Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Čudno obnašanje žene

žena da te kap

12 odgovorov v tej temi

#1 robndi

robndi

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2018 - 18:05

Sva dolgo let v zakonu in ne vem zakaj se je ona tako spremenila.Vedno sva seksala res odlično in pogostost ni problem ampak zadnjih nekaj mesecev me je začelo nekaj motit. Ko sem hotel izvajat njej oralo me je odklonila.To me je zelo prizadelo,vem pa iz njenih izpovedi pred leti,da je z bivšimi seksala brez takšnih predsodkov,nikoli ni nobenemu komandirala kaj naj počne.A si predstavljate strasten par in potem ona začne to ne to pa ja. Pred časom ni bilo nikoli takih izpadov. Potem še nekaj ,leta in leta se je z menoj poljubljala ves seks ,sedaj pa imam občutek,da se odmika. Drugače je pri seksu res strastna in nenasitna ima tudi multi orgazme ampak mene so zmotile takšne malenkosti. Sem pa zelo urejen moški in lahko bi imel katerokoli v postelji ampak nisem hotel zaradi nje ,da je ne prizadenem .Skratka moti me dejstvo ,da nobenemu bivšemu ni postavljala pogojev meni pa po tolikih letih zvestobe začne nekaj krojit pravila. Resno me to skrbi ,vem,da nima drugega in podobno ampak nekako mi je izpod časti,kot ,da sem postal manjvreden.Od takrat,ko se je to zgodilo se je več ne dotaknem .Traja že dva tedna.Vem samo to,da v seksu predsodki uničijo še tako močno zvezo in ne mislim seksat ženske,ki jo karkoli moti pa tudi,če je to še taka malenkost.Seksala je kot punca z tipi ki jih ni niti poznala dobro brez vsakršnih omejitev sedaj pa na meni po tolikih letih začne uvajat neka pravila pa vem da ji orala paše ,ker so ji tudi drugi to delali. Enostavno je res,da si ženska vsaka sama uniči zakon in očitno se je tudi pri nama to začelo. Ne mislim bit ljubimec druge klase ,ker nimam bit zakaj. Sem potenten kolikor hočem in nimam težav ampak raje ne seksam kot pa ,da igram po nekih čudnih standardih. Skratka ljubiva se nekaj desetletij libido imava oba večji kot pri petindvajsetih in zakaj sedaj neka nova pravila. Pa ne bi težil ,če bi njej upadel libido zaradi let.Ravno nasprotno vsak dan ima večjega in tukaj res ni mesta predsodkom .V bistvu tako na kratko povedano po domače ,jaz sem njen ljubimec,ki jo res zadovolji ,da bolj ne bi šlo in nikoli težav in takemu gre nekaj prepovedovat. 

#2 bolha20

bolha20

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2018 - 19:32

tebe bo tvoj lastni ego boljše pof***l , kot si ti svojo ženo. Očitno

#3 robndi

robndi

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2018 - 19:51

tebe bo tvoj lastni ego boljše pof***l , kot si ti svojo ženo. Očitno

Jaz imam na izbiro zaželit si ženske ampak lih prav me zanima zakaj sem sedaj druga klasa .Ne gre se za ego ampak baba je bivšim jebačem vse dovolila zdaj pa naj bi bil kriv moj ego .Sploh ni problema za novo zvezo sam imam občutek,da je ženska pamet omejena. Ne moreš seksat z nekom ,ki mu tvoji postopki niso všeč a pred nekaj meseci so bili oh in sploh a ni to malo izpod časit? Pa brez zamere ampak meni ni jasno to.Jaz sem enak kot sem bil pred desetletji kar se tiče intime nikoli ne bi spremenil svojih pogledov. Ja tukaj se kaže,da bo ena dama zelo žalostna ,ko ostane sama.In bo sigurno,pa sem jo vprašal nekajkrat v čem je problem pa je rekla da se boji okužbe. A od enonočnih jebačev se pa ni bala haha res zanimivo. kakšna okužba od nekoga ki je zvest in to z usti a seksa z menoj brez kondoma in z izlivi sperme a boji se okužbe od lizanja to je res mimo.

Ve pa da ne skačem čez plot a ni to čudno obnašanje?

#4 bolha20

bolha20

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2018 - 20:15

ti maš u bistvu veliko srečo, da si ga sploh kdaj lahko namoču :) 

#5 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 313 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2018 - 20:51

1. LOL

2. Baba te vara.

3. Loh probaš sam sebe v rit, bolj si poln sebe kot frucalov sok.

4. ????

5. Profit

you're welcome.

Prispevek uredil/a: glorious, 30 julij 2018 - 08:47.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#6 sense_sensibility

sense_sensibility

zasvojen'c

• Člani
  • 402 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2018 - 22:20

a ) ega imaš za ene par Mt. Everestov v višino in ene par Marjanskih jarkov v globino

b)  posledice tvojega podcenjevalnega odnosa do žensk na splošno si končno začel čutiti na lastni koži

c)  da si prišel po pomoč prav na ta forum, mi pove, da se kvečjemu bojiš, da te je vrlega ljubimca utegnila zamenjati še spretnejša ljubimka

d) si 100% ziher, da ni v postelji multiplih orgazmov samo odlično glumila (kar pri tvoji samozaverovanosti vase sploh ni težko)?

e) odmika se z razlogom...potegni glavo iz lastne riti in upoštevaj dejstvo, da nisi ne vseveden ne vsemogočen

f) ni ona edina na svetu in ti tudi ne

The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.

#7 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2018 - 00:21

Ok, jebac, glede lizanj... ce je vsem z veseljem dala lizat picko, tebi pa ne, pomeni, da nimas pojma kje tam kaj je.
Ocitno ji je z drugimi pasalo, s tabo pa ne, torej ali ne znas ali pa ne znas. :D
Glede ostalega pa se popolnoma strinjam z idoru.
Umrla XD

#8 ametist

ametist

gay friendly

• Člani
  • 22 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2018 - 19:15

O moj Bog že dolgo časa se nisem tako nasmejala odgovorom.

Bi se pa strinjala z vsemi.

Ego imaš do šofita (stropa).

Ženska pamet je omejena pišeš, joj joj mislim da je tvoja veliko bolj, ma si tako naduvan,da ne vidiš nič.

Nekdo bo imel strto srce?Ma če ne boš se spustil na zemljo boš na koncu ti najbolj imel strto srce.

Malo ponižnosti ti primankuje gospod veliki EGO. 

In ja zakaj pišeš ta problem ravno na tem forumu hmmm?!?

Mislim ,da poznaš odgovor a ne ?

#9 N'alan

N'alan

nov na sceni

• Člani
  • 279 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2018 - 12:34

Dejstvo, da "po tolikih letih" pride do težav pri seksu (če lahko temu, da ti partner pove, kaj si pri seksu želi in česa ne, rečemo "težava") - in da ga ti rešuješ z bentenjem čez "zafu?ano babo" na LGBT forum namesto, da bi se pogovoril z njo in odkril, kaj botruje spremembi, je tudi zelo zgovorno.
a) nisi nam zares postavil nobenega vprašanja, samo kurcaš čez njo;
b) "zakaj sedaj neka nova pravila." STOPI DO NJE IN JO VPRAŠAJ. Če ne moreš, če nimata takega odnosa,, da bi se lahko o tem pogovorila, je to najbrž podlaga razhajanj, težave v spolnosti pa samo simptom in ne vzrok distance.

P.s. ". Sem pa zelo urejen moški in lahko bi imel katerokoli v postelji" - daj si duška :D

This is the real me. 

#10 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 619 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2018 - 21:40

Ctrl+S za vsak slučaj...

Brutalno :juhej:

be a slut, do what ever you want

#11 ChasingKites

ChasingKites

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 07 avgust 2018 - 02:45

Okej, res se moram strinjat z ostalimi in se pridružit mnenju, da imaš ego očitno previsok. Dejstvo je, da se starata, in da se okusi, fetiši, stvari, ki so nam všeč itd. pač spreminjajo. Ne moreš mi rečt, da ti je zdaj, ko si verjetno že malce v letih, všeč natanko isto kot takrat, ko s seksom šele začenjal. Zaradi tega, ker ti postavlja meje, nisi čisto nič ''manjvreden,'' in tvoja žena tut ni dolžna živet z namenom, da te v postelji zadovolji. Če bi lahko imel katerokoli in si z ženo tako nesrečen pa pojdi in si privleči domov pol Slovenije. Ne vem, zakaj sploh jamraš, če ti je vse skupaj tako simpl. Pa s tem ne mislim, da ji je upadel libido, pač ji enostavno več ne paše tisto, kar ji je prej. Če so ti njeni spreminjajoči se standardi čudni do te mere, da se je zdaj več ne dotikaš, se ločita. Mislim, da bosta oba srečnejša, sploh pa ona.

My hobbies include day-drinking, sinning and rimming.

#12 Smrekica

Smrekica

piščan'c

• Člani
  • 72 prispevkov

Objavljeno 08 avgust 2018 - 01:57

Dejstvo, da "po tolikih letih" pride do težav pri seksu (če lahko temu, da ti partner pove, kaj si pri seksu želi in česa ne, rečemo "težava") - in da ga ti rešuješ z bentenjem čez "zafu?ano babo" na LGBT forum namesto, da bi se pogovoril z njo in odkril, kaj botruje spremembi, je tudi zelo zgovorno.
a) nisi nam zares postavil nobenega vprašanja, samo kurcaš čez njo;
b) "zakaj sedaj neka nova pravila." STOPI DO NJE IN JO VPRAŠAJ. Če ne moreš, če nimata takega odnosa,, da bi se lahko o tem pogovorila, je to najbrž podlaga razhajanj, težave v spolnosti pa samo simptom in ne vzrok distance.

P.s. ". Sem pa zelo urejen moški in lahko bi imel katerokoli v postelji" - daj si duška :D

Lepo napisano. Citiram, da bo več možnosti da ta gospod prebere. Če slučajno ne trola in ni zalutal sem ponesreči.

Upoštevat želje svoje partnerke je pod častjo...?

#13 Srecko

Srecko

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 08 avgust 2018 - 17:57

Bom enostavno odgovoril.

Odigral si njena pričakovanja.
Sedaj pridejo omejitve in na koncu ni več sexa.
Kaj boš naredil, sam veš.

Če bi bil res toliko oh in ah, ne bi pisal tukaj,
ampak bi se drugje crkljal.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov