Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Še vedno devičnik?

odnosi devičnost

55 odgovorov v tej temi

#51 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 379 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2017 - 11:36

Nisem mel v mislih razdvajanja lgbt populacije, bi me pa kot opazovalca zanimalo kako bi se zadeve tam odvijale... 

Verjetno je nek razlog, da so takšne malce "provokativne" teme najbolj oblegane

Se strinjam z K_444, nisem govoril o tisti čisto pravi poligamnosti. 

Ne napadam nikogar, le mnenje izražam. Noben od mojih prispekov se ne nanaša na nikogar od vas.....

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#52 ChasingKites

ChasingKites

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2017 - 12:08

Odkrito povedano se je meni to zdelo kar nespoštljivo, cinično in nesramno:

Me zanima koliko srečnih izključno monogamih vez se bo spletlo....  

Zato, ker impliciraš, da večina monogamnih vez razpade, oziroma da bi razpadle vsaj te, ki bi se spletle na tem forumu. Od kod ti pravica, da nekomu rečeš ''Tvoja zveza bo najverjetneje razpadla, ker si monogamist''? Pa ne mi zdaj z nekimi statistikami glede ločitev in ne vem česa vse; nima veze, kaj je res in kaj ni. Včasih je pač potrebno posedovat merico taktnosti, ko se pogovarjamo o takih temah. Pred tem pa si sebi in sebi podobnim rekel še ''bolj tolerantni.'' Smešno.

My hobbies include day-drinking, sinning and rimming.

#53 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 379 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2017 - 12:33

Mogoče je res izpadlo cinično in nesramno, vsekakor pa nisem tako mislil. 

Je pa res da stvari izredno rad statistično posplošujem (zelo verjento poklicna deformacija). Nikogar izmed vas pratično ne poznam osebno in vas pač posplošim. 

Nikomour nisem rekel ''Tvoja zveza bo najverjetneje razpadla, ker si monogamist''! Ne na forumu in ne v živo. 

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#54 ChasingKites

ChasingKites

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2017 - 12:49

Kaj si pa potem mislil z odstavkom, ki sem ga zgoraj citiral? Vsaj meni se je zdelo, da nakazuješ na neizbežen razpad večine monogamističnih zvez.

My hobbies include day-drinking, sinning and rimming.

#55 Dejan18

Dejan18

biskvitek

• Člani
  • 35 prispevkov

Objavljeno 26 avgust 2017 - 09:49

Nevem zakaj ne moremo sprejet pac razlicnega pogleda na razlicne stavri. Tko kot smo nekateri samo aktivci so nekateri samo pasivci in so nekateri oboje. Pa kaj? Tko kot so nekateri ljubitelji zelenjave, nekateri imajo radi samo doloceno nekateri pa nobeno. Pa kaj? A ni bistvo LGBT razlicnost in sprejemanje razlicnosti? Nevem vcasih se mi zdi da smo sami sebi najvecji sovrazniki.

Nekateri se pac custven in sexualno lahko vezejo samo na eno osebo, kar je super in s tem ni nic narobe. Pac to potencialnemu partnerju poves na zacetku in si poisces takega ki v tem pogledu deli isto mnenje kot ti. Ni pa tudi nic narobe ce se nekdo custveno veze na nekoga sexualno pa si pusti odprta vrata, kot tudi ni nic narobe cese nekdo ne custveno ne sexualno ne veze na osebo. Pac ljudje smo razlicni, razlicno gledamo na svet , zame je kljucno to da si povemo na zacetku preden se spustimo v karkoli s komerkoli kaksni so nasi pogledi in to je to. Pogovor se mi zdi kljucen. Sam sem v vezi 12 let, od zelo mladih let in pac tekom odrascanja se zadeve spremenijo, spremeni se pogled na dolocene zadeve, odrastes tudi in pac se spremenis. Jaz sem v tem procesu ugotovil da custveno si nepredstavljam bit vezan na kogarkoli drugega kot na svojega partnerja, medtem ko sexualno pa zelim met moznost da z nekom to izkusim ce si to zelim. Sorry ce vidim sexy ritko v kombinaciji z lustnim obrazom si ne morem pomagat. Ne iscem pa tega namenoma, nisem na nobenem portalu, pac ce naletim na nekoga po nakljucju in ce sva si kul zakaj pa ne. Zelim imet to priliko. Pa se je to v 12 letih zgodilo 3x. Je pa res problem ce se to dogaja za hrbtom potem hitro pride do tezav. Tko da pogovarjajte se, nej vam to ne bodo tabuji, zivljenje je samo eno in ce mas nekoga res rad zelis da v zivljenju uziva - kakorkoli si to on predstavlja.

#56 Ober14

Ober14

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 05 marec 2019 - 21:23

Hej,
Katere so najboljse metode spoznavanja prijateljev in morda bodocih fantov hvala za odgovore

Prispevek uredil/a: Ober14, 05 marec 2019 - 21:23.

Prav tako označen z eno ali več od teh ključnih besed: odnosi, devičnost

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov