Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Še vedno zmedena..

6 odgovorov v tej temi

#1 Babygirl

Babygirl

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2018 - 13:33

Torej, stara sem 24 let in se še vedno mi ni povsem jasno glede moje spolne usmerjenosti. Nimam potrebe po predalčkanju, samo me zanima če je mogoče še kdo z podobno situacijo.

Že od kar vem zase, vem da me privlačijo oba spola. Problem pa nastane, ker me vsak privlači na drugačen način. Naj poskusim razložiti - 

tipi me privlačijo bolj "seksualno", pač bi rekla od pasa dol if you know what I mean ;), romantično pa se zeloo redko vidim z njimi. Ja, saj kakšni so mi res ful lušni in vse, ampak nimam velike želje biti z njimi npr v razmerju. Pri puncah pa me od pasa dol skoraj dobesedno odbija, prsi me privlačijo če so res lepe lepe, se pa z njimi ful vidim v romantični vezi. V bistvu si jo zelo želim, nežnosti in podobno.. 

Pri obeh spolih imam tudi nek vizualen tip ki mi je všeč in od tega načeloma ne odstopam.

Sama sem na vzven zelo femme, je pa res da sem karakterno tomboy, tudi doma mi zapaša biti bolj na ta način..

Problem je tudi ko si "predstavljaš" osebo s katero naj bi preživel preostanek življenja, pa pri vsakem spolu mi nekaj "manjka"..

#2 idoru

idoru

nov na sceni

• Člani
  • 266 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2018 - 14:34

Probi furat en odnos z žensko, ti obljubim da boš kmalu čisto straight če te že zdaj seksualno bolj privlačijo moški. :P

Oprosti, če sem malo žleht... Ampak ne moremo čutit namesto tebe. :) Najbolš boš sama vedela, če boš poskusila. :>

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#3 Alix

Alix

redni gost

• Člani
  • 369 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2018 - 16:02

O fak, I'm so feeling you. Meni se vcasih zdi, da se mi bo zmesalo od razmisljanja o tem. Moja osebna resitev je, da pusti stvarem, da se razvijejo kot se. Js bom s tistim, ki me bo odpihnil iz orbite in se ne bom konstantno sprasevala, ce je to to, ce se nisi spoznala bejbe ali tipa, ki bi te obrnil v celoti, verjemi, se prehitro se bo.

J'ai créé un monstre, et maintenant je dois vivre avec.

#4 GAga

GAga

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2018 - 16:05

Pozdravljena zmedena Babygirl!

Sam sem sel cez podobno odkrivanje svoje spolne usmerjenosti (sedaj imam 21 let in mislim, da se nisem do konca razcistil s tem, ampak imej v mislih, da je spolna usmerjenost lahko fluidna). Me veseli, da nimas potrebe po predalckanju, pa vendar je tvoja dilema nastala ravno zaradi locevanja ljudi na zenski in moski spol. Seveda imamo to obsesijo skoraj vsi, saj v druzbi, tako kot je, tezko pricakujes kaj drugega.

Za razliko od tebe sem se sam sprva identificiral kot gej, torej da so me privlacili le moski, pred kratkim pa sem odkril se drugi del sebe in ugotovil, da me privlaci "macsulinity", moskost v obliki vseh spolov. Se vedno imam v glavi neke ovire glede tega, kako se oseba identificira (v povezavi s tem, kako me privlaci in ne v smislu, da bi poskusal diskreditirati katerikoli spol), a jih nameravam zavestno odpraviti, kar pa zna biti tezavno, saj smo bili vsi ze od otrostva obdani s spolom kot druzbenim konstruktom.

Zaenkrat pa podobno locim privlacnost do osebe glede na njen spol; moski me privlacijo telesno/vizualno, zenske pa bolj na custveni ravni.

Verjamem, da bos nasla osebo, ki te bo zadovoljila v obeh primerih. Ne glej le na spol, saj je vsak posameznik drugacen in cisto mozno je, da bos nasla nekoga, za katerega te bo presenetilo, da te privlaci fizicno in custveno hkrati.

Tvoja spolna identiteta oz. izrazanje pa nima nic s tvojo spolno usmerjenostjo oz. s tem, kaj in kdo te privlaci, saj sta to dve cisto loceni stvari.

LP, AllMcQueer ;)

#5 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 602 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2018 - 16:52

Že od kar vem zase, vem da me privlačijo oba spola.

Samo dva!?!

Če se ne misliš predalčkat, pozabi na spolno usmerjenost, spolno identiteto, spolno izražanje ter na fluidnosti vseh barv in okusov in razmisli o tem: zakaj pa bi človek moral čisto vse svoje potrebe zadovoljiti z eno osebo? Življenje ni holywoodski film in zelo redko najdemo partnerja, s katerim se ujamemo v čisto vsem. Preden smo začeli posiljevati besednjak z kar nekimi arbitrarnimi kategorijami, smo ločili med telesno ljubeznijo in platonsko (čustveno, duhovno, prijateljsko) ljubeznijo. Super je, če ti nek posameznik lahko pokrije tako vse seksualne kot čustvene potrebe, ni pa to nujno.

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

#6 Babygirl

Babygirl

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2018 - 17:37

Res hvala vsem za odgovore :) Je lažje če vidim da je še kdo tak.

BBB sorry, tisto sem kar tako na pamet napisala oba spola. Se najdejo tudi trans ki me privlačijo in se nič ne omejujem s spolom. Da ne bom zdej kej narobe rekla glede poimenovanj. 

#7 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 602 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2018 - 18:14

:D Vse je v redu, šlo je za šalo ravno na račun prevelikega obremenjevanja glede oznak ;)

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov