Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Punci sem povedal za svojo spolno disforijo in oba sva zmedena

3 odgovorov v tej temi

#1 Lilith92

Lilith92

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2019 - 21:27

Zanjo je bilo to kakor ena bomba saj tega nikakor ni pričakovala. Šlo pa je vse skupaj boljše kot sem pričakoval in sva se zmeraj skupaj. Jasno je, da ona tranzicije ne bi prenesla saj je straight in tako sedaj o temu ne razmišljava. Potrebujeva pa vseeno pomoč če ma kdo kako idejo in/ali nasvet.

#2 sadhu_sequencer

sadhu_sequencer

nov na sceni

• Člani
  • 246 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2019 - 21:52

Za nekaj časa se osredotočita na sedanjost in naj ne bo pomembno kakšno skupno prihodnost si želita in kaj vidita naprej, pomembni naj bodo vajini občutki v tem trenutku. Se pravi to kar ti čutiš do ženskosti sedaj in kako jo dojemaš v tem trenutku, ne pa takšne stvari kot ali bi šel v tranzicijo, kakšna ženska bi bil ali kaj bi bilo če ne greš. Poskusi ji to tudi dopovedati, če jo bo zaskrbelo, da te mika tranzicija, če boš ob kakšni priložnosti pokazal svojo žensko nrav. Povej ji, da zaenkrat ne razmišljaš o tem kot prihodnosti, ampak da si samo takšen kot si. Sčasoma bosta oba videla kam vse skupaj vodi. Pogovarjajta se o tem, debatirajta o trans temi na splošno.

Prispevek uredil/a: sadhu_sequencer, 14 februar 2019 - 21:54.

#3 Davy

Davy

Tehnični asistent

• Tehnična ekipa
  • 233 prispevkov

Objavljeno 28 februar 2019 - 08:33

Bravo, to je velik korak. Priporočam pa ti, da se morda obrneš na Legebitro in/ali TransAkcijo. Obe sta nevladni in neprofitni organizaciji, ki delujeta na tem področju, v obeh pa so zelo izkušeni in zanesljivi svetovalci.

Tehnik MF
tehniki(at)mavricni-forum.net

#4 Moska_Lezbijka

Moska_Lezbijka

biskvitek

• Člani
  • 49 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2019 - 13:09

Jaz sem tudi povedala svoji punci oz že nekaj časa je od kar sem ji povedala. Ni bilo nekega šoka, ker je itak sama me vprašala ali imam želje po oblačenju v ženska oblačila in ni bila presenečena ko sem ji povedala da se navznoter čutim ženska. Sedaj me sprejema kot žensko v moškem telesu.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov