Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Ko je penis prevelik

35 odgovorov v tej temi

#26 someone00

someone00

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2006 - 01:46

mah
20 cm , če mi že normalni delajo včasih probleme ...

#27 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2006 - 20:56

ja želel sem le delit zgodbo, ja valjda, očitno nista bla resna, sicer vem, da sta bla skupaj le kratek čas... težko je karkol pametnega o tem povedat...

aja pa da razložim hendikep, to pomen, da je imel veliko stvari omejenih, da je imel težave pri odvajanju blata, pri celjenju (zelo počas se mu je celilo, pa še neki se je zakompliciral) in tudi sedenju. Ne bom se spuščal v podrobnosti... :shock:
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#28 marc

marc

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 27 september 2006 - 13:59

Pa je že kdo videl tiča 20cm+, ki je zgledal ok? Da ni bil presuh, postrani ali pa čudne oblike nasploh. :?:
Jaz imam z velikimi "slabe" izkušnje. Vsi so nekako čudni čim je 20cm+. :?

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:

Ni vedno tako pri velikih tičih:) Moj je par miletrov čez 20cm in temu skladno tudi debel-17 cm obsega. Deluje čisto skladno in izgleda več kot OK, še vsi moji fantje in par one-night-standov so bili navdušeni nad njimi in s tem še nikoli nisem imel problemov. Tudi z erekcijo nikdar nimam problema in je trd kot skala:) Tko da je to čist od človeka do človeka odvisno.

Tale primer srba res ni edini, sem že bral v eni reviji pred leti o nekom, ki je moral na ta poseg ravno zaradi omedlevanja. Res ne more biti luštno, da ga zaradi veličine še uporabljati ne moreš.

Drgač pa glede analnega odnosa se da vse, potrebna je predigra, priprava in sproščenost, in seveda veliko vaje. Če to že na začetku vzameš kot nemogoče za penetracijo tvojega anusa, potem res nikoli tega ne boš zmožen in uživati v njem. Če pa to vzameš kot izziv, pa verjemi da bo sčasoma šlo-z vajo in veliko potrpljenja. Itak ne moreš pričakovati da bo že ta prvič šlo do konca. Malo pa po malo, pa igračkanje v posteljnih igrah s partnerjev tudi z dildoti da se luknjica navadi. Tak da, strah je tukaj čisto neutemeljen, odvisno je le od tega kaj je partner pripravljen narediti za to, da se imata oba lepo. Samo potreben je čas! Ker ko se človek in luknica dokončno navadita, je potem samo še užitek in nobenega matranja in bolečine:)
Zakaj govorim to-imam dobre prijatelje v tujini in sicer gej par, ki sta sedaj skupaj že mnogo let. In eden ima tudi batino dolgo 28 cm in temu primerno debelo, pa ne pretiravam ker sem ga parkrat videl v živo trdega kot kamen. In mi tudi na začetku ni bilo jasno, kako to spravi v svojega partnerja. In je rekel, pogum, vaja in potrpljenje. Pomagala sta si tudi z dildoti, na začetku ko sta začela z analnimi odnosi mu ga je pač porival v luknjico le do polovice, sčasoma ko se je pa luknjica navadila pa čedalje več in več, tako da je njegov partner po parih mesecih brez problemov bil sposoben vase sprejeti celega in uživati.
In podobno zgodbo mi je povedal za njegove prejšnje partnerje-če je potrpljenje, volja, pogum in pripravljenost, je z vajo čisto vse možno :mrgreen: Saj veste kaj pravijo:nič ni nemogoče :evil:

#29 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 27 september 2006 - 14:34

Ampak to je pa res že extremistično.....28cm...to pa ga že tako imaš tako v črevesu al kam ga spravi?
mislim, kapo dol ne..

#30 koralni

koralni

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 28 september 2006 - 20:17

čist mimo razprave,ker nihče ni sam izbiral,pomoč in razumevanje rabi vsak. Če je partnersstvo pa vsak spoštuje drugega. Pri zabavi pa tudi veš kaj iščeš,in izidi so kar si dovoliš.
živeli naši

#31 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 03 oktober 2006 - 17:10

pa zdaj je u vsaki drugi napisal, da ga ma malo čez 20...halo evropsko povprečje pa je okoli 14,4(nisn čist siher za informacijo.), pa saj pa je lahko tut majhen penis dober. Kaj nekomu pomaga, če ma ne vem kolko nad 20 če pa nima tehnike..ja malo se zamislite, ne pa kr nekaj strelat.

#32 azureus

azureus

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 09 oktober 2006 - 23:14

Se čist strinjam s predhodnikom. menim, da je zlata sredina najboljša. Kaj ti pomaga velikost, če z njim ne znaš opravljat ali da partner stoka od bolečin.

#33 MUSTANG

MUSTANG

piščan'c

• Člani
  • 181 prispevkov

Objavljeno 10 oktober 2006 - 10:59

jaz osebno imam raje neko povprečje okoli 16-17, ampak vseeno mislim da mi ne bi delali problemov tudi velikosti do 20 cm.
Itak da velikost ni vse in mora imeti človek tudi pristop in tehniko, da zna partnerja zadovoljiti.
Kar se tistega članka o srbu tiče, pa verjemem da zna biti veliko večji problem, če imaš prevelikega in ga ne moreš uporabljati,kot pa premajhnega :?:

#34 erujjure

erujjure

Izključen uporabnik

• Ban
  • 210 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2008 - 10:23

Sem že probal velikega, ko sem žural še v Italiji, pa na plaži. Sem srečeval enga temnega italijana. Imel je res orng batino, več kot 10 inč, pa tud krasno debel je bil. Tako da v usta sem stlačil dobro glavico in mal čez :nerodno: in je bilo zoprno, pa še zobje so mi bili na poti..
kar se pa seksa tiče, morala sva počasi, vendar se rit fino raztegne, tako da je bilo celo noro dobro!!!! samo nikol ni celga not porinu, ker me je grozno zabolelo in pritisno lulat :)
انا لن تكون وحدها مرة اخرى!

#35 gro30

gro30

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 17 november 2008 - 21:40

Ma imam raje povprečnega, pa povsod kamor ga vtaknem, paše, brez problemov.

#36 xxkid19

xxkid19

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 13 februar 2011 - 23:30

Najlepše med 16 in 18:)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov