Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

hobiji interesi

46 odgovorov v tej temi

#26 ovnica

ovnica

piščan'c

• Člani
  • 126 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2020 - 16:27

[quote name="myjuly" post="464576" timestamp="1594216582"]

[quote name="myjuly" post="464575" timestamp="1594216283"]

Popolnoma preprosta, simpatična, empaticna, dobrosrcna, prijateljska, čustveno inteligentna, zrela in pozitivna oseba. To ti lahko dam in to si želim. :) ok.MB, 40 let. Lep pozdrav:)[/quote]

Lepo,iskreno.
Izkušnja ni tisto, kar se nam zgodi. Izkušnja je, kar storimo s tistim, kar se nam zgodi.
Potovanje vase - Shirley Maclaine

#27 ovnica

ovnica

piščan'c

• Člani
  • 126 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2020 - 16:28

:)

Prispevek uredil/a: ovnica, 11 julij 2020 - 16:29.

Izkušnja ni tisto, kar se nam zgodi. Izkušnja je, kar storimo s tistim, kar se nam zgodi.
Potovanje vase - Shirley Maclaine

#28 zvezda5

zvezda5

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2020 - 14:00

Hay....
prijeten oglas☺...sem podobna opisu

#29 modra_vrtnica

modra_vrtnica

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2020 - 15:50

Pozdravljene.

Kako ste kaj? Kakšna tukaj za klepet? Naj povem takoj, da iščem samo prijateljstvo in nič drugega trenutno.

Upam, da se kera opogumi in kaj napiše.
Lp

#30 Crnobelokrvna

Crnobelokrvna

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2020 - 12:52

Nasprotja me niso nikoli privlačila, zato iščem svojo dvojnico. Po več letih »zvezništva« sem ugotovila, da kljub prilagodljivosti in fantastičnemu smislu za humor nisem kompatibilna oziroma sem preveč živa in s premalo obveznosti za ta mrtev, rutinski svet. Z ozirom na svoje ugotovitve sem sklenila, da najdem sebi podobno žensko za druženje.

Po navadi sem nasmejana in vedno polna idej, vmes sem tudi tečna, pa še to na zabaven način. Sem empatična, asertivna, vse se mi zdi mogoče, torej sem potencialno nerealna, rada kurim, divjam, kadim, spijem kakšen dober rum kot vsak pravi pirat, obožujem rdečo šminko, abstraktno umetnost, petje proti vetru, izbrane športe, slano hrano, ležanje na kavču, pa tudi drsenje po valovih.

Ne maram se sprehajat, lazit v hribe (raje se peljem na vrh ali z njega), brati na plaži, dve uri sedeti na kavi, čakati na boljše čase ali spremembe, smalltalkat, zgodaj zaspat, laži, praznih obljub, nepristnih in površinskih ljudi.

Bog ne daj, da se javiš, če imaš katero od naslednjih značilnosti: nisi zadovoljna sama s sabo, obsedena si z redom in čistočo, ne obožuješ živali (gledanje Animal Planeta ne šteje), imaš zabetonirano delovno rutino in sveženj obveznosti, imaš posebni prehranjevalni režim in s tem posiljuješ druge, si panična, brez energije, težiš za vsako malenkost, obsedena si z okoljevarstvom, si nemirna in ujeta, zato neprestano hlastaš po miru in svobodi, si varčna in škrta (po domače: gledaš na vsak evro), nimaš empatije in čustvene inteligence, nisi prilagodljiva, nisi v celoti outirana (če zate vesta samo sestrična in kolegica …), še posebej pa se ne javljat, če nimaš pojma, kaj bi rada, in si neprestano premišljuješ. Tudi biseksualnih sem sita.

Predvidevam, da bi se super ujela s kakšno umetnico, samostojno podjetnico, zdravnico ali veterinarko, zaradi mene si lahko tudi brezposelna, dokler si izobražena in finančno dobro preskrbljena – ne zato, da mi kupuješ darila, ampak zato, da je odnos nekako enakopraven. No, pa tudi obdarujem se rada.

Iščem ženstveno žensko dolgih las, prstov in jezika (kvalificiraš se tudi, če kdaj kaj ukradeš in si jezikava), ki ni omejena v glavi, nekje 40+, ker iluzorno mislim, da bi pri teh letih že znala točno vedeti, kaj hočeš.   

Čeprav te iščem samo za druženje, mi je najpomembnejša kemija.

Navali ;)

Prispevek uredil/a: Crnobelokrvna, 20 julij 2020 - 12:52.

#31 UK4EVER

UK4EVER

nov na sceni

• Člani
  • 245 prispevkov

Objavljeno 27 julij 2020 - 23:53

Hey, ce je katera za spoznavanje, da greva kdaj skupaj v gledalisce, na koncert, pogledava kaksen gilm, kaj skadiva...
Ljubljana, 18 :)

#32 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 340 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2020 - 20:06

Nasprotja me niso nikoli privlačila, zato iščem svojo dvojnico. Po več letih »zvezništva« sem ugotovila, da kljub prilagodljivosti in fantastičnemu smislu za humor nisem kompatibilna oziroma sem preveč živa in s premalo obveznosti za ta mrtev, rutinski svet. Z ozirom na svoje ugotovitve sem sklenila, da najdem sebi podobno žensko za druženje.

Po navadi sem nasmejana in vedno polna idej, vmes sem tudi tečna, pa še to na zabaven način. Sem empatična, asertivna, vse se mi zdi mogoče, torej sem potencialno nerealna, rada kurim, divjam, kadim, spijem kakšen dober rum kot vsak pravi pirat, obožujem rdečo šminko, abstraktno umetnost, petje proti vetru, izbrane športe, slano hrano, ležanje na kavču, pa tudi drsenje po valovih.

Ne maram se sprehajat, lazit v hribe (raje se peljem na vrh ali z njega), brati na plaži, dve uri sedeti na kavi, čakati na boljše čase ali spremembe, smalltalkat, zgodaj zaspat, laži, praznih obljub, nepristnih in površinskih ljudi.

Bog ne daj, da se javiš, če imaš katero od naslednjih značilnosti: nisi zadovoljna sama s sabo, obsedena si z redom in čistočo, ne obožuješ živali (gledanje Animal Planeta ne šteje), imaš zabetonirano delovno rutino in sveženj obveznosti, imaš posebni prehranjevalni režim in s tem posiljuješ druge, si panična, brez energije, težiš za vsako malenkost, obsedena si z okoljevarstvom, si nemirna in ujeta, zato neprestano hlastaš po miru in svobodi, si varčna in škrta (po domače: gledaš na vsak evro), nimaš empatije in čustvene inteligence, nisi prilagodljiva, nisi v celoti outirana (če zate vesta samo sestrična in kolegica …), še posebej pa se ne javljat, če nimaš pojma, kaj bi rada, in si neprestano premišljuješ. Tudi biseksualnih sem sita.

Predvidevam, da bi se super ujela s kakšno umetnico, samostojno podjetnico, zdravnico ali veterinarko, zaradi mene si lahko tudi brezposelna, dokler si izobražena in finančno dobro preskrbljena – ne zato, da mi kupuješ darila, ampak zato, da je odnos nekako enakopraven. No, pa tudi obdarujem se rada.

Iščem ženstveno žensko dolgih las, prstov in jezika (kvalificiraš se tudi, če kdaj kaj ukradeš in si jezikava), ki ni omejena v glavi, nekje 40+, ker iluzorno mislim, da bi pri teh letih že znala točno vedeti, kaj hočeš.   

Čeprav te iščem samo za druženje, mi je najpomembnejša kemija.

Navali ;)

Stari, saj ne moreš verjet, ti to resno? 

Citat moje boljše polovice s katero se krohotava ob prebranem: 'Ni čudno, da si pri teh letih samska in iščeš ljudi za druženje, če si tako zatežena.'

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#33 lojtra

lojtra

biskvitek

• Člani
  • 45 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2020 - 20:40

Stari, saj ne moreš verjet, ti to resno? 

Citat moje boljše polovice s katero se krohotava ob prebranem: 'Ni čudno, da si pri teh letih samska in iščeš ljudi za druženje, če si tako zatežena.'

Ne vidim razloga za te besede ... Vsaka naj napiše, kaj želi in česa noče ... In naj se javijo tiste, ki se vidijo v opisu

Shaming like this is no good

#34 Mer

Mer

nov na sceni

• Člani
  • 249 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2020 - 21:59

Hahaha. Sem tudi sama malo razmišljala o protislovjih in lahko pokomentiram ker bo itak izbrisano potem (kar je tudi prav). Kako si ful ljubitelj živali in hkrati proti okoljevarstvenemu udejstvovanju. :D Živali so kul dokler so izolirane v domačem okolju, ko je*e kaj bo z njimi po svetu v njihovem naravnem habitatu. Ampak je pa zelo edgy prispevek, nimaš kaj.

#35 lojtra

lojtra

biskvitek

• Člani
  • 45 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2020 - 00:28

Če se pa že vtikamo v vsebino oglasov, bi pričakovala več odmeva na nekoga, ki vztrajno išče stik s 15 letnimi otroki...

#36 Aisy

Aisy

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2020 - 21:48

BRAVO.... Idoru! Tocno tako :D

#37 Eya

Eya

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2020 - 09:07

Bravo Lojtra

#38 Eya

Eya

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2020 - 09:08

Mani pa je zanimiv pojav netolerance, ki je prisotna na večino forumih pa tudi v resničnem lajfu, do ljudi, ki imajo "jajca" bit to kar so, do ljudi, ki se ne zlijejo z okolico, do ljudi, ki jasno in glasno povejo zvoje želje in hotenja brez bojazni in jih tega ni sram ne glede na odzive okolice. Kajti ta bo bo vedno odreagirala tako kot je vidno

#39 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 340 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2020 - 10:11

Je zeloo velika razlika med ‘biti to kar si’ in biti nadut, nerealen in custveno neinteligenten posameznik, ki si pri 40+ letih isce partnerja po forumih. Ki je lahko brezposeln, ce je financno preskrbljen... Z mojo sva ugotavljale kdo bi se klasificiral, in sva prisle do zakljucka, da je lahko samo kurba ali pa lopov. Pac prispevek popolnoma skregan z vsako zdravo pametjo, ki naj bi jo imel nekdo, ki je pripravljen na kakrsnokoli obliko odnosa.

Saj meni dol visi verjetno bo nasla sebi enako, ker vsak normalen se je bo ognil kolikor se je lahko, je pa treba nehat s to kvazi politicno korektnostjo in debilom povedat da so pac debili.

Prispevek uredil/a: idoru, 30 julij 2020 - 10:12.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#40 sense_sensibility

sense_sensibility

zasvojen'c

• Člani
  • 448 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2020 - 10:37

Mene je stvar nasmejala, tako zaradi sloga kot zaradi ponekod kontradiktorne vsebine in ja, kančka nerealnosti. Po eni strani mi je všeč takšna neposrednost, ki je prav humorno napadalna, po drugi strani pa izgleda kot fuuuul zajeban sprejemni izpit za na AGRFT, kjer je bil navadno največji naval in je skozi filter šlo le promil kandidatov.Not my kind either, ampak sto ljudi, sto čudi. Marsikoga bo tak pristop odbil, ga bo pa kdo vzel tudi kot izziv. Sama sem opazila le, da išče nekoga nad 40,ne pa da je sama toliko stara. Pa ne da je kje predpisana starost za iskanje partnerjev po forumih? Je pa tale oglas definitivno prevetril poletno mrtvilo, vidim. Samo da ni dolgčas! :D
The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.

#41 Crnobelokrvna

Crnobelokrvna

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2020 - 11:21

O madona, en eleganten galop, pa se že par dni za mano kadi, očitno sem res dobra kobila. Še posebej všeč mi je, ko se pred ekranom tišči dolgoletni parček, ki tokrat v mojih besedah žal ni našel razloga za outsourcing. Razumem, da je poletje in je doma dolgčas, pa ni za početi drugega kot brati debilne oglase. Zahvaljujem pa se za re-post oglasa, da bo ja čim dlje aktiven, ker spoznavam prijetna dekleta, ki so dojela bistvo. Ob tej priložnosti bi izpostavila, da se kot brezposelne poleg kurb in lopovk kvalificirajo tudi ločenke in vdove ter dobitnice jackpota.

#42 TammiZeko

TammiZeko

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2020 - 12:07

Hej! Nova tukaj :) sem 32 letna mamica 2 otrok. Preprosta, pozitivna Mariborčanka, ljubiteljica živali, nežna dušica s smislom za humor. Piši če si za klepet, kavico, sprehod....

Prispevek uredil/a: TammiZeko, 30 julij 2020 - 12:10.

#43 ajna

ajna

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2020 - 19:34

S kolegico zeliva spoznati kaksno prijetno punco iz Celja ali okolice, za kaksno pijacko in druzenje. Stari sva 24 in 29 let. Ce je katera za kaksno pijaco danes, naj mi pise

#44 bruja_desesperada

bruja_desesperada

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 03 avgust 2020 - 20:17

Pozdravljena dekleta, stara sem 18 in bom povedala iskreno. I'm desperate for a woman's touch, ne iščem prijateljev ali 'resne zveze', honestly feeling a bit grandiose. Vem, kaj je moj cilj, in vem, kaj je najbolj pomembna stvar obstoja. Ne, ni ljubezen. Ni nikakršen človeški odnos. Anyway, rada bi žensko, da jo lahko objamem, da se je lahko dotikam, ki mi pusti, da od blizu začutim njeno toploto (in, Bog pomagaj, jaz njej). Tu se seveda zmerom zatakne: not really good-looking, a bit fat (BMI ~25 if you wanna know). Sem imela že precej težav s seboj zaradi izgleda. Všeč so mi lepe punce, ki jih nimam časa spoznati. Namreč, kar sem do zdaj spoznala vrstnic, sem se jih v smislu privlačnosti kmalu naveličala. Dolgočasne postanejo, ko sprevidim, po kakšnem trmastem, medlem kopitu gre njihov vsakdan. Take so moje (borne) izkušnje do zdaj.
Če bi mi kdo želel pisati, dobrodošla.

#45 sunrise

sunrise

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 04 avgust 2020 - 12:21

Mogoče tale post ne bo spadal ravno v tole skupino, pa vendar bom pokomentirala ves ta gnev in napad nad črnobelo. Zakaj takšen odziv na nekoga, ki zgolj pove kaj si želi in kaj ne? Zakaj je nekdo takoj z nalepkami označen od ljudi, ki se sami borijo proti nalepkam pa diskriminaciji, ravno ti ljudje pa naredite to???

A ta zadeva pa ni kontradiktorna? Iz kar lepih letih izkušenj še prej gaja cafe in mavričnega, lahko rečem 20 letnega dogajanja na tem področju, kot tudi obiska Monokla in Tiffle, sama lahko rečem, da sem ravno od kao tolerantnih ljudi, in drugačnih, ki želijo sprejetost za svojo drugačnost doživela ravno kontra. Največ spodtikanj, laži, in pa diskriminacije ravno znotraj te skupine.

Ko kdaj preberem zahteve nekaterih punc, kaj si želite, vse lepo in prav, pa vendar a kdaj pogledate sebe v ogledalo, če ste temu ekvivalentne?Zahteve so kdaj že take, da bi bilo boljše,da si kupi kdo robota, kajti človek se stara, ima svoja čustva in pamet. Pa vendar, to nebi smel imet, ker ste ene the one, in tekmujete in ne vem se imate za najboljše še na Marsu ne samo na Zemlji:)...

Velika večina, tukaj sploh ne ve kaj bi sama z seboj, kaj šele z partnerstvom. Pa brez zamere.

#46 mancaa

mancaa

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2020 - 20:27

Hej :)  Iščem koga za klepet ali druženje na kakem sprehodu.

Sem iz okolice Celja, stara 27let. Obožujem živali, posebej blizu so mi psi in konji, ki jim namenjam kar precej časa. Sem bolj mirna in tiha oseba, najbolj srečna sredi ničesar, nekje bogu za hrbtom. 

#47 fierynight

fierynight

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno Včeraj, 21:23

Živjo punce.. se se katera strinja z mano da je življenje v dvoje lepše? ampak seveda z pravo osebo :) ki pa jo je včasih teško najti. torej če si preprosta, nasmejana.. odkrita.. imaš smisel za humor.. se mi javi da se spoznamo ;) 

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov