Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

hobiji interesi

45 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 419 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:16

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 labodka

labodka

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 28 november 2019 - 22:01

Pozdravljene
Osamljena mamica zeli novih poznanstev in druženja. Stara bodi 30+ vec pa na zs

#3 stajerkaW

stajerkaW

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 30 november 2019 - 19:51

Živjo.
V ponedeljek se potikam po Ljubljani in imam čas tako da, če je katera za kakšno pijačko se priporočam :)

#4 UK4EVER

UK4EVER

nov na sceni

• Člani
  • 243 prispevkov

Objavljeno 01 december 2019 - 00:47

Iščem dekle iz lj oz okolice, s katero bi preživljali veseli december in upam, da tudi čas po tem.
Stara sem 17. Rada berem, hodim v galerije, pišem, igram klavir in pojem.
Če te kaj več zanima zs ;)

#5 Aurora_

Aurora_

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 06 december 2019 - 00:00

Hej! Če bi šla katera na romantičen dejt na božični večer let me know it in inbox (:

#6 sunrise

sunrise

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 06 december 2019 - 12:41

Naj tukaj poskusim srečo.Sem 31 letna štajerka, mi bi rada spoznala sebi podobno osebo, kar pomeni, resno v svojih namenih, iskreno, in pripadno.Drugače sem prilagodljiva oseba, ampak v življenju vem, kaj si želim. Rada plešem, plavam. Ne maram alkohola.. Toliko o meni zaenkrat.. Več upam v zs.

#7 arne2387

arne2387

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 08 december 2019 - 22:15

Kaj reči? Večni daydreamer, navdušenka za glasbo in umetnost ter ljubiteljska gastronomka. 17 let.

Kljub pogostem sanjarjenju, odločna pri vsem, za kar se odločim. Sprva sramežljiva in malce zaprta, kasneje pa nezmožna zapreti usta hahah

#8 Veter

Veter

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 08 december 2019 - 23:05

Zdravo ker gre to leto pocasi k koncu in ker je veseli december bi mi prav prisla kaksna druzba. Pisite vse ki ste za druzenje.

#9 IGiveYouViolets

IGiveYouViolets

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 10 december 2019 - 11:24

Hojla:)

Sem na sveže priseljena v Maribor in iščem družbo za sprehode ob Dravi ali po Pohorju:)
Ter mogoče kakšen poznavalski nasvet, kje je kaj locirano v Mb, da ne bom več potebovala google maps:)

#10 mici

mici

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 12 december 2019 - 10:27

Lep pozdrav vsem skupaj. Rada bi malo prevetrila svoje ljubezensko zivljenje, zato vabim vse (m in z), ki ste zadovoljni sami s seboj in z življenjem, da mi pišete. Stara sem malo pod 30, odprta, prijazna in precej zrela. Rada imam intelekt, samozavest in kulturnost. Pa ti?

#11 Aisy

Aisy

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 15 december 2019 - 08:53

Pozdravcek :)

Je tu kaksna mamica,ki bo za prazinke osamljena?

Poskrbljeno za druzbo...pisi na zs.

Lepe praznicne dni zelim vsem :)

#12 lolo

lolo

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 15 december 2019 - 21:31

Hej,

sem 22-letna študentka v Celju in iščem predvsem lokalno družbo približno moje starosti in predvsem prijateljevanje, vendar seveda tudi vse ostalo pride v poštev, če se ujameva. 

Zanima me ogrooomno stvari, rada bi slišala kakšen predlog za kakšno dobro knjigo, debatirala o najljubših serijah, youtuberjih, glasbenikih, se naučila kaj novega in spila kaj toplega v mestu :zvecilka:

Če se slišiva, se slišiva, če ne pa lep december še naprej  :mrgreen:

#13 Maldivi

Maldivi

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 17 december 2019 - 17:47

Živjo!

Sem prilagodljiva štajerka, katera bi želela spoznati punco za druženje, če bo energija prava pa lahko tudi kaj več :). Všeč so mi punce, katere v sebi nosijo ženstvenost in nežnost ter vedo kaj v življenju hočejo.
Kaj več o meni pa v ZS

#14 tejcha

tejcha

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 18 december 2019 - 10:34

Hej!
Z partnerko(glavo mi bo ftrgala ko zve da sem tu gor objavla) iščeva par /punco za druženje. (SAMO ZA DRUŽENJE, NIČ VEČ.)
Sva dokaj normalne za moje pojme, prizemljene,preproste. Stari sva 32/33,živiva srečno skupaj v Mariboru.
Pač želiva si "naše" družbe, ker je drugačen vibe, boljše razumevanje občutek..itd
Iščeva samo prijateljsto,druženje, spoznavanje!
Pa,da vidimo če bo kaj sreče..bova veseli
Ciao!

Prispevek uredil/a: tejcha, 18 december 2019 - 10:35.

Don't do to others..what you don't want others..do to you

#15 roadtrip

roadtrip

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 23 december 2019 - 23:50

Sem 20-letna študentka iz Lj, ki išče predvsem osebe za druženje in zanimive pogovore :) če pa poskoči kakšna iskrica pa še tolk boljše. :)

Upam, da se slišimo.   :stima:

Prispevek uredil/a: roadtrip, 23 december 2019 - 23:51.

#16 Kimpossible

Kimpossible

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 25 december 2019 - 21:47

Zdravo punce :)

Stara sem 26 let in zelim spoznat punco za dopisovanje, druzenje, prijateljstvo, lahko tudi kaj vec, ce se bova ujeli :)

Vesela bom tvojega sporocila :)

#17 Just_A_GirL

Just_A_GirL

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 26 december 2019 - 22:58

hej hej..

Tudi jaz se nebi branila kakega novega poznanstva, druženja,prijateljstva. Sem iz Pomurja.

Stara sem 32 let, obožujem živali. 

..pa lepe praznike želim ;)

#18 kimberlyy

kimberlyy

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 27 december 2019 - 00:27

Hej :) Iščem prijateljico moje starosti (17-23. Jaz sem pa stara 21). Živim v Mariboru in študiram jezike. Introverted as hell, rada imam glasbo in naravo, v prostem času pišem glasbo in pesmi, veliko razmišljam o življenju na splošno. Rada bi spoznala kakšno radovedno in introvertirano osebo za deep conversations :)

Prispevek uredil/a: kimberlyy, 27 december 2019 - 00:30.

#19 Mandarinca32

Mandarinca32

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 27 december 2019 - 17:14

Zivjo:)

Sem nova na forumu,sportnica,30+ iz okolice Ljubljne. Sem za klepet,morda tudi kaksno druzenje...

#20 UK4EVER

UK4EVER

nov na sceni

• Člani
  • 243 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2020 - 22:45

Hey hey, sem Penelopa. Stara sem 17 let in iz Ljubljane. Rada se ukvarjam s pisanjem, branjem, glasbo, tudi risanjem, čeprav nisem preveč talentirana. Obiskujem Konservatoriji za glasbo in balet Ljubljana. Trenutno se borim z nekaterimi mentalnimi boleznimi (to povem, ker tega ne mislim skrivat).
Iščem dekle, odprtega duha, samosvoja, rada gre v kakšno galerijo, na koncert.
Lp :)

#21 mici

mici

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 05 januar 2020 - 15:48

Isce se: visoka, zenstvena, zadovoljna sama s sabo punca, ki si zeli enako.

#22 Spelinka

Spelinka

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2020 - 13:38

Hej, hej... Novinka na tem forumu... 34 letna Mariborcanka, ki se trudi živeti življenje na polno, bi si želela spoznati ženskico s katero bi lahko še bolj uživala v radostih zivljenja... Obozujem naravo,izlete, potovanja, dobre knjige, koncerte, druženja,sportne aktivnosti... Rada se lotim vseh izzivov... Pri ljudeh me pritegne intelekt, razmišljanje s svojo glavo, smisel za humor, občutek za estetiko in raziskovalni, odprti duh... Spoznajmo se...

#23 Tejcy_27

Tejcy_27

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 12 januar 2020 - 14:14

Hy, hy :) sem iz mb, stara 28, imam hcerko. Iscem punco, zenstvenega izgleda-feminim,ki ima rada otroke, in katera ima resne namene, brez kaksnih dram za seboj, kot so npr. Bivse punce. Sem skos nasmejana oseba, pozitivno naravnana, po izgledu ne vem, al butch ali tomboy. Ce je katera za pisanje, druzenje itd. Naj klikne. :)

#24 Spelinka

Spelinka

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2020 - 14:39

Hojla:)

Sem na sveže priseljena v Maribor in iščem družbo za sprehode ob Dravi ali po Pohorju:)
Ter mogoče kakšen poznavalski nasvet, kje je kaj locirano v Mb, da ne bom več potebovala google maps:)

#25 Spelinka

Spelinka

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2020 - 23:15

Oooo, te je pot pripeljala v MB... No, če boš kaj potrebovala... Jaz sem Mariborcanka...

2 uporabnikov bere to temo

1 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov

rookie