Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Analna Fisura

2 odgovorov v tej temi

#1 ticXmac

ticXmac

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 19 marec 2017 - 13:12

Hej, na forumu nisem zasledil nobene teme glede analne fisure oziroma kakrsnihkoli tezav glede riti. Ze vec kot pol leta imam tezave s tem in res zelo slabo vpiva na moj odnos s partnerjem. Na preglede hodim k proktologu v LJ in sicer k Dr. Kosoroku. Dobil sem neke svecke, ampak se mi zdi da mi ne pomagajo zato semjih prenehal uporabljat. Malo mi je pomagalo samo mazilo in sicer Percutol Salbe. Zanima me, ce je kdo ze imel podobne tezave in kako naj se tega resim? Vedno, ko se mi zdi da je ze malo bolje in probava seksat me neznosno boli, po seksu pa znova krvavim.
LP in hvala za odgovor.

#2 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 388 prispevkov

Objavljeno 20 marec 2017 - 11:06

Sicer ne vem kaj veliko o tem ampak mogoče bi lahko kontaktiral Dr. Mlakarja

http://www.zdravsplet.si <- tole je njegova klinika. Poznam kar nekaj gayev, ki hodijo k njemu reševat tovrstne težave in so kar zadovoljni 

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#3 sadhu_sequencer

sadhu_sequencer

nov na sceni

• Člani
  • 263 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2017 - 12:18

Svečke si predvidevam dobil zaradi hemeroidov, ki so posledično nastali zaradi fisure. Pri meni je bilo isto. Najprej je bila fisura, potem hemeroidi. Hemeroide sem rešil z protihemeroidnimi mazili in svečkami. Proktolog mi je po podrobnejši preiskavi (koloskopija) povedal, da je sluznica zaradi pretirane uporabe toaletnega papirja preveč razdražena in ne zadržuje dovolj vlage. Priporočil mi je ognjičevo mazilo, ki sem ga itak že prej uporabljal za roke, in da naj za brisanje same sluznice po odvajanju uporabljam vlažilne robčke, ali pa naj si s tušem umijem sluznični predel po vsakem odvajanju. To je pomagalo.

Je pa tako da se zadeva da rešiti z operacijo v primeru če je to potrebno, saj je v določenih primerih sluznica že toliko poškodovana, da ob vsaki trdi stolici vedno znova prihaja do rane in problem rešuješ z kroničnim pitjem Donata, kar zopet pripelje do pretirane uporabe toaletnega papirja in si v začaranem krogu. Pomembno je mnenje proktologa (dveh, treh) ali je operacija zares potrebna.

Bi ti pa priporočil pogostejše preglede in mnenje še kakšnega proktologa. Kar se tiče seksa ne vem. Brskaj po fetiš straneh za ideje in se izognita analnemu.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov