Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Gej plaže / gej potovanja

117 odgovorov v tej temi

#26 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2006 - 14:39

Evo, Hvar je letos in. Članek z rtvslo.si:

Geji bodo avgusta zasedli Hvar

Na Hvaru se že veselijo vala turistov
Zanimivosti, 5. julij 2006 16:55
Hvar - RTV SLO

Hrvaški otok Hvar bo v tednu med 19. in 26. avgustom postal evropska prestolnica homoseksualcev.

Takrat se bo tam odvijala zabava z naslovom "Šport, plaže in zabava gejev". Za prireditev vlada veliko zanimanje, saj so vse sobe v tistem tednu v hvarskem hotelu Croatia že rezervirane. Vsi tisti homoseksualni pari, ki niso uspeli dobiti hotelskih sob, pa že vneto iščejo zasebne apartmaje. Kar nekaj udeležencev bo bivalo tudi na svojih luksuznih jahtah, zasidranih pred otokom. Za celotedenski aranžma, ki vključuje letalsko karto na relaciji Pariz-Split-Pariz, sedem nočitev v hotelu in spremljevalni program je treba odšteti 540 evrov na osebo.

Spolna usmerjenost turistov ni pomembna
Mnenje Hvarčanov o avgustovski homoseksualni zabavi je enotno: "Naj pridejo. Dokler plačajo, je vse v redu."
"Na njih je treba gledati kot na vse druge turiste. Živimo v svetu, ki je poln drugačnosti, in to moramo sprejeti. Poleg tega so homoseksualci zelo dobri turisti. Svoja najljubša letovišča imajo ponekod v Grčiji, Španji, Franciji. Le zakaj tudi Hvar ne bi postal eno izmed njih?" je dejal Veljko Visković iz Turističnega društva Hvar.

Njegove besede se bodo mogoče celo uresničile, saj številni homoseksualni pari, ki so Hvar obiskali v prejšnjih letih, trdijo, da jih je presenetil prijateljski odziv otoških prebivalcev in dejstvo, da se bodo lahko v nočnih klubih zabavali brez strahu.

-----
;)

#27 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2006 - 21:02

Danes v časopisu Dnevnik:

Gejevske turistične poti

Houston Voice, teksaški gejevski portal, je objavil deset starih in deset novih turističnih ciljev za geje, med nove pa so tokrat uvrstili tudi jadransko obalo. :o Med že znana gejevska turistična središča sodijo Key West, Provincetown, Rehoboth Beach, South Beach, Fire Island, Ibiza, Amsterdam, New Orleans in grška Mikena, med tiste, ki se šele razvijajo v tovrstne kraje, pa so uvrstili tudi jadransko obalo. :evil: Houston Voice poudarja, da se na jadranski obali, od Slovenije pa vse do Dubrovnika, nahajajo številna starodavna obalna mesta, polna umetnin in zgodovinskih zgradb. Med top 10 novih gejevskih turističnih ciljev so našteli Fort Lauderdale, Phoenix, španski Sitages, Vancouver, Kostariko, Kanarske otoke in ladijska križarjenja.
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#28 Escape

Escape

biskvitek

• Člani
  • 32 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2006 - 22:18

Ma kakšna Hrvaška. Ljudje božji, kje vi živite. Ibiza je zakon :pepper:
Ne rabiš iskat plažo, hodit kilometre do nje, se skrivat po grmovju in noben te ne bo ganjal zaradi tega kar si.
Dve indijanski pravili za kvalitetno življenje:
1. Ne sekiraj se zaradi malenkosti.
2. Vse so malenkosti.

#29 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2006 - 22:26

Ma kakšna Hrvašaka. Ljudje božji, kje vi živite. Ibiza je zakon :pepper:
Ne rabiš iskat plažo, hodit kilometre do nje, se skrivat po grmovju in noben te ne bo ganjal zaradi tega kar si.

Se strinjam popolnoma! ;) Ampak če dobro pomisliš, je dopustovanje na Ibizi zelooo drago in si ga marsikdo ne more privoščiti, zato jim ostanejo samo še take bolj (cenovno) dostopne destinacije - Hrvaška pač :?:
Tako da pridemo do tehtnice:
Ibiza - veliko denarja - brez skrivanja ||| Hrvaška - malo denarja - skrivanje

#30 Escape

Escape

biskvitek

• Člani
  • 32 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2006 - 23:00

Ja, res je Ibiza draga, samo kar se mene tiče, raje šparam in grem enkrat na 2 leti na Ibizo ali kakšno podobno destinacijo, kot pa 2x na leto na Hrvaško.
Dve indijanski pravili za kvalitetno življenje:
1. Ne sekiraj se zaradi malenkosti.
2. Vse so malenkosti.

#31 NowHow

NowHow

Častni član

• Člani
  • 331 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2006 - 23:34

odvisno kaj iščeš od dopusta.. jest npr. sem bil nad špansko obalo neznansko razočaran... poleg tega, da ni ravno privlačnas svojimi hotelskimi kompleksi in da je prenatrpana z rejverskimi kloni na eni strani in ostarelimi angleškimi turisti na drugi ter draga ko svinja.. ne hvala.... sem pa užival na Costa de la Luz, ki ni turistična in je zares rajska s peščenimi sipinami, subtropskim rastjem itd...

Hrvaška je kar OK... glede gay plaž pa: če je gay plaža že, če se lahko mirno držiš za rokce s svojim partnerjem pol je več ali manj cel Cres gay plaža, ker je daleč najmanj turističen. Tudi meni je uspelo ujeti par trenutkov nudlanja na idiličnih plažicah, res pa je da ostala turistična infrastruktura sux (oz. je ni).

lp
Nekoga moraš imeti rad... pa čeprav sebe

#32 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2006 - 16:40

BTW Glede tega, kako je Hrvaška poceni. Lani sem za grčijo za 10 dni letalo-letalo, hotel*** plačal 45.000 SIT, vsi vemo, da plaže in turistična ponudba so 1A. Sedaj pa izračunajte, koliko vas pride samo 7 dni preljube Hrvaške z lastnim ali organiziranim prevozom??

#33 crgd

crgd

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2006 - 13:51

Gay plaže na Hrvaškem:
http://www.pridesite...roatiagaydreams

#34 vwbeetle

vwbeetle

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 28 december 2006 - 10:25

men najlepš je FKK Valalta Rovinj,..al pa za kak dan namest da bi šel na slovensko obalo je FKK Kanegra :pepper:

#35 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 30 december 2006 - 22:13

Jaz sem bil že parkrat v Kanegri. Ker sem pa Gorencelj, sem avto parkiral v Savudriji, snel kolo dol in se odpravil na Crveni vrh. Tako nisem plačal parkirnine v Kanegri in tudi ne vstop na nudistično plačo, ker sem se ob obali približal "od zadaj". Ja, potuhnjeno sem šel skozi privatno dvorišče in bil takoj zatem na nudl plaži. Srce mi je pospešeno tolklo, ampak moral sem nekaj prišparat. Sem bil nekoč tako na tleh, da v Portorožu nisem upal na bankomat po zadnja dva jurja, ker sem se bal, da mi bo požrl kartico. Enkrat sva tam z enim celo prespala pod drevesom na ležalnih blazinah. Ker nisva imela za sobo. Za plavat tam ni najbolj fino, mam rajši pesek, ko grem v vodo. Drgač pa nisem mel občutka, da gre za gej teren. Vse sorte karikature smo bile tam.

#36 vwbeetle

vwbeetle

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 31 december 2006 - 13:44

u kangreo jst pridem zmer zaston notr da grem kao u market in zmeri rata pa nč ne plačam,...glede vstopa na nudl plažo pa da grem sam na obisk do frendov in to je to :mrgreen: drgač pa kanegra ni uradno gay zadeva sam men je všeč blizu pa tko :mrgreen:

#37 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2007 - 16:17

Kam se gre letos na morje?

Jaz imam nekoliko v planu grčijo, sicer pa kaka hrvaška in slovenska obala za par dni, vsake toliko časa tudi pride v poštev. 8)

#38 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 29 junij 2007 - 01:01

Grčija je fajn, sploh Mykonos velja za totalno gay friendly otok in se v tej smeri tudi veliko dogaja: vse od drag-queen tekmovanj, ki potekajo od začetka meseca avgusta, pa tja do najbolj gay diskotek, kar jih je :gay:
Glede na razvrat, ni ravno otok, primeren za družine z otroci :mrgreen:

Prispevek uredil/a: Puck0, 29 junij 2007 - 01:01.

#39 Blonti

Blonti

piščan'c

• Člani
  • 142 prispevkov

Objavljeno 02 julij 2007 - 21:55

Tista spletna stran je zelo dobra - koristne informacije. :D

S partnerjem sva bila v Trogirju - ampak sva bila zelo razočarana. Na nekem hrvaškem forumu je nekdo zapisal "što južnije, te tužnije". Na žalost - po najinih izkušnjah - bo kar držalo. Nekaj dni sva se vozila v Split na Duilovo. Plaža je bila kar obiskana, ampak je pot do plaže skoraj samomorilska - zelo, zelo strma pot. :( (Čeprav baje - nekje zadaj ob OŠ - obstaja boljša pot, ampak je midva nisva našla.)

No, potem pa sva se vozila v Šibenik - ja, precej vožnje, ampak se je splačalo. Plaža dosti lepša, je sicer manj ljudi (večina so bili 50+), ampak je vse bilo bolj "friendly", ker se je večina med seboj poznala. Do naju so bili zelo prijazni - morda tudi zato, ker sva bila "poživitev" v takrat dokaj mrtvi sezoni. No ja, je pa vseeno lepše, če si med mladimi. (Ah, stvar okusa!) ;)

Enkrat sva se peljala tudi v Makarsko, kjer pa je bila res najlepša plaža - z majhnimi prodnatimi zalivčki za par ali pa recimo 2 para. V glavnem dokaj intimno - v zalivčku. :poreden: Če sta sama, se lahko igrata... Marsikaj.. npr. zdravnike... ali pa reševalca iz vode... :P No ja, ni vse idealno - ob tej plaži vodi zelo, zelo "obremenjena" potka, saj hodijo ljudje mimo na druge plaže. Ve se sicer, da je to gej predel, saj so sami moški (precej mladih), a vseeno ni ravno prijeten občutek, da te vsi gledajo. (Ni 2× za rečt, da kdaj kakšen froc vpraša fotra, zakaj so tukaj sami strici... :twisted: )

LP
Be smart! Think before you speak!

#40 trmica

trmica

piščan'c

• Člani
  • 80 prispevkov

Objavljeno 03 julij 2007 - 00:42

no omenjate plažo pod Strunjanskim klifom... z mojo hodiva tja kar pogosto letos pa nama ni kapnilo, da bi bila gej. in po moje tudi ni. tole namreč tu zdaj prvič slišim... družine z otroki, mladi fantje, ki jih definitivno zanimajo punce, nekaj neprijaznih nudistov, str8 pari, mešane družbice, na koncu ti pride še Robi iz BB :lool: ... vse živo. mi2 sva se enkrat lupčkale zvečer v vodi, ko se je že precej spraznilo pa se mi je zdelo, da so naju vsi čekirali, ko sva šle domov... kaj pa vem, mogoče se je samo meni tako zdelo. ma da bi tej kompaniji na tej plaži rekla GAY - no way!! se mi zdi da bi taka scena bila bolj na Strunjanski divji plažii - bele skale in še bolj proti Strunjanu... samo tam je tudi vse mešano...

drugače pa fantje, to ko se pogovarjate o teh kao naših plažah - vem, da opazujete in opazite samo fante in to, ampak me zanima če je drugače folk mešan - so tudi lez pari in punce?? recimo me zanima za Sistiano. pa če je tam nudo. hvala!!
2QT2BSTR8

#41 Jigaboo

Jigaboo

redni gost

• Člani
  • 370 prispevkov

Objavljeno 03 julij 2007 - 11:10

Glede Sistiana - tam ni nudo plaže, vsaj če govoriva o tistem urejenem delu kopališča. Če pa kje je, je bolj divja varianta. Je pa nudo plaža malo naprej, če se pelješ od Sistiana proti Trstu - najprej "naletiš" na gej plažo (naletiš sem dal v navednice zato, ker jo težko najdeš, če ne veš kje je), nato pa so plaže (varianta bolj divje kot ne) v celotni dolžini obale do Trsta. ;)
Ko ni pomembno kdo si in od kod prihajaš, je svet lep.

#42 DIJAK

DIJAK

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2007 - 18:19

sori, sam nekje morm zvedt..kaj tocno pomen kratica fkk?
sej nekak sm ze postudirou da gre za nudl plazo pa to sam tocno me zanima...
hvala

#43 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2007 - 18:57

FREIKOERPERKULTUR.
To je nemška oznaka za naturizem in nudizem.

#44 drgec

drgec

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 15 julij 2007 - 12:17

:navijacica:
ojla...........pa bomo kmal gagal zaradi vročinskega vala...
no sem bil prejšnji vikend v rovinju in moram povedat da je plaža kr obiskana...precej tujcev....zvečer pa seveda dogaja po stari šumici...
nisem pa uspel po mestu zvečer hodit in me zanima kako je a je kak plac za nas? drgač zuramo v monviuju!
lep pozdrav! :shopping: razprodaje so!
zakaj bi bilo lahko, če je pa lahko komplicirano!

#45 ikarus

ikarus

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 23 julij 2007 - 22:01

Na hrvaški obali poznam sceno v Monseni.
Sicer pa je na skoraj vsaki FKK plaži, ki ima kak skrit odročen plac, možno najti kar gejevski parček ali pa je tam samo navaden "štrikplac".
Na primer:na skalnatem rtu FKK plaže kampa Slatina na Cresu.

#46 s_j

s_j

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 23 julij 2007 - 22:46

Pred dvema urama prišel iz Rovinja - Monsene - vse po starem!
Kar se tiče kampa, absolutno predra in okoli naju same družinice!

Če ima kdo namen iti v kratkem dol, naj izbere drugi kamp!

l.p.

#47 BISER

BISER

biskvitek

• Člani
  • 32 prispevkov

Objavljeno 05 avgust 2008 - 10:06

Krk: zanimiva je gej plaža pri Njivicah (malo naprej od kampa)

Pozna kdo? Kako se imeuje kamp?....

Nasveti dobrodošli.

#48 Pik

Pik

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 14 september 2008 - 23:19

Dobra je tudi tista gay plaža desno od kampa Njivice, na otoku Krk :)
Kamp Njivice. Ja, je dokaj zanimivo in prijetno. Divja plaža, skriti kotički, gozdički ki dajejo senco, prijetna, čista voda in lepi nageci
Res, da je kar nekaj starejših, ampak tudi mladih nas je dosti. Ponavadi posamezniki pa tudi pari. Luštno je, zato, mladi zahajajte tja! :)

Prispevek uredil/a: glorious, 27 oktober 2008 - 10:22.
Premaknjeno v Moški kotiček in pridruženo obstoječi temi

#49 hotkoxxx

hotkoxxx

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 29 april 2010 - 00:21

Pozdrav vsem!

Kakšne imate kaj izkušnje z gay plažami na slovenski ali hrvaški obali?

Se na Krku kaj dogaja, se kdo zateče kam na sonček uživat?

hvala za vse namige!

LP

#50 BISER

BISER

biskvitek

• Člani
  • 32 prispevkov

Objavljeno 27 julij 2010 - 12:01

ima kdo kak pameten nasvet kam oditi z tipom na hvaško oblalo in najti lepo gay plažo?
Rovinj nama pač ne diši več...

Prispevek uredil/a: Shaman, 27 julij 2010 - 13:56.
Združeno z že obstoječo temo.

2 uporabnikov bere to temo

0 članov, 2 gostov, 0 anonimnih uporabnikov