Še nisem bla na dopustu.Grem oktobra za mesec dni v Kanado.Komaj čakam :super:

#46 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 22 september 2007 - 22:50

Wow kul anima, kam vse pa greš?
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#47 sugar0607

sugar0607

piščan'c

• Člani
  • 61 prispevkov

Objavljeno 25 september 2007 - 14:03

Z mojo drago sva bili letos v Braziliji. Čeprav sva imeli dober mesec je ostalo še toliko neodkritega, da bo vsekakor treba it še enkrat tja, sicer se pa vsako leto odločiva za kakšno eksotično destinacijo.
Za tele jesenske mesece pa imava v načrtu Moskvo, ampak bomo videli koliko bo komplikacij glede viz. Ali ima kdo izkušnje s tem?
If you hide it, you're hiding the best part.

http://sugar.blog.siol.net/

#48 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 25 september 2007 - 14:18

Kolegica je službeno pedenala vizo za enega šefa za službeno potovanje, pa so imeli ful dogovorjeno vse, pa je morala 3x tja, tako da računaj na to, da se lahko zavleče. Pojdita tolk prej to uredit, da ne bo potem vse padlo v vodo.
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#49 balerina

balerina

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 1 823 prispevkov

Objavljeno 01 oktober 2007 - 17:01

Od 16.9- 23.9. sva bili na otoku Lezbos.
Bili sva z edino – vsaj kolikor je meni znano, slovensko agencijo, ki organizira počitnice na Lezbosu. V tem času je tam potekal tudi ženski festival, ki je vsako leto približno v tem času in sicer v kraju Skala Eresos, to je na Z otoka. Ta kraj je rojstni kraj pesnice Sappho. Tam je tudi stacionirana turistična agencija Sappho Travel, ki je imela čez večino stvari- vsaj tako sva dojeli.
No, v tem času in v tem kraju je bil to seveda lesbo planet v malem. Bilo je kar neverjetno, kot znanstvena fantastika. Po ulicah so se sprehajale skoraj izključno le ženske. Najprej sva potrebovali nekaj časa, da sva dojeli vso dogajanje, potem sva pa čisto noter padli. Tudi sama vasica je očarljiva, prikupna. Se vidi, da je bila nekoliko bolj turistična od nekaterih ostalih, saj se otoku v večini delih pozna, da ni tako turistično razvit, kot na primer Rodos, Kreta, Santorini… vseeno je bilo prav prijetno videti, kako je vse živelo s festivalom.
Midve sva živeli v kraju Anaxsos, ki je na severu. Ponovno gre za majhno vasico, ki je spet zelo turistična, saj je večino stavb raznih apartmajev, tavernic, supermarketov. Tudi tukaj je seveda opaziti ženski vpliv. Sploh, ko greš mimo penziona samo za ženske. Krasno, res. Pravzaprav lahko opaziš ženske, ki se držijo za roke in so očitno parček po vseh turističnih središčih.
Gre za tretji največji grški otok, kar se pozna na njegovi raznolikosti. Od samega kamna na zahodu, do zelenja na jugu. Otok je tudi postojanka za ptiče selivke in ravno v tem času je bilo tam tudi veliko naravoslovcev, ki so jih prišli opazovati. Še en dokaz, da je na otoku res dovolj prostora za tako in drugačno raznolikost. :lalala:
Prav tako je bilo vreme v tem času idealno. Okrog 30 stopinj čez dan. Cene so čisto prijazne, ne pretirano navite. Razen enih par nategov, ki se itak morajo zgoditi povsod, sva bili vedno prijetno presenečeni. Sploh cene v Skali Eresos so se nama zdele normalne, ali pa je šlo le za zadetost od vsega dogajanja. :jazne2:
Žal se sicer nisva udeležili vseh ta glavnih žurov, ki so se dogajali ponoči, saj ceste niso ravno osvetljene, pot do doma je bila pa zelo ovinkasta, vendar misliva, da je moralo biti čisto noro- kako pa drugače. :super:
Seveda pa bi v splošnem težko rekli, da prevladujejo ženske. Otok je pač zelo privlačen za umirjeno preživljanje počitnic v naravi. Ni diskotek, ni žurov od jutra do jutra, je res po svoje zelo romantičen otok- seveda je pa to stvar okusa. Midve sva si napolnili baterije na polno. Žal nama je edino, ker si nisva ogledali celega otoka, zato se gotovo še vrneva.
Pa ne le zato- tudi zato, ker se nama zdi, da moramo podpreti ta mali raj na zemlji, pa četudi le za 1 teden v letu. :hvala:

Slike še pridejo...

She reminds me, that a woman's got one thing on her mind...
Love shared is love multiplied.
"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)

#50 balerina

balerina

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 1 823 prispevkov

Objavljeno 07 november 2007 - 20:30

Že pišem o drugem dopustu- tokrat bolj mini dopustek za 5 dni smo obiskali Krakow, kjer je lubica na izmenjavi.
Šli smo se roadtrip. Bilo je ful fajn.
Predvsem bi pa rada opisala naš obisk gay kluba- 7klub. Bilo nas je 5 ženskic. Zavijemo v eno uličico brez žive duše. Vstopimo na ulico, ki jo bomo poimenovali "rdeča" ... 8)
No in potem pridemo na cilj. Pred nami vidimo , kako vstopijo eni trije pobriti silaki in začnemo sumljivo gledati levo in desno, kje smo in če je še kak tak v bližini. Stopimo naprej in na vratih je zvonec. Hja, nismo bile več prepričane, če sploh želimo noter, saj je pisalo, da potrebujemo članske. Ena drugo bodrimo, da pozvonimo in vstopimo. V tem prideta dve dekleti in ju vprašamo, če lahko gremo noter, oziroma kako je s tem. Onidve se nasmihata in pritrdita. Pozvonita in odpre nasmejan varnostnik. Ko pridemo po stopnicah navzdol tudi ugotovimo čemu tak širok nasmeh. Seveda je nad vhodom kamera in spodaj tv, na katerem so seveda videli celo naše ščipanje in prepričevanja. Verjetno smo bile prava popestritev.
Klub je nekako približno za pol štirke. Je pa mešan in odprt vsak dan, mislim da. Seveda smo bile glavna atrakcija, saj smo dobile občutek, da smo precej opazovane in prvih 5 minut so menda bili vsi brez vžigalnika :D Ok, malo pretiravam, ampak je bilo zanimivo.
Dejansko so se verjetno vsi med seboj poznali. Bilo pa je zelo sproščeno vzdušje. Kako bi rekla,... vsi se imajo med seboj zelo radi. Ena dva sta kolegici celo vdrla v ženski wc, ker je bila taka nuja. Ja, res zanimivo. Drugače je bilo pa fajn. Smo rekle, da gremo prečekirat pa na en pir, pa smo ostale do jutranjih ur :P

She reminds me, that a woman's got one thing on her mind...
Love shared is love multiplied.
"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov