Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Podvig pristopa k privlačnemu posamezniku

Tema brez odgovorov

#1 jotopijo1

jotopijo1

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 13 september 2018 - 23:31

Za začetek kratka zgodba, sveže iz današnjega večera. V Makaloncu smo se zbrali - zelo mavrično obarvana druščina - dva geja, štiri lejzbike in ena straigh punca. Do konca večera je bila naša usmerjenost jasna najbrž že vsem, od natakarjev, do ostalih gostov. Pri nasprotni mizi pa je sedel fant v modri majici, z očali in namerno prekratnikimi hlačami... v izgledu povsem moj tip. Naslednje tri ure sva se neprestano spogledovala. Pa ne ovčasen sramežljiv pobegli pogled, ampak direkten očesni stik, ki je trajal po več sekund. Omenil sem to kolegu geju, ki mi je svetoval, naj odide vsaj njegov moški spremljevalec (bil je v družbi dekleta in fanta), potem pa naj ga grem ogovorit. Pripravljal sem se, da bi res šel k njemu, pa so prej odšli.

Moje vprašanje je, kakšne so vaše izkušnje s takimi situacijami (dvomi, da se najde gej, ki še ni tega doživel)? Kako bi načeli tak pogovor? Jaz imam s tem vedno težave, kako pristopiti k nekomu, ki mi je potencialno všeč, čeprav sem načeloma zelo odprt človek, ki načenja pogovore z neznanci na avtobusu.

P.S. Če si to ti, o komur govorim, mi piši, pa lahko greva ven na pijačo ali večerjo ;)

You know what they say: you might be straight, but so is spaghetti until things get steamy

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov