Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Dominanca in submisivnost

27 odgovorov v tej temi

#26 Lara_32

Lara_32

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2018 - 16:49

Zadeva mi je všeč, seveda, v eni in drugi vlogi, ampak precej bolj subtilno. Igra, ki poteka pred aktom samim, ves čas, neizgovorjena, nepriznana. Brez igračk, priprav, oblek, pripomočkov. Zaupanje in varnost sta zame iluzija. Biči, vrvi in ostalo so child's play proti temu kar se lahko rodi, če se tango dominance in submisivnosti (v mojem vesolju seveda) odigra kot se spodobi.

No bravo vsaj ena ki,dobro to razloži. Se povsem strinjam:) Ko ste ze omenili vlogo po želji dominance...zanima me s kakšnih razlogov to izvira?okoliščn? Lahko tudi zs. Hvala:))

#27 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 513 prispevkov

Objavljeno 03 november 2018 - 12:16

No, mojemu postu ahko dodam samo še to, da pri odnosu ženska/ženska  zame ni drugega ugodnega razpleta kot popoln ekvilibrij moči v vseh smislih. Ne prenesem dominiranja in ne prenesem submisivnosti. Te igrice sem tudi prerasla. (To se nanaša na moj post, ne na temo, vem, da sem izven originalnega konteksta.) Mislim, da bi v vsakem odnosu vsakdo imel pravico do tega, da je ranljiv v varnem okolju in da je samozavesten v varnem okolju. In to se mi zdi pa super podlaga tudi za originalen point teme.

Prispevek uredil/a: Alix, 03 november 2018 - 12:16.

#28 _Monika_

_Monika_

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 02 september 2019 - 15:05

Pozdravljeni, sem študentka Fakultete za družbene vede ter za magistrsko nalogo pišem delo o sadomazohizmu. Potrebovala bi osebe, ki se ukvarjajo s sadomazohizmom za približno 20-minutni intervju. Pogovor po zaupen, vaša identiteta bo ostala anonimna, vsi podatki bodo uporabljeni izključno v študijske namene kako bi se ljudi čim bolj izobrazilo o teh praksah. Veliko bi mi pomagali pri izdelovanju magistrske naloge. Intervju lahko opravimo tudi prek skypea/video chata. Prosim zainteresirane, da mi pišejo na monika.pozar94@gmail.com ali na zs. Hvala.

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov