Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Cmeravost LGBT populacije

7 odgovorov v tej temi

#1 sadhu_sequencer

sadhu_sequencer

nov na sceni

• Člani
  • 276 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2019 - 18:46

Ravnokar so mi onemogočili komentiranje na FB Ljubljana Pride, ker se nisem strinjal da obstaja cyberbullying. Ste mnenja, da se bo s konstantnim jokanjem in SJW cmeravostjo kaj doseglo za pravice LGBT populacije v Sloveniji?

Osebno menim, da se je treba znati postaviti zase in ne kot dojenček jokat slovenski vladi, da te na internetu nadlegujejo troli. Trolaj nazaj.

#2 sadhu_sequencer

sadhu_sequencer

nov na sceni

• Člani
  • 276 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2019 - 19:30

Prva stvar, ki mi je padla na pamet, da bi napisal dolenjskim dijakom na FB, ki so se po drugem družinskem referendumu na tekmi norčavo oblekli v navijačice, je bila:

"Welcome to the club girls."

Spodaj vidim našega predsednika Mitja kako joka nad sovražnim govorom teh transnavijačic. Seriously wtf. Grow some balls.

#3 asix

asix

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 10 avgust 2019 - 22:10

pretirana čustvenost ne pomaga nikomur
svet je enostaven, dokler živiš le v svojem

#4 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 643 prispevkov

Objavljeno 10 avgust 2019 - 22:32

Ta scena je vedno bolj sama sebi namen.

i tried

#5 sadhu_sequencer

sadhu_sequencer

nov na sceni

• Člani
  • 276 prispevkov

Objavljeno 11 avgust 2019 - 15:29

pretirana čustvenost ne pomaga nikomur

Imaš prav. Po eni strani si želim, da sploh ne bi odprl ta topic.

#6 Sensation

Sensation

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 11 avgust 2019 - 20:37

Ta scena je vedno bolj sama sebi namen.

Se strinjam.

#7 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 523 prispevkov

Objavljeno 11 avgust 2019 - 21:49

Mi se moramo samo pazit, da ne postanemo enaki kot oni in jokamo čez njih. Vse mora imeti namen, da vsak postane boljši človek s svojo osebnostjo, ne del nekega monetiziranega kolesja, ki je hudo zamazan s političnimi driskami.

Zdi se mi izjemno pomembno, da bi se svet zavedel, da je za to prvo površinsko mejo cel svet ljudi, ki jih nihče ne zaznava kot del te scene. Pa so še kako del nje. Smo.

Če je sodelovanje možno, sem takoj zraven. Žal ni. Zaznavani smo kot grožnja, namesto kot nosilci oglaševanja osebne svobode in resnične tolerance.

Takšna grozna škoda.

Prispevek uredil/a: Alix, 11 avgust 2019 - 21:50.

#8 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 523 prispevkov

Objavljeno 11 avgust 2019 - 22:02

ps. Pod osebno svobodo spada namreč tudi dejstvo, da ne boš vsem všeč, prej obratno, marsikomu boš ogabno bitje. Za vsako osebo, ki bo mislila, da si nekaj osupljivega se bo našel nekdo, ki bo mnenja, da si največji gnoj pod Soncem.

In se strinjam s tabo, Sadhu. Grow some balls.

But we also need to grow some compassion! za tiste, ki jo hočejo. So nekateri, ki so povsem zadovoljni v svojih oklepih self pitija in sovraštva do drugače mislečih (pomankanje resnične tolerance) in za take ni vredno truda. Ampak za nekatere je. So I say, let's try to work something out. I am a hopeful idiot.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov