Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Netflix

6 odgovorov v tej temi

#1 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 387 prispevkov

Objavljeno 28 april 2016 - 16:02

Si uporabnik/uporabnica Netflix storitve?  Sam ga uporabljam že nekaj mesecev in moram reči, da sem kar zadovoljen. Razmerje cena/storitev se mi zdi dokaj pravično. Sicer je res, da je na Češkem kjer živim ponudba veliko slabša kot v USA. Vse to na račun avtorskih pravic ampak baza filmov zelo hitro raste

Kako je kaj z ponudbo v Sloveniji? Katere so tvoje najljubše serije?

Sam zelo rad gledam serije kot so:

- Orange is the new black (po mojm bi vse lezbijke oboževale to serijo :D)

- The 100 (Sci-fi serija z bednim začetkom, potem pa zgodba postane kar zanimiva)

- Suits (sexy odvetniki)

- House of cards (ena največjih netflix uspešnic)

- Black mirror (slabosti uporabe IT gadgetov. Zelo dobra serija in škoda da so samo 3 sezone)

- ...

V zadnjem času so dodali tudi zelo dobro zbirko dokumentarcev o naravi, živalih in ljudeh.

Mene je netflix prepričal predvsem z dobrim "recommendation system" in mi je večina filmov ki mi jih Netflix priporoča dejansko všeč. Pohvaliti je vredno tudi njihovo android TV aplikacijo, ki za za razliko od večine android appov deluje dobro.

Prispevek uredil/a: fantek_4_u, 28 april 2016 - 16:04.

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#2 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2016 - 12:56

Nisem in tudi po bumu, ko je prišel v Slovenijo me ni pritegnil. Že to, da ni podnapisov za večino serij je pol brezveze.

In tudi nimam občutka, da bo imel Netflix v Sloveniji veliko uporabnikov. :)

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#3 planeswalker

planeswalker

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2016 - 19:49

ko kupim Lenovo A1000 bom dau gor ta  tv

#4 jaka2000

jaka2000

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 22 julij 2016 - 18:31

Nisem in tudi po bumu, ko je prišel v Slovenijo me ni pritegnil. Že to, da ni podnapisov za večino serij je pol brezveze.

In tudi nimam občutka, da bo imel Netflix v Sloveniji veliko uporabnikov. :)

mladi neprestano gledamo kake serije in nam podnapisi niso pomembni, ker smo pred netflixom serije pac gledali na internetu, kjer tudi ni podnapisov. sam netflixa ne uporabljam ker se mi zdi neumno plačevat za serijo, če jo lahko zastonj pogledam na putlockerju. to je mogoce edini razlog za neuspeh netflixa v sloveniji... nihče noče plačevat za serije

- //queer child//

#5 Xander

Xander

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 22 julij 2016 - 21:01

mladi neprestano gledamo kake serije in nam podnapisi niso pomembni, ker smo pred netflixom serije pac gledali na internetu, kjer tudi ni podnapisov. sam netflixa ne uporabljam ker se mi zdi neumno plačevat za serijo, če jo lahko zastonj pogledam na putlockerju. to je mogoce edini razlog za neuspeh netflixa v sloveniji... nihče noče plačevat za serije

To je že normalno za primitivne ljudi, ki ne bodo nikoli razumeli drugega človeka. Nimajo pa vsi sreče, da bi morali vsi razumeti prav Angleščino.

Plačevati za serije se mi zdi pa res neumno. Se pa povežem na VPN in sem nekje na drugi celini, kjer mi ni potrebno plačevati...

#6 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 387 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2016 - 10:31

Kar se podnapisov tiče se morda strinjam. Za nekatere je to problem.

Ampak miselnost, da je neumno plačevati za nekaj kar lahko na internetu dobiš zastonj je pa popolnoma balkanska. Zastonj filmi,glasba, igrce, programska oprema,.... Nekdo te stvari razvija/snema zato da ima za kruh... (ok malo karikiram :D)

Kar se tiče piratstva v Sloveniji ali nasplošno v EU zelo pogrešam ameriško zakonodajo.

Prispevek uredil/a: fantek_4_u, 24 julij 2016 - 10:32.

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#7 LostGirl

LostGirl

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2016 - 11:45

Pri nas si z bratom deliva račun in tistih 5€ pa res ni problem plačat za ogromno serij in vsega, kar za to dobiš.

Glede piratstva je pa tako, da če bi bilo v Sloveniji isti dan legalno dostopno vse, kar lahko gledajo Američani, potem se strinjam. Ker pa večina stvari pri nas ne bo nikoli na voljo (ali pa pridejo s takim zamikom, da noben ne bo čakal), se je pač treba znajti drugače  :mrgreen:

Prispevek uredil/a: LostGirl, 24 julij 2016 - 11:46.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov