Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Si ga obrišete?

52 odgovorov v tej temi

#51 Token

Token

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2017 - 12:13

Pozdravljeni fantje

Mene pa zanima kako skrbite za svojo kožico :)

Pri tem mislim na naslednje stvari:

1.) Ali potegnete kožico nazaj ko lulate? Ali potem tudi obrišete?

2.) Ali si med tuširanjem potegnete kožico nazaj in umijete pod njo? Z milom/gelom ali brez? Ali potem tudi potegnete nazaj in glavico obrišete z brisačo?

3.) Ko drkate, ali potem umijete pod kožico?

Pri vsem tem pa seveda lahko omenite tudi ali imate dolgo ali kratko kožico seveda.

#52 milkyway

milkyway

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2017 - 18:00

1.) Jp vedno in tudi obrišem.
2.) Vedno umijem, uporabim pa kar milo s katerim se tuširam. Obrišem pa raje kot z brisačo, z papirnato brisačko.
3.) Seveda umijem.

Jaz že tako ali tako kožico vlečem nazaj. Sprva ni bil prijeten obcutek, ampak je potem kmalu ok. Se mi zdi tako bolj čisto pa tudi penis postane manj občutljiv. Higiena je pa seveda na prvem mestu zato redno skrbim da je tam spodaj vse čisto ;)

#53 Jacques

Jacques

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 09 julij 2017 - 20:59

Jaz si ga ne obrišem vedno po lulanju, ker urin sam sploh ni tako nehigieničen, kot bi si kdo mislil. Je pa en trik, kako preprečiti tistih par ekstra kapljic, ki pridejo na dan, ko ga že pospraviš v hlače. Ob koncu lulanja pritisneš s prsti na vijugo sečnice mes anusom in modi, potem pa med zmernim pritiskanjem potegneš gor proti penisu, da spraviš tisti mililiter dodatnega urina ven.

Med tuširanjem si pa vedno potegnem kožico do konca in z milom obrišem, da se nič ne nalaga tam...

Hominem quaero

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov