Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Dilema

99 odgovorov v tej temi

#26 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 11 september 2015 - 22:39

Srecno, Scorpijo, upam na srecen razplet. Sam sem tud romantik po dusi (dejzi, spremeni statistiko :) ampak se vseeno kdaj tud racionalno ozrem naokoli. Tveganja so pa itak vedno prisotna.

#27 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 12 september 2015 - 19:09

Scorpijo, tudi jaz ti želim, da bi se tvoja situacija končala srečno. :) 

Ne vem, če je ravnanje v takih in podobnih situacijah odvisno od tega ali si romantik ali realist. Če je nekdo romantik, se uporaba zdrave pameti vseeno ne izključuje, vsaj ne nujno. Je pa res, da je zaljubljenost stanje zmanjšane prištevnosti in zaljubljen človek lahko naredi in počne marsikaj, kar "trezen" oz. nezaljubljen niti slučajno ne bi. 

Kakorkoli že, mislim, da si se v sebi že odločil. Sprejmi potem tega fanta, naredi plan, kje bo živel ali boš najel stanovanje, kako mu boš pomagal do službe... potem pa bosta že videla. Sama sicer česa takega ne bi naredila, ti pa vseeno privoščim vse najboljše. :) 

Ljubezen je večna, dokler traja.

#28 Damzo

Damzo

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 12 september 2015 - 23:49

Jaz pa komaj čakam čez par mesecev, da vidim, če jima je uspelo. Močno upam, ampak tko en tak pristen dvom vseeno ostaja. Love or reason? Bomo videli. Čas itak prehitro teče.

#29 Ravens

Ravens

piščan'c

• Člani
  • 167 prispevkov

Objavljeno 13 september 2015 - 01:47

Provokatorka, dala si mi odlično izhodišče za to, kar hočem povedat. Nekateri (sploh ženske) so se prišli važit sem, kot da one pa že ne razumejo tega in se delajo pametne. Veste kaj, dve stvari sta tukaj.

Po bitki je vsak general, bi lahko rekli. Ni čisto primerno, tukaj bitke še ni konec, niste pa čustveno vpleteni, zato neko hudo moraliziranje že tako prestrašenemu fantu ne bo ravno pomagalo.

Drugo pa je, situacija je popolnoma ločena od osebnosti. Ne glede na to ali je nekdo romantik ali pa realist, v vsakem primeru to ne bo vplivalo na (ne)poštenost fanta iz Nigerije. Dejstvo je tako, da ga nihče ne pozna, še Scorpijo ne, saj kupuje "mačka v žaklju", kakšen je v resnici, pa ve samo Sirijec sam.

Razlika v tem, ali bi bil Scorpijo realist ali romantik, je samo v tem, da bi v primeru če bi bil realist, verjetno vse skupaj pozabil in zgodba ne bi imela niti možnosti, da bi se razpletla. Po razpletu pa je 50 % možnosti, ali bi se razpletla pozitivno ali negativno. Tako da v bistvu je v takih primerih biti realist bistveno slabše (pa govorim kot zaprisežen realist) kot pa romantik. Razlika je le v tem, da si realist zapravi že vse na začetku, romantik pa tvega.

Prispevek uredil/a: Ravens, 13 september 2015 - 01:49.

#30 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 13 september 2015 - 05:37

Mene predvsem zanima, kako bo ta fant (ce je zgodba resnicna) prisel cez vse te meje v vsej tej krizi z begunci.

#31 Tai79

Tai79

piščan'c

• Člani
  • 52 prispevkov

Objavljeno 13 september 2015 - 11:36

Se mi zdi, da nas je večina takšnih, ki smo v dvomih kaj bi odpisali. No jst osebno sem še toliko bolj, ker vem, da bi mene zlahka kakšen fant takole prepričal, če bi mi tako lepo pihal na dušo.

Vsekakor Scorpijo lahko rečem, da si ne glede na to kaj se bo zgodilo naredil nekaj posebnega. Pripravljen si bil pomagati osebi, ki potrebuje pomoč, to je res lepo prebrati. Po drugi strani pa upam samo nekaj. Upam, da je tvoje srce pripravljeno tudi na to, da se ne bo tako dobro končalo, kot si si mogoče ti predstavljal. Pa denar je pač nadomestljiv, tvoj čas, ki si ga vložil v to boš pač odštel ... samo pri tebi opažam, da je vse skupaj povezano predvsem s čustvi do te osebe. Lepo, da si spoznal nekoga takega, ki te privlači in se ti zdi, da je tvoja sorodna duša. In ravno zato ti pravim, da bodi pripravljen na to, da boš na koncu za njega samo oseba, ki mu je pomagala v boljši svet. Pa ne zdaj zato, ker bi te izkoristil ampak, ker se bosta šele po prvem srečanju v živo začela spoznavat kdo in kakšna sta v resnici.

Da zaključim. Jaz osebno bi nadaljeval s to zgodbo ... pa vendar bi se čustveno vsaj za zdaj distanciral in mel v mislih samo to, da pomagam sočloveku v težavah in ne bodočem fantu, možu.

When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm better. :tralala:

#32 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 13 september 2015 - 13:22

Razlika v tem, ali bi bil Scorpijo realist ali romantik, je samo v tem, da bi v primeru če bi bil realist, verjetno vse skupaj pozabil in zgodba ne bi imela niti možnosti, da bi se razpletla. Po razpletu pa je 50 % možnosti, ali bi se razpletla pozitivno ali negativno. Tako da v bistvu je v takih primerih biti realist bistveno slabše (pa govorim kot zaprisežen realist) kot pa romantik. Razlika je le v tem, da si realist zapravi že vse na začetku, romantik pa tvega.

Ja, po eni strani se strinjam. Realistu morda manjka tisto, kar zaljubljeni romantik ima, da naredi kakšno drzno, morda celo neumno potezo. Zato realist po eni strani vse izgubi že v začetku oz. ne dopusti možnosti, da se kaj razvije, morda tudi kaj lepega in dobrega. Po drugi strani pa je res, da se ne bo takole opekel in posledično ne bo trpel v razočaranju (kot bo trpel "naivni" romantik), če se zgodba ne bo končala srečno.

Vprašanje je, kaj je bolje za človeka. Nekateri gredo v svojem nezaupanju kar predaleč, tako da sami sebi niti ne dajo možnosti, da bi doživeli kaj lepega, pač zaradi strahu pred morebitnim razočaranjem.

Ljubezen je večna, dokler traja.

#33 wiwi

wiwi

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 14 september 2015 - 00:21

Pa obveščaj nas, seveda, tole je moja nova najljubša tema. :-)

Tudi mene zelo zanima razplet in sem od zdaj prilepljen na to temo.

Sam nimam kaj dodati, ker je bilo že veliko povedanega, ti pa želim vso srečo!

#34 loLLa997

loLLa997

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 15 september 2015 - 15:41

Torej..

Sem razmislala, da se ne bi vmesala, sam tko kot vmesana jajca rabjo kislo smetano, mislm, da tale pogovor potrebuje Mene..ne, šala. Ok, ne ni. Dobro, cist mal je  :mrgreen: 

Kakorkoli…

Heart is a bitch.

Ceprav tuki ne gre tok za tvoje srce al pac to, da si ti zdej totalno in love, ker pomoje vseeno nisi, ker, let’s be honest, kako se lahko zaljubis v nekoga preko neta.

Pa vem, da je kao mozno, sam ne ni.

Pac lahko ti je nekdo res vsec, ce si ga videl prek skype-a al pa se ti zdi njegov nacin izrazanja in pisanja izjemno zanimiv, mogoce celo privlacen, sam in love preko neta…that’s kind of za lase privleceno. Dobro, zasla...move on, loLLa

Dude ti je pac sam tok privlacen, da bi ga blo cool met tuki in “mogoce se pa kej razvije iz vsega skupi”.

Well…I don’t think that will happen.

Sorry.

Pa nocem bit Debbie Downer (al kokrkol ji je ze blo ime), sam cela zgodba mal “smrdi”.

Exhibit A: Model je mel profil nekje, kjer sta se spoznala al kako ze, in ko je dobil feeling, da te je preprical, da mu zrihtas vstop v EU, ga je zbrisal, oz. kot vas je vecina v tej temi to dojela “iiii, je zbrisal profil, ker je nasel Mr. Right-a..how sweet is that?!”.  (red flag)

Exhibit B: rekel je, da je sam pomislil na to, da bi prisel k tebi, ampak si ni upal predlagat (“how sweet is that” number 2)..je pa verjetno trdo (neopazno) delal na tem, da si ti prisel “sam” do tega zakljucka (purple flag)

Exhibit C: Ko si mu rekel, da bi blo fino vse skupi malo prespat (kudos for that), je napisal en osladen mail, ker je dojel, da si nice person in da si ocitno mal sucker for romance, s cimer ni popolnoma nic narobe, ce se ne gre za tak riziko kot v tvojem primeru, kjer lahko model pobere tvoj cash in gre lepo mirno naprej v Pariz na en rogljicek in novim zmagam naproti (shark attack!!)

Pa ni fora v tem, da js sam ne dojamem, da je to naslednja true Green Card/Pretty Woman/You've Got Mail story. pomoje sam...mam prav  :mrgreen: 

Al pa ne vem..mogoce pa majo nekateri sreco in živijo v Disneyland-u, kjer se nikoli ne zgodi, da na koncu tista čarovnica, po neuspelem jabolku, najde se eno hrusko..and the bitch wins!

Prispevek uredil/a: loLLa997, 15 september 2015 - 15:41.

”It happens every time, they all become blueberries!”

#35 Scorpijo

Scorpijo

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 22 september 2015 - 20:26

Pozdrav vsem,

Ja zadeva je bolj ali manj stala na mestu ker sem se šele včeraj vrnil iz službene poti. Sem pa imel čas razmišljati o vsem skupaj... Malo sem se "zresnil", nekaj več časa človeku vseeno da možnost, da se misli in občutki "stabilizirajo". Sem v stanju ko lahko normalno funkcioniram in sprejemam odločitve. Povedal sem domačim in prijateljem kaj nameravam. Pokazal sem jim korespondeco med mano in mojim Sirijcem. Imam njihovo podporo (bolj ali manj) in en velik kamen se mi je odvalil od srca. Vse zgornje dileme ki sem jih opisal in nasvete, ki ste mi jih dali vi sem upošteval in sprejel odločitev. Pomagal mu bom da pride sem. In to je v bistvu vse. Ima že potni list, sedaj čaka na viso, kar bo trajalo še približno 2 tedna, nato pride. Kaj bo potem pa se več sploh ne obremenjujem. Imel bo možnost, da poskusiva živeti skupaj, in imel bo možnost, da gre naprej. Skratka kaj se bo potem zgodilo bova videla. Vsekakor si želim, da iz tega kaj nastane, ker sva si res tako podobna in ful mi je všeč. Ampak kaj bo bo, nima se smisla obremenjevati s tem. Srečen bom če bo z mano in zadovoljen tudi če ne bo saj mi bo ostal lep občutek, da sem nekomu ki je "naš" pomagal iz bede, ker se mi tako zdi prav in ker to lahko naredim. Če se odloči z mano imam že službo zanj in takoj bo moral začet delat :). Pa ne zato ker bi mi bil kaj dolžan, kar sem dal zanj ne bom zahteval nazaj. Ampak če bova skupaj bova delala oba in prispevala vsak pol. Če se odloči iti po svoje pa kot sem dejal ga ne bom oviral. Veliko bolje se počutim te dni, pred tem je šlo vse skupaj prehitro. O vsem tem je seznanjen tudi on. On si želi biti z mano ampak vem, da lako čas in realnost kasneje, trenutne želje spremenita in se vse obrne v drugo smer. Zato ničesar ne pričakujem, morda si kaj želim ampak pričakujem pa nič. Tako bo razočaranje če se ne obnese toliko manjše... Kompliciram vem....ampak nekako tako sedaj mislim.

Še to, njegovi nameni so resni. Zahteval sem dokaze za vse kam je šel denar in jih dobil. Ima potni list izdan včeraj in prošnjo za viso z datumom kot sva bila dogovorjena. Tudi plačano je vse imam scane potrdil, tako da vem da je moj denar šel za to kar sva se zmenila. Prepričan sem tudi, ker sem mu po vsem tem, ko sem mu že poslal denar še enkrat dal možnost, da si premisli in lahko gre tudi kam drugam v evropo. Ampak noče, želi si v Slovenijo...

Torej bomo videli kaj bo, bom še poročal.

#36 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 22 september 2015 - 21:17

Uau ful ful lepo prebrat tvoje pisanje. Res si cukr. In to mislim iskreno. Super, da si mu dal sanso, da pride in se resi tiste bede in da si dal obema prostor in cas, da se kaj razvije in si pripravljen sprejet tud moznost, da vama ne rata oz.da gresta vsak svojo pot. Ne glede na vse si nekomu pomagal, da s tvojo pomocjo izplava. Vzemita si cas. Se kaj se oglasi ;)

#37 Quechua

Quechua

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 25 september 2015 - 11:06

Lep dober dan!

Jaz pravzaprav nimam kaj pametnega dodati, dejansko sem vesel zaključka oz. zadnje objave Scorpija. Vse skupaj se mi zdi zelo lepo in hrabro po eni strani, po drugi tvegano in ne vem kaj še vse. Ampak tako je, če ne poizkusiš, ne moreš vedeti, lahko ti je samo žal zamujenih priložnosti. Ti si in še boš očitno dal v to stvar veliko, jaz in mislim, da vsi, ki smo tule komentirali, pa držimo pesti, da stvar uspe. Tako ali drugače. :)

Srečno ;)

"Stop acting as if life is a rehearsal. Live this day as if it were your last. The past is over and gone. The future is not guaranteed."
"The secret of happiness is freedom. The secret of freedom is courage."

#38 jakec_n

jakec_n

piščan'c

• Člani
  • 98 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2015 - 20:03

Kako se je stvar razpletla? :)

#39 Skuliran

Skuliran

piščan'c

• Člani
  • 71 prispevkov

Objavljeno 22 oktober 2015 - 10:23

Tudi jaz se veselim nadaljevanja oziroma vsakršnega namiga, kako se je, bo ali namerava zaključiti ta ljubezenski roman... ;)

"Life is like a Box of Chocolates - you never know, what you gonna get...."

#40 Scorpijo

Scorpijo

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2015 - 20:05

Pozdrav vsem,

Ja ljubezenski reoman :) lahko bi tako rekel. V bistvu pa je bolj tragedija. V glavnem zadeva je končana. Se opravičujem ker nisem pisal že prej. Vse se je vse razpletlo že dober teden nazaj. Ko sem organiziral vse sem se obrnil še na Slovensko filantropijo ker je naše ministrstvo tako neodzivno glede dajanja informacij in so mi pomagali z nasveti. Zadeva okoli tega je precej zapletena kot vse v naši državi... Približno leto dni bi moral živeti v azilnem domu v Lj imel pa bi sicer 2-3 proste izhode na teden, vendar spati bi moral tam. Po temeljitem premisleku ali si res želim tako zaplesti življenje sem se potem odločil kot sem se. Na eni strani sem imel njega, ki me ima rad in priložnost za osebno srečo, na drugi pa odgovornost zanj in vojno z birokracijo, plus precej verjetne težave v službi, ko bi se razvedelo kaj počnem. Klecnil sem pod težo druge strani in se odločil, da tega dokončno ne zmorem storiti. Jokal sem več dni in se obremenjeval glede tega, na koncu še zbolel....v glavnem nisem zmogel. Ne znam opisati občutkov ki sem jih doživljal in ki jih še doživljam. Žal mi je da sem že v štartu se sploh spustil v kaj takšnega. Na koncu sedaj trpima oba jaz in on. Vseeno nisem popolnoma požrl besede, prepričal sem ga da naj gre v Nemčijo in tja je tudi šel. Želel se je ustaviti v Sloveniji kar bi bilo možno vendar se mi je zdelo lažje ga poslati naprej ker nevem kaj bi če bi ga videl... Zelo mi je hudo in jezen sem nase kar sem zakuhal sebi in njemu. Sedaj je v Nemčiji kakšen teden dni, kar je prvotno tudi sicer bila njegova želja dokler ni preskočila iskrica. Ko mi je sporočil, da je ok in nameščen v centru ter da mu nič ne manjka sem tudi prekinil stike. Izbrisal vse pogovore, kontakte...vse kar sem imel o njem. Ne ker me ne zanima kaj se dogaja z njim ker me, ampak ker me je vse skupaj toliko prizadelo da nebi mogel živeti tako da bi bila v stiku. Lažje mi je če nevem. Morda to težko razumete in se vam zdi kruto....morda mislite da sem sebičen in nesramen da me ne zanimajo njegova čustva itd... Za vse sem si sam kriv tega se zavedam, zaljubil sem se in nekomu dal upanje potem pa mu to odrekel. Čustva so bila močna na obeh straneh.  Ampak na koncu sem gledal nase in tako sem se pač odločil. Vem da sem iz dobronamerne poteze stvar na koncu toliko bolj poslabšal.... Obsodite me... Nimam poguma, nimam energije, nimam hrbtenice... Hudo mi je, verjemite mi, in vem da je hudo tudi njemu. Šel sem predaleč ampak s tem bom moral živeti in verjemite mi da ni lahko breme ker me žre od znotraj na ven! Nisem se le zaljubil v bistvu ga ljubim in kot trdi tudi on ljubi mene... Vendar če sklenem vse skupaj sem moral narediti kot sem in verjamem da sem vsaj zase naredil prav. Morda pa je tako bolje za oba ali pa sem zamudil življensko priložnost.

Nisem se mogel odločit ali to delim z vami ali ne ker je zadeva zelo kruta in morda tudi vredna obsojanja ampak v startu ko sem se oglasil tukaj so mi vaši komentarji pomagali, bolje sem se počutil ko sem to dal iz sebe in zato si tudi zaslužite vedeti konec.

Hvala vsem za pomoč in podporo, želim vam vse dobro.

#41 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2015 - 20:25

Joj joj, ne no :(
Ne bom moralizirala in se poslabsevala tvojega ze tako mizernega dusevnega stanja, ampak lej, fant, zdaj je on v Nemciji. Pojdi tja, poisci ga, poglej, ce so iskrice. Jaz bi to absolutno naredila. Ne glede na vse.

Nimas kaj izgubit in odlocitev ni katastrofalna. On je zdaj tu v Evropi in v nemciji z vecjo moznostjo prezivetja kot v Sloveniji.

Jaz bi sla. Ampak tudi ce ne gres, se pomiri s to odlocitvijo. Pomiri se, ker si takrat dal od sebe vse, kar si lahko. Si se zbal custev, okej, zdaj lahko premislis vse skupaj in pogledas z malo distance. Ne, z racionalizacijo ne bos utisal custev. Nima pa smisla, da se zdaj tlacis v drek in maltretiras. Ne si tega pocet. Daj si cas. On ne bo nikamor pobegnil, vse sile bo usmeril v to, da si postavi zivljenje na noge, ti pa lahko v miru.in brez hitenja premislis. Ne obtozuj se. Nikakor. Si okej. In lepo spi.

#42 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 955 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2015 - 20:39

Na kratko, če sem ravno tu - jaz ti dam 2012_smiley21.gif. In še high five!  high-five.gifSprejel si lastno odločitev in pripravljen si prevzeti odgovornost ter posledice, tudi, če ti to pomeni neizmerne srčne bolečine. Za to so potrebna jajca. Upam le, da ne boš predolgo ostal v tej bolečini ter tudi na silo forsiral tudi čez čas nekomunikacije. Sama sem vedno verjela v tisto: 'Ko nekoga resnično ljubiš, mu/ji pusti svobodo. Če se vrne/ se vama poti ponovno križajo in so čustva še zmeraj prisotna, močna, je to to. Če ni, še pride.' Nekako v tem smislu.

Drži ti pesti, da se se razplete tako kot se mora in ti vesolje poplača vsako tvojo bolečino tisočkratno. Z pravo ljubeznijo in mirnim življenjem daleč od vseh teh turbulenc negativizma in sovraštva, ki trenutno divjajo po tem svetu.

Nisi sam.

cjom.gif

There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#43 Skuliran

Skuliran

piščan'c

• Člani
  • 71 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2015 - 11:11

:objemfanta:

"Life is like a Box of Chocolates - you never know, what you gonna get...."

#44 GAga

GAga

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2015 - 00:39

Joj, tole temo je bilo toook zanimivo prebirat :)
Moram pa priznat, da sem ob tvojem (Scorpijovem) zadnjem zapisu kar zajokal :$ Sploh te ne 'obsojam' in tvoje dejanje je hvale in vsega spoštovanja vredno; tudi odločitev, da prekineš stike (za nekaj časa ali pa za vedno), ni brezčutna ali kaj podobnega. Daj času čas in v primeru, da se vajine poti še kdaj križajo, nam to prosim napiši, ker tale zgodba je direktno za v roman in totalno aktualna!
Best wishes!!!

#45 Quechua

Quechua

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2015 - 08:32

Tukaj pa se popolnoma strinjam z Amos. :)
Jaz bi sel v Nemcijo, da srecam tega fanta, pa ce bi bilo konec sveta po tem.
Ampak vsak se odloca sam, ne vem, a nisi enkrat gor pisal nekaj v stilu "kaj pa ce,..." in "da bos sel v to...".
Ne vem. Nemcija je vseeno takoooo blizu.
Pa srecno ;)
"Stop acting as if life is a rehearsal. Live this day as if it were your last. The past is over and gone. The future is not guaranteed."
"The secret of happiness is freedom. The secret of freedom is courage."

#46 Dejan18

Dejan18

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2015 - 09:17

Moram se strinjaz z nekaterimi, ceprav sem bil prej med party pooperji ki so te usmerjali k temu da ga ne vlacis sem, sem mnenja da ce je ze v evropi pa pejdi tja gor in vsaj spoznaj cloveka. Ne mores it do kolen v vodo potem pa ven!

#47 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 661 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2015 - 18:12

Ne! Gaddemit! *bitchslap* Get your shit together!

Okej, okej, razumem - bil si že čisto blizu, vse je bilo na videz že dogovorjeno in urejeno, vse splanirano, od povsod žegen, nato pa te je nekaj polilo s hladno vodo. Psihološkega pritiska zadnjih nekaj tednov, ki si ga doživljal, si niti slučajno ne morem predstavljati. Ampak... pubec, prosim, ne pojdi iz ene skrajnosti v drugo. Ok, rabiš pavzo od vsega skupaj, imaš svoje življenje, službo, družino in prijatelje in vsega ne želiš postaviti na kocko. Vendar ne počenjaj extra neumnosti z brisanjem kontaktov in totalno prekinitvijo stikov. Zbrskaj jih nazaj. Reci mu, da rabiš pavzo, magar enoletno, vendar pusti si priprta vrata. Eno leto hitro mine - še prehitro. Nemčija je tudi blizu... Ohrani vsaj minimalen kontakt, po pol leta zatopljenosti v delo, boš morda spet psihično zmožen novih podvigov. Kaj če se boš potem zopet žrl, ker si prekinil kontakte? Ali ne bi bilo bolje v živo preverit, če stvar resnično ne deluje? 

Gaddemit, če bo treba, bomo ustanovili support group zate!

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

#48 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 303 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2015 - 18:26

Jst ne bom preveč pametna, ampak garantiram ti, da boš ne samo zdaj ampak čez cel lajf najbolj obžaloval tisto, česar nisi storil. 

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#49 Liv

Liv

nov na sceni

• Ban
  • 204 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2015 - 19:12

Nekaj ti ni. Tebi nekaj ni globoko notri. Edino kar je jeba je to, da tudi če ti ni, zdaj boš moral to izpeljat, da ugotoviš zakaj. Ker je to to ali ker to ni to. Usoda hoče vedet. Ta zgodba še ni končana. Poročaj. (:

Ce que femme veut, Dieu le veut.

#50 Little

Little

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 26 oktober 2015 - 22:10

Nisem prebral vseh odgovorov, ampak ti napišem svoje mnenje. Zaljubljenost nikoli ni trezna, to je jasno, zato ti ne morem reči, da ne razmišljaš trezno, ker nihče, ki je zaljubljen, ne razmišlja trezno (razumsko). Ne predstavljam pa si, da bi se zaljubil tako na daljavo, zgolj preko nekega pisanja in lepih fotografij. Vprašaj se, če tega človeka sploh poznaš? Kako razmišlja, kakšen pogled ima na življenje, po čem hrepeni, kakšni so njegovi cilji v življenju, kaj ga osrečuje .... Človeka spoznaš takrat, ko z njim živiš. Takrat ga boš najbolje spoznal. Kaj če bi po npr. pol leta spoznal, da sta si popolna tujca, kaj bi takrat storil? Dobro premisli, kaj boš storil.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov