Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Tip, ki uporablja ženske spolne pripomočke

sex toys

12 odgovorov v tej temi

#1 exploring

exploring

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 07 februar 2018 - 23:51

Sem straight 24 letnik, ki je v zvezi s punco že dalj časa. Kot par nič posebnega ne izstopava, mogoče le malo premalo seksava. Ampak to je druga zgodba.
Pred leti sem se z bivšo zapletel v analni seks (na meni je uporabljala njene dilde), kar mi je bilo hudo dobro. S sedanjo je pa seks zadost vanilla, torej nobenih pripomočkov ali česarkoli kinky. Bil sem pa tudi z eno žensko, katera me je pof***** s straponom (o moj bog!!!!!), kar je v meni osebno samo dvignilo ljubezen do analnega seksa.
Od nekdaj me je tudi vzburjal seks z žensko ob uporabi spolnih pripomočkov (s tedanjo seks z mojim ti*** + dildom ali med vaginalnim seksom, da sem uporabil vibrator še na njeni ritki, ali če je ona imel med seksom v sebi vaginalne kroglic, itd.).

Sedaj, ko je seks vanilla (kot sem omenil že prej), me je dosti vzburjala že misel, da bi imel spolne pripomočke še sam (seveda na skrivaj) in tako sem si danes prvič kupil lastno seks igračko.

Dobil sem iz venere 2 vaginalni kroglici na vrvici iz latexa (katere trenutno nosim  :lalala: ), ampak sem šele sedaj začel razmišljati, ali je to morda narobe?
Sem tip (tako po sp. organih kot tudi telesni postavi + obnašanju), a uporabljam ženske sp. pripomočke, predvsem vaginalne kroglice, katere nosim v sebi v ritki.

Ali bi se moral počutiti krivo? :S

#2 Nokian

Nokian

piščan'c

• Člani
  • 67 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2018 - 00:06

Zanimiva izkušnja, ki jo opisuješ

Kaj pa naj bi bilo po tvoje narobe?

#3 Quechua

Quechua

piščan'c

• Člani
  • 107 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2018 - 09:24

Jaz ne mislim, da bi bilo s tem kaj narobe. Se najmanj pa se ne pocutit krivo. Samo 1x se zivi ;)
Imam pa podvprasanji:
Kako si zajadral na tale forum?
Si kdaj razmisljal, da bi poizkusil s tipom? Ali mmf?
"Stop acting as if life is a rehearsal. Live this day as if it were your last. The past is over and gone. The future is not guaranteed."
"The secret of happiness is freedom. The secret of freedom is courage."

#4 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 502 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2018 - 10:20

Čestitam! Si moški in všeč ti je analni seks. To je normalno. Zakaj bi bilo narobe? Obstaja toliko različnih spolnih preferenc, kolikor je ljudi na tem svetu, in nobena ni bolj pravilna kot druga.

Gonja na forumih!

#ActivistBitches

#5 ChasingKites

ChasingKites

piščan'c

• Člani
  • 71 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2018 - 00:44

Čisto normalno je, da je moškemu všeč analni seks, ker je, če verjameš ali ne, narava to tako naredila zanalašč. Moški ima namreč G-točko, oziroma točko, ki jo je treba vzburjati, če si želiš maksimalen užitek, ravno v anusu. Torej ni le ''normalno,'' je celo naravno.

#6 hotkoxxx

hotkoxxx

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2018 - 01:05

Verjetno je res tako. Narava zna vedno najbolje poskrbeti za vse, tudi za užitke. In prostato je tudi dobro masirati.

Tudi jaz imam včasih v riti kako igračko žene, pa se nič slabo ne počutim :nerodno:

Bi pa imel tudi kaj svojega, kaj takega da bi lahko nosil cel dan. Ima kdo kak predlog?

#7 Alix

Alix

nov na sceni

• Člani
  • 266 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2018 - 17:25

Nič ni narobe s tem. Pač uživaj. 

Vse kar je pri teh primerih, ko se mogoče odločiš, da boš poizkusil z moškim, drugo žensko - to potrebo zadovoljit - pač bodi iskren do svoje punce in ji ne skrivaj teh stvari, po možnosti še kak std domov prinest. Ne rabimo imet partnerja, ki nas zadovolji samo deloma, lahko si najdemo nekoga, ki je boljši match, sploh, če so nam te zadeve zelo pomembne.

Live your life as though your every act were to become a universal law.

#8 exploring

exploring

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2018 - 18:03

Zanimiva izkušnja, ki jo opisuješ

Kaj pa naj bi bilo po tvoje narobe?

Predvsem to, da sem tako po definiciji kot zunanji obliki tip, ki nikakor ne spominja na žensko. (pobrit po glavi, dolga brada & brki).

Narobe? Poženščeno, lažje izrazeno.

#9 exploring

exploring

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2018 - 18:05

Jaz ne mislim, da bi bilo s tem kaj narobe. Se najmanj pa se ne pocutit krivo. Samo 1x se zivi ;)
Imam pa podvprasanji:
Kako si zajadral na tale forum?
Si kdaj razmisljal, da bi poizkusil s tipom? Ali mmf?

Na tale forum? Hmm. "biseksualna vprašanja" te v guglu hitro pošljejo sem.

Nope, nikoli. Sem pa že z 2 ženskama hkrati. Najdlje, kar bi šel, je ženska + trans. Ampak dvomim, da bi imel odnos s trans.

#10 exploring

exploring

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2018 - 18:09

Čestitam! Si moški in všeč ti je analni seks. To je normalno. Zakaj bi bilo narobe? Obstaja toliko različnih spolnih preferenc, kolikor je ljudi na tem svetu, in nobena ni bolj pravilna kot druga.

Normalno? No ja, nevem če ravno.
Pa vsaj običajno? Niti to. Je pa mogoče res, da ni samo 0.0001 ampak kar 1-2% tipov, k jim to(podobno) paše..

#11 exploring

exploring

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2018 - 18:10

Čisto normalno je, da je moškemu všeč analni seks, ker je, če verjameš ali ne, narava to tako naredila zanalašč. Moški ima namreč G-točko, oziroma točko, ki jo je treba vzburjati, če si želiš maksimalen užitek, ravno v anusu. Torej ni le ''normalno,'' je celo naravno.

hmm..

#12 exploring

exploring

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2018 - 18:11

Verjetno je res tako. Narava zna vedno najbolje poskrbeti za vse, tudi za užitke. In prostato je tudi dobro masirati.

Tudi jaz imam včasih v riti kako igračko žene, pa se nič slabo ne počutim :nerodno:

Bi pa imel tudi kaj svojega, kaj takega da bi lahko nosil cel dan. Ima kdo kak predlog?

Dobro masirati? Ok, pa z drugimi besedami: Zakaj tega potem ne počne več ljudi/moški pogosteje uporabljajo takšne in podobne pripomočke?
Masaže? Dvomim da je tu enaka masaža..

Od žene? Hmm..kaj ni to dost intimna zadeva? Ne da bi jo moral skrivati, ampak da ima vsak svoje..?

Predlog iščeš? Kroglice.

#13 exploring

exploring

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2018 - 18:13

Nič ni narobe s tem. Pač uživaj. 

Vse kar je pri teh primerih, ko se mogoče odločiš, da boš poizkusil z moškim, drugo žensko - to potrebo zadovoljit - pač bodi iskren do svoje punce in ji ne skrivaj teh stvari, po možnosti še kak std domov prinest. Ne rabimo imet partnerja, ki nas zadovolji samo deloma, lahko si najdemo nekoga, ki je boljši match, sploh, če so nam te zadeve zelo pomembne.

Ne čutim take potrebe do drugih, tako da o tem niti ne razmišljam trenutno.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov