Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Moški v uniformah

90 odgovorov v tej temi

#51 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 27 avgust 2006 - 21:56

jaz pa bi imel ker zdravika. ki bi bil po možnosti poročen in bi bil moj odgovorni na specializaciji in potem bi za višjo oceno počel marsikaj............

#52 theB

theB

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 24 december 2006 - 16:31

A rajcajo koga motoristi na športnih motorjih v usnjenih kombinezonih? Jaz sem se letos poleti ustavil poleg enega na semaforju in si ga malo pobliže ogledal in moram rečt, da fantje sploh ne izgledajo slabo. :P

Kakšne so kaj vaše izkušnje? :?

#53 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 24 december 2006 - 18:35

Jaaaa :drool:
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#54 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 25 december 2006 - 02:54

Jaz sem mel zdaj kr neki časa vojaka pri sebi, na sebi, v meni z mano, ....pa je pač samo fantazija, sicer ko je bil v uniformi mi je blo res ocol ko pa jo je slekel pa je bil isti ded ko vsi ostali....
Kdor molči, devetim odgovori

#55 theB

theB

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 25 december 2006 - 12:25

Ja, saj bistvo je v tem, da se ne sleče... :P

#56 MUSTANG

MUSTANG

piščan'c

• Člani
  • 181 prispevkov

Objavljeno 10 januar 2007 - 23:07

hmmm, mene pa tele navedene uniforme bistveno ne privlačijo.
od nekdaj me pa privlačijo športne uniforme oz. dresi...recimo profesionalni tenisači, atleti ali pa profesionalni smučarji v svojih čisto oprijetih dresih, ki tekmujejo v alpskih desciplinah :P ko vidim kakega dobrega v štartni hišici na štartu, ko se z mišičastimi hlebčki nazaj prepogiba pred zadnjim odrivom na smučino, me ima da bi bil jaz za njim, ga prijel za boke in mu dal 'pospešek' od zadaj na štartu :evil: :P :pepper:

#57 ..me..

..me..

piščan'c

• Člani
  • 182 prispevkov

Objavljeno 10 januar 2007 - 23:42

Dobro res je, da je moški kotiček...
Samo vseeno. Jaz bi trenutno najraje vidla na meni ob meni.. khm mojo odvetnico. :oops:
Sama ciljam na to, da bom ginekologinja. :lool:
hmm. je pa ena na pumpi tudi tu pri nas, ko v uniformi od omw zgleda prau hudoo! :drool:
drugače pa res ene pri smučanju so tudi prav hude. :P
še malo ženskega fantaziranja. :P
Za vsakogar pride enkrat pomlad, ki je ne bo doživel. Uživaj torej prav v vsaki pomladi.

#58 Mali_medo

Mali_medo

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2007 - 23:32

Hm..mene nekatere unforme privlačijo ampak bistveno je moški ki je v uniformi.
Ponavadi je policist bolj možat in zato se ga ne bi branil. prav tako mislim da ni čisto isto ker se lahko še vedno igra kot da je tisti strogi policist itd. :)

Z duhovnikom..ne glih ker so sami čudni :P

#59 asterixce

asterixce

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2007 - 14:31

ma no se kar strinjam z predhodniki da se kakega mladega policaja (najboljši so specialci z dolgimi puškami :pepper: ) v marici zadaj al pa mladega mornarja na palubi nebi branu. kar se tiče kakega delavca zakaj pa ne. če bi delal samo v kakem delovnem kombinezonu in da bi bil za pogledat. zakaj pa ne??? ma zdravniki v ordinacijo so pa itak vedno poredni in za kako stvar. tako da bo treba enkrat tut to sprobat.

lp kiss asterix

#60 wonderland

wonderland

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2007 - 14:36

hehe js bi verjetno s policajem :P al pa vojakom. Ko te take močne roke zgrabjo pa.... :D uff :)

Live and let live

#61 roadrunner

roadrunner

piščan'c

• Člani
  • 93 prispevkov

Objavljeno 25 maj 2007 - 02:28

Praktično in finnčno se ti njbolj splača imet zdravnika. Amapk vsekakor, vojak, mornar, pilot, ... vse od naštetih le duhovnik ne, ker imajo grdo obleko (kikle so za ženske!). Hkrati pa se mi zdi, da sploh ni važno kakšna je uniforma, le če jo nosi lep mladenič (pri zdravnikih je to zelo redko, prej pri medicinskih tehnikih!); lahko je tudi uniforma smetarja, ampak tistega bi zagotovo dal pod tuš).

#62 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 26 maj 2007 - 22:09

Uniforme so tudi meni wauu mjami. Se strinjam s predhodniki, ki pravite, da je važn v bistvu, kdo to uniformo nosi. Gre pa, vsaj pri meni, tu še za eno privlačnost. To je tista nevarna privlačnost, ko ti je recimo nek policaj tolk hudd pa neveš al mu upaš spucat kako foro, pa da vidš reakcijo in tisto, ko ne moreš predvidevat kaj bo negova naslednja poteza (lahko fajn naj...., lahko pa dobiš zadetek v polno, al pa tut nč od tega :P)
Men je prečikirat kakega policaja ali vojaka, po možnosti, tako da me vidi on in vsi njegovi sodelavci, izziv. Hehe reakcije so ponavadi zelo pozitivne (ne bi verjel, če ne bi jaz to počel :P), samo mal se nasmejemo, kako se še reče mimogrede in to je to. Me pa policaj še nikoli ni ustavil na cesti. Tam se pa rajši ne bi spuščal v kaj takega.
Pa da ne bom offtopic... s kom bi? z vsemi!!! (o kur** :P) :P z komurkoli, vendar važno je kaj je v pod uniformo in kožo osebe.

#63 cani

cani

gay friendly

• Ban
  • 1 prispevkov

Objavljeno 13 avgust 2007 - 23:35

Policaj 100% :policist: = :akcija:

Prispevek uredil/a: cani, 13 avgust 2007 - 23:36.

#64 simple_lj

simple_lj

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 16 avgust 2007 - 09:34

Če malo posplošim, bi od ponujenih možnosti najraje izbral zdravnika ;-) Nežni fantki, ki imajo občutek za romantiko in radi pomagajo drugim :angelcek2:
Glej s srcem, kajti bistvo je očem nevidno

#65 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 16 avgust 2007 - 11:23

Nežni fantki? Če pomagajo ljudem ne pomeni, da so nežni. Poznam veliko zdravnikov, ki so v seksu ravno nasprotje. 8)
Kar se pa tiče uniform. Je še vedno enako - nič od tega (me to enostavno ne vzburja). :)

Lep pozdrav, Glorč :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#66 simple_lj

simple_lj

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 16 avgust 2007 - 11:48

Če malo posplošim, bi od ponujenih možnosti najraje izbral zdravnika ;-) Nežni fantki, ki imajo občutek za romantiko in radi pomagajo drugim :angelcek2:

Nežni fantki? Če pomagajo ljudem ne pomeni, da so nežni. Poznam veliko zdravnikov, ki so v seksu ravno nasprotje. 8)
Kar se pa tiče uniform. Je še vedno enako - nič od tega (me to enostavno ne vzburja). :)

Ok, Glorius, ti bom verjel na besedo. Meni so se vedno zdeli nežni v pozitivnem smislu besede...

Všeč pa mi je, da nimaš ugovorov v zvezi z občutkom za romatniko pri zdravnikih :mrgreen:

#67 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 16 avgust 2007 - 11:50

Mogoče pa te nisem hotel popolnoma razočarat, pa sem ti pustil upanje vsaj na romantiko. :mrgreen: No saj se hecam, ljudje smo si različni. Sem povedal samo, da to dejstvo ne drži v kar velikih primerih. :) Mogoče zaradi službe pa morajo biti v privatnem življenju bolj perverzni mački. :D

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#68 simple_lj

simple_lj

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 16 avgust 2007 - 13:22

No, vidiš Glorius. Poklic ima vsaj majhen vpliv na osebo. :) Verjetno je nekaj v uniformah - vsaj majhni delček in mogoče samo za določene osebe.

#69 MuCiBuCi

MuCiBuCi

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 16 avgust 2007 - 13:36

hmm HOT MARINE GAYS :akcija: :bigkissboys:

lahko bi dali pa tut kakšno šanso sexy komunalnemu delavcu z hiltijem u roki ... po možnosti južni deček :cuddlyboys:

#70 atair

atair

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 06 februar 2008 - 19:46

Vojaka bi mel. Policajev se bojim :S, tako da ne hvala. :D So mi pa zelo všeč motoristi v kombinezonih. :gogo:
"I never know which way to go. I usually find a car that seems to know where it's driving and follow it. I rarely come to the place i wanted to be, but I often come to a place i need to be" D.Adams

#71 YellyFish

YellyFish

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 07 februar 2008 - 23:46

kasn ucitelj surfanja iz kasne francoske obale....:))))
got to be there just u&i :))

#72 fantič

fantič

piščan'c

• Člani
  • 94 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2008 - 16:53

Z vojakom bi 100%, se mo zdi, da so taki možati in mišičasti:), tudi s polcajem in mornarjem verjetno ja, sigurno pa ne z duhovnikom!
why do we fall? so we can learn to pick ourselves up!

#73 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 18 februar 2008 - 03:09

V resnici ne bi z nobenih od teh, mi je pa všeč roleplay s tem da bi moj fant igral eno od teh vlog.
Kazen za predrzno vožnjo, maša za vse grehe...... oh, yeah :D :P

Ta prispevek je mogoče star in ne odraža trenutnega mnenja!

#74 Bandidos

Bandidos

izkušen

• Člani
  • 1 142 prispevkov

Objavljeno 18 februar 2008 - 11:18

Bil sem le z vojakom, drugih posebnih fantazij pa nimam... ja, policist ti koristi, če kakšno kazen dobiš pa ti jo zbriše :D

Connecting to the WiFi, went from nerd to superb.
Have you seen the new guy? I forgot the password!

#75 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2008 - 10:10

Tole sem prejel na mail. Za tiste, ki imajo radi duhovnike :)
Duhovniki upodobljeni na koledarju
Do files get embarrassed when they get unzipped?

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov