Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Hišni ljubljenčki

437 odgovorov v tej temi

#26 mateja19

mateja19

piščan'c

• Člani
  • 189 prispevkov

Objavljeno 31 januar 2006 - 11:21

FDM: kako sexy gledajo tvoji mački... :)
Ta svet se pa vrti, če si al pa te ni....

#27 Ps_87

Ps_87

piščan'c

• Člani
  • 56 prispevkov

Objavljeno 31 januar 2006 - 11:25

Jest sm meu pa skakače....ful ušten žvalce in jih prow pogrešam....so vse pomrle ker je biu pač njihov čas. Meu sm akvarij in ribc pouhn, ampak tut te ne žvijo več.
Hvala bogu mam psa z imenom Aro in je škotski ovčar (za laike je to lassie) in je že kr str, ampak še zmeraj živ in nagajiv. Nimam slikce sicer, ampak vis veste kako zgleda škotski ovčar...."lassie"
:mrgreen:
Ne počni tega drugim, česar sam nočeš doživeti.

#28 FDM

FDM

biskvitek

• Člani
  • 44 prispevkov

Objavljeno 31 januar 2006 - 12:05

FDM: kako sexy gledajo tvoji mački... :)

Ja, se vidi kdo je lastnik :D
I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it;)

#29 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 31 januar 2006 - 18:55

Imel sem do zdaj 5 papagajčkov. Vsi so mi umrli. :cry:
Od takrat nimam nič. Ko bom na svojem, bom imel muco. ;)
Foter trenutno ni navdušen nad njimi.

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#30 Smurf

Smurf

zasvojen'c

• Člani
  • 581 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2006 - 01:46

Jaz sem imal samo ribice v akvariju, pa se mi ni obneslo. 2 sem menda skuhal, ker sem jima natočil pretoplo vodo (sicer dobronamerno, da jih ne bi zeblo :shock: )

Potem 2 sta se mi zravsali in kmal umrli, potem sem pa dobil čistilca, ki se je skoz pod skalami plazil, pa je nekoč nekdaj umrl in ko sem jaz to opazil so ble samo še kosti na tleh :kaj: (tega dogodka se mogoče še kdo spomni :lool: )

Zdaj sem pa socialna ustanova za pajke, ki jih nimam srca ven na mraz pometat.

#31 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2006 - 03:44

Kot "mestno dete" v bloku seveda nisem imel nobene živali. Zanimivo, da si psa nikoli nisem želel, sem pa želel mucka, ki sem ga potem, ko smo se preselili v hišo v predmestje, tudi dobil. To je bilo v času, ko sem hodil v OŠ.

To je bil črn maček z belo "kravato", res pravi lepotec. Prvi in zadnji, ker sem se preveč navezal nanj in sem jokal, ko mi je v trenutku nepazljivosti pozimi izginil izpred oči in ga nismo več našli. Prepričan sem bil, da ga več ne bom videl, dokler mama nekega večera, kakšna 2 ali 3 dni kasneje, ni slišala mijavkanja, bil je on in zaradi res ogromno snega ni mogel domov in je prišel pač najbliže, kot je lahko.

No, z nami je bil še kakšno leto, sem se pa od njega "odtujil", ker se je vedno več potepal in ga nekega dne nikoli več ni bilo domov, tokrat brez solza. Kje in kako je končal, nisem nikoli izvedel. Morda je celo bolje tako.
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#32 Demetrius

Demetrius

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2006 - 16:22

Mi imamo že na leta ribe. Kupili smo jih na mojo pobudo, jaz sem tudi skrbel zanje, vendar sem se jih naveličal, tako kot se mnogo otrok naveliča svojih živali... :? Nikoli jih pa ne bi mogel odplaknit v stranišče, zato sem jih prepustil mami. ;) Ne razumem ljudi, ki npr. psa lahko pustijo na cesti. :?: Nikoli se pa nisem naveličal mačkov. Ta, ki ga imamo že 5 let in pol, je čistokrvne kmečke pasme ;) , zato ne vemo kdaj se je skotil in ima rojstnodnevni obrok pač na dan, ko smo ga dobili. Je zelo razvajen in se mu včasih ne da niti po stopnicah, pa mijavka, dokler ga jaz ne odnesem gor. :shock: Dnevno potrebuje 25 ur spanja in počitka, kar se hrane tiče je pa zelo izbirčen in mu moramo na par mesecev zamenjat znamko, če ne vse pusti. :? Rad ima toplo mleko in ima izjemen čut za to, kdaj se v kateri kuhinji reže meso. Je pač maček. :)

Slika objavljena

Tole je malo nenavadna fotografija, ker se je ravno takrat, ko sem ga slikat, nalašč pretegnil in ga nisem celega ujel. ;) Pa bo že. Dobra stran je njegova "osebnost", ker se njegovi razvajenosti, ignoranci itn. velikokrat lahko nasmehnem. Mački naj bi že samo s svojo prisotnostjo pozitivno vplivali na človeka. Gnetenju s kremplji se probam izmaknit, tudi grizenje me ne moti, niti miš, ki se enkrat na leto pojavi pod oknom dnevne sobe. Če pa imaš žival, imaš tudi dolžnost, da zanjo skrbiš. To pomeni, da te lužica pod stopnicami ne sme presenetit in razjezit, pa da jo pelješ k veterinarju, kar je lahko zelo drago.

#33 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2006 - 17:14

Jaz imam tudi ribice, jih mam kakih 25 pa samo ena ima ime Fata :mrgreen:
No potem imamo pa še doma dve mački, pa psa, pa v moji sobi se še kak pajek najde, na podstrešju tud ziher kaka Miki Miška, s komarji tud živim v sožitju...Kanarček mi je samomor naredu :x Hrčke smo pa stran dali ker so se tok sparli da jih je na koncu kakih 50 najbrž blo... Aja pa babica ima še zajčke...
To je pa nekak to, no ata hoče še konja, brat pa kuščarja...samo od tega ne bo kaj, dokler sem jaz pri hiši, da bo konj naokrog smrdel, al pa mi kuščar kdaj v sobo prilezel, ne hvala :evil:

Ribice rulajo, sem pa tja pa sem pa tja pa gor pa dol po akvariju, tako lepo sproščajoče, razen ko se katera bliža koncu življenja, tistega ni lepo gledat ;)
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#34 BlueGirl

BlueGirl

piščan'c

• Člani
  • 118 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2006 - 17:39

Tudi jaz sem imela kar nekaj živalic... Imela sem kako leto, ko sem dobila Muco mamico in Marka, dve tigrasti muci, mamico in sinka. Čez nekaj let sta izginila, raje ne sprašujem staršev kam in zakaj. :roll: Potem je prišel Đučko, ogromen črno bel mačkon, len, razvajen, rahlo trčen, za njim pa še Tobi, moj najljubši, ki me je zbujal za v šolo in nasploh sva bila najboljša prijatelja. Potem je prišla moja selitev v Ljubljano, Đučka je vzela starost, Tobija strup... :cry:
In imela sem še morskega prašička po imenu Čiki, zajčke, psičko Lizo, ki se je nekega dne pojavila na pragu in po 14 dnevih kar odšla, nekaj časa sem imela celo svojo raco Štefano (blagor nam, kmečka deca), še vedno imam pri starših dve skakački, Mono in Lizo pa verjetno bi se še kaj našlo...
Joooj, seveda, skoraj sem pozabila na svojega "novega" mucka! Mišo ima 6 mesecev in bo šel kmalu na kastracijo (samo prooooosim, ne mu povedat!). On pa je... Kot je že nekdo napisal... Prava urbanizirana kmečka mačka. Ni ravno lep, je pa prikupen in tako ljubko štorast. :D

#35 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2006 - 14:53

No, kot oblubljeno (bolje pozno kot nikoli) slikice mojih dveh želvic:

Janko in Metka Slika objavljena

Janko in Metka 1 Slika objavljena

Full kjut, a ne? :mrgreen:

#36 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 07 marec 2006 - 09:20

Včeraj sem bolj po nesreči kot zares naredil ful fajn fotko naše psičke.
Tko, da jo prou moram pokazat! :mrgreen:

Klik--->Patty

Pozerka mala. :mrgreen:

#37 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 07 marec 2006 - 14:19

_lynx_* : ta vaša Patty je tooook cute pa prjazna psička, da ne morm verjet! :shock: ;) Cukr je :)
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#38 martinni blue

martinni blue

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2006 - 20:06

Doma (v rojstnem kraju) imamo psa, ki slisi na ime Vega in naj bi bila uradno moja. Zal jo domnevni gospodar rahlo zanemarja (ne me drustvu prijavit!!!) in jo bolj redko obisce. Je cist od oceta in brata, ki se najvec z njo ukvarjata. Je pa bobtailka - blazno lusno kosmato bitje z velikim srcem.

Imeli smo se eno pernato zival - neke sorte papiga - menda ninfa ali nekaj takega. Zal jo je po osmih letih kap zadela. Bog ji daj vecni pokoj :|
When you start with me you can't go back ...

#39 [LiNa]

[LiNa]

piščan'c

• Člani
  • 83 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2006 - 21:50

Nekoč imeli doma živalski vrt, danes pa je ostalo bore malo, ampak velika žlehtnoba.
Od mojega rojstva naprej smo imeli 2 briarda, čudovita psa (smrček :love: ), 2 coton de tulear, podobna pasma maltežani, vendar so bolj luškani, lepša dlaka.. No hmalu smo si umislili indijanskega kosa, ki je podoben navadnemu kosu, le da je bolj črn + rumeno - oranžen kljun. Bil je pojava, v tistem času, ko smo ga imeli, nisem opazila nobenega mrčesja.. :shock:
Urko, ti si rekel, da bi imel žakoja. Mi smo ga meli kakšna 4 ali 5 let.. Vendar je poginil. Mami je tk strlo, da jo nisem vidla 2 dni iz spalnice. Ta žival je bila legenda. Znal je govoriti, kot npr.: pride soseda na obisk in reče: Živjo soseda, boš pivo? Ali ko smo se posedli za kosilo: Papu bi! Prosim! Znal je odžvižgat Prodajalka vijolic + juhuhuhuuuuuu... Ja, ja.. pojava je bil.
Vsi psi so umrli od kar visoke starosti (od 15 let naprej...), indiskega kosa smo dali stran, zaradi živčnosti sosedov..

Torej, zamislite si 4-člansko družino, ki gre na morje za en mesec + vsi psi + kletke od ptičev + 3 kolesa.. :evil:

Zdaj pa imamo 1 letno psičko Ajšo - Afganistanski hrt. Hudoba! Zadnič mi je jogi razkopala do feder, kje bom pa zdj spali, pa očitno ni njen problem. :x (usaj sestavo jogija sem se naučila..) Drugače je zelo eleganten pes, posebej, ko teče. Nas je naučil, kako se pospravla hrana iz miz, če ne, naredi sama prostovolno.

Na kratko.. :)

Pa lep večer vsem forumašem.

http://www.moj-album...943/?os=2458988

Prilagam še slike Ajše. (upam da bo delalo :idea: )

Hakuna matata!

#40 d-mashina

d-mashina

redni gost

• Člani
  • 357 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2006 - 01:39

jaz bi pa prav mel enga psička, sam kurc ko me ni skor nič doma in se mu ne bi mogel posvečat.
Ego has landed here.

#41 SPORT_GUY

SPORT_GUY

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2006 - 02:24

Js mam sam en kup pršic, ap kaktus - pa še tega ne sfolgam sfotrat,... :?:
Lets get naked!!!;)

#42 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 05 april 2006 - 04:39

Trenutno občudujeva najino novo pridobitev- podgano Izabelico :) No, sicer je fantek, ampak sva se že prej odločili za to ime- sicer ga bomo pa itak klicali Izi, ker je tak na Izi pač :D

Wow podgana! To je mene vedno fasciniral - une bele, ki jih nosiš v kapuci! Ena znanka jo je imela, pa mi jo je posodila (za 10 minut). :D Baje da so to najpametnejsi glodalci, pa da se precej navežejo na lastnika.

Daj napiši izkušnje čez nekaj časa, mene bi prav zanimalo! :)
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#43 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 05 april 2006 - 16:10

trenutno nimam nic, bom pa takoj ko bo mozno si nabavla crnega labradorca. ne vem zakaj, ampak ti psi so mi vedno bili vsec.

drugace pa se veliko prehitro navezem na macke. imela enga, mukija, bil najvecji jebac v laskem (tam ko familija zivi).. potem pa.. jst sla na portugal, on pa.. hja, na lepse. faca bil totalna! oz. je se kr, ker je itaq sam vas zamenju, jebac je pa se vedno, hehe :) evo njega! :)
"Giving a damn about you." is an oxymoron.

#44 Gost_neznano_*

Gost_neznano_*
  • Gostje

Objavljeno 09 april 2006 - 20:42

Moja mala prostitutka

http://www2.shrani.s...ture0402321.jpg
http://www2.shrani.s.../beni402334.jpg
http://www2.shrani.s...ture0402350.jpg
http://www2.shrani.s...eni27402374.jpg
http://www2.shrani.s.../logo402404.png

Love of my life!

#45 wonderland

wonderland

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 09 april 2006 - 22:53

no js mam pa Mačka Ludvika XV :P pa pol še papigo Ž spola z imenom Jaka (jah...mal prepozn smo spol ugotovil lol :D ) no v kratkem pa upam da bom dobil želvo :P ime ji bo mnda Elizabeta, to še nevem točno lol :D

aja...slik pa ne znam dodat :?:

LP vsem ;)

Live and let live

#46 BlueInfinity

BlueInfinity

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 09 april 2006 - 23:02

Jaz imam psičko labradorko in siamsko mucko - to je pa zaenkrat tudi vse! :)

#47 wonderland

wonderland

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 09 april 2006 - 23:18

no evo mojga Ludvika :P

http://i59.photobuck...46/slika007.jpg
http://i59.photobuck...46/IMG_4358.jpg
http://i59.photobuck...46/IMG_4395.jpg

Live and let live

#48 Demetrius

Demetrius

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 09 april 2006 - 23:29

:shock: No, vsaj za mačjo hrano ti ni treba skrbet, wonderland. ;)

#49 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 10 april 2006 - 05:18

drobtina, ful lepa & gosposka mačka! 8)

wonderland, tista prva slikca od mucka je super!!! :D
Ljubezen je večna, dokler traja.

#50 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 10 april 2006 - 11:39

Sami kosmatinci! :sreca: Mački se tko radi zleknejo na čiste cunje, brisače, ki jih pol veselo (ali manj veselo) uporabljamo. Mačka moje naj frendice polula čevlje, torbico ... vse, kar se znajde na tleh :roll: Enkrat, ko sem prišla k njej, se bil moja torbica 2 min preveč na tleh in ... no ja, je romala direkt v kad - da ne omenjam, da je vse smrdelo po urinu (tudi denarnica).

Frdamane mačke - z njimi ne moreš, brez njih pa tud ne. :)
A hug is the shortest distance between Friends.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov