Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Trojke

52 odgovorov v tej temi

#51 kvakavec

kvakavec

piščan'c

• Člani
  • 108 prispevkov

Objavljeno 20 september 2016 - 19:50

^Haha seveda si že bil, samoumevno! :P

Js bi se to šel samo če bi bil samski (kar tud sem trenutno............ xD). Pa še to bi mogu dobr premislt najprej. :P V zvezi pa nikoli, ker se mi res ne zdi potrebno. :) 

#52 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 23 september 2016 - 09:15

Nimam predsodkov, trojke so zelo zanimive, samo prava energija mora bit. V vezi ravno tako odprt do trojk, bistvo je samo to, da se oba partnerja strinjata glede tretjega.

In kot je že omenil fantek_4_u v drugi temi, zanimivo kako prikrito "puritanski" ste vsi tu. V realnem življenju je ravno obratno (vsaj moje izkušnje). :lizika:

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#53 felix

felix

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 23 december 2016 - 12:40

Hm, kar se tiče trojk in tega :)

Navadno so prav tisti ljudje, ki tega še niso izkusili strašni branitelji tega, da to lahko uspe. Saj morda pa res lahko. To se vsi sprašujemo na začetku :)

Ampak sex v troje in zveza v troje to sta popolnoma dva različna pojma. Najprej moraš imeti razčiščeno v glavi par osnovnih pojmov, kot je zveza itd.

In trojka. To je povsem druga dimenzija. Že pri dveh se je potrebno veliko prilagajati in sklepati kompromise. Stvar v troje pa je veliko bolj kompleksna.

Mislim, da lahko z enim partnerjem dosežeš dovolj. Ne vem zakaj bi bilo potrebno spreminjati to. Ker pač "dovolj" ni vedno dovolj"? Mislim, da lahko z nekom, ki ga ljubiš dosežeš globino, ki jo potrebuješ.

Znak, da bi se pa nekaj dogajajo v troje pa je zame začetek konca neke zveze. Morda sem preveč omejen, da bi to razumel. Ali pa ta stvar enostavno ni OK.

-Theophiluse

~Globina nezavednega je tako blizu. Zavedno je še vedno daleč. Mislim, da niti ni resnično~

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov