Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Geji in biseksualci

195 odgovorov v tej temi

#176 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2006 - 20:11

Pri meni so moški v razmerju z ženskami nekako 20:80
Sem sedaj nedifiniran? :?:

#177 jeune

jeune

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 26 oktober 2006 - 19:33

Hehe, se pridruzujem zgornjim mnenjem :) nedolznost sem zgubil z bejbo, kar se tice one night standov, tko tipi kt tipice, do nekaj casa nazaj sem vecinoma razmislal & fantaziral samo o tipih, zdej se stvari cedal bol obracajo na zensko stran. :) ergo: zafustriran gej? nadebudni bisex? radovedn strejt? ... ipd? eh pomojem samo najstnik ;)

mejte se lepo v teh jesenskih dnevih :)
Nothing to fear... Chris Rea

#178 Bisex

Bisex

piščan'c

• Člani
  • 73 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2006 - 11:37

Zame je pac tip Gay ce gre 1x zmano v posteljo , zame ni gay oz lez. tisti ki se nikoli ni imel stika z istim spolom. To je moje mnenje.

Kaj pa je potem zate recimo deklca, ki še ni bila ne z moškim, ne z žensko, vendar jo privlačijo izključno ženske?
Sej ni važn s kom si bil in s kom ne, važn je kaj čutiš.
Koliko je ljudi, ki so bili samo z nasprotnim spolom, pa so šele kasneje ugotovili, da jih sploh ne privlači nasprotni spol, da so si samo zatiskali oči, ali karkoli drugega in jih privlači isti spol. So zato biseksualci? Ali celo straighti?

#179 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 30 oktober 2006 - 21:16

Ja moj zadnji je bil bisex, pa prasec na koncu, pa še vseen ne pomen da zdaj pa bisex neee...
Pač eni ljudje so takšni drugi pa taki, da bi me bilo strah da se kdaj zaljubi v žensko ne, sej se lahk tud v moškega same shit... Sploh pa to "kaj si" vprašanje sploh ni zame..pusti definicije pa spoznaj osebo kot osebo.
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#180 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 30 oktober 2006 - 22:29

Hja no, kokr uzameš.. ;)
Moj bivši je bil gej, pa prasec na koncu.. Pa se mi moški niso zamerili.... Čudno. :| :?:

#181 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 30 oktober 2006 - 23:14

Ja sej valda je marskermu krivo ker pač ko z fantam biseksualc neha leti k punci pa je z njo potem v vezi in obratno. Razumem, da folk to mal šokira pa da se počutjo v stilu jaz pa mu/ji mogu to dat.
Prasec lahko izpade vsak model, neglede na to al je gej al bisex.

#182 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 01 november 2006 - 14:46

recimo, da se najde revež, ki ima rad tako mačke kot pse. recimo, da ne more imet hkrati psa in mačke, ker bi se poklala med sabo... a pol mora on nujno vsakih par let, ko se mu zazdi, da bi rad imel psa, zadavit mačko - in obratno? se mu sploh to mora zazdet? je tako neverjetno, da se odloči, da bi pa imel do konca življenja samo mačke? in, nenazadnje - je zato, ker ima do konca življenja samo mačke, kaj manj kužkoljubec?

:clap: :respect: :lalala:

#183 MARKY

MARKY

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2010 - 16:58

Vseeno mi je za kaj se proglaša
samo de me stisne k sebi in me ima rad.
I.C.C.

#184 zero

zero

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 18 januar 2010 - 18:25

Vseeno mi je za kaj se proglaša
samo de me stisne k sebi in me ima rad.

Nimam kaj dodati. :plosk:
Love more. Fear less.

#185 Ales89

Ales89

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 20 januar 2010 - 01:47

No, moj tip nekako je bisex oz. se še ne sprejme kot čisti gay. Je nov v tem!
Pogleda tudi za žensko postavo, ritko ipd.
Ampak osebno me to ne moti, ker mi tudi sam prizna, da če bi ga zapeljala ženska bi tudi z njo šel.
Če imaš takega tipa, mu pač moraš verjeti, da te ljubi. Meni to tudi pokaže tako, da se ne počutim ogroženega.

Po drugi strani pa nekako ne maram dejstva, da se ne morejo oz. nočejo odločiti kateri spol bi imeli. Oboje je bolj težko biti, imeti. Na dveh stoli ne moreš sedeti, sčasoma z enega padeš.
Nisem pa bifob. Sprejemam ljudi take kot so.

LP
"Dragoceno ljubezen je treba osvajati, ničvredna se ponuja sama." Ruski pregovor

#186 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 20 januar 2010 - 05:50

Naenkrat ne moreš, lahko pa izmenično sediš na obeh :D

Ta prispevek je mogoče star in ne odraža trenutnega mnenja!

#187 matthew0

matthew0

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 20 januar 2010 - 11:50

Meni pa se vse to skupaj zdi nekak konfuzno. Jz se ne bi mogu presedat z enga stola na drugega. Čeprav kot že zgoraj velikokrat omenjeno, tud jz nimam nič proti bisex :)

#188 Jigaboo

Jigaboo

redni gost

• Člani
  • 370 prispevkov

Objavljeno 20 januar 2010 - 12:03

Meni pa se vse to skupaj zdi nekak konfuzno. Jz se ne bi mogu presedat z enga stola na drugega.

Jah, glede na to, da nisi bisex (sklepam), najbrž res ne bi mogel... ;)
Ko ni pomembno kdo si in od kod prihajaš, je svet lep.

#189 qwerty

qwerty

piščan'c

• Člani
  • 97 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2010 - 23:59

Do biseksualcev imam eno distanco :) Sicer nimam nič proti njim, ampak enostavno ne razumem, kako lahko imajo radi tako moško kot žensko telo :misli: pa nisem ljubosumen :D

#190 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2010 - 19:18

Ampak osebno me to ne moti, ker mi tudi sam prizna, da če bi ga zapeljala ženska bi tudi z njo šel.
Če imaš takega tipa, mu pač moraš verjeti, da te ljubi. Meni to tudi pokaže tako, da se ne počutim ogroženega.

Po drugi strani pa nekako ne maram dejstva, da se ne morejo oz. nočejo odločiti kateri spol bi imeli. Oboje je bolj težko biti, imeti. Na dveh stoli ne moreš sedeti, sčasoma z enega padeš.

LP

lmao se pa se ne moreš odločiti kdo te bo privlačil/a. po tvoji logiki si se sam odločo, da ti bomo moški všeč.

ene izmed nas privlačita oba spola. oba telesa sta lahko zelo lepa za pogleat.

naenkrat rečt, "tak, zdaj pa mam punco in me nikoli več ne bodo privlačli moški" je nemogoče.

#191 solaris

solaris

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 09 maj 2010 - 18:29

ne vidim razloga zakaj bi bil problem, če bi bil moj tip biseksualec,...če se odloči zame, mi je popolnoma vseen če ga seksualno privlačjo tud ženske
One must have chaos in oneself in order to give birth to a dancing star

#192 Fitz

Fitz

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2010 - 21:57

Želja po predalčkanju je prisotna vsepovsod... Ko nekaj klasificiraš, označiš, je takoj lažje. Manj zapleteno.

#193 cyrusII

cyrusII

piščan'c

• Člani
  • 100 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2010 - 14:56

LP

lmao se pa se ne moreš odločiti kdo te bo privlačil/a. po tvoji logiki si se sam odločo, da ti bomo moški všeč.

ene izmed nas privlačita oba spola. oba telesa sta lahko zelo lepa za pogleat.

naenkrat rečt, "tak, zdaj pa mam punco in me nikoli več ne bodo privlačli moški" je nemogoče.

Se strinjam! Tudi pri meni je tako.

#194 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 29 maj 2010 - 00:04

Nekoč sem nekje slišal, da geji hitreje priznajo svojo usmerjenost in jih to stori več kot pa lezbijke; po drugi strani pa se mi vseeno zdi, da družba hitreje sprejme ženske, istospolne usmerjenosti, kot moške. Predstavljajte si npr. 2 punci, ki se držita za roko ali pa dva tipa...Za punce je to že tako normalno v določenih obdobjih in se mi zdi, da tudi starše nasploh manj prizadane, če izvejo, da je hči lezbijka, kot če izvejo, da je sin gej...nevem no, to je moje mnenje s katerim nočem izražati, da je lezbijkam lahko, gejem pa zelo težko, a v splošnem mislim, da imam kar prav.
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#195 Fireman96

Fireman96

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 24 april 2019 - 00:34

Tudi jaz sem bisex..nekako spoznal to pri prihodu v Srednjo šolo,že par let nazaj hehe.. Pač pri meni je bilo več dejavnikov(v osnovni šoli so se sošolci spravljali na mene,me žalili z takšnimi in drugačnimi besedami in mi je tudi načelo samopodobo,ter pustilo neke posledice..Vedno sem mislil,da nikoli nebom nobene punce spoznal, vedno sem se in tudi sedaj se držim nazaj..Imam izkušnje tudi z tipi...samo pri meni se zdi, da je nekako povezano z psiho z vzorci iz otroštva, sem spoznal kolega,ki je bil gej...in pol mi je sam začel predstavljat svoj krog ljudi in me vedno spraševal,če bi z kom kaj imel in rekel je ti si gej nikoli nisi pokazal interesa za punce..vedno,ko sem bil zunaj z družbo sem vedno pač punce gledal..pač ne znam pa ravno z njimi začet pogovora..se vključit zraven..Nato sem pa res spoznal punco bila je iskrica na 1 pogled,ker res nikoli nisem verjel v to, da se mi lahko zgodi..Bila sma skupaj leto in pol vendar se pač na koncu ni izšlo,sem ugotovil,da imama pač drugačen pogled na določene stvari,nikoli se nisma znala med sabo pogovorit,vedno sma drugih razlagala stvari,ki bi jih mogla reševati med sabo..Je bila čisti streiht sem ji povedal za bisexualnost je sprejala..čeprav jo je itak vse zanimalo,moja preteklost... Priznam ni mi bilo takrat lahko in še zdaj ne, da sem prišel v krog napačnih ljudi,kot tudi sem, dal veliko hudega skozi in še vedno me je nekdo žalil in širil razne govorice okoli...pač sem full zaprt glede tega...Vendar zagotovo zaradi tega nisem slaba oseba ..vsak ima svoj del preteklosti itd...zmotilo me je to pri njej, da je sla drugim govorit o meni,kdo sem ..nekemu xy folku,ki pač jih sploh nisem spoznal...sirila razne govorice, da bom sel gor  v tujino se prostitutirat..vglavnem polno nekega manipuliranja ter igranje žrtve,da sem jaz izpadel na koncu najslabši...Na marsikatere stvari nisem ponosen bi takrat drugače reagiral...ampak se je vse zgodilo z razlogom in,ko razčistis z preteklostjo lahko greš komaj naprej v življenju... 

Ter na koncu koncev je ogromno bisexualk in bi bil vesel, da bi ,kdaj kje mogoče katero spoznal...pač čisti streight ne razume pol stvari... vedno sem se gibal v bisexual krogu in mi je bilo super,da se pač lahko z nekom odkrito pogovarjam... z nekom,ki je gej pač ne morem bit v stiku,ker vsak v meni vidi nekaj več..In pač imel full probleme s temi,tak , da sem jih le nekak rešil, da sem se umaknil stran od njih..vedno se bo nekje najdla neka oseba,katera bo  želela z manipuliranjem ter laži uničit mene ter zvezo..ne maram , da nekdo širi laži, ter blati moje ime in govori neresnice ..tega pač ne prenesem.. Še vedno si želim, da bi spoznal kaksno bisex punco..kajti iskreno si želim, da bi si nekoč nekje,če bi spoznal pravo osebo z njo ustvaril družino..pa me ne moti če je oseba bisex ali streiht...

Se opravičujem za pravo malo zmešnjavo.

Lp Fireman 

#196 Radu

Radu

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 01 september 2019 - 11:16

Saj ni zmešnjava, kot biseksualen tip te popolnoma razumem. Žal nimam družbe, ki bi me razumela in kateri bi lahko povedal za svojo usmerjenost, brez da pričakujem obsojanje. Ni mi pa toliko pomembno, da bi ljudje vedeli za mojo usmerjenost, zato so pa moji stiki s lgbt skupnostjo zaenkrat omejeni le na ta forum, pa še to v glavnem le na branje :D čeprav sem v stabilnem hetero razmerju, sem siguren da me bodo zmeraj zanimali tudi moški... Punca to ve in je to sprejela, saj je tudi sama nekoliko nagnjena k biseksualnosti :D če bi pa bil s tipom v razmerju,bi me še vedno zanimale ženske. Pač so mi ljudje privlačni, in vem, da je to težko razumeti, če nisi tudi sam bi. Predvsem pa mislim, da je najbolj pomembno, da veš da je ok bit biseksualen in da te ljudje okrog tebe ne silijo izbirati.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov