Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

hobiji interesi

46 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 420 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:16

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 jacky

jacky

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2020 - 08:33

Čaaau! :mrgreen: Ker v živo nimam te sreče da katero naključno spoznam, na Tinderju pa še manj, sem se odlocila da tukaj napisem ženitni oglas . :D   Nekaj malega o meni: Sem štajerka priseljena na obalo in lahko rečem da sem to našo obalco kar vzljubila <3 . Sem zaposlena, prosti čas pa rada aktivno preživljam predvsem v naravi. Imam veliko hobijev, tako športnih, kot tudi umetniških ampak kaj več o tem kasneje. Všeč so mi ženske katere imajo strast v življenju, vejo kaj si želijo in so optimistke. Najbolj me privlači prav ženstvenost, iskrenost in prijaznost. Ker mi ni le do dolgoročnega dopisovanja, temveč preživljanje prostega časa v dvojini bi bilo super če si iz obale in imaš 25-32 let. Če se vidiš v oglasu mi piši  :) . Lep dan se naprej! :sonce:

#3 Mavrica84

Mavrica84

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2020 - 10:46

Pozdravljene. Nova tukaj. Želim spoznat koga za druženje, ob kavi, sprehodu, kolesu. Sem 35letna iz Ljubljane. Obožujem tudi humor, kozarček dobrega vina in dober film

#4 tjasi

tjasi

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2020 - 12:34

Hej,

sem 28 letna Štajerka, ki živi v Ljubljani, po videzu ženstvena, dolgi skodrani lasje, preprosta. oblačim se bolj športno-elegantno, ob posebnih priložnostih se rada uredim, oblečem tudi oblekco in se naličim, drugače pa make-upa ne uporabljam preveč.

Po horoskopu sem ribica, kar precej opiše moj karakter. Sem precej nežna in senzibilna, vedno sem pripravljena pomagati drugim, vendar ne maram tega, da ko človeku ponudiš prst, ti vzame roko. Sem precej občutljiva na vplive okolja, zato se velikokrat zatekam v svoj svet in iščem notranji mir. Veliko mi pomeni svoboda in čas, ki ga namenjam sebi, zato, da se še bolje spoznavam, da lahko slišim svoj notranji glas kaj si sploh želim in kaj ne. Nisem materialist, v življenju iščem radost in rajši počnem stvari, ki me polnijo od znotraj. Imam rada kreativno izražanje (to počnem z glasbo, gibanjem, plesom ...), zanima me duhovnost, osebna rast, udeležujem se raznih tematskih delavnic, jogijskih oddihov – veliko prostega časa namenjam jogi in jo tudi učim :)

Imam rada iskrene, globoke pogovore z ljudmi, ob katerih se počutim, da lahko delim vsa ta samo-raziskovanja J Ne maram pa preveč nekih površinskih pogovorov, to me izčrpava.

Ob sebi si želim punco, s katero se učim, osebnostno napredujem, ob kateri se počutim varno in mirno, ob kateri čutim neko podporo in sva na več nivojih kompatibilne (mentalnem, čustvenem, spiritualnem…). Pri osebi mi je pomembna tudi urejenost, tako zunanja in notranja. Tudi vizualno so mi bolj všeč punce, ki so bolj femme, preproste, naravne. Zato mi piši, če se ti zdi, da sva si podobni, in si stara med 25 in 33 let :)

Sem sicer bolj za spoznavanja v živo, vendar imam velikokrat dilemo, ko se ujamem s pogledom s kakšno punco, ker nikoli ne vem, ali sem ji všeč, ali ji nisem, sprašujem se zakaj me gleda, sprašujem se kako naj pristopim. In potem … gre to mimo :) včasih sem sramežljiva, vedno pa tudi ne J

#5 JustMe990

JustMe990

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 26 maj 2020 - 21:37

Hey, lep pozdrav! Sem nova na tem forumu in nasplošno nikoli nism prepričana kaj se naj napiše v to predstavno sporočilo tako da če bo katero zanimalo več o meni me brez strahu lahko kontaktira in vpraša.

Sem 29 letna punca iz Velenja. Imam precej interesov/hobijev vendaj naj bolj rada imam ustvarjalne zadeve (okraski, zapestnice, ipd...), potovanja, izlete, branje, pisanje, TV, poiskušanje novih stvari (ples, športi, tuji jeziki, koncerti ali kar koli zagrabi moj interes) ker je tako življenje bolj zanimivo.

Na začetku ko koga spoznam sem vedno malo sramežljiva in mirna vendar z malo potrpežljivosti boš uspela spoznati energetično ljubeznivo osebo ki ima v sebi tudi malo sarkazma, romantike in lojalnosti.

Kar si trenutno želim je da bi spoznala nekoga (26-32 let) s katero bi imele vsaj nekaj skupnosti in bi bila pripravljena za prijateljstvo seveda pa v ozadju tudi pripuščam možnost za kaj več če se le ujemava dovolj dobro.

#6 Nast

Nast

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2020 - 19:01

Hej :) Sem iz Ljubljane, rada študiram, se sprehajam po naravi ali po lepih starih mestih (če ni gužve), igram kitaro (še zelo začetniško), rišem oz. slikam, pišem pravljice in tako naprej. V komunikaciji sem večinoma nekoliko zadržana, bolj kot bi hotela, predvsem pri bolj površinskih temah znam biti precej nerodna. Pri pogovorih o stvareh, ki nekoga zanimajo, pa se navadno počutim bolj doma. Za objavo sem se opogumila zato, ker vas je že dosti napisalo, da vam je predvsem do prijateljstva in tudi sama sem zaenkrat v situaciji, ko iščem le kakšno lahkotno druženje. Sem namreč v resni zvezi s fantom in v precepu, ali naj za vedno vztrajam v straight življenju, če že kakih 13 let vem, da me fantje odbijajo in da so mi punce veliko bolj všeč. Tako da če se katera sočutna punca še spominja, kako je bilo v tistih časih :D Ali če je katera ravno tako negotova, ali pač samo za kak sprehod. Imam zelo komunikativnega psa, če ne steče pogovor :)

#7 Valerija123

Valerija123

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2020 - 22:41

Oj, no upam da ne bom preveč nerodna ampak stara sem 20 rada bi pa spoznala pač punco s katero bi se imela faj. Dejansko sem aktivna športnica, rada plešem, poslušam klasiko..
Za začetek je to če me želiš spoznati pa piši.
Aja če je to sploh pomembno sm pa iz Ljubljane.

#8 Planinka1234

Planinka1234

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2020 - 16:12

Ojla :). Kaj naj na kratko povem o sebi? Stara sem 27 let in sem iz osrednjeslovenske regije. Če bi morala opisati svoj stil, bi rekla, da je športno-eleganten. V zadnjem času sem postala velika navdušenka nad hribi in daljšimi pohodniškimi turami. Zelo rada bi se preizkusila še v drugih športnih podvigih (plezanje, maraton, ekipni športi...). Rada obiskujem kulturne prireditve, še posebej ljubo mi je gledališče, filmske predstave... Pri branju so v ospredju raznovrstne revije z različno tematiko (aktualno dogajanje, posebne izdaje, intervjuji...), tudi knjige. Obenem zelo rada namenim čas druženju ob dobri kavi in poglobljenim pogovorom, ki prinašajo nove uvide in spoznanja o sebi, drugih, življenju... Zdi se mi, da je v življenju mnogo stvari, ki jih še nisem počela, zato bi bilo zabavno, kaj početi skupaj v dobri družbi. Želim si novih poznanstev, v kakšno smer se bodo razvijala bo pokazal čas. Dopuščam možnost za kaj več. Če si za klepet, mi piši :)

#9 Aurora_

Aurora_

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2020 - 08:34

Če si katera želi spoznavanja in bi šla na dejt... naj se mi javi v zasebno sporočilo (pa da vidiva kako se bodo stvari odvile)

#10 Nagimi

Nagimi

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2020 - 09:36

Heei. :D

Sem 29letnica, ki obozuje naravo, dobre serije, kaksen anime, nogomet in se in se.. za kako debato, pisi :D

#11 Veter

Veter

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 21 junij 2020 - 21:15

Zdravo a se najde tukaj gor kaksna fajn punca ki bi naju veter odnesel v najlepse koticke tega sveta... Sicer nisem najboljsa v predstavitvi pa vseeno dobrodosle v klepetu da kako recemo.

#12 lojtra

lojtra

biskvitek

• Člani
  • 45 prispevkov

Objavljeno 23 junij 2020 - 17:56

Po 51 letih vandranja in nabiranja izkušenj ter kopičenja življenjskih modrosti sem odločena, da vse to postavim na glavo in se s tabo odpravim na pot v neznano. Na tej poti si želim s tabo deliti svoje pisane nianse, svoj tok zavesti, si s tabo peti (posluh ni pogoj) in obvezno dobro jesti. Lahko skupaj sadiva in se z mojim zlatolasim kosmatincem podiva po travnikih in obalah ali pa zaljubljeni leživa in se krohotava ob slanih šalah. Navdušujem se nad duhovitostjo, iskrenostjo in sposobnostjo prepustiti se svojim občutkom tukaj in zdaj, brez ozira na pretekle bolečine in morebitne prihodnje nadloge. Que sera sera, pravim in te vabim, da vlomiš skozi vhodna vrata. Dovolj je, da imaš s sabo tisti dve enostavni Kekčevi lastnosti, če ob tem obožuješ še čebulo in občasno pivo, pa nama zna pot prekrižati samo še moj pes.

#13 Spelinka

Spelinka

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 27 junij 2020 - 17:17

Narava, hribolazenje, raznovrstne športne aktivnosti, izleti, potovanja, pikniki pod zvezdami, romantika na 101 način.
Knjige, filmi, koncerti, gledališče, festivali, kulinarična in čutna razvajanja.
Odprta komunikacija, iskrenost, poštenost dobrosrcnost, humor, pozitiva, energičnost, strast.
To je delček mene... Če ti je opis blizu in si za novo poznanstvo, se javi.
Aja, pa še to... Če ti je pomembno.. Sem Štajerka, mlada 30+4.

#14 Young_Soul

Young_Soul

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2020 - 13:18

Pozdrav,

Rada bi spoznala kakšno prijetno punco staro od 18 do 30 let za klepet. Zaenkrat ne iščem neke resne veze. Sem nežna, romatična punca, s smislom za humor, znam biti tudi zelo resna ko je to potrebno, iz osrednje Slovenije. Zanima me kulinarika, andrenalinska področja, sprehodi v naravi, pa še se najde velik zanimivih stvari. Všeč so mi prijetne, sramežljive, mal bolj zadržane ter tihe punce, femme. Skratka piši :)

#15 WickedMe

WickedMe

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2020 - 23:36

Živjo. Skoraj 33 - letna gospodična tomboy videza drugače pa nežna duša, ki živi v Ljubljani, išče prijateljstvo. Ja, sem samska ampak poroka po prvem zmenku pač ni my cup of tea. Mogoče ,ker imam raje kavo, veliko nje. Počasi se vračam c športno aktivno življenje in tudi na tem področju je dobrodošla družba. Načeloma "padam" na fizično bolj ženstveno podobo, ni pa to strogo pravilo. Najbolj me pritegne energija in tist klik, če se zgodi, sem pečena. Predlogi za dobro knjigo tudi dobrodošli, uživam pa v maratonskem gledanju friendsov ;) Dolgi pogovori spet drugič pa ob vodi ali nekje na dekici v cisti tisini gledanje zvezd. Romantika mi ni tuja ne prenesem pa neke osladnosti. Če je katera za spoznavanje,kar pogumno. Ne grizem, preveč ;)

#16 Ankan

Ankan

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2020 - 15:34

Po 51 letih vandranja in nabiranja izkušenj ter kopičenja življenjskih modrosti sem odločena, da vse to postavim na glavo in se s tabo odpravim na pot v neznano. Na tej poti si želim s tabo deliti svoje pisane nianse, svoj tok zavesti, si s tabo peti (posluh ni pogoj) in obvezno dobro jesti. Lahko skupaj sadiva in se z mojim zlatolasim kosmatincem podiva po travnikih in obalah ali pa zaljubljeni leživa in se krohotava ob slanih šalah. Navdušujem se nad duhovitostjo, iskrenostjo in sposobnostjo prepustiti se svojim občutkom tukaj in zdaj, brez ozira na pretekle bolečine in morebitne prihodnje nadloge. Que sera sera, pravim in te vabim, da vlomiš skozi vhodna vrata. Dovolj je, da imaš s sabo tisti dve enostavni Kekčevi lastnosti, če ob tem obožuješ še čebulo in občasno pivo, pa nama zna pot prekrižati samo še moj pes.

#17 Ankan

Ankan

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2020 - 15:34

#18 Ankan

Ankan

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2020 - 15:35

Ojla se vedno v fazi iskanja ali ze nasla lp

#19 Ankan

Ankan

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2020 - 15:36

Zdravo a se najde tukaj gor kaksna fajn punca ki bi naju veter odnesel v najlepse koticke tega sveta... Sicer nisem najboljsa v predstavitvi pa vseeno dobrodosle v klepetu da kako recemo.

#20 Ankan

Ankan

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2020 - 15:36

Si za klepet

#21 Mer123

Mer123

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 06 julij 2020 - 23:18

Hola! Sem nova na tem. Sem 25letna optimisticna, ravnodusna ceprou na zacetku sramezljiva punca, ki nekak uziva v sarkazmu. Rada se ukvarjam s sportom, programiran in poskusam kakrnsekoli nove hobije. Raje imam pogovore o cemerkoli in bolj poglobljene odnose ceprav se sede kdaj tudi samo zafrkavat. Ce je kateri to zveni kul in je za chatanje ali druzenje prosim napisi..bi te z veseljem spoznala. :)

#22 myjuly

myjuly

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 08 julij 2020 - 15:51

Popolnoma preprosta, simpatična, empaticna, dobrosrcna, prijateljska, čustveno inteligentna, zrela in pozitivna oseba. To ti lahko dam in to si želim

#23 myjuly

myjuly

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 08 julij 2020 - 15:56

[quote name="myjuly" post="464575" timestamp="1594216283"]

Popolnoma preprosta, simpatična, empaticna, dobrosrcna, prijateljska, čustveno inteligentna, zrela in pozitivna oseba. To ti lahko dam in to si želim. :) ok.MB, 40 let. Lep pozdrav:)

#24 ultima_lacrima

ultima_lacrima

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2020 - 18:37

Zivjo :) stara sem 23, konstantno nekje med Primorsko in Ljubljano. Vcasih berem, vcasih kuham, vcasih gledam prevec serij, vedno pa sem socially awkward. Pa (skoraj) nikoli ne prezivim dneva, ne da bi sla malo v naravo. Iscem nova kul poznanstva za druzbo in chatanje :D
"To live is the rarest thing in the world. Most people just exist, that is all."- Oscar Wilde

#25 ovnica

ovnica

piščan'c

• Člani
  • 126 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2020 - 16:25

Top!
Izkušnja ni tisto, kar se nam zgodi. Izkušnja je, kar storimo s tistim, kar se nam zgodi.
Potovanje vase - Shirley Maclaine

3 uporabnikov bere to temo

1 članov, 2 gostov, 0 anonimnih uporabnikov

sjokolade