Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

17 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 418 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:16

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 Vesna2002

Vesna2002

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2019 - 15:23

zivjo vsemm :nerodno:

sem vesna, stara 17 let.. iscem prijatelje za dopisovanje, druzenje (morda celo kaj vec, nikoli se ne ve :mrgreen: ), saj trenutno ne poznam nikogar, ki je taksen kot jaz (sej veste kaj mislim :nerodno: ).. sem bolj shy in femme (pa ceprav ne uporabljam makeupa, saj denar raje porabim za pripomocke za risanje :mrgreen: :mrgreen: )

no to je vse od mene ;)  pa lep dan vsemmm!!! :adijooo:  :adijooo: 

#3 Veter

Veter

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2019 - 15:59

Zdravo da nebom pisala romana tukaj gor kdo sem in kdo nisem mi raje pisite pod zs in tam izveste vse :) drugace pa prihajam iz stajerskega konca tako da punce iz istega konca imajo prednost :) Lp

Prispevek uredil/a: Veter, 14 junij 2019 - 16:01.

#4 Vixen82

Vixen82

biskvitek

• Člani
  • 44 prispevkov

Objavljeno 22 junij 2019 - 21:24

Pozdravljene,

po dolgem času spet iščem ...nekaj. Osebo, ki je empatična, ima rada dolge pogovore in je pripravljena vlagati v odnos.
..sem bolj mirne narave, stanujem v Ljubljani in imam 37 let.

Če ti je do druženja, pijače, sprehod, lahko pa ostane tudi samo pri pogovoru...piši na zs.

#5 Jessy_28

Jessy_28

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 24 junij 2019 - 17:10

Prihajam iz ljubljane stara sm 28 po videu sm tomboy :).. Zelim spoznat punco ki je preprosta zabavnaa odstekana iskrena in ki ve kaj si zeli v lifu :)..in sm za resno zvezo

#6 jacky

jacky

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2019 - 13:47

Cau!:)
Pred kratkim sem se preselila na obalo <3 zaenkrat mi je zlo vsec, lepo bi blo se spoznat koga mavricnega :) ce je katera za kaksno druzenje sem za :) vsec mi je aktivno prezivljanje prostega casa. (Obojka na mivki, plavanje,kolo, koncerti...). Ce si za druzenje, pisi :)

#7 rosanegra

rosanegra

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 06 julij 2019 - 18:23

Zdravo.

Sem na novo preseljena v Maribor in iscem druzbo za kaksno kofetkanje

#8 Elina

Elina

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2019 - 20:34

Ker ugotavljam, da je v povprečnem dnevu vedno težje spoznavat nove osebe, sem se odločila, da poskusim to narediti preko foruma :)

Rada bi spoznala kakšno zanimivo osebo, s katero bi pogovor stekel dlje od smalltalka. Nimam sicer nekih pričakovanj o srečanju sorodne duše :mrgreen:, zanimivo pa bi bilo vseeno spoznat kakšno osebo, s katero bi se po pogovoru ujeli brez kakršnih koli mask. 

Več pa preko zs :)

#9 mateja74

mateja74

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2019 - 10:51

Pozdravljene dame,

čas beži in dan je podoben dnevu. Da bi vsaj vikendi bili drugačni, bi si želela spoznati žensko za dopisovanje, občasne vikend izlete ali skupne športne aktivnosti.

Več na ZS.

this is your world. shape it or someone else will.

#10 Bejbab113

Bejbab113

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2019 - 12:23

Pozdravljene...
Da se tukaj probam svojo sreco...
Nimam pričakovanj ob spoznavanju, kemija ali prijateljstvo se pokaze ko se spoznamo... 36 let iz Ljubljane

#11 Jasna39

Jasna39

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2019 - 22:52

Dobra družba bi bila dovolj za spoznavanje,.,lahko preraste v zgodbo. Maribor 40 let

#12 Aurora_

Aurora_

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 06 avgust 2019 - 21:09

si katera želi gledat zvezde na nebu? sprehajat ob morju? enostavno početi stvari v dvoje? javi se mi :)

#13 love_green

love_green

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 07 avgust 2019 - 00:39

Nad - 40 letnice....Morda nekaj na to temo. Sama sem imela partnerke, ki so bile tudi nekaj let mlajše od mene, nekatere vzporedne z mojimi leti, a vedno sem na prvo mesto pistavljala skupne, zelje, interese, ljubezen. Včasih se ni izteklo po načrtih, vcadih je trajalo nekaj let.
Resnost, zrelost, odgovornost, ...pa so stvari, ki jo z leti še posebrj cenim, zato si zelo zelim spoznsti zensko svojih let, ki pa bi z menoj delila tudi veselje do narave literature, gledališča, nekatetih sportov itd..
Sama sem kljub stevilki nad 40 še vedno zelo aktivna, a hkrati cenim tudi udobje doma in spontanih stvari.
Z leti se nisem nikoli ukvarjala. Zame so del življenja. Ce jih sprejmemo, toliko bolje, če pa ob tem naletimo na žensko, ki bi želela deliti identicna hotenja pa toliko bolje.
Morda se katera opogumi in mi odpiše - v zvezi z resnimi nameni na zs.

Lep pozdrav,
L.

#14 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 610 prispevkov

Objavljeno 11 avgust 2019 - 20:18

Hej, na novo preseljena v Velenje, iščem družbo za sprehode, kavice, kakšen koncert.....ne Iščem veze, zgolj prijateljstvo. 

lep  :sonce: pozdrav

#15 LiLi93

LiLi93

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 11 avgust 2019 - 22:53

Hej  :kuku:

sem avanturistična ženska, ki rada pleše v dežju brez dežnika. Rada se smejem neumnim šalam, včasih popijem kakšen kozarec vina preveč...ampak pravijo, da je življenje prekratko za priložnost, narediti kakšno neumnost. Mojo spontano naravo pa dopolnejo moja visoka pričakovanja, ki jih gojim že od nekdaj. Sem knjižni molj in študiram prevajalstvo na magistrskem študiju v Ljubljani. Če se tudi ti najdeš v temu opisu, potem mi piši. Great minds think alike.

Čau,

Liana

#16 odpotovanja

odpotovanja

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 12 avgust 2019 - 19:49

Želim si spoznati nove, zanimive ljudi. Razširiti svoj krog poznanstev al pa prijateljev.

Stara sem 27 let, rada se odzovem povabilu na pivo.

Poleten pozdrav!

"The world owes you nothing." - Mark Twain

#17 Klavdija83

Klavdija83

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno Včeraj, 09:52

Živjo! :kuku:

V kratkem se na frišno selim v okolico Celja. Povsem neznan teren :). Če se najde tu gor kakšna mavrična iz teh koncev, ki se rada druži ob kavi/piv ali pa obišče kakšen dober glasbeni koncert, bom vesela, če se pofočka na ZS. Za druženje, prijateljstvo ali vezo - anything is possible, če bo štimung taprav.

Cheers :lalala:

#18 LiLi93

LiLi93

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno Včeraj, 16:02

[quote name="LiLi93" post="462140" timestamp="1565556806"]

Hej :kuku:

sem avanturistična ženska, ki rada pleše v dežju brez dežnika. Rada se smejem neumnim šalam, včasih popijem kakšen kozarec vina preveč...ampak pravijo, da je življenje prekratko za priložnost, narediti kakšno neumnost. Mojo spontano naravo pa dopolnejo moja visoka pričakovanja, ki jih gojim že od nekdaj. Sem knjižni molj in študiram prevajalstvo na magistrskem študiju v Ljubljani. Če se tudi ti najdeš v temu opisu, potem mi piši. Great minds think alike.
[Great minds think alike.]

Čau,
Liana

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov