Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Gay fitness

91 odgovorov v tej temi

#76 janezek

janezek

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 20 september 2006 - 21:32

V Sokol Stožice. Imajo lepo urejeno, osebje je prijazno in obiskovalci so v redu. Zdaj sem bil trikrat in ni bilo gneče. V ceni za celodnevni je vključena tudi aerobika (ki me sicer ne zanima). /zdaj pa že zveni kot reklama/ :D
I'm not gay! I'm hetrosexualy challenged.

#77 Ljubjanski ZMAJ

Ljubjanski ZMAJ

piščan'c

• Člani
  • 168 prispevkov

Objavljeno 24 september 2006 - 08:05

Tudi jaz v Sokol Stožice, ki mi je najbljižji, nikoli gneče, sem se nekako že zbližal z tisim folkom in mi zelo sede.
Da bi hodil v GAY FITNES? Po mojem ne, pa ne zaradi tega, ker bi se bal ali nisem outiran, ampak, ker bi po mojem bil oblečen v napačne znamke perila....

#78 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 24 september 2006 - 10:13

Pa v Sloveniji tak fitness res ni bi mogel funkcionirat, ne ker smo premajhni...
Pa če bi že odprli tak fitness in bi bil na televiziji na E+...

Tudi sam menim, da pri nas nekako javni gej fitnes ne bi obstal. Niti ne znam razložit kako in kaj mislim s tem, ker za nekatere je že velik korak, če si upajo po temi v K4 ipd. moje mnenje :?
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#79 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 24 september 2006 - 14:52

Da bi hodil v GAY FITNES? Po mojem ne, pa ne zaradi tega, ker bi se bal ali nisem outiran, ampak, ker bi po mojem bil oblečen v napačne znamke perila....

Greš ti v fitness trenirat, a kazat svoja oblačila? :?:
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#80 Ljubjanski ZMAJ

Ljubjanski ZMAJ

piščan'c

• Člani
  • 168 prispevkov

Objavljeno 24 september 2006 - 18:40

Greš ti v fitness trenirat, a kazat svoja oblačila? :?:

V mešan fitnes zagotovo trenirat. Si pa kr mislim da bi v nekem gay fitnesu bila tudi modna revija zaradi katere pač se jaz ne bi kazal tam

#81 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 25 september 2006 - 17:54

Ojej posploševanje in stereotipi... Ko bom imel čas bom odprl novo temo v Klepetalnici, lahko me kdo prehiti :idea:

Meni (ker ne fitnisiram) je načeloma vseeno oz mi bo, ko se bom odločil realizirati novoletni sklep (z davnega leta '01). Bil bi pa v gej fitnesu najbrž malo bolj sproščen. Znamke mojih oblačil že tako niso D&G niti Armani, za fitnes pa se ni bi ravno posebej rihtal ;) , če zagrabim za novo podano izhodišče. Mislim že tako ne dajem ravno veliko teže oblačilom, kaj šele v fitnesu. Zmaj pomoje pretiravaš...
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#82 Ljubjanski ZMAJ

Ljubjanski ZMAJ

piščan'c

• Člani
  • 168 prispevkov

Objavljeno 25 september 2006 - 21:46

to pač je moje mišljenje, izkušnje ki jih imam z geji

#83 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 26 september 2006 - 13:35

Cau,

večine postov v tej temi nisem brala, se opravičujem.

Ne bi imela nic proti gay (lesbo) fitnessu, čeprav ga sama po vsej verjetnosti ne bi obiskovala ( sedaj, kot neoutirana sploh ne, potem pa tudi ne ). Tudi odpreti tak fitnes v Sloveniji je po mojem mnenju preveliko poslovno tveganje.

Sama hodim v fitness, kjer sem več kot zadovoljna. Tja sem se vpisala, da bom naredila nekaj za svoj telo, ker uživam v tovrstni telovadbi in ker mi še posebno v zimskem času manjka rekreacije. Moj namen ni bil spoznavat ljudi, ampak imeti tiste 2 urice na dan zase. Seveda sem tam potem spoznala nekaj super ljudi, s katerimi se razumemo. Zakaj to pisem? Ker razumem ljudi, ki bi pa radi obiskovali gay fitnesse, kjer bi bili lahko brez problema "tisto, kar so" in bi lahko brez kakršnega koli "strahu" ( da je oseba heteroseksualna in po vsej možnosti še homofobična ) pristopili do simpatične osebe in jo ogovorili... To jaz vidim kot pozitivno stvar vsega tega, kar je pa v bistvu veliko.
Po drugi strani se pa lahko spoznas tudi v "navadnih" fitness centrih ljudi tvoje usmerjenosti :?:

Sem pa videla od provokatorke post in se definitivno strinjam, da zazeljeno, da clovek lahko izbira :respect:

Jaz sicer tega ne bi izbrala. Pac v fitnes hodim zato, da se rekreiram in ne da spoznavam ljudi in potencialne partnerje. Tako bi mislila tudi, ce ne bi bila srecno zaljubljena in zasedena. Ampak to sem samo jaz, oseba, ki ne čuti prav nobene potrebe, da bi hodila telovadit med ljudi, ki so izkljucno iste spolne usmerjenosti, kot jaz. Po pravici povedano ( pa naj se sliši kakor se hoče ) na fitnesu gledam večinoma sebe (in posvečam sebi) pa mojega inštruktorja :D

Drugače je z glbt bari, kafiči, ki jih je po mojem mnenju premalo v Sloveniji ( Monokel naprimer SPLOH ni po mojem okusu ), ampak njihov primarni namen je drugačen, kot fitness. Ravno zato.
V take lokale bi hodila ja občasno, v gay fitness pa ne.

#84 Stonemit

Stonemit

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 24 september 2007 - 21:01

Hey,

zihr sem falil koticek, sam to ne bi bilo nic novega.

Stvar je taka; zima se bliza in bo treba na fitness zacet hodt spet. Pozna kdo kaksen dobr fitnes v Ljubljani, pa da ne hodjo samo hetero tja. Oziroma ce hodte, na katerega hodte. Ja zima se res bliza pocas.

P.S. Zihr sem falu koticek, tko da se ne razburjat!

:)

Lp, pa tenx za odgovore.

S

Prispevek uredil/a: glorious, 25 september 2007 - 10:55.
Združeno že z obstoječo temo

#85 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 25 september 2007 - 10:40

Malo višje preberi, pa boš ugotovil, kam hodijo nekateri in kako se jim zdi.
O nobeni reči na svetu ne vem manj kakor o sebi. Da ničesar ne vem o sebei, izvira iz enega samega vzroka, edinega: strah me je bilo sebe, bežal sem pred sabo! H. Hesse - Siddharta

#86 janezek

janezek

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 27 september 2007 - 01:01

Še vedno tja kot sem že napisal. Sicer ne tako pogosto. V fitness grem zaradi vadbe, ne štrikat. Bi bilo pa fino, če bi bil uradno "gey friendly".
I'm not gay! I'm hetrosexualy challenged.

#87 seal

seal

nov na sceni

• Člani
  • 274 prispevkov

Objavljeno 27 september 2007 - 08:38

Hja... Gay fitnes, modna oblačilca, bleščeče nove teniske, spedenana frizurca, zagorela koža... Samo še sončna očala manjkajo, kajne? ;)

Ne vem koliko res hodite na fitnese, ampak moj vtis glede poziranja in zbujanja pozornosti z zunanjo podobo je tak, da si za to mnogo bolj prizadevajo strejti. Kar je najbrž tudi logično, saj so tisti, ki bi radi pozirali lahko mnogo bolj sproščeni, če so strejti, in lahko po mili volji zapeljujejo vse okoli sebe - dobesedno vse. Kajti: za geja se to ne spodobi, da bi zapeljeval ljudi okoli sebe. Naj bo srečen, da je sploh lahko tam, ob njih "lepotcih". Lahko jih pa seveda občuduješ - to jim je všeč... :) Pa takšno obnašanje sploh ni pogojeno s spolno usmerjenostjo, samo strejti so pri tem bolj sproščeni. ;)

Seveda ni spet vseh za metati v en koš, ampak tja, kamor hodim jaz, ni ravno malo gejev, pa vendar le-ti ne izstopajo s svojo podobo.

Sicer pa imam en predlog za koga, ki namerava odpreti kakšen fitnes center:
V sklopu BTC-ja je bil včasih fitnes Kalipso (ob Šmartinski cesti). Mislim, da je stavba prazna - menda ni bilo rentabilno. Mogoče bi pa lahko naredili en tak večji zabavno rekreativni center, ki bi se lahko deklariral kot "GAY & STREIGHT FRIENDLY FITNESS" ali morda po naše "TELOVADNICA PRIJAZNA ZA DUŠO IN TELO". Mal heca... ;)
No, ampak resno: tam so tri etaže, v zgornji je fitnes (zraven bi lahko stlačil še aerobiko), v sredini je velik bar (ki se zlahka spremeni v nočni klub s plesiščem), pa solariji, kozmetičarka, frizer, bodybuilding prehrana ipd. kar pritiče vsakemu gay&streight friendly okolju :), v kleti pa so tudi še dvorane za aerobiko in borilne veščine ter garderobe (kamor bi se morda dalo stlačiti še kakšno sauno). Nedaleč stran pa je vam vsem dobro poznan shoping center, za pomirit živčke ob slabih dnevih... ;) Vsekakor sem pa za mešan center in ne za izključno gay varianto, ker to za moje pojme ni ravno "zdravo"... :)

Je kakšen gay investitor, ki si upa vložiti svoj kapital v kaj takega? Ali bodo to priložnost prej zavohali kakšni poslovno drznejši strejti? Držimo pesti...

To, v kateri fitnes hodim, je pa odvisno bolj od tega, če je dovolj blizu, če imajo dobre naprave, pa če se tam dobro počutim (ambient) - zelo preprosto za odločitev. :)

#88 RoooKi

RoooKi

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2019 - 21:11

Pozdravljeni zanima me ce kdo hodi fitnes in kje (ljubljana) namrec iscem nekoga ki me naucil kako uporabiti stvari v fitnesu. Ce pa zeli kdo polek hoditi dobrodosel. Hvala za pomoc lp

#89 Dejan18

Dejan18

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2019 - 23:56

Jaz treniram z osebno trenerko sedaj dobro leto, rezultati so vrhunski, poskodb ni nobenih, mesecno placam pa 160€. Ni poceni, ceprav za trening z osebno trenerko je to zelo poceni, vem pa da vse kar delam delam v nulo pravilno in rezultati so vec kot ocitni. Priporocam.

#90 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 644 prispevkov

Objavljeno 22 januar 2019 - 22:20

Večinoma imaš skoraj povsod opcijo 2-3 srečanja s trenerko, da ti razkaže, kako se pravilno dela, potem pa sam naprej. In mislim, da ni tako drago.

i tried

#91 ChasingKites

ChasingKites

piščan'c

• Člani
  • 89 prispevkov

Objavljeno 23 januar 2019 - 19:56

Meni se zdi, da bi to bilo malce pretirano. Razumem še gej kafiče, savne & neke darkroom fore - tam je lažje spoznat nekoga, kot v ''splošnih'' lokalih. Ne razumem pa poante gej fitnes studia. Itak je primarni namen fitnesa, da greš tja in pač delaš na svojem telesu. Če je primarna fora gej fitnesa to, da se z drugimi, ki bi ta fitnes obiskovali, na telesu dela še v prenesenem pomenu, se mi to zdi brezveze, nekega drugega smisla pa v tem tudi ne vidim.

My hobbies include day-drinking, sinning and rimming.

#92 byron

byron

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2019 - 17:16

Sem bolj "intervalni" obiskovalec fitnesa :) in na fitnes trenerja_ko nisem nikoli pomislil. Verjamem, da je lahko marsikomu v motivacijo vendar sem osebno vse vaje "izpilil" prvič s pomočjo youtuba in drugič z opazovanjem pravilno izvedljivih gibov v samem studiu... ko so drugi trenirali s trenerjem...hehe... 

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov