Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

The L-Word se vrača

10 odgovorov v tej temi

#1 NightSky

NightSky

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2019 - 23:01

:juhej: Upam, da spet vidimo Shane in Carmen skupaj. Sarah Shahi je že rekla, da se vrača vendar to še ni uradno potrjeno.

https://www.hollywoo...howtime-1181541

Prispevek uredil/a: NightSky, 19 februar 2019 - 23:01.

#2 Requiem

Requiem

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 20 februar 2019 - 15:35

Berem … berem … … berem. Več kot preberem, manj mi je jasno. Razmišljam, o, super, Helena bo ziher nazaj, pa Beth, pa Carmen in si mislim OMG, kako fino, da je Jenny umrla, ker ta je bila res nadležna, potem pa preberem, da se zna zgoditi, da se vrneta tudi Jenny in Dana. :) Hmm, OK. A bodo morda združili sile z ustvarjalci z The walking dead? Težko, ker so od Foxa. Lahko pa bi se združili s TLC in bi prišla Long Island Medium in ju kanalizirala. :) 

Kakorkoli. V moji različici bi Helena začela z maratoni in en večer tekla po plaži, kjer bi jo slučajno podrl doberman od Sarah Paulson (da je ne bi slučajno kdo postrigel) … long story short … končali bi na haubi njenega Porscheja (seveda, če bi to dovolila Helenina mama, ki je real-life lubi bubi od Sarah). Dylan in Moire verjetno ne bo več, saj snemata grozljivke. Shane bi dala skupaj, prav skupaj, z edino, s katero sta po mojem mnenju imeli orng kemijo, Cherie Jaffe. To naj vključuje veliko seksa na frizerskih stolih, obvezno v kavbojskih bootsih. Carmen si po izvajanju voodooja med "one man" medenimi tedni na Haitiju zasluži nekoga novega, nemotenega in vsaj čustveno dostopnega, če lahko izbiram, potem kakšno koščeno dolgolaso blondinko s potetoviranimi rokami. Beth bo verjetno zacementirana s Tino, no, upam, da ji pustijo vsaj Bluetooth slušalko. Tasha je ob funky Alice tudi čisto znosna. Glede na to, da bo zadevo naprej vodila tista lunatična iz The 4-faced liar, pa bo stvarca zagotovo hilarious.  :lacen2:

The funniest thing about this particular signature is that by the time you realize it doesn't say anything it's to late to stop reading it!

#3 loLLa997

loLLa997

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 20 februar 2019 - 16:41

Berem … berem … … berem. Več kot preberem, manj mi je jasno. Razmišljam, o, super, Helena bo ziher nazaj, pa Beth, pa Carmen in si mislim OMG, kako fino, da je Jenny umrla, ker ta je bila res nadležna, potem pa preberem, da se zna zgoditi, da se vrneta tudi Jenny in Dana. :) Hmm, OK. A bodo morda združili sile z ustvarjalci z The walking dead? Težko, ker so od Foxa. Lahko pa bi se združili s TLC in bi prišla Long Island Medium in ju kanalizirala. :)

Kakorkoli. V moji različici bi Helena začela z maratoni in en večer tekla po plaži, kjer bi jo slučajno podrl doberman od Sarah Paulson (da je ne bi slučajno kdo postrigel) … long story short … končali bi na haubi njenega Porscheja (seveda, če bi to dovolila Helenina mama, ki je real-life lubi bubi od Sarah). Dylan in Moire verjetno ne bo več, saj snemata grozljivke. Shane bi dala skupaj, prav skupaj, z edino, s katero sta po mojem mnenju imeli orng kemijo, Cherie Jaffe. To naj vključuje veliko seksa na frizerskih stolih, obvezno v kavbojskih bootsih. Carmen si po izvajanju voodooja med "one man" medenimi tedni na Haitiju zasluži nekoga novega, nemotenega in vsaj čustveno dostopnega, če lahko izbiram, potem kakšno koščeno dolgolaso blondinko s potetoviranimi rokami. Beth bo verjetno zacementirana s Tino, no, upam, da ji pustijo vsaj Bluetooth slušalko. Tasha je ob funky Alice tudi čisto znosna. Glede na to, da bo zadevo naprej vodila tista lunatična iz The 4-faced liar, pa bo stvarca zagotovo hilarious.  :lacen2:

lol...big time  :mrgreen:

Jenny..Jenny je bla nadlezna. konkretno zoprna in skrajno antipaticna.

edina dobra stvar na njej je bla Marina.

ampak se mi je pa vedno zdela najbolj kompleksn, zanimiv in dodelan character.

tko. skor nasplosno na tv-ju.

ker vse ostale so pac sexale naokol. pa ena drugo. pa kdaj verjetno same sebe. pa pol spet ena drugo.

pa pol so ena drugo zaje****, ko jim vec ni blo zanimiv se poje***.

kakorkoli...pri Jenny smo pa doživel vse - dogajanje v svetu in "svetu" v njeni glavi. res so nam jo celotno razgall.

men je bla vsec. ampak je nism mogla.

”It happens every time, they all become blueberries!”

#4 NightSky

NightSky

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 20 februar 2019 - 21:02

V članku/intervjuju piše, da ni možno, da se vrnejo Jenny in Dana, prav zato, ker L Word ni znanstveno-fantastična nanizanka. Tudi Helena ni nikjer omenjena, da se vrne.

Shane, Bette in Alice bosta verjetno v vseh 8 delih. Velika možnost je pa tudi, da se vrne Carmen.

Prispevek uredil/a: NightSky, 20 februar 2019 - 21:02.

#5 Some1lost

Some1lost

piščan'c

• Člani
  • 65 prispevkov

Objavljeno 21 februar 2019 - 00:44

Kera L-Word nostalgija me je zdej prevzela. Spet sem najstnica in gledam youtube izseke kot je ta enega za drugim in se slinim  :mmmm: nad Marino.. :D

#6 Requiem

Requiem

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 21 februar 2019 - 10:13

@IoLLa997: :) Jenny, oh ja, vsi smo vedeli vse o Jenny, samo Jenny ni vedela, kaj bi rada. Pa je zato probala MALO tega in malo onega ... pa (seveda nehote) sfuk... malo tega in malo onega in ker še kar ni bila srečna, se je odločila, da bo sfuk… kar vse naenkrat. Dokler je ni končno nekdo ubil. Haleluja. Vsem po svetu je šla kot lik najbolj na živce in ne samo, da se strinjam s tabo, da je bila najbolj holistično prikazana, bila je tudi inkarnacija zelo velikega dela ženske populacije. 

@NightSky: Imaš absolutno prav. V članku, na katerega linkaš, ne piše nič o tem, o čemer sem govorila. V njem v bistvu piše bolj malo in na pol, zato sem naknadno prebrala še tega. Kar pa se Helene tiče … nje se nikjer ne omenja, zato pa sem že v spoiler alertu naznanila, da gre za "mojo" različico. 

Marina je bila en tak fletn predator, za moj okus samo malo preveč "lesena". :)

The funniest thing about this particular signature is that by the time you realize it doesn't say anything it's to late to stop reading it!

#7 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 303 prispevkov

Objavljeno 21 februar 2019 - 21:14

A ni bla to učas obvezna izobrazba za vsako resno lezbo? :D

Nikol nism gledala, a sm kej zamudila? A je to samo lezbična drama al dejansko še kej več?

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#8 Podganca

Podganca

piščan'c

• Člani
  • 122 prispevkov

Objavljeno 01 marec 2019 - 22:30

A vrnitev the L-word pomeni, da bo spet ena generacija lazb idealizirala Shane in bila prepričana, da je bit shit oseba do ostalih, nek ideal? ​ :misli:  :D 

I’m not really funny. I’m just incredibly mean and everyone thinks I’m joking.

#9 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 303 prispevkov

Objavljeno 01 marec 2019 - 23:15

^^ 

*glazbena spremljava v ozadju*

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#10 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 459 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2019 - 15:21

Od nekdaj nisem prenesla gledat lezbične drame, sploh ne neke cenene low quality plot serije, kjer je bil edini appeal to, da je bila vsaka tretja oseba attractive in da so se malo dolčkale med sabo (nasploh ne štekam kaj je point gledat in uživat gledat ljudi se mečkat v serijah). Whatever gets you off, I guess. Boring as fuck, nikoli nisem prišla dlje od druge sezone. Iskreno, that whole show is my idea of my personal hell. Lesbians, fucking drama and liberal bullshit.

#11 Nikitta

Nikitta

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2019 - 19:35

no ja, Helena naj se pa le vrne  :mezik:

Hočem , da me življenje prevzame . Majhne doze , umirjene ljubezni - ob vsem , kar je polovičarsko , ostanem hladna . Ljubim vse nenavadno . Pisma , zaradi katerih se krivi poštarju hrbet , knjige brez ovitkov in ljubljenje , ob katerem bi razneslo vse termometre . 
( A . NIN ) 

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov