Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Gej plaže / gej potovanja

116 odgovorov v tej temi

#1 snoopy

snoopy

piščan'c

• Ban
  • 115 prispevkov

Objavljeno 21 marec 2005 - 09:43

Zdravo fantje,

zanima me, če kdo ve, kako je sedaj z gay sceno na Hrvaškem na morju. Kot se sliši Monsena nudistični kamp, kamor smo radi zahajali več ne obstaja, ker so ga preuredili v Family park. Morda kdo ve, če še obstaja za gaye del obale z gozdičkom v Monseni?

Mi lahko kdo pove, kako je v nudističnem kampu na Krku (Njivice) oz. kje na morju v Hrvaški je kakšen kamp, kjer lahko kot gay človek kampira in ima poleg tudi gay sceno.

Za vse informacije se vam lepo zahvaljujem.

Snoopy - Trust no 1.

#2 miska

miska

nov na sceni

• Člani
  • 211 prispevkov

Objavljeno 21 marec 2005 - 20:03

kdaj so ga pa spremenili? Lansko leto je bil še čisto po starem...
• Omnia vincit amor

#3 PeterSlo

PeterSlo

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 27 april 2005 - 21:08

V Monseni je ostalo tako kot je bilo, desni divji del je čisto gej

#4 eduardo

eduardo

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 27 april 2005 - 22:08

Mislim, da se v Monseni res ne more kaj dosti spremeniti, vsaj tam na desni strani ne. Sicer pa je bilo pred razpadom Juge čist enako, ko je bila Monsena še manj znana, je pa vedno bil tisti del okupiran od "nas". Seveda je bilo precej manj tujcev, pretežno samo Italijani in mi. Nič bat, mislim da bo še tako ostalo. Aja, pa v Kanegro se da it, pa še veliko bliže je, je pa res, da je vse skup precej manjša scena. Mimogrede, a obstaja kaj podobnega kje v SLO? razen v Strunjanu mislim, ampak kaj, ko mi se ne da hodit gor pa dol, pa nikjer nobene sence?

LP
Dovoljeno je vse, kar je izvedljivo!

#5 mickey

mickey

zasvojen'c

• Člani
  • 419 prispevkov

Objavljeno 06 junij 2005 - 12:35

V Rovinju se je odprl prvi istrski gay bar - Lobby, ki naj bi nadomestil zbirališče na Monseni.

#6 PeterSlo

PeterSlo

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 06 junij 2005 - 21:28

Popravljam svoje poročilo iz aprila, v Monseni so uvedli nov režim, družinski kamp, gej scena odpade :cry: poročali celo na nemškem gayde, celo preganjajo folk s plaže, tako da čakamo informacije o kaki novi lokaciji.

#7 AGDancer

AGDancer

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 19 junij 2005 - 11:53

No evo da vam takoj iz prve roke povem kako pa kaj je letos v Rovinju sem se včeraj vrnil, sicer stvari so se resnično nekoliko spremenile od prejšnjih let, toliko da sedaj gay plaže ni znotraj kampa kot je bila prej, ampak je na desno še naprej, dokler se makadam cesta ne konca pa še malo naprej, no sej gayi smo itak navajeni da so naše plaže zmeraj bogu iza nogu, sej normalno kdo normalen pa si želi na plažo z otroci gledat starce ki tam nategujejo kožico, itd....

No, tam naprej od kampa se je preselila cela scena in vse je po starem, plaza, senca, fuk placi,....crusing prostor, gozdiček,....skratka nič se ni spremenilo. Glede Loby bara pa stvar sledeča sem si ga ogledaj je ok, ampak primankuje gayev noter, not so same babe, tako da ne vidim nekega pointa da bi sel v ta kao gay bar, in kao prvi gaybar v istri, hahaha. Sto krat je boljši Valentino bar na morju, pa zelo sexy natakarja imajo. :) pravi bonbonček je.

Drugače je gay plaža tudi v Umagu, za tiste ki ne radi planinarijo in hodijo 3 dni in 3 noči do plaže, parkiras v Zambratiji pa greš do FKK kampa, sej se hitro opazi kje je akcija pa to......

Tako na hitro to je to glede Rovinja...... lepo poletje pa veliko užitkov.....
(-*-Party Excellence-*-)

#8 bushwalker

bushwalker

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2005 - 18:11

Zame je bila Spanija vedno bolj zanimiva kot pa Hrvaska, pa tudi morje na otokih je cisto. Ali so cene tisti vzrok, da se slovenski geji se vedno odlocajo za pocitinice tam? :(

#9 humax

humax

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2005 - 22:06

Jaz sem pa bil učeri v Rovinju.Samo sem moral plačati 20kn da sem prišel na plažo pol pa sem hodu še dober 1km da sem prišel na gej plažo.Nič kaj posebnega.Sem pa videl,da folk pride z avtom čist do plaže pa zihr zastonj.Kje se da pridet do gej plaže,ne da bi plačal.

#10 zanz

zanz

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2005 - 23:10

Pred kratkim sem bil v Rovinju v Monseni - sedanji Amarin. Vkampu pac ni vec FKK na kar vas neprijazno obvesti receptorka. Drugace pa se je scena preselila na drugo plazo cca. 20 minutk pes od prejsnje. Drgc pa kar se cruising placa tice je vse isto. Lobby bar in disko Labyrinth pa tko
meni so zaracunali 50 kun za vstopnino cca. 1600 SIT notri pa ni bilo nobenega tako da se splaca prej povprasat o dogajanju. V petek, ko sem bil naslednji teden pa je kar dogajalo. Le da lastnik (hrvat) svicar nima okusa za musko. Tezi z nekim svicarskim progressivom tko da mislm da kar se muske tice ni lih primerna za gej populacijo

lp A.

#11 Musculo27

Musculo27

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 23 julij 2005 - 14:36

Dogajanja na Cresu in Losinju ne poznam, se pa dogaja kar nekaj na Krku:

1) Njivice: grd kamp, gay plaza je desno od kampa (na neki skali je celo moder napis "Gay FKK"). Nad plazo je cel kup potk, grmov in dreves, tko da ni bojazni, da bi vas kdo zmotil. Prov velik dobrih tipov ni, a nekaj jih vseeno zaide, se posebej med vikendi in v avgustu.

2) Baska, FKK Bunculuka: levo od kampa so 4 ful lepe uvale, ki niso striktno gay, ampak zelo nekako za ves folk. Eni so nudo, eni niso. Noben se nic kaj dost ne sekira. Med publiko je dost gejev, veliko boljsih kot v Njivicah. Hecno je, da pridejo tja tud gay couples, a noben ne kaze s prstom nanje. Cool.
Ce greste torej v Bunculuko, lohk tipe spoznate na plazi, sexate pa pol zvecer v sotoru. Mislim, da prov velik fuk placov v Bunculuki ni, ker ni drevja in sence.

3) Punat, podrocje med mestom in FKK Konobe (to je levo od mesta); vecinoma nudo scena, ampak med temi nudisti je dost gejev; nad plazo so potke, na katerih patruljirajo tete... bolj malo je dobrih tipov.

4) FKK Politin (mesto Krk): gay plaza je levo od kampa, samo pozor, ni samo gay! Tja se hodi soncit velik lokalnih nudistov, mnogo izmed njih tudi z otroki. Poleg tega se velik folka pripelje s colni in pokvari gay idilo :D
Do te plaze ne morete priti skozi kamp, ampak je treba na cesti, ki pelje od INA pumpe proti kampu po prb. 200m od krizisca zaviti levo na makedamsko pot (odcep je na ovinku). Potem se po makedamski cesti spustite dol do morja. Dost lahko se je zgubit med oljcnimi nasadi, zato se drzite v kriziscih bolj levo, drugac boste koncali blizje Punatu.
Dobri tipi so tam avgusta (Italijani).

Upam, da pomaga :)

#12 luks

luks

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 23 julij 2005 - 22:18

Mene na te plaže na vleče kaj preveč, ne maram tega, da si ga kak potrebnež na roke meče in opazuje, kako se z mojim crkljava. Raje imam kakšen skrit kotiček v dvoje na rtu kamenjaku. :sreca:

#13 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 27 julij 2005 - 00:16

Kako pa je s Sistiano?

nikol še nisem bil tam, ampak sem enkrat zasledil informacijo da to izgleda kot neka deponija :?:

Mene pa bolj zanima Dalmacija, a tam je kaj za pogledat, izkušnje anybody...
_____
Post prenesel in uredil: Ganimed

#14 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 31 julij 2005 - 13:37

Okej, na morje grem v Zadar in v Split, a ma kdo kaj informacij glede plaž?
Sicer sem na webu našel eno stran od Splita, kjer je vse napisano kako se pride do plaže, samo tista stran se ni osvežila že 100 let, tako da se bojim da ni to nekam zastarelo in na unem placu like nič ni...

so...any infos welcome

#15 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 28 avgust 2005 - 04:21

evo me, prišel iz morja...
potepal po dalmaciji, odkrival, našel, videl, ...

okej, no ja če koga zanima:

- Split - plaža Duilovo - bože sačuvaj! brez veze, ful kamnito , tako da moraš imeti plezalske sposobnosti da prideš tja.... no go!

- Makarska - plaža Krvavica - fuuul lepa plaža, peščena, tko separejska varianta tako da peščene predele ločujejo velike skale, od zgoraj je potka, torej če kaj vidiš da ti je všeč pristopicljaš dol in se greš "sončit".
Pa voda - ful bistra, čista - FUL PRIPOROČAM

- Zadar - plaža Punta skala - malo manj lepa od Krvavice, ampak tudi kul! Je pa tukaj še največ akcije... :D gozda je ob plaži ogromno, tipčkov tudi, tako da izbiraj..., v šumico se pa gre kadarkol, največ pa je akcije zvečer ko sonce zaide...

- baje da je tudi nekaj akcije na Murterju v Kosirini, ampak se mi ni dalo tja...

#16 benny

benny

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 25 junij 2006 - 09:26

Hej.

Imate svojo "favorite" plažo na morju? Kje?
Ste že bili na nudistični? Kje? Kaj priporočate? Str8 varinata ali kakšna gay plaža bogu za hrbtom?

LP!

#17 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 25 junij 2006 - 10:10

Makarska! plaža Krvavica. Zelo lahko dostopna, peš je le 100 m, posuta je z gladkimi kamenčki, visoke skale pa to plažo razdeljujejo tako da imaš kar separejčke. Je gay plaža, nudl, voda pa res tako čista kot nikjer!
Lani sem našel to plažo, tako da letos spet grem avgusta.

Se splača, ker je lepo

Če kdo rabi kak info, naj me kar vpraša

lp, m

#18 mihango

mihango

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2006 - 07:18

makarska je zakon. že 10 let v avgustu sem obvezno! ne vem, če je lahko kje lepše?

sem pozabil napisat kako se da priti do makarske, brez avtomobila. recimo iz ljubljane. z vlakom do reke, ob 20.uri trajekt do splita. prihod v split ob 6.uri, naslednji dan. nato vozijo avtobusi vsako uro ali še pogosteje do makarske (cc45min. -60min), blizu trajektnega pristanišče. lahko tud z vlakom iz zagrebado splita in potem z avtobusom. seveda z avtom tud :)
osamljen

#19 snoopy

snoopy

piščan'c

• Ban
  • 115 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2006 - 08:26

Nama s partnerjem najbolj ustreza gay plaža v Monseni/Rovinj. Tam se počutiva domače in v sebi enakem okolju.
Snoopy - Trust no 1.

#20 eduardo

eduardo

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 19:19

BIVŠA :cry: gay plaža v Monseni ni bila preveč privlačna in sama po sebi nikakor ne nekaj, kamor bi se človek vračal zaradi njene lepote :) Marsikdo se je nabodel na ježa ali pa si porezal roke, noge...sam zato ker je bila "in" svoje čase, ampak, ja, smo radi zahajali tja, zaradi družbe. ...
Glede na ponudbo in oddaljenost, pa je seveda primernejša in bolj privlačna tista v Kanegri.
Dovoljeno je vse, kar je izvedljivo!

#21 sasas2

sasas2

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2006 - 08:10

Sistiana: zanimiv plac, z veliko grmovja in strmih potk. Veliko tetk, starejših, a tud mladih je dost - Trst+Udine, slovenci, hrvati, avstrijci ipd.
Da se uživat, je pa precej neurejeno. Sama plaža pa je ok, kdor ma rad bolj skalnato plažo. Lokacija je od kamnoloma naprej, ko si enkrat tam zagotovo opaziš dogajanje.

#22 Jigaboo

Jigaboo

redni gost

• Člani
  • 370 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2006 - 08:55

Ja, ko si enkrat tam, že. Je pa morda malo težko najti, ker ni nikjer nič označeno, pa še vidi se samo, če stopiš iz avta in pogledaš v dolino. Pa dostop je še kar zahteven - vzpon nazaj proti parkirišču te kar utrudi, sploh če je vroče. :)
Ko ni pomembno kdo si in od kod prihajaš, je svet lep.

#23 mihango

mihango

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2006 - 09:28

Sem že pred časom napisal, da je Makrska zakon! Najboljša plaža, čisto morje in precej ljudi, vsaj v avgustu, ko sem tam tudi jaz. Precej je Italijanov, Avstijcev, Bosancev, Čehov in seveda domačinov. Dajte no, vsaj pravilno, slovensko napišite!
Ni Sistjana ampak lepo domače-slovensko SESLJAN???
Je tako težko????
osamljen

#24 sasas2

sasas2

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2006 - 13:14

Se iskreno opravičujem.
Sistiana / Selsljan: veliko jih je iz Trsta in Vidma, Slovencev, Hrvatov, Avstrijcev ipd. je pravilno zabeleženo.

Kar se tiče označenosti: naj mi nekdo pove 1 kraj v Italiji, kjer je uradno nakazano da je lokacija - Spiaggia gay (Gej plaža) ali Riservato ai gay (rezevirano za geje).

Lep sončen dan.
:P

#25 Jigaboo

Jigaboo

redni gost

• Člani
  • 370 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2006 - 13:59

Ne, pa saj z označenostjo nisem mislil, da bi morale biti ob cesti 50 kilometrov naokoli jasne table, ki bi usmerjale tja. :D Hotel sem samo reči, da zna biti problem za tiste, ki ne vedo, kje to je. ;)
Ko ni pomembno kdo si in od kod prihajaš, je svet lep.

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov