Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Ta trenutek ...

279 odgovorov v tej temi

#276 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 441 prispevkov

Objavljeno 16 marec 2019 - 18:41

TT serjem po forumu, ker prisilno počivam po gripi. In Cate Blanchett bi dodala še Leno Headey. Ful mi je hecno, ker Cercei toleriram samo zato, ker je Lena. I'm like, yes, burn people alive baby, do whatever you want, Cers. You're Lena Headey, I forgive you. 

Prispevek uredil/a: Alix, 16 marec 2019 - 18:44.

#277 idoru

idoru

nov na sceni

• Člani
  • 290 prispevkov

Objavljeno 18 marec 2019 - 18:07

Klanjam sesvoji genijalnosti ker zimskih gum še nisem menjala za letne. :P

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#278 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 441 prispevkov

Objavljeno 21 marec 2019 - 20:29

TT serjem po forumu, ker prisilno počivam po gripi. In Cate Blanchett bi dodala še Leno Headey. Ful mi je hecno, ker Cercei toleriram samo zato, ker je Lena. I'm like, yes, burn people alive baby, do whatever you want, Cers. You're Lena Headey, I forgive you. 

Še Claire Foy dam na seznam. She's a darling. Claire Foy is so fucking awesome.

Ko imam "I fucking love fucking women" vročino, se težko izogibam MF-ju. Ker bi cel dan govorila samo o tem kolk awesome so ženske.

Ej, vsi. Ženske so awesome. *pogleda na toplomer* 38,8 stopinj of FAWKWOMENFAWK fever.

#279 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 162 prispevkov

Objavljeno Včeraj, 22:30

Naenkrat je dan ze ful dolg. Zdi se mi, da se je to kar naenkrat zgodilo. I like it. TT bluzim po netu in cakam na dva maila, ki naj bi jih prejela se danes. Za ene je "zvecer dobis" prevec raztegnjen pojem.

#280 idoru

idoru

nov na sceni

• Člani
  • 290 prispevkov

Objavljeno Danes, 00:29

Ful pogrešam bivšega sodelavca. :< Un glup filing, ko sem ful vesela, da mu je ratalo, po drugi strani mi je pa čist bedno delat brez njega, ta za njim je kvečjemu nepopoln približek.

Vsaj francoščina je super. Pa tajski boks. To bo mogla jit trenirat že leta nazaj.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

2 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 1 anonimnih uporabnikov