Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kdaj ste spoznali, da ste gej?

157 odgovorov v tej temi

#151 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 19 maj 2014 - 15:28

OK dečki, dajte mi malce pomagat..

Delam v OŠ in en moj učenec, devetošolec, mi je pred kratkim zaupal, da je gej in zaljubljen v svojega sošolca, za katerega pa sem prepričana, da sploh ne razmišlja v tej smeri. Ta moj dečko očitno trpi, se zapira vase in že tako ali tako je tarča posmeha na šoli, ker pač njegovi sošolci ne tolerirajo nežne duše med sabo. Nežen se ja ne sme biti, v tem smislu. Takrat mi je samo povedal te zadeve, no, danes pa me je pričakal njegov mail, ki je sicer precej obsežen in katerega vsebine ne bom razlagala podrobno.. skratka poba bi se rad outiral in to vsem in to takoj. In kaj jaz mislim o tem.

Jaz sicer imam svoje mnenje o tem, ampak me zanima...

... bi se ti outiral (že) v OŠ? 

Pros and cons?

#152 Griffin

Griffin

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 19 maj 2014 - 17:57

Jaz sem v osnovni jebal ježa z verbalnim nasiljem, in to preden se je uradno vedelo kaj sem. Še mesec dni ima do konca osnovno šole, naj počaka še toliko. Naj zamakne vse skupaj do počitnic, pove najprej frendom, zatem pa bo videl, če je grande prihod iz omare sploh potreben.
Sam sem bil največja "zvezda" na osnovni, ni minil dan, ko ne bi bil tarča napadov in zasmehov, strokovni kader pa je in citiram "Mi ti ne moremo pomagat, če si narobe zvezan". :)
V srednjo šolo sem šel na drugo stran države, kjer sem dobil priložnost za nov začetek, brez prtljage in trume učencev iz šole, ki bi za mano vzklikali milijon sopomenk za pedra. Danes sem "kind of" outiran. Ljudje vedo, ne skrivam, hkrati pa po mestu ne hodim z rainbow zastavo, konec konec je moja stvar.
Skratka, jaz menim, da naj počaka in premisli. Veliko lažje bo zanj v srednji, ko bo obkrožen s folkom iz različnih krajev, posledično tudi različna in v velikih primerih bolj liberalna mišljenja. I wish him all the best. :)  

#153 wiwi

wiwi

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 20 maj 2014 - 00:01

Če je to njegova želja naj bo. Dober mesec ima do konca OŠ, če gre kaj "narobe" se lahko potem v novem okolju na srednji šoli odloči za drugačen pristop, če se to zgodi šele tam, pa bodo nelagodna vsaj tri leta in ne samo en mesec.

Meni je bilo v OŠ jasno povedano, da tega ne bom razkril. Takrat sem mislil da v moje dobro, danes vem, da so se bali, kaj bo to prineslo. Sam sem bil v drugačnem položaju, nezasmehovan, kot vzor ostalim. Na tem so gradili in niso dovolili, da bi bil to 'napačen' vzor. Mi je to bilo v korist? Ne, celo srednjo šolo sem, tokrat po svojih prepričanjih, ostal neodkrit. Ampak ugleda si pa niso 'uničili'.

#154 Knight_Rider

Knight_Rider

biskvitek

• Člani
  • 44 prispevkov

Objavljeno 04 avgust 2014 - 16:55

Že od kar pomnim me zanimajo le fantje. Od nekako 4 leta starosti. Vem, da sem že v mali šoli sanjal o sošolcih, da skupaj ležimo nekje v poletni travi. Da je to spolna usmerjenost sem ugotovil nekje proti koncu osnovne šole. Sem pa odraščal v okolju, kjer je biti istospolno usmerjen nesprejemljivo. 

#155 tommy2

tommy2

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 03 oktober 2014 - 17:18

Zdravo, malo si bom sposodil to temo :). Star sem 24 let, a še vedno ne več kako točno sem usmerjen. Že od osnovne šole naprej me hudo vzburja misel na seks z moškim - moški sami me ne privlačijo, po drugi strani pa mi je spolni akt dveh moških nekaj najbolj vročega na svetu. Zgodi se, da si včasih noro želim poiskat tipa in probat, 10 minut kasneje pa me vse mine in nato znova mika. 

Ima kdo kak pameten nasvet oz. mnenje? Hvala!!

#156 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 03 oktober 2014 - 19:01

Podobno kot z vsako drugo fantazijo, sprobaj, potem pa dalje :)

#157 kvakavec

kvakavec

piščan'c

• Člani
  • 109 prispevkov

Objavljeno 09 oktober 2014 - 16:21

Po koncu srednje šole. Že v osnovni šoli sem dobro vedel, da me tudi fantje privlačijo, ampak še vedno so mi bile všeč punce. V srednji šoli je bilo bolj ali manj isto, fantje so me vedno bolj fizično privlačili, punce pa nekako samo vizualno všeč. Ne vem, kaj se je zgodilo, ampak ko sem zaključil srednjo šolo, me punce enostavno niso več zanimale. In še zdaj je tako. :)

Prispevek uredil/a: kvakavec, 09 oktober 2014 - 16:22.

#158 asix

asix

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 03 september 2019 - 13:16

če se prav spomnim, v tretjem razredu osnovne šole. močno sem bil zaljubljen v sošolko, nekako čez noč pa je zaljubljenost preskočila na sošolca.

svet je enostaven, dokler živiš le v svojem

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov