Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

hobiji interesi

18 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 420 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:16

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 aleks210

aleks210

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 26 avgust 2020 - 11:33

Pozdravljene lomilke src :P 

Iščem punco/punce za klepet ob pivu, morda avanturo ali celo kakšno andrenalinsko izkušnjo, a predvsem nekoga ki je odprtega mišlenja in ga ni strah izkusit nekaj novega - skratka, pozitivno dušo. Trenutno pa ne iščem nič resnega, obvezujočega, dramatičnega :). 29, Lj.

#3 skyfall

skyfall

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2020 - 22:23

No, pa naj poskusim srečo :). Po daljšem cašu, nebi rekla, da iščem, vendar bi bila vesela kakega lepega pogovora, o skoraj čemerkoli, sprehoda, kave.

Sem umetniški tip človeka, empatičen, nežen karakter, ki ne prenaša nasilja. Prihajam iz 02,vendar mi razdalja ne predstavlja ovir. Naj še omenim, kaj želim spoznavat:punco, ki ji alkohol ne predstavlja vrh tega sveta, tako, ki se dane besede skladajo z njenimi dejanji, predvsem pa si želim, da v bistvu ve, kaj si želi in si vstrajna.

Ker nisem tip človeka, ki mu videz ni čisto nič pomemben, prosim, da se mi javite osebe ženstvenega izgleda, razpon v letih pa 25 do 40. Sama sem stara 32,in tudi precej ženstvenega izgleda.

#4 stajerkaW

stajerkaW

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 04 september 2020 - 12:48

Pozdravljene... Prilegla bi se nova spoznanstva za kak klepet ob kavici...Ne iščem ničesar razen druženja. Imam 27 let in sem iz štajerskega konca... Lep pozdrav :)

#5 Aurora_

Aurora_

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 06 september 2020 - 13:07

Živjo! Je mogoče katera za kakšen spontan izlet? :) 

#6 ann_and_dory

ann_and_dory

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 09 september 2020 - 19:02

Helloou :) Sva par, stari 28 let. Nekaj časa nazaj sva se preselile v Maribor in bi si želele spoznati novo družbo, prijatelje za kakšen klepet, drink, sprehod,... :)

#7 Tanita

Tanita

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 10 september 2020 - 08:40

Ojla punce,

Sem iz Kranja,stara 41 let. Rada bi spoznala punco za druženje,nova poznanstva ali kaj več. Všeč so mi aktivnosti v naravi....bom vesela kakšnega odziva.

#8 Oranga36

Oranga36

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 25 september 2020 - 23:22

Pozdravljene, prijetno bi bilo spoznati novo družbo za klepet, kakšen izlet, spontano

Prispevek uredil/a: Oranga36, 25 september 2020 - 23:22.

#9 Awesomebartender

Awesomebartender

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 04 oktober 2020 - 23:36

Pozdravljene, dame.
Iščem neko osebo, ki je nasmejana, pozitivna in razume dobro mero štajerskega humorja. Mogoče za kaksno kavo,čaj, ali kaj drugega. V bistvu iscem nekoga za druženje, prijateljstvo, ce pa zraste kaj več, pa tudi ni frke.
Sebe bi opisala kot šaljivko. Sem še rosno mlada, 22 jih mam, ampak pravijo da sem stara duša ko ne najde svojega prostora,pa da me je vredno spoznat. Aja, sem pa iz Ptuja. Napiši kaj, da se prepričaš

#10 sonkei

sonkei

piščan'c

• Člani
  • 145 prispevkov

Objavljeno 10 oktober 2020 - 07:39

Danes se mi je sanjalo o spoznavanju in zapeljevanju popolne neznanke. Rada bi uresničila sanje, le rabim pravo osebo v živo, za srečanje, da preverimo če nas povezuje prava energija in želja po še.. . :sreca:

! (30+) ! LJ okolica

Prispevek uredil/a: sonkei, 10 oktober 2020 - 07:40.

I want to LIVE, not only survive.

#11 odklop

odklop

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2020 - 13:16

Ojla punce,

Sem iz Kranja,stara 41 let. Rada bi spoznala punco za druženje,nova poznanstva ali kaj več. Všeč so mi aktivnosti v naravi....bom vesela kakšnega odziva.

Prispevek uredil/a: odklop, 13 oktober 2020 - 13:16.

#12 Mojcakramer40

Mojcakramer40

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 16 oktober 2020 - 21:01

Oj. Moja zgodba... 40plus. Intelektualka.. Dohtarca.. brez izkušenj z ženskami... sicer pa polna energije, smisla za humor.. vsega mam preveč... neki ki pa manjka..

#13 Neodkrita

Neodkrita

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 22 oktober 2020 - 01:31

:-)

Prispevek uredil/a: Neodkrita, 22 oktober 2020 - 01:34.

#14 Dot

Dot

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 22 oktober 2020 - 20:35

Oj. Moja zgodba... 40plus. Intelektualka.. Dohtarca.. brez izkušenj z ženskami... sicer pa polna energije, smisla za humor.. vsega mam preveč... neki ki pa manjka..

#15 Dot

Dot

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 22 oktober 2020 - 20:37

Zih ti jest manjkam....

#16 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 349 prispevkov

Objavljeno 22 oktober 2020 - 21:27

SSKJ?

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#17 sense_sensibility

sense_sensibility

zasvojen'c

• Člani
  • 465 prispevkov

Objavljeno 22 oktober 2020 - 22:59

SSKJ?

Hahahah. Tole moje spada pod temo stvari, ki me na forumu nasmejijo. Vljudno prosim moderatorja, da ga tja tudi prestavi.

Prispevek uredil/a: sense_sensibility, 22 oktober 2020 - 23:01.

The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.

#18 rozca

rozca

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2020 - 10:39

Ojla. Je kera tu iz posavja?

#19 LostToast

LostToast

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno Včeraj, 01:46

Hej, če je katera izmed vas za kakšen pogovor ali druženje naj se javi :) Stara sem pa 21 let, Lj.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov