Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Zmedena

13 odgovorov v tej temi

#1 Scarface

Scarface

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 12 marec 2018 - 15:54

Hej!
Sem nova tukaj in rabim majhno pomoc.
Jaz namrec vec nevem kaj oz kdo sem in kaj se dogaja z mano. Upam da bom razlozla moj problem oz ce sploh je to problem, najbrz ne. Torej... da zacnem
Sem punca (naj vas ne zavede nickname :D ) stara 25 let, sem mamica dvema otrokoma.. mam fanta ze skoraj 10 let s katerim sva imela probleme v spolnosti ze od zacetka.. namrec imela sem vaginizem (krc noznice preden vstopi penis) in jaz sem vedno mislila da sem izjemno cudna.. pa vendar sva ta problem nekako resila..
vedno sem mislila da imam pac rahel strah pred vstopom penisa, zadnje case pa razmisljam da morda nisva morala seksati zato, ker sem globoko v sebi lezbijka.. in to je zacelo prihajati na plano, ko sem lani konec leta zacela z novo sluzbo.. nikoli si nisem mislila, da bi me sploh lahko kaksna zenska privlacila, zdaj sem pa v situaciji, ko nemorem da nebi razmisljala o eni sodelavki.. vglavnem cist sem zagledana v njo, morda celo na robu zaljubljenosti? vglavnem zivalsko me privlaci in ni minute v dnevu, ko nebi razmisljala o njej. mojemu fantu sem povedala o mojih obcutkih in je zelo lepo sprejel, celo rekel mi je da jo naj povabim na kavo in preverim ce je obojestranska zagledanost.. punca me namrec totalno zmede ko se mi nasmeji ali mi pomezikne (zato rahlo razmisljam da bi lahko bila obojestranska vsecnost ali kako bi se izrazila.. saj vec nevem.. zmedena zelo)
Kaj mislite, bi lahko bila prikrita lezbijka glede na to, da sem od zacetka imela probleme v spolnosti z moskimi in se lahko vzburim samo ce fantaziram o dveh puncah? Aja pa nikoli se nisem sla dalje kot poljuba punce, zato nevem kako bi izgledala spolnost s punco, koliko bi me rajcalo in zato tudi taksna zmedenost, ker ta sodelavka mecisto vrze iz tira z njenim nasmehom in igrivimi ockami.
In se nekaj, kaj bi vi naredili na mojem mestu, ce bi se v to punco nenormalno zaljubili, ugotovili da je obojestranska privlacnost in bi radi poskusili z njo, po drugi strani bi pa doma imeli moskega in otroke??
Upam da je vsaj priblizno razlocno napisano, ker sem pisala ravno to kar mi lezi na dusi.
Hvala za pomoc in lep dan se naprej :)

#2 Lovebird

Lovebird

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 13 marec 2018 - 19:27

Živjo zmedena. Tukaj se ena, ki je bila tudi dolgo časa zmedena.

Prispevek uredil/a: Lovebird, 13 marec 2018 - 19:27.

#3 Lovebird

Lovebird

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 13 marec 2018 - 19:36

Joj ne vem kam se je izgubil moj post. Bom še enkrat napisala.
Tudi jaz sem se dolgo časa spraševala kako bi bilo biti z žensko. Dokler ne poskusiš ne veš. Tudi do ženske se lahko razvijejo močna čustva tako kot do moškega, saj se zaljubimo v osebo. Spolnost je drugačna kot z moškim je pa tudi zelo lepa. Midva sicer nisva imela otrok zato težko karkoli komentiram v tej smeri. Ti pa toplo priporočam preden se spustiš v karkoli s tretjo osebo bodi iskrena najprej do sebe in tudi do ostalih udeležencev. V naprej ne moremo nikoli vedeti kako se bodo stvari razpletle. Začetek pa vsekakor vpliva na nadaljnji potek. Če je začetek grajen na prikrivanju bo tudi nadaljnji potek bolj slab tako ali drugače.
Srečno

#4 Scarface

Scarface

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2018 - 08:38

Heh, hvala za odgovor.
To, da se lahko tudi do zenske razvijejo mocna custva mi je jasno, ker se vseeno zaljubimo v osebo ;)
Zaenkrat se v nic se nocem spuscati, predvsem zaradi straha pred zavrnitvijo (Pojma nimam kaj se plete tej zenski po glavi.. mogoce so pa pomeziki vseeno prijateljske narave :)) in seveda vseh negativnih posledic, ki bi jih kakrsno koli dejanje v to smer prineslo ogromno! lPartnerju sem sicer povedala za njo in takratne moje obcutke(to je bilo ze en cas nazaj), ker ne zelim nicesar prikrivati, ker kadarkoli sem kaj prikrivala je bilo potem se slabse, ko je prislo na plano.
Poskusam biti iskrena do sebe ampak imam trenutno v glavi pravi cirkus :D

#5 ametist

ametist

gay friendly

• Člani
  • 22 prispevkov

Objavljeno 27 marec 2018 - 15:30

Pozdravljena

:)

Lepo da si iskreno povedala fantu in da je lepo sprejel.Moja izpoved ko sem bila še poročena in sem mu povedala iskreno je zelo slabo reagiral, o temu ni nikoli želel govoriti.Pa čez čas, zato ker ni bilo dialoga je sledila ločitev.

To da sem bila iskrena pa je bilo zelo osvobajajoče.Končno sem si upala priznati.

Pa tudi če te zavrne ta ženska ,pa kaj, saj ne bo konec sveta.

Samo počasi tipaj , če ima do tebe simpatije se to vidi, začuti.

Hiti počasi in naj se odvije tako, da bo za vse udeležene najbolje.

Čao

#6 Gost_Tulipan_*

Gost_Tulipan_*
  • Gostje

Objavljeno 03 april 2018 - 13:00

Scarface, tudi sama imam podobno situacijo. Poročena, dva otroka in kemijo s prijateljico. Ne vem kako bi se tega lotila, nimam "jajc" in ne želje priznati komurkoli, hkrati pa me totalno mika, da bi se nekaj zgodilo med nama. Od nje dobivam take vibracije, da sem prepričana, da je obojestransko. Vleče se že par let. Izkušnje z žensko nimam nobene.

#7 Mety

Mety

piščan'c

• Člani
  • 59 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2018 - 22:48

Mogoče ti bo moj nasvet zvenel nekoliko preveč pesimistično, pa vendar ti moram povedati o moji izkušnji, prav tako v službi.

V službi sama nikoli nisem želela sklepati nekih tesnih prijateljskih vezi, kaj šele intimnih. Pa vseeno se je zgodilo, da me je zasebno kontaktirala sodelavka. Skozi pogovore na socialnem omrežju sva se zbližali. Priznala mi je, da je biseksualna, jaz pa njej, da sem istospolno usmerjena. Vse fino in fajn do tukaj.

Sčasoma sem do nje začutila nekaj, kar ne bi smela in sem se tega ustrašila. Nisem bila ravno zaljubljena, pa vendar sem gojila do nje neka prepovedana čustva, saj ima ona stalnega partnerja. Ko sem začutila, da tudi ona podobno čuti, saj mi je to tudi napisala, sem se še bolj prestrašila in se namerno oddaljila od nje in jo začela ignorirati. Najin takratni (pre)dober odnos so opazile tudi sodelavke, ki temu niso bile naklonjene.

Sodelavke so se pričele norčevati iz naju, še posebej iz mene in imele so veliko za povedati čez obe in me spraševale, kaj imava med seboj.

Da bi lažje prikrila svojo spolno usmerjenost, sem to sodelavko "odrinila" stran od sebe. Nisem se sploh več želela pogovarjati z njo, razen službenih stvari.

Namensko sem sodelavkam pričela o njej govoriti negativno, da ne bi mislile, da mi je všeč. To ni bilo povsem fer od mene, vendar mi je ta sodelavka, vedoč, da se ostale norčujejo iz mene, obrnila hrbet.

Čez čas je zadeva eskalirala do te mere, da je ona za moje negativne besede izvedela in najin odnos se je dokončno porušil.

Tudi ona si je želela "rešiti kožo" na svoj način. Iz strani drugih sem tako celo izvedela, da je velikemu delu kolektiva povedala, da sem lezbijka. Ne vem, če naj temu verjamem. To sploh ni več pomembno, saj nisva več v stikih.

Kar želim povedati, je, da včasih ni dobro, da se z nekom iz službe preveč zbližaš. Ne samo zaradi tiste osebe same. Zadaj so še sodelavci, ki ti, če bodo kaj opazili, utegnejo resno ponagajati in iskati je potem potrebno drugo službo.

V mojem primeru je tako prijateljstvo prešlo v sovraštvo oz. prezir. Krivi sva obe, ker sva bili verjetno res preveč očitni, to pa kolektivu gre hitro v nos.

#8 idoru

idoru

nov na sceni

• Člani
  • 259 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2018 - 14:25

^ Ne da ‘včasih’ ni dobro, glavno pravilo onegavljenja izven veze in onegavljenja nasploh je ta, da se nikoli nikoli ne zapletaj z ljudmi, s katerimi moras 8 ur na dan bit profesionalen in produktiven.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#9 sense_sensibility

sense_sensibility

redni gost

• Člani
  • 320 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2018 - 23:15

^ Ne da ‘včasih’ ni dobro, glavno pravilo onegavljenja izven veze in onegavljenja nasploh je ta, da se nikoli nikoli ne zapletaj z ljudmi, s katerimi moras 8 ur na dan bit profesionalen in produktiven.

AMEN TO THAT. Ampak porocene mamice bi morale tu imeti skoraj lasten forum, delujete številčne. 

The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.

#10 Smrekica

Smrekica

piščan'c

• Člani
  • 71 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2018 - 12:45

Lahko je bit pameten s kom se zapletat ali ne, v realnosti je malo težje nadzorovat, kdo te privlači. Nekateri najdejo resne partnerke/je tudi v službi, ne? Verjetno pa bi lahko bili omenjeni osebi malo bolj strateški in diskretni in bi imeli manj težav.

Sicer pa ja, mislim da je precej pogosto, da ženske v hetero razmerjih začnejo želet razmerje z žensko in tud zato veliko parov išče žensko za trojčka (čeprav se ponavadi misli, da so to želje moških). Mislim, da lahko funkcionira, odvisno od človeka, nekateri imajo lahko čisto fer dogovorjena razmerja v troje ali kaj podobnega. Če pogledaš na forume za bi ženske, je tega toliko, da si ljudje sploh ne predstavljajo.

Konec koncev pa sem mnenja, da ne moreš bit v razmerju z nekom, ki te ne zadovoljuje in te privlačijo drugi ljudje. Se mi zdi, da veliko žensk vztraja z moškimi, ker so navajene in ker je težko razdret zvezo, ampak se mi ne zdi pošteno do nikogar, ne do sebe ne do partnerja.

@Scarface bom odkrita, znana mi je ta izkušnja z disfunkcionalnimi spolnimi odnosi, za katere sem krivila razne stvari od zdravil in prevelike pogostosti odnosov, zdaj sem pa precej gotova, da me človek pač ni dovolj vzburjal. In da ko se zgodi dosti velika "kemija", ni bolečin. Lahko pa je zelo zelo neprijetno in boleče. Če delaš stvari iz občutka dolžnosti in ali iz ljubezni do drugega, ni pa lastnega zadovoljstva. SEVEDA pa ne vem, kaj je v resnici pri tebi in to je samo moja izkušnja.

#11 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 593 prispevkov

Objavljeno 26 julij 2018 - 17:53

Lol, diskretnost. Iz kje se folk jemlje še v 2018, ki diskretnost smatra za vrednoto :D

Veliko lažje bi jima bilo, če bi se vsem na očem nediskretno pojebale sredi pisarne, suvereno in brez kompleksov, ter zmogli raje brez obrekovanja, ignorance in drugih čustveno-labilnih for, ki jih ljudje ponavadi zganjajo v srednji šoli.

Diskretnost.. đizs krajst...

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

#12 idoru

idoru

nov na sceni

• Člani
  • 259 prispevkov

Objavljeno 26 julij 2018 - 19:59

Lahko je bit pameten s kom se zapletat ali ne, v realnosti je malo težje nadzorovat, kdo te privlači. Nekateri najdejo resne partnerke/je tudi v službi, ne? Verjetno pa bi lahko bili omenjeni osebi malo bolj strateški in diskretni in bi imeli manj težav.

Seveda je lahko bit pameten, ker lahko izbiraš ali boš dolival olje na ogenj ali ne in to je cela poanta. Vsi imamo skušnjave na dnevnem redu, razlika je samo med temi ki se jim znajo upret in temi, k isem jim ne.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#13 sense_sensibility

sense_sensibility

redni gost

• Člani
  • 320 prispevkov

Objavljeno 27 julij 2018 - 10:31

Nismo vedno odgovorni za to, kaj čutimo, začutimo in občutimo. Smo pa prekleto odgovorni za to, kaj s tem naredimo. To pa je pač odvisno od moralnega kompasa in nivoja samodiscipline vsakega posameznika. Zapletanje na delovnem mestu je zame osebno predvsem stvar pragmatike, ko se zgodba zaključi in si potem prisiljen osebo še naprej videvati tudi, ko ti to ne paše najbolj. Vpliva na delovni proces in kolektiv, kar ti zna na koncu res zagreniti življenje, kot lepo opisuje primer zgoraj. Sreča, da sem se tu lahko učila na tujih izkušnjah in ne na svojih. Zelo bridka izkušnja enega sodelavca je v mojih možganih še dodatno utrdila nepremakljivo zavoro v možganih, seksi sodelavka gor ali dol. Ker je življenjski nauk ne glede na želje vedno isti: vsega je enkrat konec. 

The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.

#14 Smrekica

Smrekica

piščan'c

• Člani
  • 71 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2018 - 15:22

Vsi imamo skušnjave na dnevnem redu, razlika je samo med temi ki se jim znajo upret in temi, k isem jim ne.

Vse čestitke tem herojem in herojinjam, res so carski.

Saj mate vsi/e po svoje prav, samo ukvarjate se z delom odgovora, ki je najmanj pomemben in banalen in že stokrat prežvečen. Avtorica teme je imela predvsem vprašanje o odnosu s partnerjem in kako ga uskladiti z zaljubljenostjo v žensko, ne ali je "prav" se zapletat s sodelavko.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov