Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Gej plaže / gej potovanja

116 odgovorov v tej temi

#101 Kalejdoskop

Kalejdoskop

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 07 avgust 2014 - 15:17

Pred kratkim sem se vrnil iz plaže pri kampu Njivice. SUPER! SUPER! SUPER!

Dovolj stran od str8 plaže, najdeš veliko lepih zalivčkov, deležen si občasnih moških obiskovalcev, ki sploh niso nadležni,... Pridejo pogledat, domnevam, da bi ob obojestranskem interesu hitro dobil družbo,... So mladi, stari, luštni, malo manj luštni, atletsko grajeni, pa tudi zadebeljeni, Slovenci, Hrvatje, Nemci, svetlolasi Nizozemci. Skratka za vsakega nekaj!

Sem bil tam z mojim, sva se nakopala, nagledala, nasončila, se predajala drug drugemu, brez bojazni, da bi naju kdo, ki to ne želi zalotil,...

Tja se zagotovo še vrneva!

P.S.

Da ne bi slučajno kdo mislil, da sem plačan za delanje reklame! :)

#102 mazy

mazy

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 19 september 2014 - 19:24

Mogoče že obstaja takšna debata, ampak bom vseeno naredil novo.

Februarja sem bil na dopustu na čudovitem otoku Tenerife in se zaljubil v ta otok. Tukaj je kar nekaj gay lokalov,hotelov,plaž...

Sem se pa odločil,da bi se ponovno vrnil na ta otok ne za 7 dni ampak za kakšnih 10 - 14 dni.Hotel imam že zbran,prijeten gay hotel v centru mesta. Problem je,ker iz Ljubljane poleti ne letov za Tenerife.

Ima kdo kakšne informacije kako čim ceneje priti do Tenerifov. Vem,da so leti iz Italije in,da tja letijo nizkocenovna letala.

Vsakršna informacija je dobrodošla.Ne samo za mene, mogoče se bo še kdo odločil za Tenerife.

Ali obstaja kakšen slovenski forum o potovanjih ?Jaz sem že iskal pa nisem nič pametnega našel.

hvala

#103 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 19 september 2014 - 19:43

Koji ti je problem bukirat let iz benetk, do tja te pa itak Goopti pripelje za drobiz prakticno, pa se na dom ze pride iskat.

#104 mazy

mazy

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 19 september 2014 - 19:57

Saj ni problem prit na letališče. Mene v glavnem zanima iz katerih letališč se splača jit in kateri prevoznik. Ja saj vem da google vse ve, ampak če ima kdo že kakšno izkušnjo z tem je dobra info.

#105 modest-rose

modest-rose

nov na sceni

• Člani
  • 295 prispevkov

Objavljeno 09 oktober 2014 - 08:34

Ali obstaja kakšen slovenski forum o potovanjih ?Jaz sem že iskal pa nisem nič pametnega našel.

hvala

http://www.sta-lj.com/forum

Start by doing what's necessary; then do what's possible; and suddenly you are doing the impossible.

#106 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 444 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2014 - 08:10

Sem se pa odločil,da bi se ponovno vrnil na ta otok ne za 7 dni ampak za kakšnih 10 - 14 dni.Hotel imam že zbran,prijeten gay hotel v centru mesta. Problem je,ker iz Ljubljane poleti ne letov za Tenerife.

Ima kdo kakšne informacije kako čim ceneje priti do Tenerifov. Vem,da so leti iz Italije in,da tja letijo nizkocenovna letala.

Vsakršna informacija je dobrodošla.Ne samo za mene, mogoče se bo še kdo odločil za Tenerife.

http://www.nizkocenovci.si/

Človek ne more preživeti brez narave, narava lahko preživi brez ljudi.

#107 aljazz

aljazz

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 20 junij 2017 - 19:01

Pozdravljeni! Namen imam obiskati gay plažo Rt Punta Križa.  zanimajo me vse informacije in izkušnje kakšni ljudje so tam starosti kaj vse se počne  skratka vse? hvala za odgovore in LP

Prispevek uredil/a: aljazz, 20 junij 2017 - 19:02.

#108 Blonti

Blonti

piščan'c

• Člani
  • 134 prispevkov

Objavljeno 20 junij 2017 - 22:28

Plaza je zelo popularna v poletnih mesecih in ob koncih tedna verjetno tudi najbolj obiskana. Ljudje so vseh starosti od mladih do starih, samskih, parckov ali frendov v skupinah. Veliki ali mali, debeli ali suhi, dolgolasi ali kratkolasi. :-) Eni se soncijo, drugi razkazujejo, tretji berejo knjige ali resujejo krizanke, cetrti poslusajo glasbo, peti se ukvarjajo s pohodnistvom po gozdicku (pasejo radovednost in/ali iscejo partnerja za seks).

Plaza kot vsaka druga, s to razliko da si verjetno lazje najdes koga za priloznostni seks. Ali pa spoprijateljis s kom, ki ti je simpaticen. Ali pa - kar je meni najbolj lepo - da si lahko s fantom sproscen in nezen (pa ne mislim s tem seksa, ampak objemi, poljubi...) tako na plazi, kot v vodi, in te noben cudno ne gleda.

Aja, pazi na osebne stvari, ker se obcasno dogajajo kraje - nic bolj ni varno, kot kje drugje. Nepridipravi izkoristijo priloznost, ko si v vodi (ali kje drugje). Se ena negativna stvar: turisticne ladje, ki vozijo do fjorda Lim, obcasno plujejo dokaj blizu obale, da lahko turistom razkazujejo svinger in gej plazo. :-/ To je malo mimo...
Be smart! Think before you speak!

#109 Mladnudist

Mladnudist

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2018 - 11:16

Pozdravljeni. Zanima me ce ima kdo izkusnje s to plazo. Kako je tam kaj se vse dogaja in ce se splaca it?

#110 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 372 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2018 - 11:32

Mislim, da debata na to temo že obstaja. .

Na kratko; če se rad nudist in so ti všeč težje dostopne divje plaže je OK. Če iščeš bolj cruising pa ne vem... bolj ne I guess.

Nazadnje sem bil tam cca 3 tedne nazaj. Torej pred začekom sezone. Bilo je kar nekaj ljudi, večinoma Nemci in Avstrijci. Mlajših tipov pod 30 ni bilo veliko... Sem pa se zelo lepo posončil :P 

V času sezone pa zna biti tam kar gužva in se kar dogaja. Zraven je tudi swinger plaža kjer je včasih kaj bolj zabavnega za videt :P

Imaš tudi dva beach bara z hrano in koktjali in zasoljenimi cenami. Lahko bi vsaj malo porihtali tiste  bare, smeti in toalete. Ampak v Istri ni ničesar boljšega.

Moj nasvet je sledeč; če si slučajno v bližini se splača za kak dan skočit pogledat. Ne splača se pa jit na morje v Rovinj na gay plažo za en teden... :D

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#111 Mladnudist

Mladnudist

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2018 - 11:37

Hvala. Mislu sm tko za 1 dan. Take stvari mam rad. Sam rad prej vprasam da vem ce je kaj folka tam da ne pridem tja in pol nebi blo nic.

#112 FKK_gay

FKK_gay

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 08 julij 2018 - 19:28

Oj, čeprav je že veliko bilo napisanega na to temo, pa kljub temu me zanima še nekaj malih podrobnosti. In sicer: v Rovinj na swinger in gay plažo grem prvič, zato me zanima, ali se tam res kaj dogaja. Prvo kot prvo grem, da sem rad nag in se nagi sončim ter kopam. Seveda me pa tudi zanima kakšna akcija, ker sex v naravi mi je zanimiv in nimam s tem problema, če tudi drugi to vidijo. 

hvala za dragocene informacije. 

#113 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 160 prispevkov

Objavljeno 09 julij 2018 - 08:06

Na vse to že imaš odgovore. Glede na to, da greš v Rovinj, se boš itak 100% prepričal na lastne oči. Še na vsaki gej FKK plaži se je dalo seksat in se sexa (Rovinj ni izjema (na plaži in v grmovju)). Boš sam videl, ko boš tam.

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#114 BISER

BISER

biskvitek

• Člani
  • 31 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2018 - 07:00

Lahko kdo pove še za kako gay plažo na hrvaškem razen te v rovinju ???
Po možnosti malce bolj urejena....

Hvala

#115 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 160 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2018 - 10:42

Poznam še plažo v Puli, je tudi FKK. Ni velika, je skalnata in pri vstopu v morje moraš paziti, kako postopaš. Čez dan se ne dogaja nič, se pa zvečer potem na bližnjem parkirišču ob morju in grmovju.

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#116 BISER

BISER

biskvitek

• Člani
  • 31 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2018 - 08:11

Je biu kdo že na krku-njivice na gay plaži in lahko pove kaj več...
Kako se pride do tja,se da tam kje prespat...?,kaka je plaža in kje....?

#117 Ravens

Ravens

piščan'c

• Člani
  • 166 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2018 - 22:27

Ni ravno tema za tukaj, ker ni gej plaža. Ampak o nudističnih/divjih plažah teme na MF ni.

Danes sem bil na eni odmaknjeni divji plaži na Hrvaškem, kjer nas je sicer večina nudistov, nekaj pa tudi oblečenih.

Na to plažo zahajam že kar dolgo časa, ker je prijetna, imaš mir in ni hrupa in kaosa kot na obljudenih plažah.

Stari deci, ki špancirajo gor in dol s sončnimi očali so žal pač stalnica tu (in verjetno na večini drugih divjih/fkk plaž), ampak danes se mi je prvič zgodilo, da sem iz vode videl v grmovju, kjer je vhod na plažo, nekega dedka v kopalkah, ki si ga je potegnil ven in drkal ob gledanju kopalcev.

Kot rečeno, sem doživel že marsikaj in nimam nekih predsodkov (tudi ne obsojam ljudi z erekcijo na divjih in fkk plažah, ker je to nekaj povsem normalnega in niti ne obsojam radovednih pogledov - saj je veliko ljudi radovednih in če si tam, to vzameš v zakup), ampak danes ob tem prizoru mi je postalo kar slabo in dobil sem nek občutek strahognusobe (ne znam poimenovat). Še vedno ne vem, ali je to "normalno" vedenje na divjih plažah ali ne, ampak to je edina stvar v mnogih letih, ki me res ni pustila ravnodušnega, pa sem oseba, ki me redko kaj vrže iz tira. Niti ne vem, kaj mi je bilo pri tej stvari najbolj moteče - to, da je star potrebnež ali da dela zahrbtno in se ne upa prikazat, ampak samo od daleč opazuje.

Saj masira si ga marsikdo tam, tako da potrebnežev očitno ne manjka (in nimam nič proti temu, če to dela nek nudist tam zase in je nevsiljiv), ampak tole pa...

Vse je enkrat prvič, ali kako že pravijo...

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov