Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Make up, in podobne zadeve

19 odgovorov v tej temi

#1 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 09 maj 2017 - 13:55

Ok, še sam ne vem, v katero kategorijo bi dal tole temo, ker spada v bistvu v vsako kategorijo malo. 

In sicer, že dolgo študiram, da bi nekje tole zapisal, pa sem se odločil, da najboljše da kar tu gor. 

Zadnja leta opažam, da po določenih portalih moški iščejo fante, ki se oblačijo v ženske cunje. In tudi, da se veliko fantov rado oblači v ženske cunje (to predvsem mislim za take, ki iščejo avanture, ter tudi take, ki to počnejo občasno). Mislim, nočem nobenga užalit (kar se tiče transeksualcev in transvestitov), ampak taki, ki se oblačijo v ženska oblačila (tako občasno) moram rečt, da je to za moj okus groza. In v bistvu ne vem kaj imajo od tega. Jz sem mišljenja, da če si dec bod dec. Kaj pa vi mislite o teh zadevah?

No kot pa že omenjeno, pa kot gledam, čedalje več fantov uporablja makeup. Takole gledam v živo in po portalih, so eni bolj nališpani kot katerakoli ženska. Pa obrvi narisane, pa razne šminke in podobno. Men je to zelo grdo vidt na moškem, al pa nalakirani nohti in podobno. Po teh dveh primerih glede oblačenja in makeupa, se sprašuje, kaj so res moški ratali tako poženščeni, da v bistvu ni več veliko pravih moških. 

In da  malce tako rečem, ne vem zakaj, si taki, ki iščejo tipa k se oblač v ženske ne poiščejo naprimer raje ženske. Mogoče sem staromoden, ampak to mi res ne gre v glavo. 

Da pa nebi odpiral še ene teme, pa bi tu vmes stisnil še eno miceno temo in sicer HETERO-BI-GAY. Namreč dostikrat mi, ko se s kom menim, marsikdo reče zase, da je hetero. Ok, potem pa se vprašam, zakaj pa si potem iščeš naprimer fanta za avanturo (ja, tud jaz mam določene potrebe. JBG), če si hetero. Pol mi pa marsikdo pribije, da išče samo tako za občasno. Čaki mal, pol si BSX ne hetero? To je tako kot če bi jaz rekel, ne vem primer - nisem alkoholik, sam vsak dan sem pijan. Zdej pa ne vem, sali si taki ljudje sami pri sebi nočjo priznat, da so BSX pa čeprav so, oziroma kaj je potem za njih BSX?

OK, DA SE RAZUMEMO, S TEM NISEM HOTEL NOBENGA ŽALIT. IN TRANSVESTITI IN TRANSEKSUALCI VI STE OK, KER SE V BISTVU OBLAČITE IN PODOBNO ZATO, KER SE PAČ POČUTITE TAKO IN VAS PODPIRAM. DRUGO PA JE ČE SE KDO OBLAČI KOT SEM NAVEDEL GOR V PRISPEVKU. 

Zadnji odstavek sem pisal z velkio, da obrazložim svoje mišljenje in da nebi prišlo do kakih nesporazumov. Zdaj pa me zanima vaše mnenje o vsem tem. Vem to temo sem mal raztrosil na vse konce in kraje - mislim vpletel več tem not, toda mislim, da je kar razumno napisano.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#2 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 644 prispevkov

Objavljeno 09 maj 2017 - 18:01

Moje mnenje je, da imaš ozkogled pogled na spolno usmerjenost in na raznolikost človeških izkušenj. Ne da se mi razglabljat, ker se mi zdi, da tem vprašanjem, ki si jih postavil, sam nisi namenil dovolj razmisleka.

Prispevek uredil/a: Crane, 09 maj 2017 - 18:03.

i tried

#3 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 09 maj 2017 - 18:43

Nimam ozkogled pogled na spolno usmerjenost. Ker tu nisem nobenga žalu al kej podobnga. Samo vprašam v čem je poanta vsega tega lišpanja fantov in oblačenja v ženske cunje, ter kako lahko nekdo trdi da je hetero, če se po domač povedan daje dol z fanti. Potemtakem sem tudi jaz hetero, pa čeprav so mi všeč samo fantje. Zgleda, da nisi dobro prebral/a mojega posta. Meni pač taki fantje, ki se lišpajo pa oblačjo v cotke niso všeč. Če so drugim, nej jm bojo. Toda ne vem, kaj je v tem tolk privlačnega? Vem, da ima vsak svoj fetiš, toda to kolkor je v porastu današnje dni, mi ne deluje več kot fetiš ampak nekaj povsem drugega - bi lohk reku druga nova spolna usmerjenost. Zato pa sem naipsal tu go, ker bi rad neko razlago glede tega, ali pa kaj podobnega. De vidim, sploh v čem je fora. Če bi hotu koga žalt, bi verjemi mi zapisal drugače in tudi žaljivo. Naprimer, vidiš po cesti fanta, ki ti takoj pade v oči, ko pa ga vidiš od bližje, in vidiš, da ima narisane obrvi, da je napudran in mogoče še kaj, takrat pa meni vsa tista lepota zgine, ker meni osebno to ni privlačno. Nekaterim pač mogoče je. 

#4 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 644 prispevkov

Objavljeno 09 maj 2017 - 18:52

Saj ne pravim, da si koga žalil.

Ampak pač opažam, da si podal nekaj tehtnih vprašanj, zraven pa namesto poskusov odgovorov veliko sodb o tem, kako to tebi ni všeč (kar je sicer čisto ok, ampak to ni bistvo te teme - ali pač?). Jok, brate, nisem tu zato, da razmišljam namesto tebe.

Predlagam, da na spoštljiv način o tem povprašaš dotične osebe, komunikacija preko interneta take stvari precej olajša.

i tried

#5 Dejan18

Dejan18

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 09 maj 2017 - 19:43

Tu bi se totalno strinjal s Cranom. Mene sicer ne privlaci oblacenje v zenska oblacila, tudi ce bi mi to bilo vsec nevem kako bi to izvedel glede na to da sem totalno moske konstitucije, potez po vrh pa se zelo kosmat, niti me tovrstni moski/fantje ne zanimajo, pa vendar. Zdi se mi totalno kontradiktorno kako znamo gayi skocit v nebo k nas nekdo stigmatizira oz kakorkoli drugace izrazi svoje nestrinjanje z nasim lifestylom, a na drugi strani sami tako zelo radi stigmatiziramo marsikoga izmed "svojih", tiste ki so pozensceni, tiste ki se mazejo/lakirajo nohte ipd, tiste ki iscejo avanture, tiste ki oscejo dolocen tip/lastnosti moskega in se 1000 drugih. Konec koncev so to vsi "nasi", nenazadnje so vsi ljudje. In na to velikokrat pozabimo preden zacnemo s takim razmisljanjem.

Ce se vrnem na konkreten primer, ce so nekomu vsec fantje ki se oblacijo v zenska oblacila so be it. Ce se nekdo rad oblaci v zenska oblacila so be it. Ne razumem kaj naj bi bilo s tem narobe, vsak v spalnici pocne kar si zeli, kar mu dvigne utrip, kar ga nenazdnje rajca, ne razumem zakaj bi se sploh nekdo utikal v to kaj nekoga uzburja. Halo, ljudi vzburja miljardo enih zadev, odnkaterih so nekatere bolj bizarne druge pac manj in dokler se ne pocne za zaprtimi vrati nekaj kar je kaznivo oz dokler se ne pocne z nekom proti njegovi volji, ne razumem zakaj bi se kdokoli v to vtikal. Da se pa sprasujes zakaj si taki ki iscejo fante ki se radi v zensko oblacijo ne poisce raje zensko, je pa se bolj bizarno da ne recem kaj drugega. Nevem, mogoce ker mu pase pod zenskimi oblacili dobit tica? Si pomislil na to? A ves to je isto kot nek tvoj str8 prijatelj ne razume kaj pravlacnega je v tem da so tebi vsec moski? Tako pac ti tega ne razumes pa je. Tko kot je njegov pogled ozkogled je tudi tvoj.

Kar se pa tice bsx ne bsx je pa podobno, ce se clovek okarakterizira za str8 pa naj bo. A te res tolk zuli in isces potrditev da imas prav in da ni str8? Drug vidik je absolutno tudi teza besede bsx oz se bolj gay, eni ne zmorejo prenest tega in se pac oznacijo za nekaj drugega. Zavedat se je treba da ljudje ki iscemo istospolne partnerje za karkoli prihajamo iz zelo razlicnih okolij in pritiski so lahko zeli razlicni, lep primer je bil zadnjicna preverjeno ko je mati totalno ok sprejela svojo trans hcer, vemo pa vsi (tudi psihiatrinja je to potrdila) da je to izredno redko. Nekatri se pac bojijo druzine, okolice, in vsega kar bi jih lahko zaradi druge kategorije kot str8 in se pac kot taki predstavljajo. Jaz sem imel izkusnjo z enim takim fantom, in stiske teh ljudi so res ogromne in si nas vecina tega ne more niti predstavljat. Nevem, jaz ce iscem nekoga ne iscem oznako ampak osebo, ce iscem nekoga za sex mi je pomembno da mi je vsec in da imava podobne zelje kar se sexa tice, ne pa kako se sam kategorizira. Tako da moj predlog tebi bi bil da ne razmisljas o tem kaj je komu vsec kaj nekoga uzburja, isci si take ki ustrezajo tistemu kar isces, ce pa isces nekaj kar se trenutno ne ponuja pa jebiga, ocitno ni tvoj cas. Pa mimogrede, ne postavlaj si tako strogih mej o tem koliko naj bo tvoj kandidat za partnerja star, s tem lahko spustis nekoga ki za svoja leta zgleda privlacno, pa ga bo tvoj omejen nacin iskanja odbil od tega da bi te sploh kontaktiral. Prav tako nikoli ne ves kaj se lahko zgodi ce se z nekom zapletes na osnovi FWB, poznam neki zgodb kjer se je kemija nadaljevala nekaj casa in potem prerasla v obojestransko pripravljenost na nekaj vec. Seveda je vec takih kjer ostane pri sexu, samo na koncukoncev ce ne reskiras ne mores tudi nic dobit, ce pa ocenis da oseba ni kandidat za FWB pac z njim nimas nic. Sem pa res vesel da sam nisem na teh gay scenahbin nisem na trgu niti ne lovim, ker vidim da bi res tezko nasel koga podobnomislecega, zato znebimo se vsi skupaj predsodkov in oznak in ne zapirajmo sami sebi vrata.

Lp

#6 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 09 maj 2017 - 20:22

Kot vidim, noben ne razume kaj sem hotel povedat v tej temi. Zato bi bilo bolje da se zema zapre.

#7 Anči_banči

Anči_banči

biskvitek

• Člani
  • 46 prispevkov

Objavljeno 09 maj 2017 - 23:21

hmmmm :misli: Sicer mogoče ni na meni da se vtikam v pogovor ampak je blo tvoje vprašanje čudno, če v odgovoru obeh nisi dobil odgovora. Sj pač če se ti zdi da nekj morš vprašat... itak .

Samo se mi zdi, da najbolši odgovor boš dobil od dotične osebe k se oblači v ženska oblačila oziroma je po tvoje "hetero". Samo potem je tukj potrebno osebo spoznat pa ji pustit blizu... in boš mogoče zlo pozitivno presenečen :kaj:----> :mrgreen:

love eachother, butterfly kisses :lizika: 

#8 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 326 prispevkov

Objavljeno 10 maj 2017 - 19:36

Zame si pravi moški če: 

- imaš kur*ca namesto pasu ker je tolk dolg (če si pa res Pravi moški si ga še pa čez ramo vržeš pa okrog gležnja zavežeš)

- znaš iz polente in kemičnega svinčnika narest atomsko bombo 

Ker dvomim, da ustrezaš kateremukoli kriteriju sploh nimaš kaj za parlamentirat na temo pravih moških. In potem se eni čudijo zakaj so samski?

Prispevek uredil/a: idoru, 10 maj 2017 - 19:36.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#9 ElDuderino

ElDuderino

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2017 - 23:16

Po teh dveh primerih glede oblačenja in makeupa, se sprašuje, kaj so res moški ratali tako poženščeni, da v bistvu ni več veliko pravih moških.

Verjetno jih ne opaziš (sicer bi tu bilo na mestu vprašanje ''kaj je zate pravi moški'' ampak me ne zanima odgovor), ker si preveč zaposlen z opaženjem teh, ki so ''poženščeni''. Osebno ne opažam kaj dosti moških v ženskih oblačilih ali make-upu. Mogoče zato, ker imam glede tega (in te teme) tako mnenje - klik.

Naj se vsak oblači v kar mu paše, pa da na sebe kaj mu paše, pa če bodo okol hodili modeli, ki bi lahko bli člani Kiss-a v minicah ali kokošjih kostumih, well

No, sedaj pa lahko naprej razglabljate o tej pereči problematiki. ;D 

#10 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 13 maj 2017 - 13:50

Ok, kot opažam že nekaj časa, na tem forumu ne sme noben nič kaj pripomniti o gejih. Jaz sem povedal svoje mnenje. Če pa je že tako, pa naj administrator napiše v opis foruma, de je PREPOVEDNO kakršno koli izražanje slabega mnenja oziroma podobnih stvari o LGBT skupnosti. In potem vsa bojo vsi samo hvalili. Sam sem gej in znam sprejeti bilokako pripombo, ampak, kot rečeno, tu na tem forumu, govort kaj "slabega" kar sploh ni, je pač izražanje mnenja. Torej kot sklepam, iz vseh tem, katerekoli sem do sedaj bral, na tem forumu celotno LGBT skupnost hvalit do neba in naprej, ker pač niso nekateri pripravljeni sprejeti nobene kritike. Pa tu mislim na vse teme ki so tu gor. Če pomislim, je bilo nekaj članov, ki so moji osebni prijatelji pred časom tu gor prijavljenih. Nekateri celo LGBT aktivisti, in so govorili kak poraz je tle gor, vendar nisem mogel verjet. Sedaj pa vidim. Ker pa niso mogli izbirsta profila - zaradi nevemčesa - so celo zahtevali od admina, da jim račun zbriše, ker pač niso imeli več živcev, da bi se ubadali s takim forumom, kjer preprosto LGBT tu gor ni resna, in kot opažam dejansko to drži. 

#11 Dejan18

Dejan18

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 13 maj 2017 - 14:48

Jaz nisem nikoli opazil da bi bili tako grozni ljudje tu, razumem da imamo vsi vsak svoje mnenje in to je to, kakega extremista pa nisem zasledil. Ce te p forum in uporabniki nervirajo(mo) je pa res bolje ce "odklopis", pa zato ne rabis admina da ti odstrani uporabnisko ime, pac ne prides vec pa je. Toliko samokontrole pa pri svojih letih le imamo. Edino ce nekdo ugotovi da njegove izjave niso primerne pa zeli da se vse skupaj odstrani.

#12 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 326 prispevkov

Objavljeno 13 maj 2017 - 17:19

Kako kur*a daš lahko kritiko na OSEBNO PREFERENCO? Kaj je tu za kritizirat? Enim paše kikla in eyeliner tako kot enim paše batina v rit enim pa ne. Kaj je tu za kritizirat oz. razpravljat? Nekatere stvari v življenju so pač binarne in nekaj al je ali pa ni. 

Ti si gost na forumu in se ravnaš po pravilih foruma. Ti od adminov nimaš pravice ničesar zahtevat in oni niso dolžni tvojim zahtevam ugodit. Joj kaka beseda. Zahtevati. Kot da se pogovarjam s 6 let starim otrokom. Resno, imate tolk za povedat čez razne portale in kolk smo vsi grdi in bed ampak pa vseeno visite tle gor in ste za povrh prijavljeni še na gayromeo, čeprav ste oh in sploh resni, tam gre pa vsem grdim grdim potrebnežem samo za sex. Blesavo do skrajnosti. 

TLDR: Odjava je zgoraj desno.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#13 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 525 prispevkov

Objavljeno 13 maj 2017 - 18:21

No kot pa že omenjeno, pa kot gledam, čedalje več fantov uporablja makeup. Takole gledam v živo in po portalih, so eni bolj nališpani kot katerakoli ženska. Pa obrvi narisane, pa razne šminke in podobno. Men je to zelo grdo vidt na moškem, al pa nalakirani nohti in podobno. Po teh dveh primerih glede oblačenja in makeupa, se sprašuje, kaj so res moški ratali tako poženščeni, da v bistvu ni več veliko pravih moških. 

In da  malce tako rečem, ne vem zakaj, si taki, ki iščejo tipa k se oblač v ženske ne poiščejo naprimer raje ženske. Mogoče sem staromoden, ampak to mi res ne gre v glavo. 

Da pa nebi odpiral še ene teme, pa bi tu vmes stisnil še eno miceno temo in sicer HETERO-BI-GAY. Namreč dostikrat mi, ko se s kom menim, marsikdo reče zase, da je hetero. Ok, potem pa se vprašam, zakaj pa si potem iščeš naprimer fanta za avanturo (ja, tud jaz mam določene potrebe. JBG), če si hetero. Pol mi pa marsikdo pribije, da išče samo tako za občasno. Čaki mal, pol si BSX ne hetero? To je tako kot če bi jaz rekel, ne vem primer - nisem alkoholik, sam vsak dan sem pijan. Zdej pa ne vem, sali si taki ljudje sami pri sebi nočjo priznat, da so BSX pa čeprav so, oziroma kaj je potem za njih BSX?

Ženska ima vagino, moški pa tiča. Enim ustreza "ženska" s tičem. Make up, oblačila, nalakirani nohti  in podobno ne naredijo ženske - ženske. 

Nekateri smo biološko bisex, čustveno pa ne (ali v mojem primeru izjemno redko). Nekateri se ne morejo zaljubit v isti spol, pa jih seks z istim spolom rajca, zato si mogoče ne rečejo bisex. Čeprav tehnično so. Sama razlikujem med telesno in čustveno privlačnostjo, kar predstavlja ogromno komplikacij pri definicijah. Če te kdo hoče nategnit ne pomeni, da se hoče s tabo poljubljat, imet vezo ali karkoli romantičnega.

Prispevek uredil/a: Alix, 13 maj 2017 - 18:21.

#14 Inspirion

Inspirion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 13 maj 2017 - 20:10

V bistvu ne gre za temo. Šlo je bolj za mnenje, kjer je iskal potrditve. In ker je ni bilo - rep me noge, vsi ste grdi. Ne razumem rdeče niti, ker gre za malo jabolk, malo hrušk in malo jagod (jap, lačen sem) - malo vsega. Pisana beseda očitno ni Omicronova močna točka, zato mu pogledam skozi prste za nekaj fejlov.

Fascinira me, kje si videl toliko "nališpanih" tipov? Tu gor slik praktično ni, razen če misliš ZS-je, na portalih kakršen je GR, poleg res parih zelo izstopajočih, tega nisem opažal. Pa ponavadi hitro opazim kaj ven štrlečega. In ko smo pri tem.

Omicron, edino zate sem na MF mislil da uporabljaš make-up. Spomnim se namreč slike, ki si jo imel v profilu: enakomerna, dokaj nenaravna bež barva kože. Mogoče je šlo za kakšen lepotni filter. Ampak če sodiš človeka takole po sliki, potrjujem na tvojem primeru, da lahko sodiš napak. :D

Prispevek uredil/a: Inspirion, 13 maj 2017 - 20:11.

The more people demand to be treated as equals and not "differently" ... the more they call attention to their self perceived differences and shout it out to the world. It's almost like they're trying to get people to react. Quite a phenomenon. Why not just ... be?

#15 SanjamSanje

SanjamSanje

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 19 maj 2017 - 10:49

Mislim, da bi morali počasi razumeti, da nekateri z ličenjem izražajo svojo dušo, svoj jaz, do česar imajo popolno pravico in vsakršno obsojanje tega čistega akta se mi zdi obsojanja vredno:) A se je težko naučiti ali se vsaj prisiliti se razumeti, da pač vsakemu človeku paše delat nekaj svojega in da zato ne škoduje nikomur drugemu? Tok bi nam blo vsem skup lažje ...

#16 ametist

ametist

gay friendly

• Člani
  • 22 prispevkov

Objavljeno 27 maj 2017 - 18:23

Omicron 30 pozdravljen.En par let nazaj sem gledala film TRANSAMERICA in ga nisem prav razumela, en par dni nazaj sem ga spet in lahko rečem,da sem ga zdaj dosti bolj uštekala.Človek rabi čas da dozori in potem ti marsikaj postane bolj jasno.

Felicity Huffman je igralka.

Vreden ogleda.

Vse dobro in lep pozdrav. :ponos:  

#17 Dejandean

Dejandean

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 03 junij 2017 - 12:36

Mislim da je naša duša še bolj barvita od mavrice .

Nikakor pa ne morem razumeti kako bi se lahko nekdo opredeljeval strikntno za hetero, pa občasno bi kakšnega naličenega fanta imel ??! Prepričan sem da tudi pri hetero usmerjenih obstaja barvitost - edina razlaga - pa nič narobe s tem...

Tudi meni so na splošno bolj fantovski tipčki všeč.... kar pa še zdaleč ne pomeni da tudi kakšnega naličenega ne bi pobožal.

Tako da če se kdo rad naliči in kaj posebnega obleče kar brez vsakega sramu in samoobtožb . Živi življenje kot si ga želiš - vsak ima pravico živeti svoje sanje !

Saj življenje je mavrica - mar ne...??!

:ponos:

#18 GAga

GAga

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2017 - 00:06

Zaradi takih samooklicanih "aktivistov" sem obupal nad Slovenijo.
V prvi vrsti nanesem puder in eyeliner na obraz ter nalakiram nohte zaradi sebe. S tem se nekateri počutimo/-jo bolj samozavestno. Če kakemu geju to ni všeč, lahko pogleda stran.
Če kdo meni, da je to nek nov trend, pa hvala samorogu, bomo vsaj normalizirali dejstvo, da smo si različni (in da nas privlačijo različne stvari)...totalen passe in kliše, ampak žal še nismo tam.

#19 Jacques

Jacques

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2017 - 13:23

De gustibus non est disputandum.

Jaz sem do mejkapa (na moških) dokaj neopredeljen. Največkrat se mi zdi nepotreben (tudi na puncah), je pa res, da ima nek svoj čar. Sam sebi si ne pašem z mejkapom (mogoče je to odvisno od face same). Mi je blo pa enkrat fajn, ko smo enkrat si nekaj farbali obraze v mačke (musical Cats). Po drugi (tretji?) strani je pa lahko tudi neka umetnost, recimo drag queens (kako je to sploh po slovensko?). V Sloveniji je pa žal tako, da če nisi ravno na odru s Siddharto, te bojo fajn čudno gledali, če imaš kot tip lak na nohtih.

Prav preoblačenje v nasprotni spol me pa ne zanima, oziroma me ne privlači, ampak glej, vsakemu svoje. Če koga privlači, tudi prav. Da se o tem debatira, zato so forumi (ali pač?). 

Hominem quaero

#20 ChasingKites

ChasingKites

piščan'c

• Člani
  • 89 prispevkov

Objavljeno 18 julij 2017 - 22:47

Zanima me do tolikšne mere, da bi kvečjemu mazal druge, si pa upam rečt, da so me razni makeup tutoriali na YouTubu kar veliko naučili. V tem vidim nek čar, ki človeški obraz predstavi kot nekakšno platno, makeup pa je barva, ki jo na to "platno" nanašamo. Ravno zato zelo obožujem makeup, ki ni ravno vsakdanje narave - razne poslikave na obrveh, makeup a la sodobna drag queen, gothic makeup, razni trendi iz Japonske... Zanimivo se mi zdi, kaj vse se da z mejkapom doseči na obrazu. Ker pa sem tako obseden s takimi posebnimi stili ličenja, me ne moti tudi če nekdo na sebe nanese toliko ličil, da bi lahko rekel, da je na sebi opravljal praktični del izpita za slikopleskarja.

My hobbies include day-drinking, sinning and rimming.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov