Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Nasveti za coming out

3 odgovorov v tej temi

#1 Lilith92

Lilith92

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2019 - 13:24

Zadnjič sem končno začel pogovor s punco glede svoje spolne disforije. Sicer sem malenkost lagal in dejal da psihiatri operirajo okoli te diagnoze, ji povedal malce o svojem ljubosumju do žensk, neugodnju glede penisa itd. Zdi se mi, da sicer ni dobro razumela in me je tudi vprašala če me je kdaj privlačil moški, kar me ni. Sedaj bi rabil kakšen nasvet kako speljati pogovor dlje.

#2 sadhu_sequencer

sadhu_sequencer

nov na sceni

• Člani
  • 275 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2019 - 20:27

Bom napisal v obliki punch lineov.

"Že več let se spogledujem z mislijo, da bi bil ženska."

"Ženske ste mi toliko kul, da si želim biti ženska."

"Let me join the club. The future is female."

Ali pa recimo poveš tudi, kdaj se je zgodilo prvič, ko si na to pomislil in kako te je to spremljalo do zdaj. Če področja transeksualnosti ne pozna dobro, ji poskusi strokovno razložiti kaj transeksualnost je.

Prispevek uredil/a: sadhu_sequencer, 04 februar 2019 - 20:29.

#3 sadhu_sequencer

sadhu_sequencer

nov na sceni

• Člani
  • 275 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2019 - 20:31

Oziroma strokovno razlago narediš preden izvedeš coming out. Lahko tudi nekaj dni prej, če ti bo lažje.

#4 Vojka

Vojka

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2019 - 23:51

Si ji vrnil milo za drago in poizvedel, če bi se ona spustila v razmerje z žensko? ;) Tako bi ubil dve muhi na en mah: če bi odgovorila ne, potem se ji gladko lahko outiraš, ker itak nimata prihodnosti kot par, če pa bi odgovorila z da, pa bi ji ponudil zensko verzijo sebe. Ma ne, saj ne vem, koliko ima moje pisanje smisla..morda pa le. Kakorkoli..ti samo pogumno naprej.

Prispevek uredil/a: Vojka, 04 februar 2019 - 23:52.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov