Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Dogodki (partiji, koncerti, razno ...)

643 odgovorov v tej temi

#101 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 31 julij 2005 - 13:32

Ne ne , jaz sem Rabac letos že imel in je bilo zelo lepo, da pa bi šel še enkrat pa ne, zato da si ne bi pokvaril feelinga o tem plejsu, ker bo nora gužva! Vsakega ki ga vprašam, ja gremo... To je noro.
Raje grem drugo leto spet na SUNRISE festival, kjer je manj folka in se da normalno gibati povsod po party area.

So... drug vikend si bom vzel chill, potem pa akcija -> Švica -> Streetparade -> Energy 5 (paul van dyk, tiesto, armin van buuren)

ko pridem nazaj, grem na morje v dalmacijo, (pa še na C.Coxa če se mi bo dal) - a bo kdo slučajno tam po kakšnem čudežu?

potem je pa že Ambasada, tukaj se pa zagotovo spet vidimo.

lp

#102 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2005 - 17:13

danes prišel uradno s partya v Rovinju (Heineken presents: THIRST )
začetek partya je biu v tekmovanju predizbranih 3eh DJev, kar mi ni blo tok spet všeč (šank in pjačka vabita) :D
Ko pa je nekje ob 2.00 stopil na oder Roger Sanchez!!! :shock: :o :shock: :o
Še danes ostajam brez besed, saj je model naredil totalni odlom možganov in zavrtel (vsaj za moj okus) najboljši "live" house-set zadnjega leta, če ne dveh! :pepper:
Naj citiram nekega nemškega turista po koncu partya: "Sanchez je danes pripravil publiko do joka-pa še sam ne ve!" :evil:

sedaj me čakata 2 dni počitka v ljubljani, potem pa Rabac - letos se ga bom udeležil malo prej, da se klimatiziram oz. ufuram v sceno.. :mrgreen:

se vidimo na Rabac 05! ;)
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#103 traveler

traveler

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2005 - 23:36

Hej, čakte, zdej ste me malo zmedli z zapiranjem AG. Bom preveril iz zanesljivih virov, ko grem čez dva tedna dol. Ta vikend pa grem na en party na Dansko. :pepper:

#104 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 04 avgust 2005 - 12:17

traveler: ni nobene panike glede zapiranja AG - napačna informacija in panična reakcija, pa je biu ceu hudič :oops:

mene pa sam zanima, kdo gre use na Rabac letos??? :?:

#105 JulijaTV

JulijaTV

piščan'c

• Člani
  • 74 prispevkov

Objavljeno 07 avgust 2005 - 09:30

Lahko vas povabim na MAVRICNO zabavo v Celovec -Klagenfurt ki bo 3.9.05
Podrobnejse informacije pa obesim se ta teden.

http://www.counterst...etail.asp?id=85

Od Zelzniske postaje je pa organiziran avtobus (posebn prevoz) ki pelje direktno (mavricna zastava)
Nesramna,arogantna,cinicna Transa drugac pa cist OK

#106 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 07 avgust 2005 - 18:09

Rabac 05 je zaključen! :pepper:
Prvi vtisi so deljeni: lokacija (kot vsako leto) ista, populacija v večini slovenska (in že poznane face), ušesa je razvajala kakovostna in dobra muzika, zagodlo nam je le vreme in prekinilo odličen after-party :roll:

Možgančke za dober teden na dopust, sledi vikend praznovanja rojstnega dne!!! :pepper:

#107 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2005 - 18:53

Če povzamem po nekem party-portalu:

Znani so nastopajoči DJ-i na zadnjem izmed letošnjih petih partyjev, združenih pod skupno ime MTV Adria Summer Tour.
V soboto, 20. avgusta, bosta na skupnem nastopu za gramofoni prvega pomola Luke Koper nastopila DJ-a Junior Jack in The Kid Créme, ozračje pred njunim skupnim nastopom pa bosta podžigala priznana slovenska Dj-a Boru-T in Vinylplayer.

Zadnji izmed petih partyjev, se bo zgodil na prvem pomolu Luke Koper. Gre za edini nastop, ki se bo v okviru MTV Adria Summer Toura zgodil na slovenskih tleh. Vstop na dogodek bo prost.

Kot gosta bosta na skupnem nastopu nastopila svetovno priznana producenta in DJ-a Junior Jack in Kid Creme v sodelovanju s priznano domačo ekipo House FM: DJ Boru-T in Vinylplayer.
Obiskovalci se bodo lahko tako na najboljši možni način pripravili za MTV Adria Launch Partyja, ki se bosta v soboto, 10. septembra, sočasno zgodila v Zagrebu in Ljubljani ter tako oznanila začetek predvajanja težko pričakovanega programa MTV Adria.

NASTOPAJOČI

Junior Jack (Defected, P.I.A.S, Illegal Beats)
Ime Junior Jack na mednarodni elektronski sceni pomeni sinonim za kvalitetno in natančno predvajano elektronsko glasbo. Čeprav je Vito Lucente izdajal, produciral in vrtel glasbo pod različnimi imeni, se je med potrošniki plesne kulture najbolj obdržalo ime Junior Jack.
Že v zgodnjih devetdesetih je zagnal svojo založbo imenovano Noisetraxx, s katero so sodelovali Mouse T, Roger Sanchez, Erick Morillo in mnogi drugi.
Svojo nadarjenost je dokazal s komercialno usmerjenimi hiti »My Feeling«, »Thrill me« in »Make LUV«, »E-Samba« s katerimi je navdušil širšo glasbeno publiko. Predvsem »Thrill me« je pomenila odmevno uspešnico, ki je navduševala publiko po plesiščih celega sveta.
V navezi s producentom Kid Creamom, so njegovi seti neverjetno sveže, popolno in dimenzijsko glasbeno potovanje, ki posameznika posrka in ga za nekaj trenutkov odpelje stran od vsakdana. Pred kratkim je za svoje dosežke prejel dve nagradi (za DJ-a leta in za najboljši album leta) na House Music Awards v Londonu.

:pepper: :pepper: :pepper:

#108 eLin

eLin

piščan'c

• Člani
  • 150 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2005 - 23:34

Goa (psytrance) v k4 in na Metelkovi (Gala Hala, Ch0, Mizzart), drugac pa ksn elektro tut cist sede, to je to. Hausa in tehnaze ne prebavlam, hausa sploh ne. Stvar okusa :?:
Defining the world through regurgitated, updated, retouched, mediocre, mainstream
media information that smacks of sensation!

#109 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 10 avgust 2005 - 00:32

Goa (psytrance) v k4 in na Metelkovi (Gala Hala, Ch0, Mizzart), drugac pa ksn elektro tut cist sede, to je to. Hausa in tehnaze ne prebavlam, hausa sploh ne. Stvar okusa :?:

se ti pridružujem eLin pri tem "okusu" glasbe, toda ne razumem, zakaj ti ni všeč recimo house, ko pa se je elektro v večini razvil prav iz house-a oz. je dostikrat elektro slišati samo v povezavi s housom? Recimo DJ vedno "ufura" na partyu folks s house-progresivo in potem skoraj vedno zraven "ufura" elektro, tako da se iz housa razvije pošten elektro (ki pa je, na žalost zahtevnih poslušalcev, komercialni). :roll:
Verjetno imam zmoto in si ciljala predvsem na nekomercialni elektro? :?:

#110 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 13 avgust 2005 - 10:07

maybe kdo dons namenjen v izolsko ambasado??? :?:

#111 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 185 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2005 - 18:00

Pride kdo 27.8 v AG :?:

Lp, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#112 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2005 - 18:22

gremo, gremo!!! :pepper:

spet stari, dobri cajti ambasade: vsi obiskovalci 18 ali več :evil:
(pa to sploh ni bilo potrebno oz. ni bilo sploh napisano na flyerju!) :roll:

tokrat AG s kar 3 floori - dodatni, 3. floor bo improviziran pred AG :mrgreen:

#113 bucek

bucek

piščan'c

• Člani
  • 188 prispevkov

Objavljeno 19 avgust 2005 - 08:05

jest bi tud šu pa kajko sem premlad in namesto da bom šel v AG bom šel na amoka v caso :)

važn da bo party pol mi bo pa ql ;) :pepper:

#114 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 15 september 2005 - 13:45

Na Moralesu v Fun Factoryu sem opazil izjemno veliko gejev, pa me zanima če je bil kateri predstavnik tudi z MF, kako se mu je zdel party, rolanje zvezde večera, itd. .. :mrgreen:
Recenzije! 8)

#115 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 15 september 2005 - 15:01

Puck0, raje povej, kako zgleda ta Fun Factiory! Naslednji party bo menda od Umeka (koker sem flayer vidla) pa še neki ful cheap so karte.
A hug is the shortest distance between Friends.

#116 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 15 september 2005 - 15:16

Na Moralesu v Fun Factoryu sem opazil izjemno veliko gejev

Al sm jest slepa al se mi je sam zdel da je bla čist str8 scena... :idea:

#117 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 15 september 2005 - 15:26

Al sm jest slepa al se mi je sam zdel da je bla čist str8 scena... :idea:

ufff punca, daleč od tega - sploh pa na house sceni ne prčakuj ne vem kakih str8 tipov.. :roll:
Chiara`, bo treba mau več po partyih hodt ;)

#118 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 15 september 2005 - 15:36

ufff punca, daleč od tega - sploh pa na house sceni ne prčakuj ne vem kakih str8 tipov.. :roll:
Chiara`, bo treba mau več po partyih hodt ;)

Ja no, ne bi se lih strinjala ker poznam tok tipčkov k zgledajo čist gejčki pa so u resnic deleč deleč od tega..edina skupna stvar jim je da vsi lutajo po partijih..pol se mi pa pač ne zdi tok gejiš scena.
Kar se pa tiče mene pa prtijev...se mi zrola po eni uri zarad muske...čist zamori. Maybe se znajdem na after-party-ju u globalu..ampak še to ker mamo zaston..flyer anyone? ;)

#119 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 15 september 2005 - 15:48

Puck0, raje povej, kako zgleda ta Fun Factiory! Naslednji party bo menda od Umeka (koker sem flayer vidla) pa še neki ful cheap so karte.

beybika, ta Fun Factory je ena velka polomija od diskoteke: smo mel že poplavo na straniščih sredi partya (ne predstavljaj si smrrraduu) :roll:
Diskoteka sama po sebi niti ni majhna: glavni floor ima kar 4 šanke: 3 v prvem nadstropju in 1 na galeriji (galerija je kokr nadstropje na istem flooru, tako da imaš pogled na celotno dogajanje).
Stranski floor, ki je popolnoma ločen od glavnega, je skonstruiran iz lesa: vse je leseno in je dosti manjši od "tavelkega".
Chill-out place pa je še en prostor, ki se uradno imenuje coctail-bar in je prostor namenjen zmatranim žurerskim dušam...
Slika objavljena

Slika objavljena

#120 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 15 september 2005 - 20:42

"tovarna zabave" je men brezveze. edina ql stvar je, da je zares velik, in da imas plac se premikat, ce ni res cist polno.

velik floor je se vedno mali floor, pac znizan za dve stopnici (katere niso ql, ko nekaj spijes), obkrozen z kao nekimi hodniki, meja so pa taki pulti v visini popka, kamor se potem naslanjajo potrebnezi in opazujejo plesisce. na eni strani se dvigujejo stopnice na t.i. galerijo, ki je ponavadi itak zaprta oz. nedostopna za navadne smrtnike.

drugi prostor je opremljen v stilu nekega kvazi kavbojskega "saloon-a", vsaj meni tako deluje, in je ze po defaultu beden. mislim jaz mu floor ne bi rekel, ker deluje kot nek gnil lokal z parimi mizami in ful praznega prostora med njimi in sankom.

chill-out? tega se ne spomnim :oops:

edina dobra stvar so kartice, na katere pijes, in potem placas vse skupaj na koncu. ce se eno najdes, pijes zastonj! :) ce jo zgubis... :(
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#121 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 16 september 2005 - 16:03

edina dobra stvar so kartice, na katere pijes, in potem placas vse skupaj na koncu. ce se eno najdes, pijes zastonj! :) ce jo zgubis... :(

tega žal v fun factoryu ni več, pa tudi ambasada, ki je tak način plačevanja prva uvedla v Sloveniji že letaaa nazaj, nima več takšnega načina plačevanja. :?
Zakaj? Preprosto zato, ker se ga folks preveč zadane, napije in potem ne samo 1,2,3 izgubijo kartice, ampak kar polovica populacije in imajo potem odgovorni preveč dela z izgubami :roll:

#122 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 22 september 2005 - 13:49

kdo ta vikend u Celje na NightWish??

#123 AmyLee

AmyLee

nov na sceni

• Člani
  • 274 prispevkov

Objavljeno 22 september 2005 - 15:06

:o :o ...NightSHIFT misliš. Dobr si mi pospešil pulz. :lool:

#124 FrozenTear

FrozenTear

piščan'c

• Člani
  • 194 prispevkov

Objavljeno 22 september 2005 - 23:13

Ja tud js ko sm vidla, sm sam debel pogledla... da bi bli pa Nightwish še 1x v mojem domačem kraju...hm... to bi blo pa že prelepo,da bi blo res :lool:
individuality - have courage and follow your own path

#125 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 25 september 2005 - 16:15

upssi :oops:

pardon za nevšečno "narajcanje" ;)

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov