Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Geji in biseksualci

195 odgovorov v tej temi

#51 d-mashina

d-mashina

redni gost

• Člani
  • 357 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 08:57

Zakaj veliko ljudi ne mara biseksualcev? Zaradi slabih izkušenj. Ne poznam niti enega geja ali lezbijke, ki bi z deklariranim biseksualcem, biseksualko imel dobro izkušnjo. Spustil bom pa tisto o biseksualnosti kot o fazi do homoseksualnosti in tolažbi, da boš zaradi biseksualnosti med večino kaj bolj sprejet.
Ego has landed here.

#52 just_me79

just_me79

redni gost

• Člani
  • 300 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 11:04

Zakaj veliko ljudi ne mara biseksualcev? Zaradi slabih izkušenj. Ne poznam niti enega geja ali lezbijke, ki bi z deklariranim biseksualcem, biseksualko imel dobro izkušnjo. Spustil bom pa tisto o biseksualnosti kot o fazi do homoseksualnosti in tolažbi, da boš zaradi biseksualnosti med večino kaj bolj sprejet.

Zelo dobro povedano :stima:

#53 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 11:08

Aja, dej mi razloži, zakaj niso mel dobre izkušnje? Ker so si zaželeli nasprotnega spola? So varali? :?: Malo bolj določi, ker napisal si jako dvoumno. Ker, hmmm, lahko si mislim da niso počeli ničesar bolj drugačnega kot kaka deklarirana lezbijka ali gej.....
Pa, ne vem, zakaj nam pripisujete naravne predispozicije da varamo. Nič bolj kot homo, hetero ali bilokajžesexualci. Ampak ok, živela diskriminacija in metanje vseh v isti koš! :pepper:

#54 just_me79

just_me79

redni gost

• Člani
  • 300 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 11:18

Ok, za druge ne vem, pač vsak ponavadi reče da nima dobre iskušnje.
Lastne iskušnje z biseksualci - z menoj, med štirimi stenami, v javnosti, z punco z katero je že nevem koliko let :loco: (istočasno!!)
Ponavadi se odločijo za "lažjo varianto", ne prenesejo pritiska in zaživijo hetero življenje, z občasnim gay sex-om

#55 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 11:32

Možno. Mi pa izredno mori, da vam v takih primerih izjema enostavno potrjuje pravilo. :?: Pa še kot zanimivost: več diskriminatornih izjav sem slišal od homoseksualcev kot ob heteroseksialcev. Go figure. :?:

Pa še nekaj. Izjemno žalostno se mi zdi, da se je moja bisexualna prijateljica raje odločila, da se na vprašanje "kaj si" raje identificira kot lezbijka, čeprav jo privlačijo tudi moški. Velikokrat zelo težko izdavim svojo spolno usmerjenost tudi jaz. Neprijetna tišina je pač zelo neprijetna. :)

In to v homoseksualni družbi. Se je malo za zamislit. ;)

#56 bearranger

bearranger

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 11:39

ja nič nimam proti vam biseks tipi. Ste čisto v redu frendi, mogoče bi imel bisesks tipa za svojega fuk budija-seks frenda, oziroma frenda brez seksa.
Imel sem eno razmerje z biseks poročenim tipom, ki je bil ok, ki mi je dajal nežnost, samo vzel sem to kotneko vezo, ki bo trajla dokler bo obema ok.
Počasi sem potem jaz stvari postavil na svoje mesto, povedal sem mu da bi bil rad več časa z njim, vedel,sem bo to težko realizirano. On je bil foter dveh mulcev, pa še žena je bila včasih zahtevna.
Razšla sva se, občasno se pokličeva, vem da je njegov zakon le farsa, fasada pred zunanjim folkom in da verjetno skače tam pa tam s kakim fantom. Ne zamerim mu, samo vem da bo vedno tako. Dejansko so vsi biseks tipi isti, igrajo na dve karti.. kdo potegne krajši konec, ponavadi mi-gayi, ki se zacopamo v takšnega tipa in potem potočimo kakšno solzo z njim, mogoče jo tudi on :cry:

#57 mickey

mickey

zasvojen'c

• Člani
  • 419 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 12:37

Na žalost se strinjam z just_me79. To ni nikakršna izjema ampak res prej pravilo da se bisex, zaenkrat še, raje odločijo za lažjo varianto, se poročijo, imajo otroke in se tako uklonijo začrtanim družbenim normam. Z njimi pač, kar nekako ne moreš računati na možnost zveze "dokler naju smrt ne loči". :?:
Drugače pa ne obsojam nikogar na podlagi spolnih preferenc ker je to bolano, samo ravno tako kot ne bi bil več v vezi z žensko ne bi bil več v zvezi z biseksualnim moškim. Z leti riziko postaja vse večji. :mrgreen:

#58 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 12:57

Ne poznam niti enega geja ali lezbijke, ki bi z deklariranim biseksualcem, biseksualko imel dobro izkušnjo.

zakaj se pa meni zdi, da poznaš vsaj 2 taka? :?:

do varanja lahko pride v vsakem primeru. al smo z biseksualcem/ko al z homoseksualcem/ko. samo lažje dene naši duši, če vemo, da nas je partner/ka zapustil/a zaradi osebe istega spola kot zaradi nasprotnega spola. ker to občutimo kot manjšo "izdajo". v nasprotnem primeru se nam bolj zdi, kot da je ta oseba zatajila obstoj homoseksualcev. ampak če bi se otresli tega, da bi se definirali po spolu, bi bla pa zadeva z varanjem čisto enaka pri vseh - tako ali drugače ali sploh ne - spolno usmerjenih.

#59 just_me79

just_me79

redni gost

• Člani
  • 300 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 13:22

..... Z njimi pač, kar nekako ne moreš računati na možnost zveze "dokler naju smrt ne loči". :?:
Drugače pa ne obsojam nikogar na podlagi spolnih preferenc ker je to bolano, samo ravno tako kot ne bi bil več v vezi z žensko ne bi bil več v zvezi z biseksualnim moškim..... :mrgreen:

- tole, kar je mickey napisal se lahko doda še mojem prejšnjem post-u.

#60 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 13:53

Zakaj veliko ljudi ne mara biseksualcev? Zaradi slabih izkušenj. Ne poznam niti enega geja ali lezbijke, ki bi z deklariranim biseksualcem, biseksualko imel dobro izkušnjo.

Zanimivo, jaz pa ne poznam niti enega geja ali lezbijke, ki z deklariranimi geji oz. lezbijkami imeli same dobre izkušnje.

Pa dajte no, folk, a geji kot popoulacija ste pa tako neoporečni in super? Zakaj je pa potem 80% gejev neresnih jebačev, ki jim vrhunec lajfa predstavlja hiter fuk v Tivoliju, najhujšo grozo pa misel na resno monogamno zvezo? Zakaj toliko gejev ni sposobnih zvestobe enemu tipu, ampak je varanje bolj pravilo kot izjema?

Ker ste tukaj tipi, se bom vzdržala pripomb glede lezbijk kot populacije.

Ja, biseksualci kot populacija smo varalice, smo nategatorji, znamo fino sedet na dveh stolih in izkoriščat heteroseksulni privilegij. Biseksualci kot populacija smo pras**e.

Ampak you know what?
How often have I said to you that when you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? (Sir Arthur Conan Doyle)

#61 mickey

mickey

zasvojen'c

• Člani
  • 419 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 14:23

Ja, biseksualci kot populacija smo varalice, smo nategatorji, znamo fino sedet na dveh stolih in izkoriščat heteroseksulni privilegij. Biseksualci kot populacija smo pras**e.

Sorry, samo kej si pa ti to pobrala? :?:

Nihče ni trdil da ste bisex varalice in prasice itd. Trdim pa, da zato ker imate možnost izbire, obstaja večja možnost da boste izbrali lažjo pot in se dolgoročno vezali s partnerjem nasprotnega spola. Pač, po liniji najmanjšega odpora.

#62 aberacija

aberacija

piščan'c

• Člani
  • 73 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 14:31

Zeeeeh... a že spet? Pa dajte se, za boga milega, že enkrat sprijaznit, no, da ja, mi, biseksualci, smo najlepši, najboljši, najkrasnejši ... v bistvu smo bogovi v malem, ker smo nedeljeni, koherentni, popolni - in ja, lahko (=smo sposobni) pojebemo vse, kar pride mimo. Vi pa ne. Bu-fucking-hu. In tut to delamo. Mi, a ne. Mi - vsi mi. Jaz kot biseksualka sem torej na svetu zato, da fukam. To (in samo to), da sem biseksualka, me namreč v celoti definira. Zunaj teh okvirov ne obstajam. To dol dajanje delam kar naprej, neprestano, ne morem, da ne bi. Tip, ženska, sosedov Fifi, stenska ura - jebe se mi. Z mano ni mogoče niti na običajno kavo, kaj šele v kak bolj ali manj resen odnos, prosim, no, to je vendar nekaj, kar je z nami, biseksualci, v sami biti popolnoma skregano. Z nami vsemi, that is. In nikol, nikakor, pod nobenimi pogoji se ne zapletat z nami - ker boste končali v solzah, razpadli na prafaktorje, do kraja sesuti, pa še spekli in požli vas bomo. Ker mi, mi smo pa res ... - bojte se nas, skratka. Vseh.
"The rest is Silence." (Shakespeare: Hamlet)

#63 mickey

mickey

zasvojen'c

• Člani
  • 419 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 14:34

Zakaj za vraga vsi pod to temo omenjate samo sex med geji in bisex? A za vas je biti v vezi z nekom zgolj in edino sex, vse ostalo pa sploh ne obstaja ali kaj? :x

#64 rainbow79

rainbow79

nov na sceni

• Člani
  • 243 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 14:37

Ne poznam niti enega geja ali lezbijke, ki bi z deklariranim biseksualcem, biseksualko imel dobro izkušnjo.

Ja pa poznaš, mene. ;)

Jaz sem bila v razmerju z biseksualko čisto zadovoljna. Res pa je, da nisem iskala trdne veze, da je bilo vse skupaj samo seksualno razmerje, saj nisem hotela in želela več. Ko pa sem začela čutiti potrebo po nečem več, pa je bilo jasno, da tega v tem razmerju ne bom dobila in je bila ta zveza v bistvu že apriori obsojena na propad.
Kaj se je njej dogajalo v glavi... Po eni strani mi je govorila, da do mene čuti več, po drugi pa, da ne more pustit tipa (ljubosumnega, posesivnega klozetiranega geja, kateremu je sploh prva in edina ženska partnerka), ker ni sposobna živeti življenja lezbijke, saj ji njena kariera preveč pomeni.

Potem je pa tu še moja druga zgodba, ko je moja lubi pustila tipa, ker je hotela biti samo z menoj. :cuddlyboys:

Če pa govorim čisto teoretično... Mislim, da klozetirani biseksualci/ke (in tudi geji/lezbijke) in outirani geji/lezbijke na dolgi rok ne morejo funkcionirati, ker imajo različne potrebe/želje/strahove. Prvi se skrivajo pred "javnostjo", drugi pa si želijo javnega priznanja njihove ljubezni in to dvoje sigurno ni združljivo. Če greste brati Romanovo raziskavo, je tudi tam navedena taka ugotovitev.

#65 pehta

pehta

biskvitek

• Člani
  • 44 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 14:38

Oprostite, ampak ce se je kdo od vas ze od samega zacetka spustil v zvezo z biseksualcem ki je porocen ali ima punco je to popolnoma njegov problem! Kaj ste pa mislili da bo iz tega!?!?!

#66 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 14:40

mislim, da se mi je končno posvetilo! :idea:

imamo torej biseksualca (bom uporabla fanta, velja pa seveda za oba spola). če pobu rata in spozna fanta, s katerim pol ostaneta skupaj do konca, velja v krogu vseh, ki ga poznajo za geja, ki je nekoč bil v vmesni fazi biseksualca in se je nazadnje končno odločil.
če pa dečko konča z dekletom, se je pa po mnenju strejtov končno spametoval, po mnenju homoseksualcev pa se je izognil večnemu trpljenju in diskriminaciji po najmanjši liniji odpora.

#67 NowHow

NowHow

Častni član

• Člani
  • 331 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 14:45

imamo torej biseksualca (bom uporabla fanta, velja pa seveda za oba spola). če pobu rata in spozna fanta, s katerim pol ostaneta skupaj do konca, velja v krogu vseh, ki ga poznajo za geja, ki je nekoč bil v vmesni fazi biseksualca in se je nazadnje končno odločil.
če pa dečko konča z dekletom, se je pa po mnenju strejtov končno spametoval, po mnenju homoseksualcev pa se je izognil večnemu trpljenju in diskriminaciji po najmanjši liniji odpora.

Bio, mislim, da si zadela bistvo...
mislim, da geji ne razumemo bisexualcev in avtomatično je za nas (oz. vsaj zame) nekdo ki živi v istospolni vezi homoseksualec.
Jaz sem enkrat na tem forumu že priznal, da imam bisex-fobijo, ki izhaja ravno iz nerazumevanja, kot ga omenjaš ti.

lp
Nekoga moraš imeti rad... pa čeprav sebe

#68 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 14:58

Ampak you know what?

Tukaj v tem postu manjka vitalni del za razumevanje oz. zadnji stavek (za ostalo glej nazaj):
Tudi geji in lezbijke ste pras**.

In ko smo potegnili črto, da ni "čistih", "svetih" populacij, kjer ti zvončki nebeškega veselja cingaljajo že samo zato, ker si uspel zahakljat pripadnika/co ene od teh "čistih", "svetih" populacij, se lahko začnemo pogovarjat na malo bolj racionalnih in malo manj butastih temeljih.

Če bo še koga popadel urge, da podčrtani stavek briše in to celo brez vsakega opozorila, naj prej trikrat premisli.
How often have I said to you that when you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? (Sir Arthur Conan Doyle)

#69 bearranger

bearranger

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 15:27

A mi lahko kdo lahko razloži, kako naj naprimer ewn biseks tip vrača isto ljubezen primer svoji punci, prijateljici, ženi.. živi z njo in ima potem še tipa, ker pač hoče imeti oba.In kje je tu ljubezen, zvestoba, kdo je zdaj tu prvi? Biseksi ste u redu folk, samo ne za kaj bolj resnega, oziroma za kakšno avanturco... :oops:
Kaj menite pa vi, vem da vam je težko, samo nekdo je vedno prvi in nekdo drugi... :finger:

#70 Angel468

Angel468

biskvitek

• Člani
  • 42 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 15:41

ej folk ful hvala za svoje odzive...mam sam ene par stvari za prpomnt...

1. kot je ze bilo omenjeno, ce se s pčorocenim bisex spravs v vezo, si si sam kriv da si se opekel...ravno tako kot da bi se z zasedenim gayem...mislim...ZASEDEN JE!!!

2. da je vec moznosti, da bomo mi varali...hmmmm...ce nisva za skupaj pac nisva...in v tem primeru mi bo sigurno nekdo drug ukradel srce, to sploh nima veze al zenska al tip...ce pa si taprav se mi zdi pa bolj malo verjetno da te bom varal:) razn ce sm brezsrcen prasec, ki jih je med geyi...sj sploh nam govoru kolk...

3. da se ne znamo odlocit...prosm lepo, ja zemlja je ploscata...kdor ne razume tega, zakaj ljubimo lahko zensko ali moskega, ta sigurno razume homofobe, ki se na podoben nacin sprasujejo kaj geyem/bisex ni jasn...

4. in ne ne pomeni da ce pristanem s fantom sm ugotovu d sm gey...oz. s punco da sm str8...to pomen da se vedno vem kaj hocem in se vedno me oboje privlaci in se mi se zmeraj v nobenem smislu ni treba odlocit, kaj mi bolj sede...OBOJE!!!

Pozivam pa vse tako zvane bisexfobe, da komentirajo 3.tocko...kako ne razumete nas, hkrati pa si mislte da so homofobi zmesani...mislm dost je ze sovrastva usmerjenega proti nam, ne rabmo se se med sabo sovrazt...

P.S.:najbolj originalna izjava ki sem jo kdaj slisal je bila...sj pr 19. se ne ves kaj hocs (to mi je rekel gay star 20 let...:))
Ko mrka usoda uklesci me, ne trenem, jocem jaz nikdar, zivljenje bica, tepe me, krvi, udarcev mi ni mar...

#71 mateja19

mateja19

piščan'c

• Člani
  • 189 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 16:12

Aberacija: dokaj agresivno napisan post, ampak se strinjam s teboj.

Zakaj vas je tako strah, da vas partner lahko pusti zaradi nekoga, ki ni istega spola kot vi? Kaj ste tako nesamozavestni?
Ta svet se pa vrti, če si al pa te ni....

#72 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 16:25

oziroma za kakšno avanturco... :oops:
Kaj menite pa vi, vem da vam je težko, samo nekdo je vedno prvi in nekdo drugi... :finger:

bearranger, bom prijazna in bom na tem forumu že stotič lepo napisala eno in isto stvar:

biseksualnost NI ENAKO poligamija

Biseksualci glede na zveze se delimo na monogamne, poligamne, poliamorične in varalice.

Monogamnost pomeni seksualno-emocionalna zveza samo z enim partnerjem oz. partnerko, ki izključuje vse ostale.

Poligamnost pomeni emocionalna zveza z enim partnerjem oz. partnerko in seksualne avanture z drugimi z vedenjem in privoljenjem stalnega partnerja oz. parrtnerke.

Poliamoričnost pomeni seksualno-emocionalne zveze z večimi partnerji oz. partnerkami, ker gre tako za čustveno navezanost na več partnerjev kot za seks z njimi, ob vedenju in privoljenju vseh partnerjev.

Varalice so tisti, ki imajo navidezno monogamno zvezo in monogamijo od svojega partnerja oz. partnerke tudi pričakujejo, vendar je sami ne mislijo ne uresničevat ne povedat svojemu partnerju oz. partnerki, da imajo poleg njega/nje seksualne avanture še z drugimi. Po domače se temu reče laž.

Bo zdaj šlo kaj lažje? :evil:

#73 wewb

wewb

piščan'c

• Člani
  • 92 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 17:17

Jaz imam to teorijo:

Velika večina LG(T?)* populacije je zlobno netolerantna, diskriminatorna in bolj kot ne zahrbtna. Vsaj jaz spoznam več ali manj takšne. :?: Jebiga.

Prav tako je vsesplošno prisotna fovšarija in narcisoidnost.

Če si bisex že v osnovi nisi kot oni, torej si gotovo slabši. Nazi logika. Če pa je možno, da se ti imaš bolje od njih zaradi tega, pokasiraš še porcijo fovšarije. Mmmm, njami. :D

Dog eat dog.

Ampak vraga, jaz nimam nič proti njim. Takšno sliko sem si izoblikoval:

Večini bsx, spet tisti, s katerimi sem sam govoril, nemara tega, kot so se sami tolikokrat izrazili, "napora" z geji. Velikokrat sem pomislil, da tej bsx, sploh nimajo tako slabo poštimane zadeve. Doma žena in potomci (družino je lepo imet) in vsake toliko jim žena dovoli skočiti v posteljo z moškim. Lahko je vse skupaj eno samo sprenevedanje ampak - kaj pa če ni? Situacije se nekoliko spremeni. Jaz si sicer zvezo predstavljam kot izključno monogamno z eno osebo in mi taka situacija, tudi če bi imel ženo in bi mi ta dovolila z listino overjeno pri notarju :D , nebi dišala. Ampak včasih pomislim. Kaj pa če sem enostavno prezadrt? Kako sem lahko 100% prepričan, da nekaj ni zame, če nisem tega nikoli poskusil? :idea:

No - ni vse po tem kopitu. So tudi takšni, ki radi osemenijo vse kar se premika. No, ja. Vsako tele ima svoje veselje in če nikomur ne težijo s tem - verjetno je tudi to ok. :?: Mene se pač ne tiče. Ampak a smo gay-i boljši? Isti k**c. No, 100% deklariran gay, ne doživlja diskriminacije v štartu, tako, kot jo doživlja bsx. Evo, to pa ni prav. :x

*za trans populacijo ne vem. Pomankanje izkušenj. :oops:
If at first you don't succeed, failure may be your style.

#74 Marushka

Marushka

nov na sceni

• Člani
  • 211 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 17:26

V Indiji, Egiptu in Grčiji je obstajalo učenje, da se je Univerzalni duh prvič manifestiral kot Združeno bitje, tako da je vključeval tudi homoerotičnost... Indijci so v homoseksualnosti videli znak duhovno razvite osebe. Tudi na Kitajskem je bila, kot bomo videli, doktrina jin-jang povezana s homoseksualnostjo.

JIN-JANG

Kitajska duhovna filozofija in praksa razlagata svet glede na dvojnost jina in janga, za katero "biva" Dao.

Človek po rojstvu šele sčasoma prične razlikovati med moškim in žensko in se zave lastne spolne identitete. Nasprotni pol postane skoraj vsem privlačen. Zaradi te privlačnosti in zaradi vzgoje, ki ubija spontanost, prevlada nesproščena heteroseksualnost.

Kasneje, ko nekdo odrašča, prične iskati svojo božansko identiteto- odprta duša pa sprejema obe seksualni energiji. Zato se vrne tudi proti pozitivnemu vrednotenju lastnega spola (včasih pride do pojava homoseksualnosti).

Pri nebeških ljubezenskih stopnjah obstaja sledeče zaporedje:

- Biseksualnost pomeni polno sprejemanje Daa in je najbolj spontano nagnjenje (ljubiš sebe, svoj spol in nasprotni spol- sprejemaš vse).

- Biti gej/homoseksualen je druga najboljša duhovna pozicija (ljubiš svoj spol, zato lahko erotično sprejemaš svoje lastno telo- si precej spontan, toda zavračanje nasprotnega spola kaže nekatere napetosti). Homoseksualni seks ustvarja manj spiritualne in kreativne energije, vendar pa naj bi geji že imeli dokaj razvito prenatalno energijo. Kar napravi homoseksualnost za problematično so predsodki, nasilje, strah, nekateri pa tudi zelo pogosto menjavajo partnerje. Zaradi tega imajo mnogi geji težave z ledvicami, pa tudi s srcem. Naslednji problem v zvezi z gejevsko duhovnostjo leži v dejstvu, da geji spolno ne reagirajo na nasprotni spol, zato torej niso dovolj odprti. Kakorkoli že, zapaženo je bilo, da je bila odsotnost glede sodelovanja pri reprodukciji ljudi pri homoseksualcih kompenzirana s povišanimi prenatalnimi sposobnostmi. Z drugimi besedami povedano- homoseksualci so bližje Dau.

- Heteroseksualnost je najbolj materialna- je v službi reprodukcije. Heteroseksualnost pomeni največje neravnotežje v plesu jina in janga (ljubiš nasprotni spol, ne ljubiš istega spola, zato erotično ne moreš sprejemati lastnega telesa in zato erotično nisi spontan). Toda energija v heteroseksualnem seksu je zelo kreativna v postnatalnem svetu in daje večji magnetizem v spolnem odnosu. Kakorkoli že- heteroseksualci imajo več težav pri razvijanju spiritualnih energij na prenatalni ravni. Osnovni problem pri heteroseksualcih je podoben kot pri homoseksualcih- spolno ne reagirajo na isti spol, zato torej niso dovolj odprti.

:finger: :P :D That's all folks!

#75 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2006 - 18:03

Marushka: dan si mi polepšala :clap: :D

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov