Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Moški v uniformah

90 odgovorov v tej temi

#76 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2008 - 11:08

Dobro saj v Sloveniji jih imamo tudi nekaj tak luštnih da bog pomagaj:D
Kdor molči, devetim odgovori

#77 xxkid19

xxkid19

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 16 september 2010 - 08:21

gasilci:D:P

#78 MARKY

MARKY

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 18 september 2010 - 09:22

Gozdarji in geometri !
I.C.C.

#79 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 18 september 2010 - 16:05

vojaki.. :poreden:
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#80 KasKaY

KasKaY

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 18 september 2010 - 18:08

brez uniforme so najboljši :D
Življenje je treba zajemati, ceniti in graditi po koščkih. Saj vsak košček predstavlja mozaik v tem pisanem življenju, ki je tako nepredvidljivo. -KasKaY-

#81 sadni_caj

sadni_caj

biskvitek

• Člani
  • 31 prispevkov

Objavljeno 19 september 2010 - 15:03

V uniformah prečekiram kvečjemu kakšne policiste. No, pa mogoče zdravnike. :nerodno:

Odvisno, koliko to spada k uniformam, ampak najboljši so pa atleti, tekači. Al pa vaterpolisti, hjoooj. :poreden:
"..because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do."

#82 Raven

Raven

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 20 september 2010 - 22:26

Mhm policisti sigurno, čeprav bl kakšn ameriški sheriff kod kakšna lokalna varjanta
Vojak tudi, posebi v paradni uniformi... :mrgreen:
Duhovnik pa skoraj zagotovo ne...
"All that we see or seem
Is but a dream within a dream."

-Edgar Allan Poe

#83 qwerty

qwerty

piščan'c

• Člani
  • 97 prispevkov

Objavljeno 20 september 2010 - 22:32

Ravno danes sem bil na pijači in opazoval enega mladega policista, sumim, da bi lahko bil gej, ker sva se večkrat pogledala, je pa možno da sem mu bil samo sumljiv :D

#84 teddybi

teddybi

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 21 september 2010 - 00:44

Vojaškega pilota;), pa maš dva v enem, katerega bi ziher;)
You are what you want to be!

#85 desetka

desetka

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2017 - 16:26

Pozdravljeni..

Delno bi rabil pravni nasvet in delno neko zdravo kmečko pamet in/ali izkušnje.. 
Osebno me zelo privlačijo uniforme. Še posebej imam tanko kožo za slovenske policiste. Zanima me če mogoče kdo ve, ali je "naša vrsta" tudi med našimi možmi postave? 

Pa še nekaj me zanima.. Na cesti ko te kdaj ustavijo ali pa ob kaki drugi priložnosti, se mi kdaj zazdi, da bi lahko bil policist gej... Zato me zanima, kakšne so lahko posledice če ga po koncu postopka direktno vprašam? Kolega pravi da bi lahko šlo za nedostojno vedenje do uradne osebe. Je to res?

#86 maja_

maja_

piščan'c

• Člani
  • 54 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2017 - 18:46

Zagotovo so tudi v policiji pripadniki ''naše vrste'', se moraš pa zavedati, da gre za zelo togo in tradicionalno urejeno organizacijo, kjer imajo stereotipi še vedno pomembno vlogo in drugačnost ni zaželjena. Posameznik ima lahko svoje mnenje in čutenje, se pa s tem ne bo hotel izpostaviti. Jaz ti ne priporočam policista spraševati kakršnih koli osebnih stvari, ker gre za specifično okolje, v katerem ni prostora za čustva niti za izražanje le-teh. V naj naj najboljšem primeru bi naletel na ultra odprtega osebka ki bi stvar vzel kot šalo in ti zaželel srečno pot, v najslabšem te pa čaka kazen za žalitev uradne osebe (finančna), premetavanje avtomobila in kup nepotrebnega sranja. Ni izključen niti fizični obračun. Gre se za ego, moč, mačistično funkcijo in noben policaj pri zdravi pameti si tega ne bo dovolil ogroziti.

Potovanje, dolgo tisoč milj, se začne z enim samim korakom.

#87 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 661 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2017 - 19:13

Tudi meni se ne zdi preveč... taktično... spraševati policista o osebnih stvareh na njegovem delovnem mestu.

Če situacijo prenesem na podobno področje in si zamislim, da bi npr. obdolženec po koncu ene obravnave šel in flirtal s sodnikom, si lahko hitro zamislim, kje bi se končalo. Ne zato, ker bi bil sodnik homofob, ampak ker je takrat v funkciji avtoritete, nam nadrejen in mora ohraniti čisto presojo. Ena kavica po koncu obravnave bi še kako vplivala na nadaljnje sojenje.

Enako je s policisti. Četudi so uradni postopek že zaključili (so nas že preiskali in nas spustili naprej ali pa tudi že napisali kazen), so še vedno na delavnem mestu - v vlogi represivnega organa. Preprosto neprimerno je takrat riniti v njihovo intimo.

Kot pravi maja_, jaz bi večkrat pričakoval negativen kot pozitiven odziv, še vedno pa lahko poskusiš. Če mu na zelo prijazen način omeniš, da bi šel po koncu šihta z njim na kavo, to (najbrž) ni ravno kaznivo. Še vedno te pa lahko nazaj zajebava postopkovno, zato bi se pa jaz tega morda vseeno lotil drugače. Če policista vprašaš za ime in priimek, ti ga more dati (transparentnost in vse)***. Jaz bi potem človeka lepo poiskal preko FB (ali kakšnega drugega socialnega omrežja), mu poslal prošnjo za prijateljstvo in od tam naprej. Torej - stike bi navezoval izven njegovega delovnega mesta.

***Vsaj taka je moja izkušnja. Vsakič, ko so me popisovali ali kaj podobnega, sem jih povprašal za ime in priimek, na kateri policijski postaji delajo itn. Čisto za primer če zlorabijo svoj položaj, da se lahko pritožim. Še vedno so mi postregli s temi informacijami.

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

#88 Inspirion

Inspirion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2017 - 00:05

Zaradi spolnega fetiša si pripravljen poseči v intimen prostor druge osebe - na njenem delovnem mestu, med opravljenjem funkcije.

O tem razmišljaš celo tako neempatično, da te zanima le pravni vidik tvojih akcij: če jih ne bo, je zate OK. Tudi če bo osebi precej neprijetno in bo v zadregi (šansa zato je večinska) - vse gut, dokler zate ne bo sankcij. Jaz bi vsekakor o čem dobro razmislil - pa ne ravno o tistih vprašanjih, ki si jih zastavljaš zgoraj.

The more people demand to be treated as equals and not "differently" ... the more they call attention to their self perceived differences and shout it out to the world. It's almost like they're trying to get people to react. Quite a phenomenon. Why not just ... be?

#89 desetka

desetka

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2017 - 01:25

Ja, sem tudi sam razmišljal podobno kot prva dva komentatorja.. Se strinjam z vama. 

Kar se pa tiče tretjega odgovora pa.. Ne gre se toliko za to,da bom to dejansko naredil. In tudi če bi, sigurno ne bi bilo tako direktno kot sem zgoraj napisal. Pa tudi celoten poudarek ni bil na sankciji zame. Gre se bolj za to, da sem želel malo slišat mnenja o tem zakaj je ta konkreten poklic tako zaprt kar se tiče LGBT skupnosti. Pač zanimivo mi je, da ljudje z mano flirtajo na mojem delovnem mestu, ali pa da ni tako nenavadno, da mogoče kakšnega natakarja kdaj preko ovinkov vprašaš če je gej, je pa čisti tabu, da bi to vprašal policista - ne samo tabu, morda celo v nasprotju z zakonom.

Prispevek uredil/a: desetka, 09 februar 2017 - 01:26.

#90 Inspirion

Inspirion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2017 - 23:21

Mogoče zato ker je policist, pa npr. občinski uradnik v uradni funkcijI, zavezan tem in tem kodeksom, internim pravilom in državi, natakar pa šefu lokala?

Sorry, samo tale primerjava pa res ni posrečena in če tale razlika ni zelo očitna, škoda debate. Če si neobremenjeno v eni (študentski) službici, se tud za flirtanje ne rabiš pretirano sekirat. Še več, ponekod je zaželjeno da kakšen kelnar malce koketira. V končni fazi, (tudi) zato se v kelnarijo pošilja v glavnem mlade in simpatične. V službi policije pa si uradna oseba in je temelj vsega nadaljnjega dela to, da te drugi jemljejo resno. Kar res ne dopušča toliko manevrskega prostora kot pozicija natakarja.  :roll:

The more people demand to be treated as equals and not "differently" ... the more they call attention to their self perceived differences and shout it out to the world. It's almost like they're trying to get people to react. Quite a phenomenon. Why not just ... be?

#91 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 386 prispevkov

Objavljeno 01 marec 2018 - 14:48

Nekateri vojaki in policaji so mnjami. Sem nekako tako "nastavljen v glavi," da vedno ko vidim sexy policajčka ali pa vojaka začnem z očmi malo pecat. Če sem v primerni družbi, sem lahko še bolj pogumen in včasih  kakšnega tudi glasneje pokomentiram. Nisem imel pa še te "sreče", da bi me kak sexy policaj ustavil. Gasilcev se tudi ne bi branil. 

Sem pa tudi že seksal z tipom v vojaški unifromi. Je kul, ampak če je golota je veliko bolje! :)

Zdravniki pa me ne rajcajo pretirano. Ali pa še nisem srečal kakšnega res sexy...

Prispevek uredil/a: fantek_4_u, 01 marec 2018 - 14:49.

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov