Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Trojke

53 odgovorov v tej temi

#1 intel

intel

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 23 april 2005 - 12:46

Živjo!

Zanima me vaše mnenje glede 3k.
Zanima me kako bi reagirali na to, da bi imel vaš partner veliko željo po 3kah. Bi se v to vključili, distancirali, nasprotovali...nasplošno kaj menite, da bi dva, ki sta vezana in se imata rada vsake toliko časa povabila medse še nekoga tretjega.

Hvala za vaša mnenja.

Pozdrav. :super:

#2 bucek

bucek

piščan'c

• Člani
  • 188 prispevkov

Objavljeno 23 april 2005 - 13:29

Jest mislm če se mata dva res rada da na 3jko sploh ne pomislita, ali pač :?:

Ja če bi bil jest v vezi in bi mi to tip predlagu jest bi ga pustu,ne vem a mam prov a narobe :?:

lp

#3 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 23 april 2005 - 13:57

Trojke so lahko cool lahko pa niso. Odvisno od človeka do človeka. Jaz proti njim nimam nič.

Tipa pustit zaradi tega, ker ti reče, da bi rad 3-ko je pa res nesmisel. Vsak ima svoje želje in fantazije. Če bi mi tip rekel, da hoče v tri bi se pač o tem pogovorila. Kar pa ne pomeni, da bi nato pristal. Proti trojkam nimam nič proti (ko nisi v vezi). Če pa bi šel v tri, ko bi bil v vezi je pa vprašanje :?: Od odnosa in zakaj ima tip željo v tri. Jaz jo imam tudi - samo ne v vezi :mrgreen:

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#4 LiL*AnGeL

LiL*AnGeL

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 23 april 2005 - 13:59

Jaz še morm prvo dvojko it, preden se bom lahko sploh o 3kah pogovarjal :lool: Drugače pa dokler sem v zvezi ziher ne :P Drugače pa... kdo ve, ne :D ni 3 nekam malo? :lool:
OoOoO What Does This Button Do? :D

#5 intel

intel

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 23 april 2005 - 15:18

No tako mislim tut jaz, ko nisi v zvezi mislim, da če si za 3ke, se jih pač greš, ko pa si enkrat v vezi pa (vsaj jaz) o tem niti ne pomislim ne, ker če imaš partnerja, ki ti daje vse, potem naj bi ti dal tudi to. :pepper:
Je pa res da imajo eni pač različne želje :D .... 3ko v tem primeru en sam ne more glih izvesti :)

#6 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 23 april 2005 - 18:00

Ok iz enega zornega kota lahko gledaš, da nekdo hoče v tri, ker mu tip ne daje vsega.
Toda iz drugega zornega kota ima lahko željo, da bi v tri z svojim fantom seksal zato, ker ga tak način še bolj vzburja. In ne zato, ker ga tip ne bi znal zadovoljiti. Če sta oba zato je to potem čisto njunina stvar. In če jima to paše - zakaj pa ne :)
Delaš tisto, kar ti paše ;)

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#7 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 24 april 2005 - 18:19

če sta že dva v vezi (recimo da že kr neki časa), ni potrebe po tem, da povabita med rjuhe še tretjega, kajti če ga že, je to le znak, da neki ne štima.. :?
Drug drugemu morata biti zadostna, zato je 3. le privesek!

mam pa občutek, da je v troje kr mau dilemično, ker se vedno dva najdeta in tretji zvisi oz. glumi gljivu :D
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#8 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 24 april 2005 - 19:01

Se ne strinjam, da potem nekaj ne štima če hočeta iti v 3.
Haloo, vsak ima svoje fantazije. In če je takšna fantazija, ker ju to vzburja - to ne pomeni, da v vezi potem kaj škriplje.

#9 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 26 april 2005 - 07:15

Se strinjam z Glorichyjem. NI nujno da kaj skriplje ce pac edn predlaga 3jko.
Ampak to itak sama2 vidta kako in kaj. Ce sta intimna 1krat na mesec in se takrat zeha zraven pa ti pol rece da bi meu trojko, pol zihr mu ni vec uzitka s tabo in si zeli nekaj drugega.
Ce pa redno (karkoli pac je za vaju redno) sexata in ti tipo rece da bi pa vcasih mu pasalo da bi se vama kaksn pridruzu, je pa to le njegova fantazija. ;) Mogoce bi meu rad le zafilana usta (vemo s cim) med tem ko uziva s tabo :evil: :evil: al bi pa ga rad cutil med tem ko oralno obdeluje tebe. :evil:
Po moje ti bo pogovor s partnerjem povedal vse. Nikakor pa to ni znak da te ne ljubi. :x Le iskren je s tabo. Boljs da ti pove da bi rad da koga povabta zraven, kot pa da gre sam s tretjim oz da gre sam v trojko.

#10 eduardo

eduardo

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 27 april 2005 - 22:24

Moje izkušnje s 3ko v vezi so bolj slabe ! Predvsem so trojke nevarne, ker če se stvar nadaljuje, potem eden iz para ponavadi kmalu postane odveč. Če se že greste to, potem svetujem brez ponavljanja z istim tipom, niti vzet gsm od njega al kaj podobnega :o Po izkušnjah, prej ali slej do trojke pride. Ne vem sicer kake so vaše veze (moja je trajala 11 let, od tega 7 let zvestobe, ko se je zgodila prva trojka pa je počasi postajalo čudno), vendar mislim, da to ni nekaj kar je nujno potrebno. Znanci pravijo, da ja. Osebno menim, da niti ne. Baje, da je to popestritev :x Kot seks s tipom s katerim si v vezi !!! Ali ne??? Ne vem sicer, zakaj bi bil potem z nekom v vezi, če ti je sex z njim mimo??? No, se pa zgodi, da oba hkrati zamika tretji... ampak, potem je moje pravilo kot sem že napisal zgoraj: samo 1x pa brez možnosti za ponovno srečanje.

Kaj naj rečem... igrajte se varno
Dovoljeno je vse, kar je izvedljivo!

#11 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 30 april 2005 - 08:55

samo 1x pa brez možnosti za ponovno srečanje.

Ja se strinjam :idea: Čeprav v vezi nisem špilal trojk, sem pa tudi nasplošno samo enkrat s tipom, katerega sva s frendom zahaklala (kot rekel eduardo). Pa si res ne predstavljam mene v vezi, da bi igral trojke. Ko sem še samski, mi ne sede :?

#12 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 12 junij 2005 - 22:20

Zanima me vaše mnenje glede 3k.

Nič posebnega. Pač še ena oblika seksa.

Zanima me kako bi reagirali na to, da bi imel vaš partner veliko željo po 3kah. Bi se v to vključili, distancirali, nasprotovali...

Bi se vključil. Če pa bi jst predlagal in se tip ne bi strinjal, tudi OK. Torej če je OK, če ni tudi OK.

nasplošno kaj menite, da bi dva, ki sta vezana in se imata rada vsake toliko časa povabila medse še nekoga tretjega

No, če bi to hotel početi vsak dan, bi se zamislil. Drugače pa je to stvar obeh posameznikov. Če oba to rajca, super. Če enega od njiju ne, potem pa bolje, da se tega ne gresta.

Hvala za vaša mnenja.

Malenkost. :D

#13 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2005 - 12:56

Trojke so fajna stvar, mam že izkušnje, tko da lahko dam par nasvetov:

1. Bolje trojka, kot pa da se za tvojim hrbtom sam z drugim fuka.
2. Ne se it trojčka šrevečkrat z enim in istim tipom, ker se lahko slabo konča en pobegne s tretjim.
3. Če si dovolj samozavesten pa veš da si dober v postelji, potem si partner želi samo dodatno popestritev in ni razloga za paniko.
4. Da bi partnerja zapustil samo zato ker ti omeni trojčka? - halo a živite še v kameni dobi?
5. Trojček pa lahko pomeni tudi da je nekaj narobe.
6. Vsekakor se je treba pre trojčkem odkrito pogovoriti, da kasneje ne pride do odvečnih problemov.
If sex was a war, would you be my enemy?

#14 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2005 - 16:33

No garancije, da če je trojček pa te tip ne bo varal pa sploh ni res. Če ima "nagon" varanja, bo varal vseeno ;)

#15 Krog

Krog

piščan'c

• Člani
  • 180 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2005 - 17:38

Se strinjam z mnenjem, da trojček ni zagotovilo za zvestobo, mogoče je res tudi to, da je nevarnost še večja.

Drugač je pa sam še nisem probu, mogoče bi pa enkrat mogu ...

Bomo vidl.... je reku ta slep... :)
Sem okrogel, a kljub temu dobre volje! :)

#16 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2005 - 20:52

Se strinjam z Gloriousom.

Poleg tega se mi zdi, da človek, ki ima "nagone varanja", le-teh ne zadovolji s trojčki. Kdor želi varati, bo varal tako, da partner ne bo vedel za to.
No, razen če ga res boli nekaj za partnerja...

#17 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 15 junij 2005 - 07:18

Jz se tut z vami strinjam...nisem reku da je trojček zagotovilo za zvestobo, vsekakor, pa lahko poteši tisto extra željo, ki jo ima partner, tko da je potem mir...če si pa pač želi fukat še z drugimi pol je pa vseen tut če se greš gang bang z njim...pa ne bo nč pomagal.
If sex was a war, would you be my enemy?

#18 popek

popek

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2005 - 02:06

Točno tako je kot je rekel Eduardo.
3ka je lahko zelo zanimiva in dobra popestritev.
In res se je potrebno držat pravila največ 1x z istim tipom.

Kolk sem se jest bal svojemi omenit 3ko.
Ko pa sva le prišla na to temo sem presenečen ugotovil, da tudi on fantazira o tem.
Izkušnje ? Nekaj dobrih nekaj slabih predvsem pa rajcig material za takrat ko sva sama.
Tko da fantje z besedo na dan. Bolje odkrit pogovor o svojih željah, kot pa neko mrcvarjenje tipu za hrbtom.

Sam sem tudi mnenja, da do 3 pride slej ko prej, sploh, ko si s tipom zelo dolgo v vezi.

#19 JulijaTV

JulijaTV

piščan'c

• Člani
  • 74 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2005 - 11:53

Kar se tice 3ke. men je to malo-malo clovesko :o Saj ponavd se psi fu*ajo tko ena ku*la pa ene pet sest psov... v tem primeru 2sex je lepa stvar ale to naj ostane med dvema. pa iz kakrsnega koli razlog... noi ne recem da nisem probal-a, ampak vedno nekdo je sibkejsi clen :? ni to to..
Nesramna,arogantna,cinicna Transa drugac pa cist OK

#20 FirstTimer

FirstTimer

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2005 - 12:27

oj.

jest sm pa mal cez caz spremenu odnos.

Zdej ne bi su vec trojcka, vsaj s fantom ne. Mel 2 ampak no go.

Če se ze morm gont okol, se bom sam :mrgreen:
Na dan misliš 300.000 misli. Daj se slišati!

#21 martinni blue

martinni blue

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2005 - 01:25

3ke so super zadevica, ko si samski, ko pa si enkrat vezan zame ni varijante - preprosto ne gre. Ce se odlocis, da bos v zvezi in imas osebo resnicno rad, tega ne rabis. In mislim, da ce bi mi moj fant predlagal 3ko za najino zvezo ne bi bilo OK. Predvsem bi mu zameril, da me ocitno nimam dovolj rad. Za dober seks sta dovolj dva.

Kar se pa tice cetvorke ... hahaha

Sicer pa res!!! A je kdo med vami ze dozivel kaj takega? Mislim dva para skupaj v postelji. :?:
When you start with me you can't go back ...

#22 popek

popek

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2005 - 13:36

Skupaj v sobi ja ne pa v postelji.

Kar se tiče 3. Bil sem povabljen med par ene 3x pa je blo kar luštno. Ko se ti par posveti in občutiš njuno medsebojno energijo in energijo, ki jo posvečata tebi.
Tudi midva s fantom sva nekajkrat povabila tretjega.
Najina veza je pač toliko trdna, da nama tretji ne pomeni potencialnega tekmeca, ki bi kakega od naju odpeljal, marveč je resnično dobrodošla popestritev. Res pa je, da je precej odvisno tudi od tistega,
ki pride v najino posteljo
Potrebno je že na začetku točno definirati kaj se bomo šli in kaj pričakujemo.
So bili že tudi primeri, ko sva se odločila, da nama tip ne ustreza in smo se že takoj poslovili.

#23 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 10 september 2007 - 10:02

Ste vi v vaših zvezah probali v troje? Kakšni so bili potem odzivi?

Sam trojke v vezi še nisem probal. Sem pa seksal z dvema, ki sta bila par in smo hodili nekaj mesecov v 3. Vedno sem mislil, da bom dodatek in nič več kot to, pa sem se zmotil. V pojstli je bilo vedno cool, posvečal sem se obema in tudi vsak od njiju se je men. Ratali smo dobri kolegi in potem se odločili, da bomo rajši nadaljevali s friendshipom in dali sex na stranski tir. Od takrat je preteklo že leto in še vedno smo dobri kolegi, ki se družimo (brez sexa). Samedva pa še vedno hodita v 3-ke in njunina veza traja že veliko let. :) Odvisno je od pričakovanj oz., kako se partnerja zmenita. Za trojko mora biti želja obojestranska in mora vaju vzburjati tak seks zato, ker bota v pojstli še z enim - trojka namreč potešitev po nagonu varanja ne more biti. Zato vama priporočam, da se pogovorita in si najdeta skulirane ljudi s katerimi bosta šla v posteljo. Seveda obstaja verjetnost, da se eden od vaju zagleda v takega tipa (ali obratno) in potem postanejo problemi. Važna je iskrenost, način izvajanja trojk in prec, ko začutiš, da ti je nekdo preveč všeč, da se umakneš in greta s partnerjem naprej. Torej, če se dobro zmenita in si povesta kaj pričakujeta in zakaj se podajata v to, potem bo vajina veza trdna in bo bila to samo popestritev (kar tudi mora biti).

Lep pozdrav, Glorč :paprika:

#24 gro30

gro30

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 17 november 2008 - 21:56

Če sta oba za trojko, ni problema. Pa tipa najti ki mu bo sam do sexa, ne pa da bo postala veza jaz+ti+on. Ljubosumje garantirano. Če sta pa dva sam "fuk frenda" pa ta tretji sploh ne bi smel biti problem.

#25 Menino

Menino

nov na sceni

• Člani
  • 213 prispevkov

Objavljeno 01 december 2008 - 22:15

Nisem za 3ke če sem v vezi, ker se hočem posvetit samo svojemu tipu in isto pričakujem od njega. Drugače bi mi bilo pa kul. :)
“In three words I can sum up everything I've learned about life. It goes on.” R. Frost

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov