Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Samorefleksija

1 odgovori v to temo

#1 ljubljancan93

ljubljancan93

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2020 - 15:31

Nekako sem v obdabju ko delam self-reflection mojih 26 let. Trenutno sem v obdobju hude notranje razklanosti. Nevem sicer kako zaceti razloziti moj problem :)

V osnovno soli sem obiskoval in so me zanimale punce. Potem sem sem zacel obiskovati srednjo solo, kjer sem se za vsa 4 leta zelo distanciral z druzbe. Verjetno zaradi prepricanja da ne zgledam ok. Faks je min tudi ok, glede da ne hodim nekaj ven, nisem srecal veliko zensk, saj sem ves cas na tehniskem faksu (racunalnistvu). Sedaj pa razmisljam, da potrebujem nekako vec, najti neko zvezo. Seveda nisem se omenil, skozi sem bil na meji ali so mi biolj vsec moski ali zenske. Tudi sedaj ne znam povedati kaj bi mi bolj ustrezalo. Kot sanjsko zvezo bi se predstavljal z zensko in tudi kasneje imeti otroke. Vendar po drugi strani nisem preprican. Nekako ne znam podatki odgovora kako se naj identificiram. Se mi pa zdi pomembno da se nareid nek korak naprej. Mogoce ce doda se kdo kaksno razmisljanje, glede na mojo situaicjo bi bil zelo vesel.

#2 paso

paso

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2020 - 19:34

moje mnenje:

huda razklanost ne obstaja, razen kot misel v tvoji glavi. (lahko bi uporabil tudi stavek- prikupno zmeden)

če si z eno nogo že v čevlju, dej gor še drugega, pa na pot... glava ne ve, kaj srce čuti.

vedno je čas za spremembe, pogumno naprej .

lp

dejan

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov