Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

25 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 418 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:16

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 Rahat_Lokum

Rahat_Lokum

biskvitek

• Člani
  • 34 prispevkov

Objavljeno 25 april 2019 - 16:27

Bonjour à toutes.

Sem sama svoja šefica v začetku tridesetih, moj vsakdan pa je povezan s tujino, borilnimi veščinami in še marsičim. V splošnem bi se lahko opisala kot kultivirano in samosvojo osebo s številnimi interesi. Rada se gibljem, spoznavam nove stvari in širim meje svojega sveta. Veliko dam na odkritost, zanesljivost, posluh za ljudi in pogum.

Veselilo bi me spoznati predvsem tiste bolj neodvisne ženske, ki prav tako živijo onstran zaprtih krogov t.i. »scene«, in ki vsaka na svoj način stremijo k boljšemu jutri (in danes). Takšne s pravšnjo mero človečnosti in kredibilnosti, ergo: brez manipulativnih tendenc in pomanjkanja neke osnovne empatije. Seveda nihče ni popoln, ampak raznih »jajc« v smislu patoloških laži in zavajanj, sadističnih igric, pretirane samozagledanosti, ipd. res ne trpim. Tudi droge pri meni nimajo kaj iskati. Kvaliteten alkohol, odmerjen z občutkom (in občasno), pa je že druga pesem. Kozarec dobrega vina, morda viskija? Ah, oui, avec plaisir. Mimogrede, dostojna slovnica in zanimiv (tako ali drugače neobičajen) CV sta velik plus.

Trenutno ne iščem zveze, temveč bolj znanstvo ali prijateljstvo, če se razvijeta, ampak nič na silo. Če bi sčasoma prišlo še do kakšnih izključno obojestranskih vzgibov, pa rešujeva naknadno, brez skrbi, oui, oui.

Et voilà: kar ZS, če to zadene kakšno pravo noto.

Lep pozdrav,

Rahat Lokum

Rokenrol. 

#3 StWolf

StWolf

piščan'c

• Člani
  • 50 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2019 - 20:56

Živjo,
ker družba vedno paše - kdo z Dolenjskega konca za kakšno kavico, sprehod s psom?

Naj bi mela kar talent za debate,... pa včasih mi je malo dolgčas.

The easyest thing is to put on a sheep's clothing, but im not easy, so i will just stay wolf !

[tw]

#4 Kimpossible

Kimpossible

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2019 - 13:06

Zivjo :)
Iscem veselo, zabavno in prijazno punco za dopisovanje, druzenje in vec.
Sem romanticno, nezno in od zacetka malo sramezljivo dekle ampak se hitro sprostim.
Stara sem 26 let in iz LJ.
Vesela bom tvojega sporocila :) .

#5 landon

landon

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2019 - 23:42

Pozdravljene...
Dolgo je bilo od tega odkar sem bila z žensko. Zadnje čase čutim da želim spoznati nekoga. Nisem oseba za velike družbe. Zanimajo me globoki pogovori v dvoje. Zelo rada se pogovarjam, poslušam, predvsem pa biti slišana. Iščem sredino ne fundamentalizma. Imam zelo fleksibilen in razumevajoč um. Všeč so mi nevsakdanji ljudje z resnico in transparentnostjo. Sem super ženstvena in priznam da nisem ravno piece of cake. Ampak se trudim in delam na sebi. Notrina je tisto o čemer sanjarim, mentalna stimulacija.
Rada sem v naravi, berem, pišem, slikam, umetniška dušica. Sem iz Štajerske in imam 27 let.
Resnično me zanima kam lahko vodi to sporočilo.

Ps: Pozabila dodat in je kar pomembno. Ne pijem in ne kadim. Prav tako me droge ne pritegnejo preveč. Vendar nisem preveč radikalna v tem.

#6 Sugar_ofc4

Sugar_ofc4

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 02 junij 2019 - 15:50

Je katera mlajša od 20 na tem forumu? Or am I the only one?

#7 Ona3

Ona3

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 04 junij 2019 - 09:37

Ojla1f609.png
Zelim spoznati punco za spoznavanje, dopisovanje, druzenje..ostalo prepustimo casu1f601.png
Sem nasmejana, romanticna, nezna..malo sramezljiva1f648.png
Ce me zelis spoznati, pisi1f642.png1f642.png

#8 sugar15

sugar15

gay friendly

• Člani
  • 21 prispevkov

Objavljeno 04 junij 2019 - 11:38

Kaka kandidatka za kolesarjenje:) pa se vreme je naklonjeno:D

Prispevek uredil/a: sugar15, 04 junij 2019 - 11:39.

#9 N'alan

N'alan

nov na sceni

• Člani
  • 279 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2019 - 23:05

Je tu kdo iz Bohinja? 

This is the real me. 

#10 Srckasta

Srckasta

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 07 junij 2019 - 12:51

Pozdravljene...
Dolgo je bilo od tega odkar sem bila z žensko. Zadnje čase čutim da želim spoznati nekoga. Nisem oseba za velike družbe. Zanimajo me globoki pogovori v dvoje. Zelo rada se pogovarjam, poslušam, predvsem pa biti slišana. Iščem sredino ne fundamentalizma. Imam zelo fleksibilen in razumevajoč um. Všeč so mi nevsakdanji ljudje z resnico in transparentnostjo. Sem super ženstvena in priznam da nisem ravno piece of cake. Ampak se trudim in delam na sebi. Notrina je tisto o čemer sanjarim, mentalna stimulacija.
Rada sem v naravi, berem, pišem, slikam, umetniška dušica. Sem iz Štajerske in imam 27 let.
Resnično me zanima kam lahko vodi to sporočilo.

Ps: Pozabila dodat in je kar pomembno. Ne pijem in ne kadim. Prav tako me droge ne pritegnejo preveč. Vendar nisem preveč radikalna v tem.

Tebe bi spoznala pa ti ne morem pisat =(

#11 PikaGorska

PikaGorska

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 07 junij 2019 - 17:44

Je katera iz Štajerske? Za družbo, hribi,.. Živim na hribih, gostinstvo pa je moje poslanstvo _kariera na poznanem kraju.

#12 Pinolada

Pinolada

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2019 - 03:17

Ojla :)
Po dolgem casu spet mal gor..
Iscem...druzbo... :)
Stara sem 31,na novo preseljena v maribor,ce se kje kaka s teh koncev najde ;)
Obozujem zivali... :)

#13 blackwoman

blackwoman

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2019 - 07:31

Spoznala bi eno simpaticno punco za skupno prezivljanje prostega casa in spoznavanje. Vse ostalo je odprto.

#14 morje34

morje34

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2019 - 11:46

Hellow bejbe :)

Kako ste? Kaj vroče v teh dneh? 
Če ti je pogovora in druženja mi piši.

Sončen pozdrav :) 

#15 Vesna2002

Vesna2002

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2019 - 15:23

zivjo vsemm :nerodno:

sem vesna, stara 17 let.. iscem prijatelje za dopisovanje, druzenje (morda celo kaj vec, nikoli se ne ve :mrgreen: ), saj trenutno ne poznam nikogar, ki je taksen kot jaz (sej veste kaj mislim :nerodno: ).. sem bolj shy in femme (pa ceprav ne uporabljam makeupa, saj denar raje porabim za pripomocke za risanje :mrgreen: :mrgreen: )

no to je vse od mene ;)  pa lep dan vsemmm!!! :adijooo:  :adijooo: 

#16 Veter

Veter

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2019 - 15:59

Zdravo da nebom pisala romana tukaj gor kdo sem in kdo nisem mi raje pisite pod zs in tam izveste vse :) drugace pa prihajam iz stajerskega konca tako da punce iz istega konca imajo prednost :) Lp

Prispevek uredil/a: Veter, 14 junij 2019 - 16:01.

#17 Vixen82

Vixen82

biskvitek

• Člani
  • 44 prispevkov

Objavljeno 22 junij 2019 - 21:24

Pozdravljene,

po dolgem času spet iščem ...nekaj. Osebo, ki je empatična, ima rada dolge pogovore in je pripravljena vlagati v odnos.
..sem bolj mirne narave, stanujem v Ljubljani in imam 37 let.

Če ti je do druženja, pijače, sprehod, lahko pa ostane tudi samo pri pogovoru...piši na zs.

#18 Jessy_28

Jessy_28

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 24 junij 2019 - 17:10

Prihajam iz ljubljane stara sm 28 po videu sm tomboy :).. Zelim spoznat punco ki je preprosta zabavnaa odstekana iskrena in ki ve kaj si zeli v lifu :)..in sm za resno zvezo

#19 jacky

jacky

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2019 - 13:47

Cau!:)
Pred kratkim sem se preselila na obalo <3 zaenkrat mi je zlo vsec, lepo bi blo se spoznat koga mavricnega :) ce je katera za kaksno druzenje sem za :) vsec mi je aktivno prezivljanje prostega casa. (Obojka na mivki, plavanje,kolo, koncerti...). Ce si za druzenje, pisi :)

#20 rosanegra

rosanegra

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 06 julij 2019 - 18:23

Zdravo.

Sem na novo preseljena v Maribor in iscem druzbo za kaksno kofetkanje

#21 Elina

Elina

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2019 - 20:34

Ker ugotavljam, da je v povprečnem dnevu vedno težje spoznavat nove osebe, sem se odločila, da poskusim to narediti preko foruma :)

Rada bi spoznala kakšno zanimivo osebo, s katero bi pogovor stekel dlje od smalltalka. Nimam sicer nekih pričakovanj o srečanju sorodne duše :mrgreen:, zanimivo pa bi bilo vseeno spoznat kakšno osebo, s katero bi se po pogovoru ujeli brez kakršnih koli mask. 

Več pa preko zs :)

#22 mateja74

mateja74

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2019 - 10:51

Pozdravljene dame,

čas beži in dan je podoben dnevu. Da bi vsaj vikendi bili drugačni, bi si želela spoznati žensko za dopisovanje, občasne vikend izlete ali skupne športne aktivnosti.

Več na ZS.

this is your world. shape it or someone else will.

#23 PikaGorska

PikaGorska

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2019 - 21:23

A lahko vprašam od kje prihajaš?

#24 PikaGorska

PikaGorska

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2019 - 21:13

Kaj to pomeni 74?

#25 Lucy3

Lucy3

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 14 julij 2019 - 19:38

Dovolj imam levičarsko komunističnih boemskih ljudi.

Ali sploh še obstaja kakšno dekle z moralo in pravimi krščanskimi vrednotami?

Če si to ti in si 25+ mi piši. Sem iz ljubljane.

1 uporabnikov bere to temo

1 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov

Voda