Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kdaj ste spoznali, da ste gej?

157 odgovorov v tej temi

#1 blaster

blaster

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 08 januar 2005 - 17:26

In koliko let ste imeli, ko ste spoznali, da ste gey? Kaj vas je pritegnilo do tega? :?:
Prihodnost se kuje v sanjah. Danes utopija jutri otipljiva resnicnost!!

#2 Primoz

Primoz

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2005 - 00:59

Nekako v petem razredu osnovne šole. Med telovadbo, ko smo se tuširali, sem vsak teden bolj pogledoval po drugih fantih. In potem doma med drkanjem fantaziral - to bolj nekje v sedmem in osmem razredu. Kaj je pripeljalo do tega? Biološko? Genetsko? Pojma nimam
I could find myself. Can anyone else find me?

#3 blaster

blaster

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2005 - 01:12

Tudi jaz ne vem kaj me je pripeljalo do tega. In se sedaj sprašujem, vendar v sebi ne najdem odgovora. Jaz sem pa v osmem razredu začel opazovati fante. In nevem zakaj ne punce? Se punce tudi samo takrat, ko sem v družbi, da nebi nekateri kaj posumili. ;)
Prihodnost se kuje v sanjah. Danes utopija jutri otipljiva resnicnost!!

#4 mirboy

mirboy

piščan'c

• Člani
  • 90 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2005 - 01:31

Čaw!

Tud jest sm začev razmišlat v to smer da sm gay! ampak od privega letnika sredne nism biv 100% sm al ne! :?:
Conscientia mille testes. Čista vest velja toliko kot tisoč prič. (Mark Fabij Kvintilijan)

#5 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2005 - 12:19

Mene punce itak nikoli niso zanimale. Da pa sem se začel zavedati svoje spolne narave in s tem povezanih fantazij, v katerih so nastopali fantje, največkrat moji prijatelji, pa se je zgodilo tam nekje v petem, šestem razredu.

Zanimivo je bilo to, da mi v svoji naivnosti sploh ni "kliknilo", da do nekaterih svojih prijateljev čutim več kot samo prijateljstvo. Bil sem zatrapan v njih (in potem tudi ljubosumen, kadar se je kateri od njih spečal s kako punco). Takrat mi je bilo :x , danes pa, ko gledam nazaj lahko le :lool: ;)

No, prvi resni korak v to smer pa sem storil šele pri 19-ih. Takrat sem doživel svojo prvo izkušnjo.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#6 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 16 januar 2005 - 12:01

Eno je, kdaj človek začuti, da ga privlačijo fantje, nekaj povsem drugega pa je lahko, kdaj si prizna, da je gej in kaj ukrene v tej smeri. Pri nekaterih je to skoraj isti trenutek oziroma se vse zgodi v npr. enem letu, pri meni pa je razkorak kar nekaj let, zato bom napisal nekaj več o tem.

Če gledam nazaj, je bilo »vse jasno« pri 13-14 letih, ko sem pri najboljšem prijatelju začutil ne le to, da mi je zelo lep, ampak da me začenja privlačiti tudi na druge načine: želja po poljubu in sčasoma ostalih inimnostih, opazoval sem njegovo telo in si ga neznansko želel videti nagega. Leto potem sem si drugega prijatelja že očitno želel tudi spolno, se tega prestrašil, umaknil, »zamrznil« občutke in si jih povsem priznal šele na faksu, čeprav sem fante opazoval ves čas in vedno bolj.

Še danes težko dojamem, zakaj mi je bilo potrebnih kar nekaj let .... ampak, OK, bile so še druge okoliščine, ki so mi zapletle življenje in mi je bilo vse prej kot enostavno. Zanimivo, da je bil prvi fant, ki se ga spomnim in mi je bil zelo všeč, že v mali šoli, torej v vrtcu. Pa cela vrsta fantov, ki sem jih rad videl že od prvega razreda OŠ, pa sem vseeno to jemal kot prijateljske občutke, ki jih lahko čuti vsak fant. Saj so bila vmes tudi simpatična dekleta, pa vseeno je bila tehtnica krepko bolj na strani fantov, sploh ko so se prebudili hormoni, saj me nikoli prav nobeno dekle razen simpatičnosti ni privlačilo tudi telesno.

In ko si človek prizna, prej ali slej, najde tudi pot. In svojega prvega poljuba s fantom itak ne bom nikoli pozabil.

Vidiš, bogglefreak20, tudi meni ni "kliknilo" in sem takrat smatral, da tako do svojih prijateljev čutijo vsi fantje. :D (pa žal ne :mrgreen: )
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#7 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 16 januar 2005 - 12:52

Eno je, kdaj človek začuti, da ga privlačijo fantje, nekaj povsem drugega pa je lahko, kdaj si prizna, da je gej in kaj ukrene v tej smeri.

Se popolnoma strinjam. Tudi pri meni je bil ta razkorak kar velik, morda za marsikoga prevelik, kar nekaj let. Da so mi všeč fantje sem vedel že v osnovni šoli. Tam nekje od 12 leta dalje. Celo osnovno in srednjo šolo sem sanjal samo o fantih in vedno sem se videl samo z njimi. V srednji šoli sem vse to še vedno skušal potlačit in se nikakor nisem mogel sprijazniti, k temu so pripomogli tudi doma s svojimi tedenskimi homofobičnimi opazkami in izpadi. V tretjem letniku sem se na nek način outiral najboljši prijateljici, ampak sem ji rekel, da sem biseksualec, ker še vedno nisem hotel verjeti, da sem gej. Da sem gej pa sem si dokončno priznal šele pred dobrega pol leta, v četrtem letniku, kmalu po 19. rojstnem dnevu. Preprosto zato, ker sem videl, da škodim samo sebi, da ne morem celo življenje tajiti in preprosto več nisem zdržal, da sem bil večino časa depresiven in sem se smilil sam sebi. In od takrat dalje mi je vse veliko lažje, pa tudi nekaterim drugim dobrim prijateljem sem že povedal. Mi pa ni prav nič žal, da je tako dolgo trajalo. Sem vesel, da je šlo vse lepo počasi in delno spontano, ko je bil čas za to, kot pa da bi na silo forsiral in bil še bolj nesrečen.
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#8 Punček

Punček

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 16 januar 2005 - 14:29

Pri 12ih spoznal, da sem 'na moške', pri 14ih sem se pa s tem sprijaznil. Sedaj pa je potrebno samo še najti pravega tipčka in si vzeti cajt za njega.

#9 Mali

Mali

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2005 - 18:43

Recimo, da sem pri 12 spoznal, da sem na fante. Prvič mi je bilo čudno, ko smo bili po telovadbi pod tuši in so se moji sošolci veselo pogovarjali, katero punco bodo povabili na ples, jaz pa sem stal pod tušem, malo bolj stran in jih opazoval. Najprej, v 5 in 6 razredu je bila navada, da smo imeli kopalke. In takrat sem si grozno želel, da bi se fantje slekli in pokazali svoje "korenjake". Potem pa so v 7 in 8 razredu spremenili režim. Takrat so se fantje kopali brez kopalk. Prvič, ko je bilo tako, se mi je dvignil, ko sem videl fanta, ki je imel največjega. In sem se stisnil v kot, dokler mi ni erekcija minila. Seveda so me vsi čudno gledali, da sem v kotu in me klicali, ampak niso videli (na srečo :D ), da se mi je vstal. Potem, doma sem si v mislih spet priklical prizor 15 tičev in si ga drkal. Takrat sem spoznal, da me punce ne zanimajo toliko.

#10 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 27 januar 2005 - 16:53

Tako kot vecina sem ze v 5 razredu (ob prvih poskusih drkanja) mislim na fante. Na vrstnike in na malo starejse od mene. Predstavljal sm si da se po telovadbi vsi fantje zberemo v garderobi, pa vsi dajo hlace dol in grejo okol mene in drkajo, jst pa jih opazujem in izbiram katerega bi vzel v usta.
To sem sanjaril dokler nisem konec 6. razreda to tudi uresnicil (vendar le z enim sosolcem; in to na njegovo pobudo). Nato sva se tako dobivala se do konca 8. razreeda po WCjih v soli in se "igrala" (drk, orala). :?: Potem sm pa si hotel dokazat da sm str8 in sm v srednji soli bil s puncami. Vendar sm po maturi opazil, da ne morem brez fantov. In tako je se zdej.

#11 wonderland

wonderland

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2005 - 21:26

men se je začel "svitat" mal pred puberteto, ko sm gledo za tipčki po šoli. ko sm pa pršu v puberteto sm pa mal začel iskat okol podatke pa to, pa sm opazo da se temu reče bit gej :D

Live and let live

#12 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2005 - 21:48

ce zdej razmisljam, ze v vrtcu. potem v osnovni prva simpatija tam nekje v 4/5em razredu, potem nekak to bi obdobje, ko sem si dejansko priznal, da raje gledam tipcke. zdej pa brez zavor :)
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#13 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 19 marec 2005 - 19:31

v osnovni šoli normalno meu ženskico ampak sm dons prepričan da res samo zato, k sm si takrat hotu dokazat (pa tut okolici) da sm kvazi str8.
Nastopila je srednja šola in iz mene je prišel "nori Pucko" - takrat pa ženskice totalno odmislu in prva izkušnja s fantom je sledila . . . :mrgreen:

Demn! It was so g00d! :pepper:
...and I still like it...
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#14 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 19 marec 2005 - 22:40

Ma že zgodaj v OŠ, toda takrat še vedel nisem, kaj to pomeni.
Pri 15-ih pa sem se mal pozanimu, preštudiru in sam seb "priznal", da sem gej.

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#15 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 20 marec 2005 - 04:45

Pa recimo, da sm tam nekje v sedmem razredu nekak pršu do tega, da bi lahko bil gej. Sej če dans mal pomislim, sem vedel že lep čas pred tem. Ampak takrat o tem še nisem razmišljal.

Pol pa sm se tam nekje v 1. letniku sprijaznil s tem, da pač sm gej in da tega ne bom mogel spremenit. Vdal sm se v usodo, če lahko temu tako rečemo. 8)
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#16 Kinnetik

Kinnetik

piščan'c

• Člani
  • 62 prispevkov

Objavljeno 20 marec 2005 - 12:40

Da bi bil lahko gej se mi je začelo svitat nekje v 5. razredu, torej nekeko 4 leta nazaj. Potem pa sem za nekaj časa to potlačil vase, da bi se nekako bolj stopil z okolico.

Šele nekaj mesecev od tega(1.letnik) pa sem se končno odločil, da mi je dovolj tega laganja samemu sebi. :x Trenutno pa iščem neko sorodno dušo oziroma nekoga ki ni preveč homofobičen, da bi se mu lahko zaupal. :cvek:

#17 goro

goro

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2005 - 12:56

Spominjam se dogodka pri mojih 5ih letih..ne vem natančno, zagotovo pa še nisem hodil v šolo. Doma smo gledali televizijo in je bila scena, ko je moški sedel drugemu moškemu v naročju. Starše sem vprašal zakaj to dela! Čutil sem, da me tako dejstvo privlači. Oče mi je odgovoril, da zato ker je bolan..in nista hotela več govoriti o tem, čeprav sem še kazal zanimanje.
Naslednje prebujanje je pa bilo v tretjem in osmem razredu, ko mi je bil všeč sošolec.....dokler si nisem pri 18ih priznal kaj sem in v realnosti okusil sadove moškega telesa.
goro

#18 Alcastar

Alcastar

nov na sceni

• Člani
  • 222 prispevkov

Objavljeno 27 marec 2005 - 00:10

Jasno, da sem gej, mi je postalo okrog 11. leta. Sicer pa so mi bili tipi že od nekdaj všeč na drugačen način kot dekleta. Ko sem bil star 8 let sva z mamo gledala eno nadaljevanko in imela oba istega najljubšega igralca, res je bil cuker. :D
Prvič pa sem izvedel, da imajo fantje radi tudi fante še pred OŠ, 6 let sem bil star mislim, tudi tokrat posredni krivec TV. Z mamo sem gledal en brazilski film in kar naenkrat sta bila dva tipa v postelji in se poljubljala. Pa mi je mami rekla, da to ni zame. Potem sem bil pa firbec kot vedno in mi je razložila v grobem, da je tudi to možno in da je glavno da se imata dva rada. Njene slutnje o meni so bile verjetno prisotne že takrat. Danes, ko gledam nazaj sem ful presenečen, hkrati zadovoljen da je tako odprta. :)
Nosce te ipsum.

#19 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 566 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2005 - 20:46

Z mamo sem gledal en brazilski film in kar naenkrat sta bila dva tipa v postelji in se poljubljala.

Alcastar, mislim, da sta z mamo gledala film Poljub zenskega pajka. Ta film je v preteklosti dvignil nekaj prahu zaradi teh prizorov.Filma nisem se videl, bodisi nisem imel casa bodisi sem zamudil tega filma. Ali imam prav glede naslova filma?

Človek ne more preživeti brez narave, narava lahko preživi brez ljudi.

#20 Alcastar

Alcastar

nov na sceni

• Člani
  • 222 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2005 - 22:54

Hm, jaz ne vem naslova filma, tako da ne morem reči ali je bil ta film ali ne. :?: Spomnim se vsebine, bil je en podjetnik, ki je imel ljubimca, potem sta skupaj uprizorila njegovo smrt, ker je bil poročen. Nekaj podobnega.
Nosce te ipsum.

#21 st-jimmy

st-jimmy

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 30 marec 2005 - 23:53

Ma jaz sem od vedno vedel nekje v sebi, da sem drugačen kot večina mojih vrstnikov. Vedno sem raje bil v fantovski družbi in tako je tudi zdaj, pravih prijateljic imam zelo zelo malo, lahko bi reku da samo eno. Lepše se počutim v družbi fantov. Drugače sem se zavedu tega nekje ko sem prišu v puberteto oz. nekje v 7-8 razredu in si tega potem nisem nikoli več zanikal ali pa tlačil v notranjost. Sem se pa malo odrezal od sveta zaradi tega, nisem hodil nič ob vikendih ven s svojimi frendi ali pa po raznih žurkah in zdaj pri 25 mi je malo žal tega. Kaj čmo, takšno je življenje.
Oh therapy can you please fill the void??

#22 alx

alx

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 03 april 2005 - 20:30

Spoznal nekje v 6 razredu.
aleš

#23 DIJAK

DIJAK

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2005 - 17:42

tipi so mi ratal usec 1x u 6. classu (ceprou so mi bli tut ze prej bezno usec) u 7. classu sm pogruntou da brez tipou tut ne bo slo...

#24 Krog

Krog

piščan'c

• Člani
  • 180 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2005 - 19:40

Tut men je nekje konc OŠ ratal jasn, da me ne zanimajo sam punce in še dons me oboji ...

Kar se filmov tiče, mi je bil pa najbolj všeč Maurice.

Sem okrogel, a kljub temu dobre volje! :)

#25 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2005 - 15:36

Včeri okol 15.30 :lool: Ob 16.30 sem se že zaljubu v prfoksa za slovo, ob 18.00 sem se že prvič pofukal, ob 23.00 sem pa že topless pleasal v tifli :lool: Šalo na stran, tko kot večini se je men skristaliziral kaj je z mano enkrat na koncu osnovne šole.

Prvič sem mel pa tipa pr 18.

lp

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov