Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznavanje deklet

10 odgovorov v tej temi

#1 slovenec92

slovenec92

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 22 januar 2019 - 14:51

Živijo,

imam vprašanje za dekleta in bil bi zelo vesel kakšnega odgovora :) Torej star sem 26 let in pred kratkim sem se preselil v Ljubljano. Imam pa velike težave z vzpostavljanjem novih stikov s puncami. Nikakor si ne upam stopiti do kakšne punce in jo ogovoriti, saj se ne počutim dovolj dobrega za kakšno punco. Naj omenim, da sem zdaj 2,5 let brez ženske, v tem času nisem imel tudi kakšnega koli kontakta s kakšno žensko. Naj pojasnim zakaj. Pred 2,5 leti sm se razšel z kr dolgoletno partnerko in sam sm zlo čustven fant in je trajalo kr 2 leti, da sm jo pozabil in da sem sedaj pripravljen spoznavat kakšne punce. Veliko ljudi mi je reklo, zakaj si nism našel kakšne druge med tem časom.. ampak tega preprosto nism želel, saj se mi ne zdi fer, da z kakšno punco prebolevam staro ljubezen. Ni ravno fer do te punce, zato sm raje sam in sam predelam to stvar. V Ljubljani gledam mal te punce in se mi zdi, da je ena bolj vzvišena kot druga in to mi še bolj jemlje samozavest, da bi stopil do katere in jo ogovoril. Drgač sm čist ok fant, preprost, prijazen, ki mu največ pomeni ljubezen in ne seks. Rad se tudi smejim in pogovarjam. Sm tut športnik z dušo in telesom in kot sm že omenil, sem star 26 let. Prijatelji mi tudi govorijo, naj grem ven v diskoteko in naj si tam najdem kaj, vendar men ni ravno za hodit več po takih stvareh, saj ne pijem alkohola in nimam kaj delat med tistimi ljudmi, ki so tam pijani ali zadeti. Ok, lahk da narobe razmišljam pr teh letih, saj sm vseeno še relativno mlad, vendar ne želim več nekih zafrkancij, ampak žensko, s katero bom preživel preostanek svojega življenja in bi jo lahk imel rad iz dneva v dan tako, kot si vsaka punca to tudi zasluži. A mi lahk dekleta prosim poveste, kako naj pristopim do kakšnega dekleta in kje sploh naj najdem kakšno preprosto dekle, ki ni vzvišena in polna same sebe in ki bi me sprejela in me imela rada takšnega kot sem, ne da bi me želela spremeniti v idealnega moškega, saj imamo vsi napake in tudi jaz nisem nobena izjema. Naj povem še da nism ravno nek Brad Pitt, nism pa tut grd. Sm čist ok fant, tudi postava moja je bolj športna, vendar se mi zdi, da tudi to še vedno ni dovolj, da bi prepričal kakšno punco.

Hvala za vsak odgovor

#2 Nokian

Nokian

piščan'c

• Člani
  • 82 prispevkov

Objavljeno 22 januar 2019 - 16:05

Živjo, 

lepo si opisal svoje stanje in opažanja.

Naj ti povem, da nisi edini tak danes, ampak si med večino.

Ti je kdo že povedal, da danes šteje le status in nič drugega?

#3 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 619 prispevkov

Objavljeno 22 januar 2019 - 22:15

Nekateri moški spoznajo bodočo ženo pri 26ih, drugi pri 18ih, tretji pri 30ih, četrti pti 45ih. Ni da ni.

Prispevek uredil/a: Crane, 22 januar 2019 - 22:16.

be a slut, do what ever you want

#4 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 490 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2019 - 21:14

Ne dvomit vase, ne iskat potrditve in ne mislit, da so ljudje, s katerimi nisi spregovoril niti besede vzvišeni in nedostopni - to so samo tvoji strahovi in projekcija. Ne jemljejo ti samozavesti one, ampak je nimaš in so zato "krivi" drugi. 

Če veš, da imaš hudo postavo, se nosi, kot da imaš hudo postavo. Če veš, da si ok in si prijazen, se nosi, kot da si ok in si prijazen.

Dokler boš kalkuliral, če imaš dovolj nečesa, da bi nekoga v nekaj prepričal, bo rezultat vedno isti in ne bo napredka. 

Povprečno privlačen človek, ki zaupa vase bo vedno bolj seksi kot najlepši človek, ki izžareva negotovost. 

#5 sense_sensibility

sense_sensibility

zasvojen'c

• Člani
  • 403 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2019 - 22:31

Predvsem pa ne podcenjuj tega, kar si, in ne precenjuj tega, kar nisi. Samozavest je seksi. Samozaupanje in pristnost še bolj. Ne trudi se ugajati tistim, ki tega ne znajo ne videti ne ceniti. Tista, ki bo to videla, bo prava zate, z ostalimi pa se ne ubadaj. 

The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.

#6 Nokian

Nokian

piščan'c

• Člani
  • 82 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2019 - 23:09

Zavedaj se da je danes čisto drugačen sistem iskanja in spoznavanja kot v tvojem otroštvu oziroma v 90-ih letih.

Danes štejeta predvsem status in izgled, ostale stvari so drugotnega pomena.

#7 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 490 prispevkov

Objavljeno 25 januar 2019 - 13:31

V bistvu bi preuredila svoj prvotni prispevek, ker ja... samozavest je super za "ogovarjanje in podiranje," ampak glede na tvoje želje je pristnost tu bolj ključnega pomena, kot je napisala predhodnica. Ker tapravi osebi lahko mirno rečeš... fak js se dons počutim kot ničvreden drek, pa je vse še vedno ok. To pa pride samo z zaupanjem. Da najdeš kar ti iščeš, torej nekaj dolgotrajnega in ljubečega, se ne najde ravno na takšen način. Ampak z dolgotrajnim spoznavanjem in pogovarjanjem. In kot je rekel Crane, to osebo spoznaš. Z nekom zaklika. To tega najlažje pride, če preprosto poskušaš živet polno življenje. Lahko jo boš spoznal v službi, lahko med kakim hobijem, lahko na potovanju. Predvsem pa ne začet pogovora v stilu... hej, a si ti tista s katero bom preživel preostanek življenja (vem, da dejansko ne boš začel tako pogovora, ampak že ideja v glavi za tak pristop je preveč intenzivna), ampak bolj, hej, tole je pa zanimivo, me zanima kam bo šlo. Take it easy, če se le da. Vse bo ok. :)

Prispevek uredil/a: Alix, 25 januar 2019 - 13:32.

#8 Podganca

Podganca

piščan'c

• Člani
  • 122 prispevkov

Objavljeno 01 februar 2019 - 12:12

Noben nima zares pojma kaj dela. Noben ti ne bo dal bližnice. Ne more ti je dat. 

Nevem zakaj strejt tipi mislijo, da se ne-strejt ženskam ful bolj sanja o ženskem obnašanju. Kot da imamo neko skribno kodo. Nimamo. Wish we did. Tudi nam ni jasno zakaj so nekatere ženske tok zmešane.   :misli:  

Edini nasvet je mogoče; spoznavanj ljudi, ženske in moške, ki imajo podobne interese kot ti. Če imaš rad šport pojdi na kakšen tak dogodek.

I’m not really funny. I’m just incredibly mean and everyone thinks I’m joking.

#9 sense_sensibility

sense_sensibility

zasvojen'c

• Člani
  • 403 prispevkov

Objavljeno 01 februar 2019 - 18:29

Nevem zakaj strejt tipi mislijo, da se ne-strejt ženskam ful bolj sanja o ženskem obnašanju. Kot da imamo neko skribno kodo. Nimamo. Wish we did. Tudi nam ni jasno zakaj so nekatere ženske tok zmešane.   :misli:  

Podpis. Za lezbijko je to precej problematična zadeva.   :roll: Se pa zato bolje razumemo s strejt moškimi. Moj sicer poročeni najboljši prijatelj je recimo v mnogih pogledih idealen partner za marsikatero žensko. Čeden športnik, s smislom za humor, zdrave kmečke pameti, zrel, zvest, odgovoren, deloven, iznajdljiv, cartljiv in nezahteven.  A kaj, ko ni ženska, da bi jih vrag.  :?:

The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.

#10 coprnica

coprnica

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 03 februar 2019 - 17:31

Jaz bi rekla, da tu ni nobenih pravil. Lahko poznamo punco kjerkoli.

#11 Nokian

Nokian

piščan'c

• Člani
  • 82 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2019 - 11:00

Jaz bi rekla, da tu ni nobenih pravil. Lahko poznamo punco kjerkoli.

Odvisno kakšne imaš izkušnje in koliko let šteješ, veliko pa danes k temu pripomore tudi sreče in naključij.

Žal tega nima vsak/a.

Vedeti pa je potrebno tudi da se je veliko spremenilo od 80ih let do danes ; takrat in do cca. 2004 je vse potekalo normalno, zadnjih 15let pa je zadeva čedalje bolj zapletena samo se narod tega žal ne zaveda in mu ni možno tega razložiti ter ga postaviti na realna tla

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov