Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Nov začetek

ljubezen laganje varanje veza gej gay sex razočaranje sreča cartanje

9 odgovorov v tej temi

#1 Magic_M

Magic_M

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 03 september 2016 - 16:11

Živjo. 

Sploh pravzaprav,ne vem zakaj sem tukaj. Ko sem se vozil iz službe,mi je skozi glavo letel nek sign in v trenutnku sem pomislil na mavrični forum. Nikoli nisem maral forumov. Ko so vsi prijatelji chatali in blogali po forumih sem jaz raje doma ležal na terasi in gledal v zrak. Nič kaj produktivno delo. No,pa sej roko na srce tudi pisec ravno nisem neki baš nešto,da bi zdaj zlival po 2 strani stavkov za katerimi bi norele vse najstnice. 
Nekako se mi zdi da je tukaj dosti uporabnikov,mogoče celo med njimi kateri moja nova sorodna duša( idejno). Nikoli se ne ve,naključij ni,vse se zgodi z razlogom. 

Torej.Sem fant star 25 let.  Trenutno zaposlen za določen čas v vrtcu v kuhinji. Super službe,če seveda odšteješ tečnobo...otrok? Ne..sitnih starih kuharc,ki vsaki dan jamrajo o bolečinah v križu in jedilnikih kako je dosti dela..hm? Verjetno še dela sploh v življenju vidle niso glede na to,da sem delal v hotelu z 5 zvezdicami in je bilo včasih v pomivalnici za umit tudi do 3 tisoč krožnikov,pa nihče ni jamral..no tukaj jih imajo one za umit 200. Malo za primerjavo.

Se pravi po izobrazbi sem kuhar. Rad tudi friziram zato sem se predlani odločil vpisat v izredni študij katerega sem prvi letnik in delno drugi opravil,manjka še zaključni izpit. Ampak sem zaenkrat dal vse na stran ( opišem kasneje zakaj oz bo se razbralo iz zgodbe).

Pa začnimo...pred 4 leti in pol smo z kolegicami sedeli v znanem Mariborskem lokalu. "Poglej tistega tam za šankom,skoz gleda k mizi!" pravim jaz.
Kolegica zraven mize: "ma daj če mene gleda ni vsak tip peder no ". In se vname debata,in pade stava,da pustim na računu številko,seveda mojo,moško. 

Kaj se zgodi? po 10 minutah dobim sms. vsi v avtu smo otrpnili.ON je bil. Fant iz gostilne. "kaj mali,misliš,da nisem opazil kako si me gledal?" Vedo je,da sem pustil številko jaz. 

Dobila sma se,iskra je preskočila v sekundi ko sem s pojavil na njegovih vratih. Preselil sem se k njemu. Doma,seveda niso vedeli,da imam fanta,pravzaprav sploh ne vejo,da sem gay. Dokaj grda situacija,ampak bo napočil moj čas. Trenutno sem obremenjen z drugimi stvarmi,ki so bolj pomembne,kot pa dajanje potrditev sumov doma staršem. Zdaj sem na prvem mestu jaz. 
Da se vrnem,skupno življenje,potovanja,izleti,selitve v večje stanovanje,skupni denar,izkazovanje ljubezni,sex,druženje, z eno besedo PERFECT LIFE. kdo ne sanja kaj takega? Imel sem ga samo zase,scenski pedri niti pomislili niso da je mogoče Gospodič Stones gay. (tako bo njegov nick name v tej moji zgodbi) Všeč mi je bilo,kr sem ga imel samo zase. Nihče se ni lepo po njemu,po fb pošiljaj opolzkih sporočil itd. 
Nabavila sma si psa,akvarij,mačko....velika družina. Sex je bil vrhunski. 
Po 3 letih skupnega lajf stajla je začelo škripat..ljubusumje z obe strani,kje si bil,kdo je to,kaj bi ta rad? Že spet si prišel ob 7 zjutraj domov nažgan iz partya..en drugemu sma šla na žiuce iskala prepire kjer sploh ni bilo potrebe. Komaj sem čakal ,da odide v službo da sem imel čas zase za glasbo,ustvarjanje,čiščenje in pospravljanje njegove svinjarije in čikov v wc školjki. #razočaranagospodinja.

Prišel je dan,ko sem ponorel . Končala sma. Dovolj je bilo,negrem se več,ni bilo energije,vzdušja...spakiram stvari in odidem k staršem. Z prijateljico Majo,sma odšla na rave party.
 3 dni me ni bilo domov,pijan,zadet sproščen. To je bilo to...to je lajf. ( globoko v sebi  pa me je občutek samote ubijal) Glava je bila skoz pri njemu. Klical me je,pisal skoraj prosil,naj se vrnem jaz pa nesramen in hladen kot tuš. "Pusti me pri miru,uživam,zdaj lahko,ko sem tebe imel nikamor nisem smel,vsaj zdaj mi pusti,da sem lahko z prijatelji in se imam lepo". Odložil je. Žurka dalje.. Minil je teden,pogrešal sem ga. Napisal sem mu sms,v trenutku me je poklical,dogovorila sma se za srečanja,da se pogovorima. Pogovorima? Seks je bil tako dober,kot nikol prej v 3 letih. Dejstvo,da en brez drugega ne morema je bilo več kot očitno. Preselila sma se v večje stanovanje in začela graditi na novo. pet je bilo vse popolno..ampak žal..je bila le faza...trenutno stanje. Polizala sma že ves med ki je ostal na žlici. Čez 3 mesece je stvar začela zopet padati navzdol,baterije so se praznile in s tem tudi moje psihično stanje. Bolj mu je bilo pomembno da gre po službi na đoint s sodelavcem kot pa pojest z mano kosilo,ki sem ga kuhal celo dopoldan. Dovolj mi je bilo. Razložil sem mu situacijo,dva dni mi je dal časa da se odselim. V enem dnevu sem najdo super stanovanje,žal z cimri. Pospravlanje za drugimi,skupna kuhinja,to nisem jaz. Začasna rešitev je bila na prvi pogled idealna. Sedaj si iščem novi flat zase.Žal je konkurenca med iskanjem velika,lepa stanovanja so oddana takoj,tista s starim pohištvom pa so zame neprimerna,varščine pa ubijalsko visoke. Za tisto staro iverico pa res ne bom dal 500€.

Po 4 mesecih samskega življenja ,še vedno pomislim na bivšo ljubezen,konec koncev bil je moj prvi. Prvega ne pozabiš nikdar,pravijo. Začenjam na novo…Hvaležen sem za vse nove ljudi ,ki mi jih je namenila usoda v teh 4 mesecih,odprle so se mi nove poti . Upam,da izberem tisto pravo. Ki mi bo polepšala življenje in najdla sorodno dušo s katero bom lahko zaspal v objemu in občutku varnosti.

Nisem ravno lepopisec,ampak vseeno sem na nek način čutil,da moram to dati iz sebe,delit to “kratko” zgodbo –obnovo z Vami dragi prijatelji in sotrpini.

Sedaj pa grem,imam ogled stanovanja,držite pesti.

M.

#2 Knight_Rider

Knight_Rider

biskvitek

• Člani
  • 44 prispevkov

Objavljeno 04 september 2016 - 21:50

Magic_M, lepo da si delil svojo zgodbo. Včeraj sem bil na koncertu od Andreja Šifrerja, ki je zapel: "Največje ljubezni ne trajajo večno, največje ljubezni ne končajo se srečno, rodijo se v plamenu in v strasti izgorijo." Sem se spomnil prav na ta prispevek :)
Glede na to, da ti je vesolje namenilo tako izjemno izkušnjo, ni razloga, da ti ne bi še večje. Bodi hvaležen za vse in pričakuj še boljše. Srečno!

#3 kvakavec

kvakavec

piščan'c

• Člani
  • 109 prispevkov

Objavljeno 04 september 2016 - 23:51

Men je bilo zelo zanimivo brat, hvala za prispevek! :)

#4 milkyway

milkyway

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 05 september 2016 - 10:43

Jp zanimiva zgodba! Kako se lahko vse obrne v drugo smer in povzroči propad :/ Ampak ja, imaš možnost za nov začetek. Veliko sreče :)

#5 Magic_M

Magic_M

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 05 september 2016 - 19:21

Hvala vsem :)

#6 Tim91

Tim91

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 06 september 2016 - 12:23

Zanimiva zgodba

#7 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 713 prispevkov

Objavljeno 06 september 2016 - 13:12

Glede na raven čustvene labilnosti, ki veje iz posta, bi z veseljem prebral še drugo plat. 

Nabavila sma si psa,akvarij,mačko....velika družina. Sex je bil vrhunski. 

Hey, whatever floats your boat :D :D :D

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

#8 izgubljen

izgubljen

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 06 september 2016 - 22:19

Zelo dobra zgodba, upam da boš našel koga, ki te bo osrečil in dopolnjeval! Srečno!

#9 loonar

loonar

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 16 september 2016 - 18:38

Imel podobno izkušnjo, glavo pokonci in s pozitivnimi mislimi naprej, veliko sreče.

#10 ellla

ellla

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 16 september 2016 - 18:57

Po dolgem času je bilo "lepo" prebrati tole zgodbo, ki bi  jo spremenila samo v ženski spol in bi bila ista kot moja izpred let nazaj. Tako da te zelo dobro razumem kako si se in kako se počutiš sedaj... Glavo po konci, je že moralo biti tako in nič narobe da si poslusil še enx, tudi če bi še tretjič, si se oz. sta se vsaj oba prepičala, da očitno sta do konca "polizala" med, kot praviš sam. Vrata so se ti sedaj odprla v "nov" svet spoznavanja ljudi, mogoče tole ni slabo zate in čas ti bo na pot prinesel ljudi, ki jih potrebuješ v življenju. Ne obupaj. Bodi odprt, spoznavaj ljudi, hodi ven, zabavaj se, predvsem pa ostani zvest sam sebi. Gool luck :mezik:

>  open mind  <

Prav tako označen z eno ali več od teh ključnih besed: ljubezen, laganje, varanje, veza, gej, gay, sex, razočaranje, sreča, cartanje

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov