Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Lezbični fetiši

46 odgovorov v tej temi

#26 w4mp|rk4

w4mp|rk4

redni gost

• Člani
  • 353 prispevkov

Objavljeno 11 april 2006 - 14:41

Ali pri lezbijkah tudi obstajajo kakšni fetiši, kot npr. pri gayih fetiš seksati s tipom v iniformi (policijski, vojaški, pilotski( ali pa s tipom oblečenim v usnje ipd?

Trapasto uprašanje ... itaq je vsak posameznik in ce je neki vsec eni lezbiki se ne velja to za "lezbicni fetisch" :?: :?: :?:
"Pain and suffering in various tempos"
I quietly observe standing in my space...Daydreaming
http://www.horrorsee...ges/blueeye.gif

#27 pishka

pishka

piščan'c

• Člani
  • 196 prispevkov

Objavljeno 13 april 2006 - 11:03

men so največji fetiš očala. To sem šele pred kratkim ugotovila. Očala na osebi katerega koli spola mi je jami. no itak morjo pasat. Ne vem tko hudo mi je. zadnjič sm vidla tipa k je ,mel očala pa še tko je deloval mal zmedeno in sramežljivo- sm skor dol padla. Bejbe pa isto z očali, sramežljive in zmedene..

LIke kakšni kostumi ipd. na men lih ne palijo ravn. No ja pr tipih poslovne obleke (nimam absolutno pojma zakaj) pr bejbah pa kak hud streat wear, aja pa profesorce... Nism jst tok zahtevna. Skratka full me privlačijo pametni, razgledani in za svojimi dejanji stoječi osebki, seveda z očali, lahko jim rečemo intelektualci.

#28 Black Kitty

Black Kitty

nov na sceni

• Člani
  • 295 prispevkov

Objavljeno 13 april 2006 - 16:04

men so največji fetiš očala. To sem šele pred kratkim ugotovila. Očala na osebi katerega koli spola mi je jami. no itak morjo pasat. Ne vem tko hudo mi je. zadnjič sm vidla tipa k je ,mel očala pa še tko je deloval mal zmedeno in sramežljivo- sm skor dol padla. Bejbe pa isto z očali, sramežljive in zmedene..

LIke kakšni kostumi ipd. na men lih ne palijo ravn. No ja pr tipih poslovne obleke (nimam absolutno pojma zakaj) pr bejbah pa kak hud streat wear, aja pa profesorce... Nism jst tok zahtevna. Skratka full me privlačijo pametni, razgledani in za svojimi dejanji stoječi osebki, seveda z očali, lahko jim rečemo intelektualci.

hehe, pol ti bi bla pa zih jst všeč ;)

"Those who do not movedo not notice their chains."

Rosa Luxemburg

#29 pishka

pishka

piščan'c

• Člani
  • 196 prispevkov

Objavljeno 14 april 2006 - 09:32

hehe, pol ti bi bla pa zih jst všeč ;)

Try me! :mrgreen:

#30 Mandy

Mandy

piščan'c

• Člani
  • 144 prispevkov

Objavljeno 16 april 2006 - 18:53

moj fetiš so uniformirane ženske....še posebej vojakinje :P

zato pa grem naprimer, ko sem v maksiju vsaj 5krat mimo varnostnice... :oops:

#31 Riba

Riba

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 24 april 2011 - 22:48

Ne vem zakaj, ampak nacistične uniforme so mi tak turn on... Pa da ne bo pomote, nisem zagovornica nacizma, prav nasprtno, vendar me ravno te uniforme nenormalno privlačijo.
Potem so tu seveda še tattooji bolj na hard pa kaj v smislu ero guro s krvjo, vendar ne na resničnih osebah, tako da pogledam kdaj kakšen hentai. O seksualnih fetišističnih navadah pa ne bom tu razlagala, že tako sem gotovo mnogim čudna :(

#32 wynter

wynter

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 25 april 2011 - 19:44

Ne, Riba, nisi čudna. Tudi meni so npr, tatuji pa tudi pirsingi zelo sexi, sploh če jih je ful veliko na enem osebku :). Drugače imam pa definitivno fetiš na visoke pete, všeč so mi na meni in na drugih. Pa na lepe lase, ponavadi na čim bolj dolge in čim bolj naravne, pa tudi ob kakšni odf**ani kratki frizuri mi kdaj zaigra srce. Bi se še kakšen bolj intimen fetiš našel, o tem pa ne bi :nerodno:

#33 modest-rose

modest-rose

nov na sceni

• Člani
  • 295 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2012 - 15:03

Lateks in usnje :kuku: Lepi, stilski kosi, npr. od Atsuko Kudo kreacije so mi prečudovite.

Čevlji, sploh kakšne vrtoglave petke. Loboutin npr. :spostovanje:
Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible.

#34 Dorothy

Dorothy

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 01 marec 2012 - 22:15

Da bom še jaz malo pametna:P
Po Freudu ženske naj sploh ne bi imele fetišev, to naj bi bila izključno moška domena, saj naj bi do fetiša prišlo v trenutku, ko fantek ugotovi, da njegova mama (torej ženske) nima penisa, in tist objekt, ki ga vidi v naslednjem trenutku (najpogosteje noge, nogavice...) nadomesti s to izgubo. Zato ima tako velik odstotek moških tudi foot fetish, ta se pojavlja tudi pri ženskah, ampak zelo zelo redko. Ne smemo pa pozabit še na sado-mazo fetiš. Ampak vse to je pri nas še vedno velik tabu, in kar me čudi je to, da na lgbt sceni, ki bi po vsej logiki morala biti bolj odprta do teh zadev, lahko najdemo takšne zadržke.

#35 modest-rose

modest-rose

nov na sceni

• Člani
  • 295 prispevkov

Objavljeno 02 marec 2012 - 13:35

No, Freud je res da bil pionir na svojem področju, je pa tudi marsikdaj potvarjal realnost, da bi z njo potrjeval svoje teze..

Kakorkoli že, o fetiših je še marsikaj neznanega. Dr. Krafft-Ebing je naredil spoštovanja vredne popise raznih parafilij in sodeč po temu, kar sem do sedaj prebrala, bi težko rekla, da to drži, oz. da obstajajo tako preproste povezave. Je pa res, da so fetiši precej, ne pa izključno moška domena.

Sado-mazo :) Ja, verjamem, da je BDSM kot tak (še vedno) ogromen tabu, ampak tu je bolj problem nevednosti, nepoznavanja, predsodkov... Če si nekdo vzame minuto, da mu razložiš na kratko, kako to sploh poteka (sploh SSC pravilo!), hitro spremenijo pogled na celotno zadevo. Pač, zadeva ni "mainstream" in je narod ni vajen.

Sicer pa "sado-mazo" in fetiši niso eno in isto.. Se pa lahko prav lepo dopolnjujejo. ;)

Me pa res preseneča, da je LGBT scena tako osiromašena s tem (ali je tu večji faktor sramežljivost?).
Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible.

#36 UK4EVER

UK4EVER

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 21 avgust 2016 - 16:19

meni so dekleta, ki imajo pamene modre, zelene ali vijolične barve

#37 Tinaaa

Tinaaa

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 28 februar 2017 - 09:31

Sem pristašica Bdsm-ja in wsem ostalih lezbičnih fetišew! Pač jst osebno zase bi rekla da moj libido je pač ogromen in spolnost imam res rada in pač se znam sprostit in užiwat :)

#38 UK4EVER

UK4EVER

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 20 marec 2017 - 23:04

Najbol so mi hot emo dekleta in pa dekelta, ki kdaijo :P :P emo punca, ki kdai... waaaaaw, ne morem se upreti takemu dekletu. Je to tudi neke vrste fetis??
sem pa neke vrste mazohistka tudi "blaga mazohistka" haha
Ugotovila sem, da me vzburi, ce punca 15- 25 let pribljizno) igra hitro skladbno na klavir... ne vem zakaj mi je to tako vsec

#39 Water

Water

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2017 - 00:29

Mene blazno vznemirja njen glas. To verjetno ni fetiš, je pa nekaj, kar mi je pri ženskah všeč... ali pa ne.

Rada imam preproste stvari.

#40 Ira

Ira

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 03 oktober 2017 - 15:55

Mmm dolgi lasje, poleti oblekice...ko sem pa se v fazi spoznavanja me pa noro, noro privlacijo roke. No pa saj jih nasplosno hitro opazim pri nekomu, ki mi je vsec :)
Ne vem, ce so ravno fetisi, pod fetis verjetno bolj steje, da rada oblecem kaksen pripomocek, ce je punca za. ;)
Uff, sem res to napisala? :P
Sticks and stones may break my bones..but names will never hurt me. :D

#41 TetaPehta

TetaPehta

piščan'c

• Člani
  • 102 prispevkov

Objavljeno 05 oktober 2017 - 13:55

Ufff a sem res to prebrala?
;)
Boomchickawawa :ples:

#42 Ira

Ira

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 09 oktober 2017 - 20:37

Uffff, se bi bila presenencena ;)
Sticks and stones may break my bones..but names will never hurt me. :D

#43 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 320 prispevkov

Objavljeno 09 oktober 2017 - 21:26

Ne vem, ce so ravno fetisi, pod fetis verjetno bolj steje, da rada oblecem kaksen pripomocek, ce je punca za. ;)
Uff, sem res to napisala? :P

Tega bi moglo bit absolutno več ampak sem ugotovila da so lezbe hardcore čistunke kar se tiče tega. Predlagat pripomočke nekako pomeni, da o seksu nimaš pojma. 'Jaz to nerabim, imam domišlijo.' Eh.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#44 TetaPehta

TetaPehta

piščan'c

• Člani
  • 102 prispevkov

Objavljeno 10 oktober 2017 - 11:49

hahahahah

:domina:

...res ne vem zakaj se ljudje omejujejo

Boomchickawawa :ples:

#45 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 511 prispevkov

Objavljeno 16 oktober 2017 - 00:13

Ne o seksu, o intimi. Seks je lahko dober brez intime. Intima je pa subjektivna, večina je ne asociacira s kosi plastike.

#46 Aisy

Aisy

biskvitek

• Člani
  • 25 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2018 - 09:19

Uniforma :P

#47 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 511 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2018 - 02:30

Včasih se mi zdi, da so ženske same moj fetiš. Veze si sploh več ne predstavljam z eno (ne posplošujem nad celo lgbt populacijo, vem da vsak to po svoje doživlja), si pa predstavljam druge stvari. Mogoče sem pa res povsem basic bisexual bitch. *skomigne z rameni* Ker, odbiseksualizirat se ne gre v fizičnem smislu. Ne vidim se, da bi se kdaj nehala slinit nad tem. But the husband still can't join. 

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov