Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Uporaba moških parfumov?Da ali ne?

5 odgovorov v tej temi

#1 skyfall

skyfall

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 28 december 2019 - 22:24

Zadnje čase opažam, da veliko naših" punc uporablja moške parfume. pa me je vedno zanimalo, zakaj se punca, ženska naparfumira z moškimi parfumi? Ok, razumem punce, ki so bolj moške, ali v transformaciji spola.Od kje ta navada, in čemu, ap da nase punca ženstvenega izgleda moški parfum? Upam, da nisem zatežila.Lp

#2 s_ilverstone

s_ilverstone

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 29 december 2019 - 01:42

Sama sicer ne uporabljam moških parfumov pa me vseeno zelo zelo bode v oči stavek:"zakaj se punca, ženska naparfumira z moškimi parfumi?". Zakaj ne? Delitev vonjev na moške in ženske je za moje pojme čisto zgrešena. Človek da nase tisto, kar mu je všeč; zdej v dotičnem primeru, če ženska najde vonj, ki ji ustreza, na moškem oddelku, okej, nič zato, svet še vedno stoji. Saj imaš tudi moške, ki npr. posegajo po ženskih šamponih za telo. Se mi zdi, da v teh primerih ni zadaj nekih globljih racionalnih razlogov kot pa zgolj preferenca za tisto, kar posameznici bolj odgovarja. In navsezadnje ne želijo vse dišati kot svež pomladni cvet :mrgreen:.

#3 kaboo

kaboo

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 02 januar 2020 - 01:37

who cares

#4 SLA

SLA

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2020 - 16:41

Nope.

When people hurt you over and over, think of them like sandpaper. They may scratch and hurt you a bit, but in the end, you end up polished and they end up useless.

#5 Mer

Mer

nov na sceni

• Člani
  • 230 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2020 - 09:18

Nope.

#6 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 705 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2020 - 19:02

Če sem že kdaj kje v bližini parfumov (npr. kakšen duty free na letališčih), nikoli ne voham moških parfumov. Zato sploh ne vem, če bi mi dišali ali ne. Moram kdaj poskusiti.

Drugače pa sem pred mnogo leti poznala eno, ki je redno uporabljala moške parfume in trdila, da ženske potem "padajo nanjo". :D :D :D Ni me ravno prepričala.

Ljubezen je večna, dokler traja.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov