Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kaj vas rajca?

33 odgovorov v tej temi

#1 Podganca

Podganca

piščan'c

• Člani
  • 122 prispevkov

Objavljeno 01 februar 2019 - 11:48

Se opravičujem za tale click-bait naslov teme.  :P  

Specifično me zanima ali vam je pomembno, koliko druga oseba (ali več) uživa pri seksu? 

Poslušala sem video The Future of Love: Esther Perel in je pri 41 minuti Esther omenjala erotične blokade in je omenila, da strejt moški ful velikokrat govorijo, da jih najbolj rajca koliko ženska uživa pri seksu. In nadaljuje s tem, da ji še nobena (domnevam da strejt) ženska ni tega rekla.  :akcija:

Tako, da me zanima koliko je kaj to pomembno lgbtq+ ženskam?

Meni je namreč ful pomembno in lahko bi rekla skoraj najbolj pomembno.

I’m not really funny. I’m just incredibly mean and everyone thinks I’m joking.

#2 Vojka

Vojka

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2019 - 00:35

Hvala za prispevek. Res zanimiv video.

Na prvo žogo bi zase rekla, da me fura moški princip, torej vzburjena ženska zelo močan turn on. Tudi drugače, izven postelje, nadvse uživam v ženskih krikih in cviljenju :)
Po temeljitejsem kontempliranju pa ugotavljam, da me strašno rajca tudi, ko sem poželjena, čeprav to od mene zahteva kar majčkeno treninga, saj sem bolj predatorske sorte in se posledično težko uprem gonu, da nisem z enim očesom stalno na preži. Ma se da in ko uspem, je fantastično. Včasih še celo bolj kot v prvi vlogi.
Suma sumarum: Easy way is not always the best way :)

Še enkrat hvala za prispevek k širjenju mojega obzorja.

#3 Some1lost

Some1lost

piščan'c

• Člani
  • 67 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2019 - 15:20

Meni je največji užitek to, da užitek dajem drugi osebi. Da vidim/slišim/čutim, da ji sede/jo zadovoljujem in zadovoljim, je največji turn on of them all. Definitivno mi je to najbolj pomembno. Na nek način me to že samo po sebi zadovoljuje. Seveda mi je pomembno tudi obratno, ampak bolj mi je pomembno to, da užitek dam.
Ubistvu iskreno težko funkcioniram z osebo, ki ji je v užitek samo eno ali samo drugo. It's kinda a deal breaker. Lahko vse štima v odnosu pa na žalost, če se v seksu ne ujameva ne gre..

#4 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 513 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2019 - 17:50

Nikoli nisem povsem razumela napajanja od samo "dajanja." Ali največje pomembnosti, da uživa nekdo drug. Meni je moj užitek enako pomemben. Mislim, ok lahko razumem, samo jaz nisem takšna. I really like to come. Mi je valda tudi pommebno, da pride drugi strani, ampak iz veliko izkušenj sem ugotovila, da redkokatera ženska (in moški, če smo že pri tem) pusti komplekse iz vsakdanjega življenja na strani in jih vlečejo v posteljo. Vmes razmišljajo o nevem čem vse in se ne morejo sprostit. And I'm like.. ne bom tvoj psihiater zdej in ne bomo se pogovarjal o tem, zakaj se nemoreš sprostit, če se nemoreš, just don't fuck. I'm a rare breed, ker ko se mene nekdo loti, zame ne obstaja ničesar drugega (preden se kdo spet zasekira, ne ni bilo vedno tako), in valda mi je kul enako videt nazaj, ampak je mal izziv to najt. Večina bi gledala, kako uživa(m)... Kaj pa ti? A ti ZNAŠ uživat? Letting go is an art. 

#5 Requiem

Requiem

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2019 - 18:26

@Podganca: To, da ti je užitek druge osebe najpomembnejši, se "z mojega vidika" dobro sliši, si pa težko predstavljam, kako je takšen užitek mogoč ob vseh tistih "varnostnih/higienskih" dodatkih, ki so pri tebi mandatorni (kot navajaš v enem drugem postu). Ciljam na tiste plasti materiala, ki naj bi bile med telesi.

@Vojka: Thumbs up za krike, malo manj za cviljenje. High pitch mi je full turn off. 

Sicer pa zelo uživam v tem, ko ženska uživa, še bolj pa, ko uživam sama.  :mezik:

Prispevek uredil/a: Requiem, 02 februar 2019 - 18:27.

The funniest thing about this particular signature is that by the time you realize it doesn't say anything it's to late to stop reading it!

#6 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 964 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2019 - 20:05

No, mene zagotovo to ne rajca najbolj, niti ne bi trdila, da mi je to najbolj pomembno, mi je pa vsekakor enako pomembno, da uživa oz. da obe uživava. Nekako je tako, da če ona uživa, uživam tudi jaz. Dvojno. Če pa ne, pa znam poskrbeti samo zase oz. svoj užitek tudi, čeprav se zadnja leta slednje dogaja vedno redkeje, medtem ko je bilo v preteklih letih, pred ženo, (naj)pogosteje. :mrgreen:

Je pa definitivno noro rajcih opazovati kako se ti v rokah topi od ugodja ... :vrag:

There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#7 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 513 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2019 - 20:39

Še en dodatek prejšnjemu postu. Moji užitki so vedno bolj na strani mentalnih in orgazmi in vse meseno uživanje se začne v glavi. Najbolj pomemembno mi je dejansko, da sva obe sproščeni, neko tehnično fukanje brez čustev me ne zanima, sploh. Vseeno mi je koliko je človek izkušen, ali kakšne "tehnike" ali igračke uporablja. Ne. Js hočem tebe/tvojo esenco in najbolj pomemben mi je love making. Kakor cukrasto se to sliši, je res in lahko mi človek dela nevem kaj, mi ne bo prišlo, če do njega ne čutim nič in najbolj najbolj me rajca, ko mi nekdo zaupa in ga odnese daleč, daleč stran, nekam kjer sta na prvem mestu bližina in toplina. In tukaj pride na mesto "zgražanje" nad plastiko med dvema človekoma and such. I just don't like or need that. I need something else.

#8 Podganca

Podganca

piščan'c

• Člani
  • 122 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2019 - 22:55

@Requiem: Če si tažko predstavljaš pa sprobaj. Nevem kakšen odziv si pričakovala od mene na to izjavo. :D

@Some1lost: Se kar strinjam, da je treba v obojem uživat in met nekoga, ki v obojem uživa.

Mi je blo tako čudno, ko sem poslušala Esther pri tem komentarju. Pa ja ne moram bit edina (ženska), ki ji je to totalni turn-on. V preteklosti sem razlišljala, da ima mogoče tu kaj empatija, ker se ful hitro nalezem čustev drugih. 

@Vojka: Haha, z veseljem. In čisto se strinjam glede ženskih krikov. xD

@Alix: Letting go is fucking hard. No pun intended. :D 

@Eos23: Mislim, da nam je kar vsem oboje pomembno. Potem se pa pač nagibamo malo na eno stran malo na drugo. Ker, in skreno ne želim nikogar užalit, če je ženska čist pillow princess potem to ni kul. 

#9 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 513 prispevkov

Objavljeno 03 februar 2019 - 00:26

Torej je zrno tega zadaj za tem! Ker meni je bilo pri tistih, ki še preden kaj začneš delat, začnejo opletat z "veš meni težko pride, js raje gledam kako ti uživaš" vedno tako... Aha. SURREEEE. Like anybody says no to a good fucking pussy licking, če ima vse ok v buči. You are really missing out by not letting go, though. Res. RES. 

Tiste, ki pa rade samo prejemajo, pa za moje pojme sploh niso vredne besed in imajo težave same s sabo preko mojih mej tolerance. Tiste, ki imajo problem of "letting go" so še vedno vredne mojega časa na dolgi rok, če vse drugo štima. No, to je tudi rajcig, making them let go. Oui, oui.

Prispevek uredil/a: Alix, 03 februar 2019 - 00:28.

#10 Requiem

Requiem

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 03 februar 2019 - 01:17

Zame je idealno, če obema istočasno pride. Že samo to, ko se obema istočasno stopnjuje in imam njene ustnice na svojih in skupaj dihava in se 'dušiva' ... uživam v takšni povezanosti. Večdimenzionalni intimnosti. Tisti trenutek, ko prav ne veš, kje se končaš in kje ona začne, si zlit.

The funniest thing about this particular signature is that by the time you realize it doesn't say anything it's to late to stop reading it!

#11 Podganca

Podganca

piščan'c

• Člani
  • 122 prispevkov

Objavljeno 03 februar 2019 - 12:41

Bom še enkrat ponovila, kar je rekla Esther. Sicer ona govori o strejt parih, ker se večinoma z njimi ubada. Mene pa zanima kaj prevladuje pri lgbtq+ ženskah in kako to dojemate. 

"Nothing turns me on more than to see her/him turned on." vs. "Nothing turns me on more than to be the turn on."

Pa ne domnevat, da samo zato ker ženska uživa, ko kdo njej kaj počne je selfish ali če uživa ko nekomu nekaj počne, da ne zna sama uživat. To je malo preveč posplošeno za kakeršno koli debato. Prav tako mene ne zanima kaj si vi mislite ta-drugih. Saj vem, da je lažje šimfat ta-druge, ampak bodite odrasle. 

#12 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 513 prispevkov

Objavljeno 03 februar 2019 - 13:38

Bom domnevala kar bom želela. (;

Kot domnevaš marsikaj ti sama. 

#13 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 320 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2019 - 18:51

Zame je idealno, če obema istočasno pride. Že samo to, ko se obema istočasno stopnjuje in imam njene ustnice na svojih in skupaj dihava in se 'dušiva' ... uživam v takšni povezanosti. Večdimenzionalni intimnosti. Tisti trenutek, ko prav ne veš, kje se končaš in kje ona začne, si zlit.

Men se to sliš kot nekaj kar bi potrebna + napol pismena avtorica objavila pod 'zgodbe' na avanturah.net.

Nikoli nisem povsem razumela napajanja od samo "dajanja." Ali največje pomembnosti, da uživa nekdo drug. Meni je moj užitek enako pomemben.

Sama sem isto razmišljala, ko še nisem bila toliko izkušena, lahko dajem, lahko sprejemam in sem pri tem lahko zelo sebična.

"veš meni težko pride, js raje gledam kako ti uživaš" vedno tako...
 Ane, zdej sem like 'ti dam 5 minut da se segreješ ker boš dooolg cajta tam dol!" :D

Prispevek uredil/a: idoru, 04 februar 2019 - 18:53.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#14 Requiem

Requiem

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2019 - 19:13

^LOL, bolje me ne bi mogla opisati!

#15 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 513 prispevkov

Objavljeno 06 februar 2019 - 02:10

In nadaljuje s tem, da ji še nobena (domnevam da strejt) ženska ni tega rekla.  

Najprej bi začela s tem, da (vsaj moji) odgovori niso skoraj nikoli namenjeni (samo) avtorju teme in da upam, da ne bo kdo vzel spet kot da govorim (samo) njemu. Ponavadi govorimo "for the audience." Be it knowingly or unknowingly. In nevem kaj je narobe s tem, da se debata razširi. Also, šimfanje je ponavadi za hrbtom, ne naglas, kjer kdorkoli lahko to prebere in karkoli sem napisala sem je slišala dotična oseba od mene v fris.

Pa to sem še pozabila omenit v uvodnem prispevku. Tip težko ne uživa, ker ima Tiča. Ko ga nekam vtika naj bi užival, ker ima na glavici živčne končiče, ki mu prinašajo užitek, poleg tega oni to dojemajo precej bolj preprosto kot ženske in del tega, da razmišljajo o tem koliko uživa ženska je v dick sizing in moškem egu. Ni oh kako ona uživa, le kaj ji paše ampak je bolj v stilu huurrr duuur yes MY DICK is making her scream. Hurrr duurrr. In če me kak tip vpraša a ti je všeč moj, bi mu ga najraje kar odrezala. Personifikacija tičev. Not so uncommon. UGH.

In ko je ta lastnosti prisotna pri ženskah mi je nekako off putting, ker implicira (in v 99% je bilo tako), da oseba nekako globoko v sebi čuti, da a) ni vredna recipročnosti b) ni dovolj hot za recipročnost c)mora povzročit užitek, ker drugače ni dovolj dobra.

In to je moje prepričanje in to so moje domneve. 

#16 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 513 prispevkov

Objavljeno 06 februar 2019 - 02:27

Pa še to bom dodala. Predator vedno skrbno izbere svoj plen. Plen, ki bo dal kar predator želi. Včasih, ko ni dejanskega tiča, so tam mentalni tiči. In čeprav so mi tiči povsem všeč, mi ničesar kar se tiče žensk in je povezano s tiči, ni prav nič všeč.

#17 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 06 februar 2019 - 10:05

Pomemben mi je njen/njegov uzitek, seveda. Cisto enako pomemben kot svoj.

#18 ChasingKites

ChasingKites

piščan'c

• Člani
  • 86 prispevkov

Objavljeno 06 februar 2019 - 15:47

Meni je pomembno, da tip, s katerim se v tistem trenutku pač dajem dol, uživa, kolikor je mogoče. Posledično tudi jaz uživam bolj in se bolj ''vživim.'' Vendar pa mi tudi ni vseeno, če uživa samo on, ker jaz od tega nimam čisto nič. Če ne čutim nekega začetnega užitka tudi 48-urni maraton ne bo pomagal in v tem primeru hitro prekinem vse skupaj.

My hobbies include day-drinking, sinning and rimming.

#19 ChasingKites

ChasingKites

piščan'c

• Člani
  • 86 prispevkov

Objavljeno 06 februar 2019 - 15:59

Ups, malo sem zamešal predela za moške in ženske. Pardon, če je bila tema namenjena samo za ženske.

My hobbies include day-drinking, sinning and rimming.

#20 Podganca

Podganca

piščan'c

• Člani
  • 122 prispevkov

Objavljeno 06 februar 2019 - 20:32

Ups, malo sem zamešal predela za moške in ženske. Pardon, če je bila tema namenjena samo za ženske.

Ubistvu sem zalo inpulzivno naredila temo in bi res komot pasala v splošni del foruma. Se da to premakni?  :misli:

Ok ja, oboje je pomembno.  Mogoče sem se narobe izrazila čisto na začeku, ko sem uporabila besedo 'pomembno'. Namreč zanimal me je turn-on. Kaj vas bolj vzburi, hitreje spravi v voljo, vam čisto zmeša glavo, vas naredi tako mokre/trde da je joj?  ;)

Ne kaj mislite o tem, da bi vas moralo spravit, ker to je pomojem ful povezano s tem kaj nam družba govori. In obe podani opciji sta mislim da čisto enakovredni. Samo gledano je iz drugega zornega kota. 

Darnit ... sem hotla dodat v prvi post tale odstavek za lažjo preglednost, pa ne gre več ...  :? 

Prispevek uredil/a: Podganca, 06 februar 2019 - 20:34.

#21 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 964 prispevkov

Objavljeno 11 februar 2019 - 18:52

@Eos23: Mislim, da nam je kar vsem oboje pomembno. Potem se pa pač nagibamo malo na eno stran malo na drugo. Ker, in skreno ne želim nikogar užalit, če je ženska čist pillow princess potem to ni kul. 

Pillow princess? What that? :kaj: :P   :mrgreen: Me like Xena, the warrior queen. :D

Bom še enkrat ponovila, kar je rekla Esther. Sicer ona govori o strejt parih, ker se večinoma z njimi ubada. Mene pa zanima kaj prevladuje pri lgbtq+ ženskah in kako to dojemate. 

"Nothing turns me on more than to see her/him turned on." vs. "Nothing turns me on more than to be the turn on."

Jao ... Meni se zdi, da drugo itak ne more biti brez prvega, ali pač?  :S

Prvo je tortica, drugo pa češnjica na njej. :mrgreen:
Ne, ne poskušam se neki mrluzit, ampak meni res nekako ne gre od glave tole ali eno ali drugo ...
Če pa že res moram izbrat samo eno možnost ... Pa naj bo prva. Iz zgoraj že omenjenega razloga. ;)

Ker tudi, če bi jo slučajno kdaj videla napaljeno ob pogledu na koga drugega, bi me najprej malo ego j***l, na koncu bi pa me vseeno vznemirilo, ko bi nehal bruhat žveplo in ogenj. V enaki, morda celo večji meri, kakor, da sem jaz 'the turn' on. Go figure,  :?:

Prispevek uredil/a: Eos23, 11 februar 2019 - 18:52.

There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#22 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 26 februar 2019 - 19:02

Meni je največji užitek to, da užitek dajem drugi osebi. Da vidim/slišim/čutim, da ji sede/jo zadovoljujem in zadovoljim, je največji turn on of them all. Definitivno mi je to najbolj pomembno. Na nek način me to že samo po sebi zadovoljuje. Seveda mi je pomembno tudi obratno, ampak bolj mi je pomembno to, da užitek dam.
Ubistvu iskreno težko funkcioniram z osebo, ki ji je v užitek samo eno ali samo drugo. It's kinda a deal breaker. Lahko vse štima v odnosu pa na žalost, če se v seksu ne ujameva ne gre..

Kaj pa obratno? Če sex ful štima, ostalo pa skoraj nič? Nič skupnega, nobenih podobnih interesov, nič zanimivih pogovorov, neujemanje v humorju... A bi vseeno šlo ali ne?

No, meni ne bi.

P.S. Bolj, ko tečejo leta, manj je pomemben sam sex. Pa zdaj govorim o samem spolnem dejanju, o sexu, fu*u, kaj naj rečem. Je pa definitivno pomembna naklonjenost, zanesljivost, crkljanje, zaupanje, objemi, poljubi... pa pogovori in vse, kar imata lahko dva človeka še skupnega (poleg samega sexa). Starejši, kot si, bolj spoznavaš, da je sex overrated. :mrgreen:  Ne rečem, da je nepomemben, ko si starejši. Je pa gotovo manj pomemben kot takrat, ko človeka razganja mladost in libido, za katerega se zdi, da bo večno trajal.

Ljubezen je večna, dokler traja.

#23 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 26 februar 2019 - 19:05

Pomemben mi je njen/njegov uzitek, seveda. Cisto enako pomemben kot svoj.

Drugače pa tole podpišem brez problema, samo "njegov" črtam ven. :D

Ljubezen je večna, dokler traja.

#24 Some1lost

Some1lost

piščan'c

• Člani
  • 67 prispevkov

Objavljeno 26 februar 2019 - 22:48

Kaj pa obratno? Če sex ful štima, ostalo pa skoraj nič? Nič skupnega, nobenih podobnih interesov, nič zanimivih pogovorov, neujemanje v humorju... A bi vseeno šlo ali ne?

No, meni ne bi.

Obratno pa še manj, oz. pri meni sploh ne. Mogoče kratkoročno, enkratno.. dokler ne bi spoznala, da je kot je in potem bi tudi ta kemija, ki je bila do sedaj izginila..
(vsaj iz moje strani).

#25 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 320 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2019 - 01:14

Sex in relationships:

If it's good - 10%

If it's bad - 90%

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov